Hoofdprijs f 250 BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING 2e Kerstdag 26 december aanvang 20.30 uur bij Hans, Riky en Jan-Hein de Brouwer Verder nog meer waarde volle prijzen!!! Sluiting gemeentehuis en openbare werken op vrijdagmiddag 21 december 1990 Inleveren schadelijke stoffen OPHALEN HUISVUIL in de week van Kerstmis en Nieuwjaar Spreekuur wethouders GEMEENTE MOERGESTEL b ii A P le v; v; 649-7 649-5 649-6 r 649-8 h A (u gelieve gebruik te maken van de zaal-ingang) d F In verband met de jaarlijkse Kerstbijeenkomst voor het gemeentepersoneel zijn zowel het gemeentehuis als de afdeling Openbare Werken op vrijdagmiddag 21 december 1990 van af 12.00 uur voor het publiek gesloten. Het is die dag dan ook niet mogelijk bij Openbare Werken klein chemisch afval af te leveren 649-2 Het is bekend dat op elke laatste zaterdag van de maand op diverse aangegeven stand plaatsen schadelijke stoffen ingeleverd kunnen worden bij de chemocar. In afwijking van eerdere berichten zal hiertoe op zaterdag 29 december 1990 geen gelegenheid zijn. De eerstvolgende keer dat de chemocar weer de standplaats op de aangekondigde tijden inneemt zal zijn op zaterdag 26 januari 1991. 649-3 De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van de door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant afgegeven algemene verklaring van geen bezwaar vergunning te ver lenen aan: - J.F. Hoosemans, Hofakker 18 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sektie B nummer 2879 gedeeltelijk, plaatselijk bekend Hofakker 18 een tuinhuisje te bouwen. Het bouwplan ligt vanaf 20 december 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inza ge op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raad huisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren tegen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 19 december 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 13 december 1990 heeft besloten te verklaren dat een bestemmingsplan wordt voor bereid voor twee gebieden gelegen in het bestemmingsplan Papenacker aan de Burge meester Poortstraat, zoals op de bij het besluit behorende kaart is aangegeven. Tevens heeft de raad besloten dat het besluit onmiddellijk in werking is getreden. Het besluit ligt voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene en Juridische Zaken ter inzage. Aangezien Eerste Kerstdag en Nieuwjaar dit jaar op dinsdag vallen, wordt de dinsdagroute voor beide dagen verschoven naar respectievelijk maandag 24 en 31 december 1990. De route voor maandag blijft verder ongewijzigd. Er wordt dan namelijk met twee wagens gereden. Verzocht wordt de containers tijdig en zoveel mogelijk gegroepeerd aan de straat te zetten. 649-1 Moergestel, 19 december 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Moergestel, 19 december 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de escretaris, A.W.G.J. van Kessel. ir ti n ei w t< Op de maandagavonden 24 en 31 december 1990 vindt het spreekuur van beide wethou ders geen doorgang. Wel zijn beiden telefonisch bereikbaar: Wethouder van den Meijdenberg: tel. 3790; Wethouder Op 't Hoog tel. 2398. Vanaf maandagavond 7 januari 1991 hebben zij wekelijks weer tussen 19.00 en 20.00 uur zitting in het gemeentehuis. 649-4 tr o Ii n E n b o b V' v: V Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn te verlenen aan: 1A. Timmermans, Zandstraat 22 te Moergestel, een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een varkensfok- en mesterij, kalver- en stierenmesterij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C, nummer 1194, plaatselijk bekend Zandstraat 22; 2. J.C.P. Mutsaers, Stokske 11 te Moergestel, een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een rundveehoude rij, varkens- en stierenmesterij annex mestopslag, op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sectie B, nummer 2362, plaatselijk bekend Stokske 11 3. D. Ketelaars, Oirschotseweg 65 te Moergestel, een nieuwe, de gehele inrichting om vattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hindert voor een varkensmeste- rij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie F, nummer 267, plaat selijk bekend Heizenschedijk 4; 4. Maatschap C. en C. van Haaren, Reedijk 4 te Moergestel, een vergunning ingevolge de Hindenwet tot het oprichten en in werking houden van een akker- en tuinbouwbe drijf, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel ka dastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 656, plaatselijk bekend Ree dijk 4; 5. Chr. Rijnen, Heukelomsebaan 3 te Moergestel, een vergunning ingevolge de Hinder wet tot het oprichten en in werking houden van 2 overdekte mestopslagsilo’s, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 508, plaatselijk bekend Oirschotseweg 76. Wij zijn voornemens de gevraagde vergunningen te verlenen onder de voor die inrichtin gen gebruikelijke voorwaarden, om gevaar, schade of hinder buiten de inrichting te onder vangen. De ontwerp-beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden ge durende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Bovendien liggen bedoelde stukken gedurende deze termijn ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 35 te Moer gestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager alsmede degene die bezwaar heeft ingebracht en een ieder die anntoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is ge weest, gemotiveerde bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Een bezwaarcshrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons Kollege. Degene die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen aanvragen om hinderwetvergunning van: 1C. Vermeer, Heizenschedijk 7 te Moergestel, voor een overdekte mestopslagsilo, zo als op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de inrichting Heizen schedijk 7; 2. M. v/d Sande, Driehuizerweg 2 te Moergestel, voor een melk- en jongveehouderij en vleesstierenmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende beschie- den is vermeld, voor de inrichting Driehuizerweg 2; 3. H. Kools, Hild 15te Moergestel, vooreen melk-en jongveehouderij en varkensmeste- rij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de inrichting Hild 15; 4. J. van Dijk, Zandstraat 20 te Moergestel, voor een varkensfok- en mesterij en vleesstie renmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de inrichting Zandstraat 20; 5. F. v/d Meijdenberg, Hild 24 te Moergestel, voor een melk- en jongveehouderij en vleesstierenmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende beschei den is vermeld, voor de inrichting Hild 24; 6. A. op 't Hoog, Heikant 4a te Moergestel, voor eep melk- en jongveehouderij, vleesstie renmesterij en varkensmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage beho rende bescheiden is vermeld, voor de inrichting Heikant 4a; 7. Mts. Rijnen, Heikant 4 te Moergestel, voor een melk- en jongveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de in richting Heikant 4; 8. A. van Hest, Driehuizerweg 5 te Moergestel, voor een varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de in richting Driehuizerweg; 9. P. v/d Aa, Driehuizerweg 6 te Moergestel, voor een varkensfok- en mesterij en vleesstie renmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de inrichting Driehuizerweg 6. De aanvragen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie. afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaarschrif ten kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Biblitoheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Tijdens deze bezwarentermijn kunnen de gemotiveerde bezwaarschriften bij ons Kollege worden ingediend. De mogelijk bestaat voor de indiener van een bezwaarschrift het schrif telijk verzoek te doen zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Mondelinge bezwaren kunnen worden ingebracht tijdens een te houden openbare zitting op 2 januari 1991, om 08.30 uur (Vermeer), 09.00 uur (v/d Sande), 09.30 uur (Kools), 10.00 uur (van Dijk), 10.30 uur (v/d Meijdenberg), 11.00 uur (op 't Hoog), 11.30 uur (Rijnen), 12.00 uur (van Hest), 12.30 uur (v/d Aa) in het gemeentehuis van Moergestel. Alsdan wordt de gelegenheid gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Moergestel, 19 december 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. 'ft Pagina 30 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 19 DECEMBER 1990

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 30