I Ih 1 AFKONDIGING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING AFKONDIGING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL 6 B PAGINA 7 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 15 AUGUSTUS 1990 631-1 631-5 631-6 631-2 631-3 631-7 I 631-4 Burgemeester en wethouders van Moergestel kondigen hierbij af het op 1 augustus 1990 ingekomen bericht van ontvangst, afgegeven door het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant bij besluit van 26 juli 1990, nummer 132.502/134.097, naar aanlei ding van het besluit van de raad van deze gemeente d.d. 29 juni 1990 tot het wijzigen van de Algemeen Plaatselijke Verordening. Deze wijziging alsmede het bericht van ontvangst liggen vanaf heden gedurende 3 maanden ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. De wijziging is tegen betaling der kosten voor een ieder verkrijgbaar. De wijziging treedt in werking op de derde dag na afkondiging hiervan. Moergestel, 15 augustus 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Moergestel, 15 augustus 1990. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 198 van de Gemeentewet kondingen burge meester en wethouders af dat op 18 juli 1990 is ingekomen het besluit van het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant d.d. 10 juli 1990, nummer 30143 tot het goedkeuren van het besluit van de raad van de gemeente Moergestel van 30 maart 1990 tot het vaststellen van de 23ste en 24ste wijziging van de Bouwverordening. Deze wijzigingen treden in werking met ingang van de derde dag na deze afkondiging. De wijzigingen van de Bouwverordening liggen vanaf heden gedurende drie maanden voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. De wijzigingen worden tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar gesteld. Moergestel, 15 augustus 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij hebben besloten: 1een door J.W. van Daelen, Heuvelstraat 19 te Moergestel, gevraagde nieuwe, de ge hele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hindenwet voor een varkensfokkerij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvra ge behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 2497, plaatselijk bekend Heuvelstraat 19, te verlenen; 2. een door W.C. de Kort, Zandstraat 9 te Moergestel, gevraagde nieuwe, de gehele in richting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hindenwet voor een varkensfok- en mesterij en kalverhouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aan vrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeen te Moergestel, sectie C, nummer 1152, plaatselijk bekend Zandstraat 9, te verlenen voor zover het betreft de varkensfokkerij en kalverhouderij, en te weigeren voor zover het betreft de varkensmesterij; 3. eendoor H. van Dal, Vossenhol 17teHilvarenbeek, gevraagde vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1583, plaatselijk bekend Donkhorst, te weigeren. Voor zover wij de gevraagde vergunning (gedeeltelijk) hebben verleend is dit gebeurd onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder buiten de inrichting te ondervangen. Voor zover wij de gevraagde vergunning (gedeeltelijk) hebben geweigerd is dit gebeurd in het belang van het voorkomen of beperken van gevaar, schade of hinder buiten de in richting. In dit geval bestaat met name strijd met de zgn. Ecologische richtlijn dan wel het daarmede verband houdend besluit van de raad van deze gemeente tot het uitbreiden van de werkingssfeer ervan. De beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens kantooru ren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens genoemde termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrij dag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikkingen kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseur; c. degene die tegen de aanvrage om vergunning tijdig bezwaar heeft ingediend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijze niet in staat is ge weest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet binnen 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA ’s-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van Sta te een verzoek doen om schorsing van de beschikking en/of tot het treffen van een voor lopige voorziening. Het verzoekschrift moet worden ingediend bij de Voorzitter van genoemde afdeling. Moergestel, 15 augustus 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van de door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant afgegeven algemene verklaring van geen bezwaar vergun ning te verlenen aan: - Congregatie Zusters van Liefde, Kloosterdreef 3 te Moergestel om op het perceel ka dastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummer 3823, plaatselijk bekend Kloosterdreef 3 een carport te bouwen en een hek te plaatsen. Het bouwplan ligt vanaf 16 augustus 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raad huisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren tegen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 15 augustus 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemend zijn een door D. Mulders, Vossenhoorn 1 te Moergestel, gevraagde vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een varkensmesterij en rundvee houderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is ver meld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 616, plaatselijk bekend Heirbaan, te weigeren. Wij zijn voornemens de gevraagde vergunning te weigeren in het belang van het voorko men en beperken van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. Met name bestaat strijd met het besluit van de gemeenteraad van 23 februari 1990 tot het van toepassing verklaren van de werkingssfeer van de ecologische richtlijn over het ge hele grondgebied van de gemeente Moergestel. De ontwerp-beschikking en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedu rende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zakenter in zage en wel iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Bovendien liggen bedoelde stukken gedurende deze termijn ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.-00 uur tot 20.00 uur. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degene die bezwa ren heeft ingediend en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, gemotiveerde bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp beschikking. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons Kollege. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen: 1een aanvrage van P.M. Ketelaars, Heiligenboom 8 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hindenwet voor een rundveehouderij en varkensfokkerij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend Heili genboom 8; 2. een aanvrage van Maatschap A.G.N. Denissen, Servennenstraat 6 te Moergestel, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sec tie D, nummer 1530, plaatselijk bekend Servennenstraat 6; 3. een aanvrage van W.J.M. van Esch, Pijnendijk 6a te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hindenwet voor een varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage be horende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sectie A, nummer 3535, plaatselijk bekend Pijnendijk 6a; 4. een aanvrage van C.M.M. Vermeer, Heizenschedijk 7 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinder wet voor een rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage beho rende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, Sectie E, nummer 595, 596, plaatselijk bekend Heizenschedijk 7; 5. een aanvrage van J. Hermus, Opslag 11 te Moergestel, om vergunning ingevole de Hinderwet tot het wijzigen van een stierenmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sectie A, nummer 180, plaatselijk bekend Opslag 11 De aanvragen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage en wel tijdens kan tooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde be zwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 tot 20.00 uur. Tijdens de bezwarentermijn kunnen de gemotiveerde bezwaren schriftelijk worden inge diend bij ons Kollege. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek te doen dat zijn persoonlijke gegevens niet bekend worden gemaakt. Mondelinge bezwaren kunnen worden ingebracht tijdens een te houden openbare zit ting op 4 september 1990, om 09.00 uur (Ketelaars), 09.30 uur (Denissen), 10.00 uur (Van Esch), 10.30 uur (Vermeer) en 11.00 uur (Hermus), in het gemeentehuis van Moer gestel. Alsdan wordt tevens de gelegenheid gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Moergestel, 15 augustus 1990. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij hebben besloten te verlenen aan F. v/d Meijdenberg, Floraweg 3 te Moergestel, een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het wijzigen van een varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 539, plaatselijk bekend Floraweg 3. De vergunning is verleend onder de voor een dergelijke inrichting gebruikelijke voor waarden, om gevaar, schade of hinder buiten de inrichting te ondervangen. De beschikking en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens kantooru ren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens genoemde termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrij dag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikkingen kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degene die tegen de aanvrage om vergunning tijdig bezwaar heeft ingediend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijze niet in staat is ge weest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet binnen 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van Sta te een verzoek doen om schorsing van de beschikking en/of tot het treffen van een voor lopige voorziening. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Voorzitter van genoemde afdeling. Moergestel, 15 augustus 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 7