BoerenBond r Stomerij Palthe voor nóg betere service! a.s. Zondag 2 december gaat jullie discotheek weer open! 'De Veronica Drive-ln Show' St. Nicolaasaktie Moergestelse winkeliers deze week van start Discotheek ,'t Draaiboompje' v.a. 20.00 UUr. HOERA!!! Heel Moergestel bedankt! Het is weer zover! I Het oud papier in het nieuwe jaar Kalender Moergestel 1991 Bepalingen St. Nicolaaswedstrijd Moergestelse winkeliers tot 20.00 uur tot 20.00 uur met medewerking van Tot ziens in Den Draai! KOOPAVONDEN: Je bent weer van harte welkom in De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Zegeltjes voorbij ’DE BIGGELARIJ’ JOHN MENSINK Bij van Dijk Stoffen in Moergestel Brillen Contact lenzen De Lind 35a, Oisterwijk 04242-84899. Vrijdag koopavond sOOlSIssSË Adverteerders in goede volgorde Vrijdag 30 november Maandag 3 december tot 20.00 uur Dinsdag 4 december Woensdag 5 december tot 17.00 uur De jaarlijkse aktie van de Moergestelse middenstanders gaat deze week in dit blad van start. In tegenstelling tot andere jaren heeft men deze keer gekozen voor een totaal andere opzet van deze aktie. Het hoe en wat ho pen we in dit artikel uit te leggen. Slagzin De prijzen Wie is wie? N wedstrijd grand,°.se winkeliers Moergestelse N|euW$l ,n MoergesteM>^^^ 15e Jaargang - Nr. 646 WOENSDAG 28 NOVEMBER 1990 verspreid in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. MMMMM liersvereniging Moergestel: de heer Ton van der Sande, Rootven 82, tel. 04243-1795. Bij wijze van proef is gekozen voor een totaal ge wijzigde opzet. Het zegeltjes plakken komt daar mee te vervallen. Hoofdrol is deze keer wegge legd voor de advertenties die de deelnemende middenstanders over de komende periode van 4 weken gaan plaatsen. De wedstrijd duurt dus 4 weken lang. 4 Weken waarin u de advertenties in de gaten moet houden en foto’s moet herkennen. TRAITEUR-PARTYVERZORGING DE WARME BAKKER KERKSTRAAT 17 TEL. 04243-1259 X MOERGESTEL xj I Op de eerste plaats kunt u beginnen met de deel nemende middenstanders in de goede volgorde te plaatsen, ze zijn genummerd van 1 t/m 32. Het nummer vindt u duidelijk afgedrukt in de door bedoelde middenstander geplaatste advertentie (de nummers blijven 4 weken lang corresponde ren met dezelfde adverteerder). Vossenhol 25a, Biest-Houtakker, Tel. 04255-2331 De heerlijkste hors d'oeuvres voor het heerlijk avondje...! Bestel tijdig - Gratis thuisbezorgd! Het was weer een geweldig feest voor de kinde ren het afgelopen weekeinde. En u begrijpt dan dat wij het hebben over het jaarlijks Sint Nicolaasfeest voor onze kinderen uit Moergestel. De weergoden waren, ondanks min der gunstige voorspellingen, ons toch goed ge zind, zodat zaterdag de intocht - vergezeld van ’Drumfanfare Moergestel’, Harmonie ’Prinses Juliana’, Moergestelse ’Turnpietjes’ en met als hoofdpersoon Sint Nicolaas met zijn Zwarte Pie ten, vanaf de Oisterwijkseweg door Moergestel kon trekken. Het deed de Sint deugd dat er langs de route zoveel belangstelling bestond. Na verwelkoming door de burgemeester op het gemeentehuis, en een toespraak van Sint Nico laas, ging het Spaanse gezelschap naar ’Den Boo gaard’ om de kinderen persoonlijk te ontmoeten en hen een snoepzakje en een leuk speelgoedje aan te bieden. Tijdens het Sint Nicolaasbal op zaterdagavondd, werd door de Spaanse gasten rond de klok van tien een wervelende show ten tonele gevoerd, waarin onder leiding van Romario het spel werd gespeeld van ’Wie van de drie is de echte Sint Ni colaas’. Hun optreden werd door het aanwezige publiek met een daverend applaus beloond. Op zondagmiddag waren er twee groepen kinde ren met hun ouders in ’Den Boogaard’ voor hun persoonlijk bezoek en het in ontvangst nemen van hun traktatie en verrassing. Al met al waren het weer twee geweldige dagen voor heel Moergestel. Om deze twee dagen te kunnen verwezenlijken hebben wij uw hulp en steun gekregen, waarvoor wij - als Sint Nicolaa- scomité - u van harte onze dank betuigen. Speciaal een woord van dank willen wij richten tot onze collectanten, verzorgers van de optocht, zaal verzorgers in ’Den Boogaard’, sponsors, schenkers van