WIELER- VELDRIT I I I 'I 3e Moergestelse dartkampioenschappen een succes! Zondag 6 januari a.s. Audacia nieuws Pieter Burgers weer suksesvol op het parcours aan de Zandstraat te Moergestel I Zwemschool ’Physique’ Traithlongroep Physique Moergestelse Winterloop 1991 S.V. Roef! (o iO l Nadere informatie volgt! I Zowel de Gezinsverzorging en het Algemeen Maatschappelijk Werk zijn bereikbaar op het regionaal bureau te Oisterwijk. Aanvang wedstrijden 11.15 uur. Regionale Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening Oisterwijk e.o. S.V. Roef! Korfbal Ki Diplomazwemmen 6e editie! Nieuwjaarsbijeenkomst Vroege achterstand fataal AUDACIA PUPILLEN AUDACIA JUNIOREN S.V. Roef! Handbal Binnen leuk, buiten leuk, handbal is altijd leuk! Oliebollenmiddag I L* - I '-i !«sr> Pagina 29 ’MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 19 DECEMBER 1990 28 5' ver (foto Bob de Kruyff) Ingrid Hooyen en Richard Matthews werden dartkampioen. Dartclub ’De Veerkes’ Bereikbaarheid Gezinsverzorging en Algemeen Maatschappelijk Werk tussen Kerst en Nieuwjaar, te weten op 24, 27, 28 en 31 december 1990: er is ;en zo ten 3-2 3-3 7-1 nioren is dat op vrijdag 28 december. Zie hier voor het clubblad. 1- 0 2- 1 5-3 9-4 de lan bo- DtO ni- er- de len in. ;en jn, vel i je lan er- oel de de vat an en Ie, il- htj de. iui- ge- el- te 5-1 1- 0 8-4 4-1 4-1 1-1 2- 1 iS- im d. en de ng en •n, iet is- rt. ed >m >n- s. en le en ro- iad en ich len ?e- af- re- /er en dat ;ke ge- Na zich vorige week al op twee plaatsen in de kij ker te hebben gereden, hij behaalde een 4e en ’n 11e plaats, voegde Pieter afgelopen zondag weer een overwinning toe aan zijn toch al imposante lijst van prijzen. Pieter werd le bij ’n wedstrijd voor amateurs in het Brabantse Oosterhout. Zondag 6 januari kunt u hem aan het werk zien op ’onze eigen’ veldrit die wordt verreden op een parcours dat wordt uitgezet in de Zandstraat. Op donderdag 13 en vrijdag 14 december werden voor de 3e maal de Moergestelse dartkampioen- schappen georganiseerd. Er werd gestreden om de wisseltrofee beschikbaar gesteld door Herberg ’De Veerkes’ waar ook de kampioenschappen plaatsvonden door 20 heren en 6 dames. Na spannende voorrondes op donderdagavond werden de plaatsen voor de kwartfinales voor de heren op vrijdag bepaald. Na deze gespeeld te hebben bleven nog 6 heren over om te strijden voor ’n finaleplaats. Van deze 6 heren gingen uit eindelijk Arie Jonkers en Richard Matthews door naar de finale. In ’n stille zaal werd door middel van ’the best of 5’ uiteindelijk Richard le waardoor dit jaar de wisselbokaal bij Dartclub ’t Centrum terecht is gekomen. Bij de dames werd de gehele wedstrijd op vrijda gavond gespeeld. Na elk 10 partijen te hebben gespeeld had Ingrid Hooyen 9 punten behaald, de hoogste score voor de dames. Dus mocht zij de wisselbeker in ontvangst nemen. Beide winnaars kregen van het organiserend co mité ook nog een boek met daarin diverse tips en mogelijkheden om volgend jaar nog beter uit de bus te komen. Winnaars proficiat en alle sportieve strijders bedankt. Regionaal Bureau: Burg. Verwielstraat 67, 5062 GC Oisterwijk, tel. 04242-19035 Uitslagen: Pupillen: EDN - Roef! Aspiranten: Roef! - Zigo Senioren 2: DSV - Roef! Senioren 1DSV - Roef! Wedstrijden 22 en 23 december: Jun.: Roef! - DDW... vertrek 9.15, tijd 10.00 Recr.: Roef! - Volharding vertrek 9.15, tijd 10.00 laai lak 'OU ge- jes- ur. li- :er- op, Afgelopen zondag was het de laatste afzwemdag in 1990 in het zwemnad van Huize Assisië te