Winkels open... Shows... Open huis.. Uw juiste keuze... enz. I Wie zijn wij? I 1 f politie van Gorp-Bolsius bv Audacia-nieuws TTV Moergestel Eigentijdse kunst in ’In de Drye Swaentjes’ te Oisterwijk Shell butagas Shell propagas FLESSE- en TANKGAS VEILIGE INSTALLATIE DE BESTE KWALITEIT en DE SCHERPSTE PRIJS VRIJBLIJVEND ADVIES en PRIJSOPGAVE AUDACIA JUNIOREN SPORT OVERDAG AUDACIA PUPILLEN S.V. Roef! Handbal Er» Li- - w I 9 I t fó&StlgsMMM PAGINA 5 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 21 NOVEMBER 1990 I in Drunen u terecht bij De ’oude snackbar betekende voor Theo Rommen ’n oplossing toen de huidige wagen bleek gestolen. aanvang 11.15 vertrek 10.15 2-3 1-6 1- 8 2- 2 2-1 11-25 8- 17 9- 12 Deze keer ’n iets tnoeilijker opdracht. Wie zijn deze twee dames? Het jongetje van vorige week, breed la chend voor de schoolfotograaf, was Hans Antonis. Hans woont aan de Oisterwijkse- weg en heeft een groentezaak in Diessen. 1-2 0-0 Zaterdag 17 november werd alles afgelast. Programma zaterdag 24 november: Audacia Al - SSC ’55 1 aanvang 14.45 Zigo 1 - Audacia AB aanv. 14.30, vertr. 13.30 Gilze 5 - Audacia Cl aanv. 12.45, vertr. 11.45 Programma dinsdag 27 november 1990: - warming-up - tafeltennis Deze aktiviteit vindt plaats in ’D’n Donk’. Tijd: van 9.45 - 11.00 uur. Kosten: ƒ3,— per persoon. Voor meer informatie kunt P. Wolfs, telefoon 2210. om eventuele kooplustigen ’n kijkje te gunnen. Vier zondagen per jaar mogen Door winst van Bart en Sjonnie werd de stand weer gelijk, maar Kees verloor zijn partij weer. Bart wist de stand weer gelijk te maken door zijn partij te winnen. Kees bleek niet in vorm te zijn, of was het doordat hij met een nieuw batje speel de? Hij verloor zijn laatste partij. Sjonnie won 3 maal, Bart tekende voor 2 punten en Kees bleef zonder punten. Programma: Moergestel 1 - Groenewoud 1 op 22-11 Moergestel 2 - Spido 6 op 22-11 Beide wedstrijden worden gespeeld in D’n Donk, Bosstraat la. Aanvang 20.30 uur. Heeft u interesse in tafeltennis? U kunt elke maandagavond terecht van 20.00 tot 22.00 uur. Wilt u telefonische inlichtingen, bel dan 3365. Voltstraat43 Telefoon 013-435930 5021 SB Tilburg Telefax 013-427593 Uitslagen 18 november (vriendsch.): Haarsteeg - Audacia Haarsteeg 2 - Audacia 2 Alle andere wedstrijden werden afgelast. Programma 25 november: WSJ - Audacia Audacia 2 - Jong Brabant 2 Nevelo 3 - Audacia 3 Audacia 4,- SVSSS 4 Riethoven 2 - Audacia 5 Audacia 6 - RKTW 7 Audacia 7 - De Bocht ’80 3 Audacia 8 - Vessem 5 SET 8 - Audacia 9 Oisterwijk 5 - Audacia 10 Uitslagen zaterdag 17 november: Nemelaer 1 - Audacia Dl Audacia CD-comb. - Beerse Boys 3 SC ’t Zand 3 - Audacia DE-comb. RKDSV 3 - Audacia El De andere wedstrijden werden afgelast Programma zaterdag 24 november: Audacia Dl - Beerse Boys 1aanvang 10.00 Berkdijk 2 - Audacia CD-comb. vertrek 10.15 Audacia DE-comb. - RKDSV 2 aanvang 10.00 Hilvaria 6 - Audacia Elvertrek 9.45 Audacia E2 - WSJ 1...’aanvang 11.15 Audacia F1 - Nevelo F1 Nemelaer F3 - Audacia F2 14.30 uur 12.00 uur 12.30 uur 12.00 uur 12.00 uur 12.00 uur 10.00 uur 10.00 uur 10.00 uur 10.00 uur In de laatste twee wedstrijden is het Moergestel 1 gelukt om 3 winstpunten te behalen en Moer gestel 2 kwam niet verder dan 1 winstpunt. In de wedstrijd tegen