Gehandicapt en toeft ook gewoon leven I 1 J BEKENDMAKING BEKENDMAKING AFKONDIGING >3 BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING I GEMEENTE MOERGESTEL Telefoon (033) 75.33.44 Bon. Ik wil graag nadere informatie. Naam: Adres: Postc./plaats: Zenden naar: AVO, postbus 850,3800 AW Amersfoort Veel mensen denken dat gehandicapten niet gewoon kunnen leven. AVO is echter van mening dat zij een (vrijwel) normaal leven moeten kunnen leiden. AVO bevordert de integratie van gehandicapten bij werk, scholing, recreatie. '.ƒ4 INTEGRATIE GEHANDIKAPTEN Beschermvrouwe H.M. de Koningin "'■'vut MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 5 SEPTEMBER 1990 PAGINA 11 O 634-1 634-2 634-5 634-6 634-3 634-4 as De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van het bepaalde in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 21 Besluit op de Ruimtelijke Orde ning vergunning te verlenen aan: - J.H.A. Buijnsters, van Rijckevorsellaan 19a te Moergestel om op het perceel ka dastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummers 3218 en 4310 beide gedeel telijk, plaatselijk bekend van Rijckevorsellaan 19a een weide-afrastering te plaatsen. Het bouwplan ligt vanaf 6 september 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raad huisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren tegen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 5 september 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 198 van de Gemeentewet kondigen burge meester en wethouders af dat op 22 augustus 1990 is ingekomen het besluit van het Kol lege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant d.d. 16 augustus 1990, nummer 30143 tot het goedkeuren van het besluit van de raad van de gemeente Moergestel d.d. 30 maart 1990 tot het vaststellen van de 23ste aanvullende wijziging van de Bouwveror dening. Deze wijziging treedt in werking met ingang van de derde dag na deze afkondiging. De wijziging van de Bouwverordening ligt vanaf heden gedurende 3 maanden voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. De wijziging wordt tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar gesteld. Moergestel, 5 september 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Moergestel, 5 september 1990. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis, dat de gemeenteraad in zijn verga dering van 30 augustus 1990 heeft besloten te verklaren dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het gedeelte van het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sektie A nr. 4462, plaatselijk bekend St. Jansplein tussen het pand St. Jansplein 7 en 'D’n Tob’, zoals op de bij het besluit behorende kaart is aangegeven, tevens heeft de raad besloten dat het besluit onmiddellijk in werking is getreden. Het besluit ligt voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene en Juridische Zaken ter inzage. Moergestel, 5 september 1990. De burgemeester voornoemd, A.J.G.M. van den Meijdenberg (loco-burgemeester) Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn te verlenen: 1een door H.P.M. Burgers, Klein Locht 7 te Moergestel gevraagde vergunning ingevol ge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1430, plaatselijk bekend Klein Locht 7; 2. een door J .F.A. van Esch, Schoolstraat 46 te Moergestel gevraagde vergunning inge volge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een verkooppunt voor motorbrandstoffen alsmede opslag van L.P.G. en een wasstraat, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sectie A, nummer 4122 gedeeltelijk, plaatselijk bekend hoek Schoolstraat/Akkerweg De ontwerp-beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden ge durende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Bovendien liggen bedoelde stukken gedurende deze termijn ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moer gestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degene die bezwaar heeft gemaakt en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is ge weest, gemotiveerde bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons Kollege. De gene die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet be kend te maken. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij hebben besloten te verlenen aan: 1Mts. J. en W. Hendriks, Heizenschedijk 9 te Moergestel een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een rund veehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 491, plaatselijk bekend Heizenschedijk 9; 2. F. Burgers, Reedijk 6 te Moergestel een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een varkensmesterij en een overdekte mestopslagsilo, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is ver meld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1546, plaatselijk bekend Servennenstraat. De vergunningen zijn verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder buiten de inrichting te ondervangen. De vergunningen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken ter inzage, tijdens kantoor uren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens genoemde termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrij dag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikkingen kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degene die tegen de aanvrage om vergunning tijdig bezwaar heeft ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijze niet in staat is ge weest eerder bezwaar in te brengen. Het beroepschrift moet binnen 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij, die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State, een verzoek doen om schorsing van de beschikking en/of tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet worden ingediend bij de Voorzitter van genoemde afdeling. Moergestel, 5 september 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen aanvragen van: I 1Mts. C. en C. van Haaren, Reedijk 4 te Moergestel, om vergunning ingevolge de Hin derwet tot het oprichten en in werking houden van een akker- en tuinbouwbedrijf, zo als op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel ka dastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 656, plaatselijk bekend Reedijk 4; 2. J.A.M. Burgers, Heuvelstraat 8 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een varkens- fokkerij en schapenhouderij annex mestopslag alsmede een bloementeelderij, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummers 643 en 644, plaatselijk bekend Heuvelstraat 8; 3. A. Timmermans, Zandstraat 22 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een varkens fok- en mesterij, kalver- en stierenmesterij en rundveehouderij annex mestopslag, zo als op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel ka dastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C, nummer 1194, plaatselijk bekend Zandstraat 22; 4. P.A. Verheijen, Floraweg 5 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting om vattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een var kensmesterij, schapen- en jongveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aan vrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeen te Moergestel, sectie E, nummer 422, plaatselijk bekend Floraweg 5. De aanvragen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken ter inzage, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaarschriften kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Tijdens deze bezwarentermijn kunnen de gemotiveerde bezwaarschriften bij ons Kolle ge worden ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van een bezwaarschrift het schriftelijk verzoek te doen zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Mondelinge bezwaren kunnen worden ingebracht tijdens een te houden openbare zit ting op 25 september 1990 om 09.00 uur (van Haaren), 09.30 uur (Burgers), 10.00 uur (Timmermans) en 10.30 uur (Verheijen), in het gemeentehuis van Moergestel. Alsdan wordt de gelegenheid gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op bovenomschreven wijze, alsmede een ieder die kan aantonen dat hij daartoe redelijker wijze niet in staat is geweest, in de gelegenheid wordt gesteld om bezwaren tegen het ontwerp van een te nemen beschikking in te dienen. Moergestel, 5 september 1990. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 11