Udenhout. Hier volgen de geslaagden: Mini A-diploma: Tim Rutjes, Rob Smolders, Jons Geerts, Janicce Weggelaat, Suzan Verhey- en, Suzy Lapien, Nico de Laat, Anita Timmer mans en Nicky de Groot. A-diploma: Lieke van den Meijdenberg, Marjo- lijn Smolders en Mark Hamelink uit Moergestel. Van de volwassen zwemgroep slaagden: An ja van der Zanden, Rianne van de Loo en Wies van de Meijs, Nikcy Laurenssen, Lieke en Marloes van den Brand uit Udenhout, Bobby Broeken, Cis sy Maasen uit Tilburg en Tacco Marijnen uit Berkel-Enschot. B-diploma: Ton en Ineke van de Borne uit Reu sel en Lieke van den Brand uit Udenhout. Iedereen van harte gefeliciteerd en succes op weg naar het volgende diploma. Zwemschool ’Physique’ Voor het eerste team was de laatste wedstrijd van de kompetitie zeer belangrijk. Alleen winst zou handhaving in de eerste klas betekenen. In de thuiswedstrijd was er winst behaald tegen Spido 3, maar een uitwedstrijd is toch anders dan een thuiswedstrijd. Nadat ieder 1 partij gespeeld had en het dubbel was het stand 1-3 in het voordeel van Moergestel. De 2 partijen die volgden brachten echter verlies voor Moergestel: 3-3. Dan volgden 2 partijen die tegen elkaar op gingen, winst en verlies, 4-4. Het bleef dus spannend. Doch de laatste 2 partijen brachten winst voor Moergestel. Piet Habraken won 3 maal, Ron van Hees en Herman Reinders beiden 1 maal. Het team heeft het gered om in de eerste klas te blijven. Mannen proficiat! Voor het tweede team was de laatste wedstrijd niet zo belangrijk meer. Degraderen kon niet meer. Toch was ook hier de spanning in de wed strijd. De stand na 4 partijen was 3-1 in ’t nadeel van Moergestel. De twee partijen die volgden zorgden voor een gelijke stand: 3-3. Twee partij en verder was de stand nog gelijk: 4-4. Ook de laatste twee partijen konden de gelijke stand handhaven. Invaller Sjon van Elderen won'3 maal, Bart de Cort 2 maal en Kees van de Wouw bleef op nul staan. Uitslagen: Spido 3 - Moergestel 14-6 Swan 4 - Moergestel 2...5-5 De eerstvolgend trainingsavond is op maandag 7 januari 1991. Zijn er inwoners in Moergestel die zich voornemens maken om in het nieuwe jaar te gaan sporten? Bij de Tafeltennisvereniging Moer gestel kunt u terecht. Elke maandagavond tussen 20.00 en 22.00 uur. U kunt ook telefonisch in lichtingen krijgen op nr. 3365. M.i.v. donderdag 27 december starten wij op iedere dinsdag en donderdag om 19.30 uur bij Sportschool ’Physique’ met onze wekelijkse hardlooptraining. Hierbij is iedere iets gevorder de loper altijd welkom. De deelname is geheel vrijblijvend en kosteloos. Informatie bij Sportschool ’Physique’, tel. 2672. Op zondag 20 januari a.s. organiseert Sport school ’Physique’ in samenwerking met Sport vereniging Roef! voor de 6e keer een winter loop rondom het sportkompleks van Roef! Er is een parcours uitgezet over 2,5 km over zo wel zandpad als verharde weg. Het programma is als volgt: 11.00 uur: start voor d trimloop, de recreanten kunnen naar eigen keuze 2,5 km, 5 kn, 7,5 km of 10 km lopen. De tijd wordt opgenomen maar hier telt alleen jouw persoonlijke tijd. Dus geen volgorde of prijzen, wel een mooie herinnering die je na afloop krijgt. 