Q8 T ankstation J.F.A. van Esch 8.50 1.35 1.70 de Juiste Toon Part-time krachten m/v Slagerij Ketelaars BV I I OPENBARE VERKOPING 2.75 cSTIJL*— MEUBELEN Interieur adviezen Woon-aecessoires \\Voningtextiel X PGB-achterban E.H.B.O.-nieuws zandstraat 1 tel. 04243-1385 moergestel I 40 Vrouwen 60 Hacheevlees Blinde vinken Snijworst g: Opbrengst collecte Kankerbestrijding ’90 Kent u i de ambachtelijke slager al? •i E.H.B.O.-ers doen het flitsend! Gelieve uw schriftelijke reactie te richten aan: J.F.A. van Esch, Schoolstraat 46, 5066 EE MOERGESTEL GEVRAAGD: Kerkstraat 10-Moergestel-Telefoon 04243-1262 T7- Worstebrood 7 nnl 6stuksJaUU Ronder rookvlees 100 gram F L' 1 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 19 SEPTEMBER 1990 Eigen parkeerplaats recht tegenover de zaak. J f RMdhuisstrwt 17 - Moergestel - Tel. 04243-1287 teriaal. Wij kunnen een bezoek van harte aan bevelen. Vooral de jongeren zullen verbaasd zijn hoe wij als 20-jarigen naar de tropen werden uitge zonden. Van 18.30 tot 19.30 uur kunnen zij, die dat wen sen, onze vereniging feliciteren met haar jubi leum tijdens een receptie, eveneens in zaal de Brouwer. Vanaf 20.00 uur gezellig samenzijn voor al onze leden en hun dames. Mr P.Th.A. de Hair, notaris te Oisterwijk, zal t.v.v. het kerkbestuur van de R.K. Parochie HJo hannes Onthoofding te Moergestel, in het openbaar verkopen, bij inzet (opbod) op dinsdag 2 oktober 1990 en bij afslag (afmijning) op dinsdag 9 oktober 1990, telkens des avonds om 19.00 uur in ontmoetingscentrum ’Den Boogaard’, St. Jansplein 5 te Moergestel. Het monumentale pand, met ondergrond, erf en tuin, gelegen aan het St. Jansplein 7 te Moergestel, kad. bek. Gemeente Moergestel, sektie A num mers 1571 ged. en 4461 ged., samen groot ongeveer 3.45 are. Kleur bepaalt de juiste toon in een sfeervol interieur. Victor Boeren weet sti jlvolle meubelen te combineren mét het juiste gordijn en de juiste vloerbedekking. Vraag hem eens om een vrijblijvend advies. 500 gram per stuk 100 gram Bisschop Zwijsenstraat 72 Tilburg Tel. 013-421666 7 Op zondag 30 september zal de Komtoer weer flitsend van start gaan. Maar niet alleen de wielrenners zullen voorbij flitsen, de E.H.B.O. zal deze keer extra opval lend aanwezig zijn in haar nieuwe reflecterende vestjes. Om de hulpverlening ook flitsend te laten verlo pen roepen wij alle E.H.B.O.-ers op om donder dag 20 september a.s. de lesavond bij te wonen. Tijdens deze avond zal de indeling van de posten de E.H.B.O.-ers besproken worden. Er zal ook aandacht besteed worden aan letsels die tijdens de Komtoer kunnen voordoen. Wij hopen op een flitsende opkomst! Vervolg van voorpagina Bi) festiviteiten runden wij een fietsenstalling, voor een goed doel; er werd gekostumeerd gevoetbald tegen Audacia; ieder jaar werd op 4 mei de dodenher denking en de kranslegging georganiseerd door deV.O.I.G. Nu we al wat ouder worden, en vanzelf ook meer tijd hebben, gaan we gezamenlijk fietstochten houden; meerdere malen per jaar wandelen we met z’n allen door de natuur; in de winter hou den we een rikconcours. Kortom: we zijn ’n vereniging die bruist van ak- tiviteiten. Een goede reden om daarom eens feest te vieren. Wij doen dat op 20 oktober a.s. als volgt: 13.30 uur: In de kapel van de Zusters van Lief de, Huize Stanislaus, Kloosterdreef 3, wordt door pater van Elderen een H. Mis opgedragen ter intentie van onze overleden leden, ouders en nabestaanden. Alle oud-Indiëgangers en hun partners worden hier bij uitgenodigd. Ieder die er zich verder bij betrokken voelt is eveneens van harte welkom. Na afloop van deze viering gaan we een krans leg gen op het kerkhof, ter herdenking aan onze ges neuvelde militairen. Ook hier zijn belangstellen den van harte welkom. Na deze plechtigheden vertrekken onze leden en hun partners naar Hilvarenbeek. Vanaf 15.00 tot 18.30 