I 7 SIJWCHfJKE STOFFEN INj.FI/ERHg OPHALEN HUISVUIL Ir BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING GRONDWATERWET GEMEENTE MOERGESTEL VERf Bij de CHEMOCAR: OP ZATERDAG 24 NOVEMBER 1990: PAPIER... ...DE HARMONIE OUD IJZER... ...FEVIOR V INLICHTINGEN BEL 1235 a GLAS in de... ...GLASBAK STANDPLAATSEN: op Gemeentewerken: elke werkdag na telefonische afspraak, uitsluitend schoon en handzaam gebundeld. G< on ’K 29 Dit Uni can strij Zij gev Het snel is 01 ind ovei niet gevi Mei van der ecol teei sen hou met I smeer ra vet% Hom 't WJ 0p vei Bu *E( ni D -1 PAGINA 8 MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 31 OKTOBER 1990 "Ml Afdeling Openbare Werken 642-1 642-2 642-6 642-3 '•V u -1 -1 642-4 R 642-5 i Q De Stappert St. Jansplein Burgemeester en wethouders van Oirschot, Oisterwijk, Boxtel, Moergestel en Oost-, West en Middelbeers maken bekend dat bij Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant is inge komen een aanvraag om uitbreiding van de vergunning ingevolge bovengenoemde wet van NV Waterleidingmaatschappij Oost-Brabant voor het onttrekken van water aan de bo dem tot een hoeveelheid van 6.000.000 m3 per jaar ten behoeve van de openbare water voorziening op het pompstation Oirschot, Heibloemdijk 5 te Oirschot. De aanvraag en toebehoren liggen van 1 november 1990 tot en met 30 november 1990 ter inzage op alle gemeentesecretarieën. Gedurende deze termijn kan eenieder schriftelijke bezwaren indienen tegen de eventue le verlening van de vergunning bij burgemeester en wethouders van die gemeente, bin nen welke het onroerend goed waarop de bezwaren betrekking hebben, is gelegen. Het is ook mogelijk voor inzage een afspraak te maken in het provinciehuis (tel. 073-812563). Op 12 december 1990 om 15.30 uur zal ter secretarie van de gemeente Oirschot een open bare zitting worden gehouden waarbij gelegenheid bestaat in persoon of bij gemachtig de de ingediende bezwaren mondeling toe te lichten. Ook zij die geen bezwaren hebben ingediend kunnen mondeling van hun gevoelen omtrent de aanvraag doen blijken. Diegenen, die deze zitting willen bijwonen, dienen zich tijdens de termijn van de inzage aan te melden ter secretarie van de gemeente. Moergestel, 31 oktober 1990. Burgemeester en wethouders van Oirschot, Oisterwijk, Boxtel, Moergestel en Oost-, West- en Middelbeers. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van de door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant afgegeven algemene verklaring van geen bezwaar vergunning te ver lenen aan: -H.de Vries, Krijtenbogtstraat 5 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sektie A nummer 3330, plaatselijk bekend Krijtenbogtstraat 5 een woonhuis te verbouwen en een tuinhuisje te plaatsen; - L.H. Kuijpers, Prinses Beatrixstraat 12 te Moergestel om op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sektie A nummer 3087, plaatselijk bekend Prinses Bea trixstraat 12 een hobbyruimte aan te bouwen; - C.F. Huysmans, Oostelvoortjes 4 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nummer 2888, plaatselijk bekend Oostelvoortjes 4 een garage te verbouwen; - C.G.J. Jansen, Mispelbos 18 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sektie B nummer 2775, plaatselijk bekend Mispelbos 18 een woon huis uit te breiden. De bouwplannen liggen vanaf 1 november 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raad huisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijke bezwaren tegen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 31 oktober 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Moergestel, 31 oktober 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.J.W.G. van Kessel. Ver ‘D 0 0 R '-Ï-' Wegens organisatorische omstandigheden wordt thans met het wekelijks ophalen van huisvuil op OP DINSDAG OM 7.30 UUR BEGONNEN! Verzocht wordt de containers tijdig en zo mogelijk gegroepeerd aan de straat te zetten. HAAf ónt- VI Ti y z <x inO 00 De Hoefkens Krijtestraat Bibliotheek Vossenhoorn Broekzijde OF van 09.00 tot 10.00 uur van 10.15 tot 11.15 uur van 11.30 tot 12.30 uur van 13.00 