prijzen voor de loterij en iedereen, die wij jaarlijks als vaste medewerkers in ons midden hebben. Het was in EEN woord GEWELDIG en hopen het komende jaar weer zo’n groots feest te kun nen en mogen organiseren. St. Nicolaascomité Moergestel Die letters op de goede volgorde brengen u na 4 weken naar een slagzin (het is verstandig de ko mende 4 kranten te bewaren). In de laatste aktie- krant, woensdag 19 december, staat een deelna- meformulier afgedrukt dat u vervolgens in kunt vullen. U moet daarop invullen de naam van de ondernemer en de letter die bij hem hoort. Dat deelnameformulier moet ingeleverd zijn op vrijdag 28 december om 16.00 uur bij de Rabo bank aan het Rootven. Burgemeester ter Veer trekt daar vervolgens de prijzen en de prijswin naars krijgen daarover persoonlijk bericht. Per gezin is het slechts toegestaan om EEN for mulier in te leveren. Bij inlevering van meerde re exemplaren is deelname niet geldig! Door de plaatselijke middenstanders is weer ’n aantrekkelijk prijzenpakket samengesteld. De prijzen zullen worden uitgekeerd in de vorm van waardebonnen die u bij elke deelnemende win kelier in kunt leveren. Er is ’n eerste prijs van 500,-; er zijn 3 prijzen van 250,-; er zijn 5 prijzen van 100,-; 10 prij zen van 50,- en 30 prijzen van 25,-. Dus het is zeker de moeite waard om aan deze aktie deel te nemen. Informatie over de aktie kunt u altijd inwinnen bij Ton van der Sande, Rootven 82, tel. 1795. Wij wensen u bij voorbaat al heel veel succes!!! De volgende stap die u moet doen is het herken nen van winkeliers. U zult zien dat in ’n aantal advertenties (verspreid over 4 weken) ’n foto is geplaatst van ’n Moergestelse ondernemer. De ze foto’s zijn echter niet bij de juiste ondernemer geplaatst (of misschien toch wel?). Het is zaak om de ondernemer te kennen en de letter die bij zijn foto staat over te brengen naar de lijst met na men. Op die manier krijgt u de ondernemer en de met zijn foto corresponderende letter. Het jaar 1941 betekent voor u en voor Muziek vereniging ’Prinses Juliana’ een grote ommekeer in de manier waarop het oud papier wordt opge haald. U bent van ons gewend, dat wij om de za terdag het oud papier bij u ophalen. Per woens dagavond 2 januari zal dit op een andere wijze ge beuren. U zult geen zwaar rokende bus meer zien, maar een milieuvriendelijke persauto. Verder zal er ook het een en ander veranderen omtrent de vlooienmarktspullen. Een exact en uitgebreid artikel over dit onder werp zult u de komende twee weken in ’Moer gestel-Nieuws’ aantreffen, opdat u tijdig en vol ledig bent ingelicht. Wij rekenen op uw steun en medewerking. Na een kleine vertraging in de totstandkoming van de nieuwe kalender, is deze nu klaar voor de verkoop. U vindt ook dit jaar weer de foto’s van Moergestel’s verleden in de kalender terug. De komende anderhalve week zullen harmonie leden zich inzetten om de kalender huis aan huis aan te bieden. De prijs die u ervoor betaalt is slechts 3,50 en dit bedrag komt geheel ten goe de van Muziekvereniging ’Prinses Juliana’. Een extra reden dus om deze mooie kalender aan te schaffen. Laat de verkopers niet in de kou staan en koop de kalender Moergestel 1991. Bij voorbaat har telijk dank voor uw steun. - De wedstrijd wordt gehouden in de periode van 28 november t/m 28 december 1990. - De organisatie van deze wedstrijd is in handen van de Winkeliersvereniging Moergestel. - Er worden max. 2800 deelnameformulieren verstrekt. - Deelnameformulier wordt afgedrukt in ’Moergestel-Nieuws’ d.d. 19 december 1990. - Per gezin mag max. 1 formulier worden ingeleverd. - Vergunning K.v.K. 13 nov. ’90 nr. 26/90. - Deelnameformulieren moeten worden ingeleverd vóór 28 december 16.00 uur bij de Rabo bank aan het Rootven. - Trekking van de prijswinnende formulieren vindt plaats op 28 december 1990 door burge meester J.B.S. ter Veer. - Prijswinnaars krijgen persoonlijk bericht en worden bekendgemaakt in ’Moergestel-Nieuws' d.d. 9 januari 1991. - Inlichtingen over deze wedstrijd kunnen worden verkregen bij de secretaris van de Winke-

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 1