uur kan men een tentoon stelling bezoeken in zaal Hans de Brouwer, Root- ven 11. Deze tentoonstelling is geheel ingericht door onze leden, en bevat veel foto’s en documentatiema- Nu is er natuurlijk geen man overboord als u ons nog niet kent, maar toch kan het goed van pas komen De ambachtelijke slager is niet zomaar een slager, maar een sterk gespeciali seerde slager! Bij ons kun je heerlijkheden kopen die je niet elke dag tegenkomt Als u de ambachtelijke slager nog niet kent, zou u er eigen lijk eens moeten aanwippen Al is het alleen maar om ons gespecialiseerde vlees- en vleeswaren-assortiment te V zien VHet is echt de moeite waard! PAGINA 3 vanaf 20 jaar, voor het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden aan een bediend tankstation, voor 20 uur per week. Namens de vereniging, de voorzitter van het feestcomité Bart van de Wouw Elke eerste en derde dinsdagmiddag houdt de Stichting Vido (vrouwen in de overgangsjaren) haar inloop aan de Gasthuisring 51 te Tilburg. Voor de maand oktober zijn deze middagen op dinsdag 2 en 16 oktober telkens van 14.00 tot 16.00 uur. Vrouwen die meer informatie willen en/of deel willen nemen aan de gespreksgroepen zijn van harte welkom. Ook kunt u voor informatie bellen: 013-554312 en 673062. Ter voorbereiding van de raadsvergadering d.d. 27 september komt de achterban van de PGB bij en op maandag 24 september. Plaats en aanvang zal nog nader worden bekend gemaakt. Tevens zal tijdens deze vergadering de heer Mare Geerts, organisatiedeskundige, een inleiding hou den over de kwaliteit van de dienstverlening. Ook dit jaar was de collecte voor de Nederland se Kankerbestrijding een groot succes. In Moergestel was de opbrengst maar liefst 5.211,65. Wij zijn de gevers veel dank verschuldigd. Door deze bijdrage wordt in het komende jaar ook weer nieuw kankeronderzoek en extra voor lichting over kanker mogelijk. Het succes van deze collecte is mede te danken aan de inzet van alle collectanten in Moergestel. Wie nog niet heeft kunnen geven kan uiteraard alsnog een bedrag overmaken aan de Nederland se Kankerbestrijding. Het postgironummer is 26000. Het bankreke ningnummer is 70.70.70.007 t.n.v. Ned. Kan kerbestrijding (KWF) te Amsterdam. Het comité Bijzonderheden: het betreft hier een beschermd rljksmonument als bedoeld in de Monumentenwet; er is een restauratieplan voor het pand ontwikkeld, waaraan reeds door het Ministerie van W.V.C. een subsidie is toegekend op grond van Rijkssubsidieregeling restauratie monu menten; voor het pand gelden bijzondere gemeentelijke bestemmings- en gebruiksbepalingen. Veilingvoorwaarden: 1de verkoop vindt plaats onder voorbehoud van bisschoppelijke goedkeuring; 2. de veiling geschiedt volgens de (nieuwe) Algemene Veiling Voorwaarden Onroerend Goed 1987, voorzover daarvan niet bij de bijzondere veilingvoorwaarden wordt afgeweken; 3. betaling van de kooppenningen: uiterlijk 6 weken na de gunning; betaling van overdrachtsbelasting, verhoging kadastraal recht en notariskosten uiterlijk 8 dagen na de gunning; 4. aanvaarding: vrij van huur en gebruik na betaling der kooppenningen; 5. eigenaarslasten: vanaf 1-1-1991 voor rekening van de koper; 6. bezichtiging: vanaf 25-9-1990 t/m 9-10-1990 elke dinsdag en donderdag van 14.00 uur tot 16.00 uur. Iedere bieder op de veiling dient zich desgewenst te kunnen legitimeren en zijn financiële ge goedheid te kunnen aantonen, bijv, d.m.v. een bankverklaring, dit laatste kan ook tevoren ten kantore van genoemde notaris geschieden. Inlichtingen, veilingvoorwaarden en verkoopbrochure zijn verkrijgbaar op bovenge noemd notariskantoor, De Balbian Versterlaan 6 te Oisterwijk, tel. 04242-19113. Momenten van rust, hoe schaars ook, moesten worden benut al waren de omstandigheden niet altijd ideaal. ------

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 3