ran Briossen 4 aa H. Verkooijen Progrestaart klein 4 (150 ZOEKERTJES 1 GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. (ETTJ BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING rz GEMEENTE MOERGESTEL Nu nog volop keus chocoladeletters en marsepein!!! Banke tbakkerij Steeds vers... en dat proefje van uw Banketbakker... 'n Goed begin is het halve werk... De keuze van 'n bouwonderneming bijvoorbeeld...! BEKENDMAKING ii Vrijdag en zaterdag: groot stuks NU bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw Oisterwijkseweg 32 5066 XD Moergestel Telefoon 04243 - 3604 machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen Rootven 23 - Moergestel - Tel. 3788 De gehele week geopend. Alleen dinsdagmiddag gesloten. F U. S3 6 a 8 personen NU Ji wJ 10 a 12 personen NU PAGINA 8 "MC 644-3 644-1 644-4 644-2 14“ 35° Hm MOËRGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 14 NOVEMBER 1990 Moergestel, 14 november 1990 Burgemeester en Wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer de secretaris, A.W.G.J. van Kessel Moergestel, 14 november 1990 De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer A Ui At R7 Ai R1 Ai N< H; Sp Ai Ai Pr H; Hi Ai Ai Ai L! S\ Ai Ai M ov gr ke ui aa ge m T, Stl ve lei kc bl A m va or m kc Ja k; 1- D w w alléén geplaatst bij kontante betaling! Te koop: Orgel Soline, 2 klavieren f 250,—. Tel 04243-3703. Te koop: eiken buro met klep (klein); antieke ei kenhouten salontafel 100x105 cm. Tel. 04243-2274. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn: 1te verlenen aan Maatschap Ketelaars, Oirschotseweg 65 te Moergestel, een vergun ning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een overdek te mestopslagsilo, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C, nummer 1137, plaat selijk bekend Oirschotseweg 65; 2. een door J.A.M. Burgers, Heuveistraat 8 te Moergestel, gevraagde nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een varkensfokkerij, schapenhouderij annex mestopslag en een bloementeeltbedrijf, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal be kkend gemeente Moergestel, sectie D, nrs. 643 en 644, plaatselijk bekend Heuvelstraat 8, gedeeltelijk te verlenen en gedeeltelijk te weigeren (v.w.b. de schapenhouderij); 3. te verlenen aan Maatschap Burgers, Heuvelstraat 30 te Moergestel een nieuwe, de ge hele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een varkensfokkerij, rundveehouderij en stierenmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1924, plaatselijk bekend Heuvelstraat 30. Wij zijn voornemens de gevraagde vergunningen (gedeeltelijk) te verlenen onder de voor dergelijke inrichtingen gebruikelijke voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de om geving te ondervangen. De gedeeltelijke weigering geschiedt in het belang van het beper ken van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De ontwerp-beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden ge durende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken ter inzage tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Bovendien liggen bedoelde stuk ken gedurende deze termijn eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvragers, alsmede degene die bezwaar heeft ingebracht en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is ge weest, gemotiveerde bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons Kollege. Degene die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van de door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant afgegeven algemene verklaring van geen bezwaar vergunning te ver lenen aan: - W. Swens en J.H.M.M. Wolfs, Vinkenberg 16 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 3576, plaatselijk bekend Prinses Bea- trixstraat 2 het woonhuis uit te breiden. Het bouwplan ligt vanaf 15 november 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inza ge op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie. Raad huisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegen heid om schriftelijk bezwaren tegen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen: 1een aanvrage van D. Ketelaars, Oirschotseweg 65 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een varkensmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende beschei den is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie F, num mer 267, plaatselijk bekend Heizenschedijk; 2. een aanvrage van P.A.A. Dirkx, Oirschotseweg 40 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een varkensfokkerij, schapenhouderij en een jongveehouderij annex mestopslag, zo als op de bij de aanvraag behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummer 1259 en 1390, plaatselijk bekend Oir schotseweg 40; 3. een aanvrage van P. Wolfs, Heuvelstraat 16 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een rundveehouderij en kuikenmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage be horende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sectie D, nummer 1431, plaatselijk bekend Heuvelstraat 16; 4. een aanvrage van Chr. Rijnen, Heukelomsebaan 3 te Moergestel, om vergunning in gevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van 2 overdekte mestopslagsilo’s, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 508, plaatselijk be kend Oirschotseweg 76. De aanvragen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken ter inzage, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen bezwaren kunnen worden ingé bracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Tijdens deze bezwarentermijn kunnen de gemotiveerde bezwaarschriften bij ons Kollege worden ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek te doen zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Mondelinge bezwaren kunnen worden ingebracht tijdens een te houden openbare zitting op maandag 3 december 1990 om 09.00 uur (Ketelaars), 09.30 uur (Dirkx), 10.00 uur (Wolfs) en 10.30 uur (Rijnen), in het gemeentehuis van Moergestel. Alsdan wordt gelegenheid gegeven tot een gedachtenwisseling onder de aanvrage tus sen het bevoegde gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt dat degene die een bezwaarschrift heeft ingediend op bovenomschreven wijze alsmede een ieder die kan aantonen dat hij daartoe redelijker wijze niet in staat is geweest, in de gelegenheid wordt gesteld om bezwaren tegen het ont werp van een te nemen beschikking in te dienen. Moergestel, 14 november 1990 Burgemeester en Wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij hebben besloten te verlenen aan A.H.A.J. Ketelaars, Heikant 6 te Moergestel, een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een rundvee- en kalverhouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C, nummer 1112, plaatselijk bekend Heikant 6. Deze vergunning is verleend onder de voor een dergelijke inrichting gebruikelijke voorwaar den, om gevaar, schade of hinder buiten de inrichting te ondervangen. De beschikking en de daarbij behorende bescheiden ligt vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens genoemde termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen dé beschikking kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degene, die tegen de aanvrage om vergunning tijdig bezwaar heeft ingebracht; d. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet binnen 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Zij die be roep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking en/of tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Dit verzoekschrift moet worden ingediend bij de Voorzitter van genoemde afdeling. Moergestel, 14 november 1990 Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer de secretaris, A.W.G.J. van Kesel Gevraagd: zelfst. werk, huish. hulp met erva ring, voor maandag en vrijdagochtend. Tel. 04242- 83135 tussen 19.00 en 20.00 uur. Heb woning in Tilburg, 3 slpk. Wil ruilen met huis in Moergestel. Tel. 013-355622. Te koop gevraagd: ’n kinderstep (in redelijke staat zodat hij nog in orde te maken is). Tel. 04242- Zoekt u een babysitter voor vrijdagavond of za- 16807 terdagavond? Bel dan naar Chantal Gelden, tel. 04243-1609,

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 8