APART INLFIZEREN... I' I? I BEKENDMAKING BEKENDMAKING I GEMEENTE MOERGESTEL Vit Met gemeentehuis BEKENDMAKING VERKEERSMAATREGELEN I.V.M. DE KOMTOER MOERGESTEL r fe- a Bij de CHEMOCAR: OP ZATERDAG 29 SEPTEMBER 1990 Gemeenteraadsvergadering De Stappert St. Jansplein PAPIER... ...DE HARMONIE OUD IJZER... ...FEVIOR GLAS in de... ...GLASBAK - V o o R INLICHTINGEN BEL 1235 a op Gemeentewerken: elke werkdag na telefonische afspraak, uitsluitend schoon en handzaam gebundeld. Openbare besluitenlijst "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 26 SEPTEMBER 1990 PAGINA 7 6 'l 637-1 637-3 637-2 7 Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat, in verband met de op 30 september 1990 te houden wielerronde van Moergestel, de volgende, tijdelijke ver keersmaatregelen zijn getroffen: Afsluitingen ten behoeve van het parcours: - afsluiting van de Krijtestraat ter plaatse van het Rootven, Kromweistraat, Prinses Christinastraat, Krijtenbogtstraat, Prinses Beatrixstraat, Storimansstraat; - afsluiting van de Korenstraat ter plaatse van de Schout van de Wouwstraat, Pastoor Janssenstraat, Prinses Margrietstraat, Schoolstraat; - afsluiting van de Schoolstraat ter plaatse van de Pastoor de Louwstraat; - afsluiting van de Kerkstraat ter plaatse van het St. Jansplein; - afsluiting Rootven ter plaatse van de Raadhuisstraat, Huysackerpad, Prinses Mar grietstraat, Prinses Irenestraat, Kruysackerstraat, Kloosterlaan. Parkeerverboden: - tweezijdig parkeerverbod voor de Kloosterlaan. Moergestel, 26 september 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris l.s., A.W.A. van Seeters. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij hebben besloten te verlenen aan: 1. H.P.M. Burgers, Klein Locht 7 te Moergestel, een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zo als op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel ka dastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1430, plaatselijk bekend Klein Locht 7; 2. J.F.A. van Esch, Schoolstraat 46 te Moergestel, een vergunning ingevolge de Hinder wet tot het oprichten en in werking houden van een verkooppunt voor motorbrandstof fen alsmede opslag van L.P.G. en een wasstraat, zoals op de bij de aanvrage beho rende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sectie A, nummer 4122 gedeeltelijk, plaatselijk bekend hoek Schoolstraat/Ak- kerweg. De vergunningen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken ter inzage, tijdens kantoor uren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens genoemde termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikkingen kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degene die tegen de aanvrage om vergunning tijdig bezwaar heeft ingediend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijze niet in staat is ge weest eerder bezwaar in te brengen. Het beroepschrift moet binnen 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij, die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State, een verzoek doen om schorsing van de beschikking en/of tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet worden ingediend bij de Voorzitter van genoemde afdeling. Moergestel, 26 september 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel. der van de realisering van tietsverbindingen op gestelde ’Bereikbaarheidsplan Parkland Zuid oost’ met de aantekening dat vooralsnog de finan ciële middelen om tot realisering over te gaan ontbreken. De voorgenomen aanleg van een fietspad langs de Akkerweg wordt om advies voorgelegd aan de Commissie Financiën en Openbare Werken Besloten wordt geen medewerking te verlenen aan de bouw van een woning aan de Heuvelstraat omdat niet gebouwd wordt ten dienste van een agrarisch bedrijf. Algemeen bestuurlijke zaken Het Beleidsplan Streekarchivariaat in het Kwartier van Oisterwijk wordt om advies voor gelegd aan de Commissie Algemeen Bestuurlij ke Zaken. De stukken met betrekking tot de gemeentelij ke herindeling in de provincie Noord-Brabant zullen aan de leden van de Commissie Algemeen Bestuurlijke Zaken worden voorgelegd. Donderdag 27 september om 19.30 uur in het ge- Moergestel, 26 september 1990, Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Te koop: partij houten stoelen, diverse model len, vanaf f 10,- per stuk. 