tot 14.00 uur van 14.15 tot 15.15 uur van 15.30 tot 16.30 uur van 16.45 tot 17.45 uur elke vrijdag van 15.00 tot 16.00 uur op Gemeentewerken aan de Kloosterdreef 2. In f te v. zon gek eeu1 en 2 grol opl strij org; De2 klei zelf hun mal N01 mo; Om wot ven geh Om de j bru hiei 0p van dea trac dec ken die RT De; woi HE PIS Opi *H hi n Alg ‘C 01 5( *D bi v< W- OÜE> t IsC Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn: 1aan J.H.C. van Oort, Stokske 1 te Moergestel te verlenen een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een var- kensmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummer 2685, plaatselijk bekend Stokske 1; 2. aan W.L. op ’t Hoog, Oirschotseweg 79 te Moergestel te verlenen een vergunning in gevolge de Hindenwet tot het oprichten en in werking houden van een champignonkwe- kerij, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel ka dastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 234, plaatselijk bekend na bij Vossenhoorn; 3. aan J.A. van Esch, Pijnendijk 6 te Moergestel te verlenen een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een var- kensmesterij, stierenmesterij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeen te Moergestel, sectie A, nummer 2887, plaatselijk bekend Pijnendijkö; 4. een door F. van Esch, De Sonman 2 te Moergestel gevraagde vergunning tot het wij zigen van een gebezigde werkwijze in een rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sectie A, nümmer4420, plaatselijk bekend De Sonman 2, gedeeltelijk te verlenen en gedeeltelijk te weigeren; 5. een door Maatschap A.G.N. Denissen, Servennenstraat 6 te Moergestel, gevraagde vergunning tot het uitbreiden en wijzigen van een varkensfok- en -mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1530, plaatselijk be kend Servennenstraat 6, te weigeren. Wij zijn voornemens de vergunningen te verlenen onder voorwaarden, om gevaar, scha de of hinder buiten de inrichting te ondervangen. Wij zijn voornemens de gevraagde ver gunningen te weigeren in het belang van het voorkomen of beperken van gevaar, scha de of hinder buiten de inrichting. De ontwerp-beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden ge durende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Bovendien liggen bedoelde stukken gedurende deze termijn ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 35 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager alsmede degene die bezwaar heeft ingebracht en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is ge weest, gemotiveerde bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons Kollege. Degene die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid op grond artikel 3, III onder 2.1van de voorschriften van het bestemmingsplan Papenacker vergunning te verlenen aan: - J.N.P.M. van Kerkoerle, Eysenbrand 29 te Moergestel om op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sektie A nummers 2191 en 4591 beiden gedeeltelijk, plaat selijk bekend Eysenbrand een carport te bouwen. Het bouwplan ligt vanaf 1 november 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren tegen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 31 oktober 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van het bepaalde in de artikelen 18a en 19a Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 21 Besluit op de Ruimtelijke Orde ning vergunning te verlenen aan: - H.J.C.A. van Oers, Zandstraat 16 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nummer 2103, plaatselijk bekend Zandstraat 16 een erf- afscheiding te bouwen; - J.M.H. Smits, Tilburgseweg 6 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sektie A numer 3123, plaatselijk bekend Tilburgseweg 6 een afdak dicht te bouwen. De bouwplannen liggen vanaf 1 november 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raad huisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren tegen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 31 oktober 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. In c mee o.a. Ingi

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 8