’Ted’s Televisite’ vanuit Moergestel 10,- korting Al onze T-shirts 79.- Laatste pullovers dames/heren Laatste zomerjaponnen A. op ’t Hoog PETER KOELEWUN FUSION 49®5 I Hetdfnoi Rolhordeur I I 1 'Zaterdag 21 juli Zaterdag de formatie 18 augustus 'ZZOOMM Zaterdag 4 augustus een optreden van de formatie Zaterdag de formatie 1 september MONTANA Vakantie aanbieding vanaf woensdag 18 juli Onze gehele collectie is sterk afgeprijsd! L.R. F.E.V.I.O.R. Audacia nieuws •Tïk NCRV-televisieprogramma zaterdag 11 augustus Zaal open op zaterdag om 21.00 uur. Tot ziens in den Draai. Prettige vakantie! ANITA VAN DEN AKER alles Wegens vakantie gesloten van maandag 30 juli t/m donderdag 2 augustus. Vrijdag 3 augustus staan wij weer voor u klaar! In augustus begint onze nieuwe collectie weer binnen te druppelen... Hou het in de gaten...! geen 249.- maar Raadhuisstraat 1 la 5066 AP Moergestel Telefoon 04243-3762 Vrijdagavond koopavond Dinsdags gesloten Hild 1 Moergestel Tijdens de zomermaanden presen teert Ted de Braak bij de NCRV een serie van zes programma’s die gemaakt zijn bij bedrijven in Neder land. In juni maakte men opnames bij het schoenfabriek Van Bommel aan de Oisterwijkseweg die te zien zijn in de uitzending van zaterdag 11 augustus a.s. Doe-Het-Zelf Centrum Industrieweg 15, Moergestel Tel. 04243-3615 ’s Maandags gesloten! Tijdens de vakantieperiode normale tijden geopend! Iedereen een prettige en zonnige vakantie toegewenst! De rolhordeuren zijn zowel links als rechts te monteren. De veerbehuizing is nog kompakter uitgevoerd als in het verleden. Leverbaar in twee hoogten, n.l. 205 en 215 cm. Naast wit en bruin gelakt ook leverbaar in blank aluminium. Voor elke deurmaat is er een hor. Pasfoto’s voor de pupillen Pupillen en junioren van Audacia ^5^3^ PAGINA 5 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 18 JULI 1990 I I Ook Ted de Braak deelde sympathiek foto’s uit onder de jeugd... 6e prijs 8e prijs te prijs 3e prijs De aktiviteitenkommissie. Willen onderstaande pupillen zo vlug mogelijk een pasfoto inleveren bij Nico Oerlemans, Pater Helmerplein 22. Niels van Dijk, Luuk v/d Meijdenberg, Dirk Willems, Gideon Verhoeven en Peter Arts. De laatste jaren houden wij bij Audacia in augus tus een vriendenweekend. Zo ook dit jaar en wel op 17, 18 en 19 augustus a.s. De zondag 18 augustus staat helemaal in het te ken van onze jeugd, zowel voor de pupillen als voor de junioren. Deze dag begint om elf uur met pupillenwedstrij- den. Later op de dag spelen de junioren. Daar naast is er voor de pupillen en C-junioren ook nog penal ty-schieten. In de feesttent die staat opgesteld is er voor ieder een, ook de ouders dus, matinee van 11.00 tot 13.00 uur, daarna is er disco-muziek voor alle jeugd. Voor de kleinere jeugd is er een mooie attraktie. Zo jullie kunnen zien een drukke dag. Noteer de ze datum alvast op de kalender en hopelijk mo gen wij alle pupillen en junioren met ouders op deze zondag begroeten. Allemaal nog een prettige vakantie en tot 19 augustus. De jeugd van de Oisterwijkseweg nam de gelegenheid te baat om Albert West een handtekening te ontfutselen. Voor de vijfde aflevering gaat Ted de Braak op bezoek bij Van Bommel. Hij neemt een kijkje bij verschillende fasen van de produktie en praat daar met medewerkers over hun werk, maar ook over hun hobby’s en bezigheden buiten de fabriek. Dit alles wordt afgewisseld met muziek van de optredende artiesten ’Sisters’, Albert West, ’Ha venzangers’ en Anita Meyer. Zaterdag 11 augustus 20.45 uur, ’Ted’s Tele visite’, Nederland 1. In het eerste weekend van juli werd in Tilburg een paardenfestijn gehouden waaraan ook diverse Moergestelse combinaties deelnamen. Van hen vielen in de prijzen: Debbie Donkers met Eric (B-spr.) Ie prijs Dennis van Mensvoort met Icarus (B-dress.)2e prijs Helma Bierens met Clovis (Ml-dress.) 2e prijs Jac. Donkers met Eliott (Prog-spr.)3e prijs Dennis van Mensvoort met Icarus (Jachtspringen)3e prijs Helma Bierens met Clovis (M2-dress.) 2e prijs Op 8 juli jl. werd het concours te Goirle bezocht. Daarbij vielen de navolgende personen in de prijzen: Achttal F.E.V.I.O.R. 1 klasse M Viertal F.E.V.I.O.R. 1 klasse L Angelique Wolfs met Ziemaadaa (L2-dress.)2e prijs Dries Roefs met Eroeska (Ll-dress.).. 3e prijs Ans Vermeer met Duelante (Ll-dress.) 3e prijs Jan Burgers met Elenor (L2-dress.)4e prijs Herrie Rijnen met Angelie (L2-dress.) 4e prijs Jac. Donkers met Eliot (L-spr.)..2e prijs Gerrit-Jan Vermeer met Duelante (B-spr.) Dries Roefs met Chico (B-spr.) Prijswinnaars, proficiat! Het eerstvolgende concours wordt gehouden op 5 augustus a.s. te Oost-, West- en Middelbeers.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 5