Spido 3 moest team 1 aantreden met een invaller, Sjonnie v. Elderen. Hij speel de voor Herman Reinders. De invaller won 1 partij, Piet Habraken en Ron van Hees elk 2 par tijen. In de wedstrijd tegen Hita 1 was het team weer kompleet. De openingspartij was voor Piet Ha braken. In 3 games werd het een zege voor Piet, maar het ging moeilijk. Ron van Hees en Her man Reinders verloren beiden, doch het dubbel werd een overwinning voor Ron en Piet. Stand 2-2. De twee partijen die volgden hielden de stand in evenwicht. Ron verloor en Piet won. Ook twee partijen verder was de stand nog gelijk. Ron verloor en Herman won. Helaas kon Her man de voorlaatste wedstrijd niet winnen. Piet zou nu de laatste partij moeten winnen om een gelijkspel te krijgen. Het lukte wel moeilijk. Hij slaagde erin om in 3 games te winnen. Piet won 3 maal, Herman 1 maal en Ron moest al zijn par tijen aan de tegenstander laten. In de wedstrijd tegen SWAN 4 zou team 2 alle zeilen moeten bijzetten om er minimaal 1 punt je uit te halen. En dat bleek ook wel. Alleen Bart de Cort wist de eer te redden doof 1 partij te win nen. Kees v.d. Wouw en René Oerlemans verlo ren al hun partijen. In de wedstrijd tegen Hita 3 moest een invaller aantreden. Sjonnie v. Elderen, de invaller, mocht de wedstrijd openen. Het werd een gemakkelij ke overwinning, doch de 2 volgende partijen gin gen verloren. Bart de Cort en Kees v.d. Wouw konden hun partij niet in winst omzetten. Ook het dubbelspel leverde verlies op. Stand 1-3. Afgelopen zondag waren vele winkels en showrooms in Moergestel geopend winkels en bedrijven in Moergestel geopend zijn. Mede gezien de slechte weersomstandigheden hebben velen van het ’binnen’-uitstapje gebruik gemaakt... RIJKSPOLITIE GROEP OISTERWIJK In de nacht van 12 november werd aan de ach terzijde van de kerk een aantal glas-in-lood ramen en enig ijzerwerk vernield. De schade beloopt vermoedelijk enkele duizenden gulden. Dezelf de nacht vond in de Schoolstraat een poging tot inbraak plaats. De inbraak werd vermoedelijk verijdeld door een waakhond. Op de parkeerplaats langs RW 58 werd een personenauto met doorverbonden contactslot aangetroffen. De auto bleek in Maastricht te zijn gestolen. Uit een woning in de Pr. Beatrixstraat werd een zak met stuivers, dubbeltjes, kwartjes en rijksdaalders gestolen. Hoe de dader is binnen gekomen is niet bekend. Op de Pijnendijk werd openbare schennis ge pleegd door de bestuurder van een beige BMW. Mocht iemand hier nadere informatie over kun nen verschaffen of zelf met een voorstelling van deze man geconfronteerd zijn dan ontvangen wij graag een berichtje van u. (04242-19111). Uw in formatie wordt strikt vertrouwelijk behandeld. Een voormalige inwoner van Moergestel werd aangehouden wegens sociale fraude. Hij hda de gemeente Moergestel voor een bedrag van ruim 8800 gulden benadeeld. Tegen de verdachte is proces-verbaal opgemaakt terwijl tevens een te- rugbetalingsregeling is getroffen. Aanrijdingen vonden plaats op RW 58, het Rootven, de Vinkenberg en de Akkerweg. Nie mand werd gewond. Wel liet een hond het leven. De eigenaar hiervan heeft zich gemeld. Op 13 november werd in Moergestel een au- togordelcontrole gehouden. Vijf automobilisten werden bekeurd wegens het niet dragen van