12.00 uur: de TEAMLOOP over twee ronden met een team van vier personen die in uniforme shirts lopen. Afstand: 5,2 km. Twee categorieën: A-categorie dat zijn sportscho len, ateletiekvereniingen, triathlonverenigingen en loopgroepen. B-categorie: dat zijn Moergestelse verenigingen en instellingen. Inschrijven kan vooraf en is dringend gewenst voor de Teamloop!!! Dit kan telefonisch bij: Jaap de Groot, 04243-3459; Sportcentrum ’Physique’, 04243-2672; Ad Schoenmakers, 04243-3238; Ton van Elsdingen, 04243-3266. Voor bestuur en leden en andere belangstellen den met hun partners is er op donderdag 3 janua ri tussen 20.30 en 23.00 uur gelegenheid om el kaar te ontmoeten en wensen uit te wisselen in de kantine. Wij hopen u daar allen te ontmoeten. Uitslagen: Irene 1 - Audacia 1 Audacia 2 - Veerse Boys 2 Uno Animo 4 - Audacia 4 Terlo 3 - Audacia 5 Audacia 6 - Taxandria 8 Spoordonkse Boys 7 - Audacia 7 Audacia 9 - SVSSS 7 De andere wedstrijden werden afgelast. Irene - Audacia5-1 Voordat Audacia goed en wel aan voetballen toe was, had Irene binnen tien minuten reeds twee maal gescoord. In de tweede minuut en in de ne gende was het Toon Geerts van de thuisclub die een voorzet van rechts bij de tweede paal onge hinderd kon inkoppen: 2-0. Tegen die feiten moest Audacia optomen. Alleen in de laatste vijf minuten van de eerste helft waren er kansen voor de Moergestelnaren, doch met kunst- en vlieg werk werden de kansen voor Frans Tekath en Jan-Willem Beerens teniet gedaan. Scoort Auda cia dan is er kans op een andere wedstrijd. Nu moest zij in de tweede helft op zoek naar de ge lijkmaker met de nodige risico’s van een counter voor Irene. Dat laatste gebeurde dan ook. Een kwartier voor het einde was het Rob Toelen, die 3-0 liet aantekenen. In de laatste vijf minuten werd het zelfs nog 4-0 door Gerrie van der Steen en 5-0 door Gerrie op ’t Hoog. Met een droog schot uit de rebound van een Audacia-aanval wist Mare Derksen de eer nog te redden: 5-1. Programma zondag 23 december: Terlo 4 - Audacia 810.00 uur Audacia 10 - Tuldania 5 (vr.s.)_10.00 uur Geen pupillenvoetbal Op de zaterdagen 22 en 29 december zijn er geen pupillenwedstrijden. Op zaterdag 5 januari is er een dorpentoemooi bij Jong Brabant. Voor de pupillen gaan daar naar toe: de Dl, een combinatie van E-pupillen en de F1 pupillen. Voor vertrek zie hiervoor het nieu we clubblad. Daar staat ook in welke E-pupillen er meegaan. Zaalvoetbal Voor de D- en E-pupillen is er een zaalvoetbal- toernooi op donderdag 27 december. Voor de ju- Uitslagen: Nevelo 1 - Audacia Al RKC 3 - Audacia A/B Audacia Cl - GSBW 3 Programma 22 december: Riel - Audacia Al (vriendschappelijk) aanvang en vertrek: zie mededelingenbord. Uitslagen: JA: GHV - Roef!10-10 Welpen: Roef! - Rhelico10-5 MA: Were Di 2 - Roef!12-2 DS: DSC - Roef!3-9 HS: Taxandria 2 - Roef!10-19 HS: Were Di 2 - Roef! 221-20 Mini’s opgelet: a.s. zaterdag 22 december inge laste wedstrijd tegen Avanti in Drunen. Vertrek 10.15 uur bij de Vonder. 23 December 16.00 uur: Ruiven in Berkel-En schot: beslissingswedstrijd HS Roef! - HVO. Nadat jullie hopelijk heel leuke kerstdagen gehad hebben hebben we in de vakantie nog enkele ak- tiviteiten. Zie informatie elders in dit blad. Programma 6 januari 1991: DS 13.00: Roef! - Blauw Wit 2 Hercules Diessen HS 14.10: Roef! 2 - Wh. Demons 4 Hercules Diessen HJ 15.20: Roef! - Blauw Wit Hercules Diessen JA 12.45: Taxandria - Roef! De Leye Oisterwijk MA 15.00: Taxandria - Roef! De Leye Oisterwijk Op zaterdagmiddag 29 december kunnen de Roefl-leden t/m 12 jaar (zonder introducee) weer oliebollen komen smullen in het Roef!-gebouw. De spelletjes en de kuntselspullen liggen al weer klaar en het oliebollendeeg staat te rijzen. Berei den jullie ook weer wat gezellige stukjes voor? Tot zaterdagmiddag 29 december.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 29