'Den Boogaard' Moer- SM FE. VET ONT- V£T tRt Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen: 1een aanvrage van J.C.P. Mutsaers, Stokske 11 te Moergestel om een nieuwe, de ge hele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een rundveehouderij, varkens- en stierenmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sectie B, nummer 2362, plaatselijk bekend Stokske 11 2. een aanvrage van J. van Dijck, Vinkenberg 9 te Moergestel, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een rundveehouderij en vleesstierenmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende be scheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1501plaatselijk bekend Vinkenberg 9; 3. een aanvrage van Maatschap Gebr. van de Wouw, Heuvelstraat 28 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een rundveehouderij, vleesstierenmesterij, varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummers 1190,1599 en 1600, plaatselijk bekend Heuvelstraat 28 en Heuvelstraat 34. De aanvragen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, tijdens kantoor uren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaren kunnen worden ingediend, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Tijdens deze bezwarentermijn kunen de gemoti veerde bezwaarschriften bij ons kollege worden ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van een bezwaarschrift het schriftelijk verzoek te doen zijn persoonlijke ge gevens niet bekend te maken. Mondelinge bezwaren kunnen worden ingebracht tijdens een te houden openbare zit ting op 16 oktober 1990 om 09.00 uur (Mutsaers), 09.30 uur (van Dijck) en 10.00 uur (van de Wouw) in het gemeentehuis van Moergestel. Alsdan wordt gelegenheid gegegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. STANDPLAATSEN: De Hoefkens Krijtestraat Bibliotheek Vossenhoorn Broekzijde OF van 09.00 tot 10.00 uur van 10.15tot 11.15 uur van 11.30 tot 12.30 uur van 13.00 tot 14.00 uur van 14.15 tot 15.15 uur van 15.30 tot 16.30 uur van 16.45 tot 17.45 uur élke vrijdag van 15.00 tot 16.00 uur op Gemeentewerken aan de Kloosterdreef 2. meentehuis. Agenda: 1. Opening 2. Trekking stemmingsnummer 3. Vaststelling van de notulen van de openbare vergadering van 30 augustus 1990 4. Ingekomen stukken en mededelingen 5. Voorstel tot het vaststellen van de rekening 1989 en het programma met begroting 1991 Stichting Volwassenenedukatie Sonnevanck, onderdeel basis-edukatie. 6. Voorstel inzake het verstrekken van een start subsidie aan de Stichting Open Jeugd- en Jon gerenwerk ’t Kwartierke. 7. Voorstel tot het wijzigen van de begroting 1990. 8. Sluiting. In de vergadering van het College van Burge meester en wethouders van 11 september 1990 zijn o.a. de volgende besluiten genomen: Ingekomen stukken Een aantal ingekomen stukken wordt voor ken nisgeving aangenomen. Dit betreft o.a.: - het wetsvoorstel Arbeidsvoorzieningenwet - de regeling bijdragen aan gemeenten tbv woon consumenten - de mededeling van het NOVIB dat geen ge bruik wordt gemaakt van de verleende collecte- vergunning - het verslag van de werkbespreking inzake de ci vieltechnische werkzaamheden in het bestem mingsplan Papenacker. Vergunningen ingevolge de algemeen plaatse lijke verordening/bijzondere wetten Een vergunning wordt verleend voor het kap pen van 11 dennebomen en 2 lijsterbesbomen aan de Krijtenbogtstraat De vereniging Ouders en verwanten van geeste lijk gehandicapten wordt voor 10 oktober 1990 een vergunning voor een klein kansspel verleend Een kandidaat wordt ingeschreven op de wachtlijst voor een standplaats op de weekmarkt. Hinderwet Vergunningen ingevolge de Hinderwet worden verleend aan: - Bertens Auto-Taxi bv, Raadhuisstraat 5-7, Moergestel Gebr. A.P. en A.H. Horrevorts, Hildsven 2, Moergestel Een vergunning ingevolge de Hinderwet wordt geweigerd aan: D. Mulders, Vossenhoorn 1, Moergestel. Ruimtelijke ordening en volkshuisvesting In beginsel wordt ingestemd met het in het ka- Te koop: haagconiferen 60-80-100 cm. Tel. 04243-1645. Te koop gevraagd: schaatsen Noren, mgat gestel, tel. 04243-1665. 41.49 Tpl 04243-1579 - -1-I-1Te koop aangeboden: 2 x donkerbruin lederen Oma’s opgelet! Nog 2 nachten slapen en dan is tweezitsbankje. ook afzonderlijk te koop. Pr. Bea- het zover! Corrie zingt met ons mee en Sjaantje we trixstraat 17, Moergestel, tel. 04243-2481 bellen je nog! Het feestcomité. 1 00 AFW J1/0M KRU1PJ- OUE9C VEf#

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 7