de gordel. Tijdens een alcoholcontrole welke in de nacht van zondag op maandag in de omgeving van het St. Jansplein werd gehouden werd een uit Ber- kel-Enschot afkomstige automobilist bekeurd wegend het rijden onder invloed. Uit de blaastest bleek dat hij duidelijk te diep in het glaasje had gekeken. Donderdag 22 november vindt ’n voorlich tingsavond plaats over inbraakbeveiliging. De avond begint om 20.00 uur in ’Den Boogaard’. In de nacht van 15 november werd omstreeks 01.00 uur de bekende cafetariawagen c.q. snack bar vanaf het St. Jansplein gestolen. Door getui gen werd nog gezien dat de wagen achter een gestolen bestelauto werd weggesleept. Tot heden ontbreekt ieder spoor van de snackbar. Uitslagen: Welpen: Blauw Wit - Roef! HJRoef. - Witte Ster HS: Roef! 2 - Odi DS: Roef! - Were Di 2 Mini-toernooi in ’De Vonder’ Afgelopen zaterdag waren de mini’s, 5 tot 8 jaar, volop in aktie in ’De Vonder’. Odi uit Haaren en Tornado uit Breda deden ook mee aan dit toer nooit je. Ze speelden allemaal 4 wedstrijdjes van 15 minuten. Deze kinderen spelen altijd wel mee in de competitie met de welpen 8- en 9-jarigen. Maar nu kwamen ze veel meer aan hun trekken en speelden ze echt op hun eigen niveau. Heel enthousiast zijn ze dan bezig en proberen elke bal te pakken te krijgen. Voor hen geldt zeker het motto: Handbal doe je voor je lol! Ze kwamen zelfs als winnaars uit de bus! Programma 24 november: MA: Elshout 2 - Roef! Programma 25 november: HS: GHV 2 - Roef! 2in Goirle HS: Witte Ster - Roef! in Waalwijk DS: Were Di 2 - Roef! in Tilburg Binnen leuk, buiten leuk, handbal is altijd leuk! In het mooie gebouw van het Heemcentrum Tn de Drye Swaentjes’ op De Lind 42 te Oisterwijk loopt al enkele weken de tentoonstelling die wordt verzorgd door zeven beeldende expo santen. De expositie mocht zich tot nu toe al verheugen in een grote belangstelling van bezoekers, die vol lof waren over de smaakvolle combinatie van zo veel verschillende soorten kunst en over het werk van de betreffende exposanten zelf. Op deze tentoonstelling kunt u werk aantreffen van: Hennie Koffrie (uit Baam); zij laat u een pop- object zien en aquarel-collages, met een warm en harmonieus coloriet; Ryszard Bialek, een graficus uit Pobiesziska in Polen, die u etsen en gouaches toont, met een ty pisch Poolse sfeer; Ton van Elsdingen (uit Moergestel), met voorna melijk zg structuurfoto’s in kleur, met onderwer pen (vaak details), die de fotograaf opvielen door hun vormschoonheid. Paul van der Heijden (uit Liempde), met schil derwerken in de magisch-realistische sfeer in ge dekte tinten en een aantal felle naaktstudies. Oily Copal (uit Boxtel), met zeer aparte en fijn zinnige kreaties in textiel en steen, waarin op zeer subtiele wijze emonties zijn weergegeven. Adri van Elsdingen (uit Haaren), met zeer geestig getroffen beeldende keramiek. Haar gestileerde mensfiguren zullen u zeer aanspreken. Frank Brinkmann (uit Leipzig), met een groot aantal fraai gedecoreerde vazen en schalen, die sterk de aandacht trekken door vorm, afmeting en kleur. De expositie zal nog geopend zijn op de donderdag-, vrijdag-, zaterdag- en zondagmidda gen van 13.00-17.00 uur, toe en met zondag 2 de cember. sS -

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 5