I J Stomerij Palthe voor nóg betere service! p Programma J eugd vakantie week R. v/d Geijn Openluchtmis bij Maria-kapel De laatste voor de vakantie... I II 'I E 1 Motto: ’Daar zit muziek in’ Kleuterprogramma gesloten van 23 juli tot 6 augustus Eurosport weer terug op de kabel I De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen PODOTHERAPEUT/PEDICURE Leverancier elastische kousen Voor u ligt het laatste exemplaar van ’Moergestel-Nieuws’ voordat we met vakantie gaan. De komende drie weken verschijnt dit weekblad niet. Bewaar deze krant echter zorgvuldig want hierin staan de doktersdiensten en kerkberichten voor de komende periode. Woensdag 15 augustus mag u ons weer verwachten. Prettige vakantie!!! Bij van Dijk Stoffen in Moergestel DE WARME BAKKER JOHN MENSINK KERKSTRAAT 17 TEL. 04243-1259 x MOERGESTEL ff Brillen Contact lenzen De Lind 35a, Oisterwijk 04242-84899. Vrijdag koopavond tv Donderdag 16 augustus Dinsdag 14 augustus Woensdag 15 augustus Donderdag 16 augustus: Vrijdag 17 augustus Maandag 13 augustus Maandag 13 augustus: Dinsdag 14 augustus Woensdag 15 augustus Vrijdag 17 augustus ■5 ::ij De redaktie. Kriekenakker 16, 5066 MK Moergestel, Tel. 04243 -1809 WOENSDAG 18 JULI 1990 15e Jaargang - Nr. 630 !tt Huidverzorgingsinstituut ES Op donderdagochtend wordt de kindermarkt ge houden. We komen tussen 9.30 uur en 9.45 uur op het St. Jansplein bij elkaar om de markt op te bouwen. Kinderen gaan met hun groep bij el kaar zitten op één plaats. Om te zorgen dat de markt een kindermarkt blijft hierbij een dringen de oproep aan ouders om niet zelf achter de ’kraam’ te gaan zitten en ook de te verkopen za ken ’des kinds’ te laten zijn: geen meubels, ra dio’s, e.d. Het verkopen van dieren is absoluut niet toegestaan!!! De verkoop start om 10.00 uur en om 12.00 uur is de markt afgelopen. ’s Middags komen we om 13.30 uur bij elkaar in ’D’n Donk’ en gaan vervolgens gezamenlijk naar ’Den Boogaard’ voor een optreden van ’Mario van Erp’ (bij sommigen misschien nog bekend van ’Kwiebus’). Hij speelt zijn voorstelling ’Brokstukken’. Na de voorstelling gaan we terug naar ’D’n We gaan op die dag naar het ’Wandelbos’ om daar fijn te spelen. We vetrekken in twee groepen en je krijgt op maandag van je leidster een briefje mee waarop staat, hoe laat je moet vertrekken. De eerste groep vertrekt om 10.30 uur en de volgende om 11.15 uur. De eerste groep is dan om 15.30 uur weer thuis en de tweede groep om ongeveer 16.15 uur. Wat moet je meenemen? Lunchpakketje, drinken als je dat wilt, want ook wij hebben uiteraard ranja, en wat snoepjes mag natuur lijk ook!!! Op die dag hebben de kleuters ’vrij’. Die dag is het kleuterprogramma ’s middags. We komen om 13.30 uur bij elkaar in ’D’n Donk’ en gaan in het gebouw kijken naar een poppenkastvoorstelling van Rick Ringers. De voorstelling is om 16.00 uur afgelopen. We komen, net als de grote kinderen, om 9.30 uur bij elkaar op het Roefterrein voor een spelletjes-morgen. Om 12.00 uur gaan we weer naar huis. Om 18.45 uur komen we weer bij elkaar bij ’D’n Donk’ voor onze optocht. De route kun je lezen in het programma voor de grotere kinderen en: de disco daarna is ook voor jullie!!! Jullie papa en mama mogen ook komen. Om 21.00 uur is het afgelopen. Dat is wel laat, maar voor één keertje mag dat vast wel!!! Daarna zeggen we weer vol goede moed: tot volgend jaar!!! Traditiegetrouw ook dit jaar weer een Openluchtmis achter de Maria-kapel aan de Oister- wijkseweg. Indien de weersomstandigheden dit toelaten wordt er op woensdag 15 augus tus a.s. (Maria Ten Hemel Opneming) om 19.30 uur een H. Mis opgedragen. Bij slecht weer luiden vanaf 19.00 uur de klokken en vindt de Eucharistieviering plaats in de kerk. We komen om 9.30 uur bij elkaar om de groepen te formeren. Ga bij bordje 1 of 2 staan, naargelang de schoolgroep waarin je het vorige jaar hebt gezeten. Je wordt daar door je leider/leidster afgehaald. Als alle groepjes kompleet zijn gaan we een ’vossenjacht’ houden in het dorp. Het wordt vast heel spannend!!! Om 12.00 uur is de ’jacht’ afgelopen en gaan we naar huis. Donk’ voor een glaasje onvolprezen ranja, waar na we om 16.00 uur terug gaan naar huis. Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel. Biest-Houtakker en Haghorst In de nieuwe ’Wegwijzer door Moergestel’, waaraan momenteel de laatste hand wordt ge legd, is de nieuwe zenderindeling van de CAI op genomen die vanaf half september wordt aange past. Meest opvallende zaken daarin zijn de toe voegingen van Rai Uno en TRT, maar wat de Moergestelse sportkijker het meest zal plezieren is de teragkeer van Eurosport. Vanaf 1 januari jl. werd deze zender van de ka bel gehaald waarvoor Sportnet (Screensport) in de plaats kwam. De reakties daarop waren niet bepaald gunstig, zodat onder druk van de kijker besloten is om Eurosport terug te laten keren. De nieuwe zenderindeling is echter onder voor behoud opgenomen in de ’Wegwijzer’. Mochten er zich mettertijd ingrijpende wijzigingen voor doen dan zal ’n nieuwe lijst worden afgedrukt in ’Moergestel-Nieuws’, en wel zodanig dat die op dezelfde plaats in het boekje kan worden inge plakt. De ’Wegwijzer door Moergestel’ verschijnt op woensdag 22 augustus a.s. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmorgen 10.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. We komen allemaal, kleuters en kinderen van de groepen 3 tot en met 8, om 9.30 uur bij elkaar in 'D’n Donk’. Op het parkeerterrein zijn bordjes opgehangen met daarop de nummers 1 tot en met 8: dit zijn de nummers van de schoolgroepen waarin je het vorig schooljaar hebt gezeten. Ga bij het goede nummer staan, dan word je daar door je leider of leidster afgehaald. Daarna lopen we een kennismakingtocht door het dorp. Aangezien dit een ’vossenjacht’ is zal het best heel spannend worden! Om 11.45 uur gaan we terug naar ’D’n Donk’ om daar nog een glaasje limonade te drinken en om 12.00 uur gaan we naar huis. ’s Middags komen we om 13.30 uur bij elkaar om te gaan bouwen, zorg voor: hamer, zaag, nijp tang, kwast en: oude kleren. We gaan een speelstraat bouwen. Óm 16.00 uur gaan we allemaal naar huis. De kleuters hebben op die dag een eigen pro gramma wat vermeld staat op het kleuterpro- gram. Kinderen van groep 3 tot en met 8 gaan die dag fietsen: om 9.30 uur komen we bij elkaar bij ’D’n Donk'. Zorg voor: een goede fiets, lunch pakket en zonodig regenkleding. Voor drinken wordt gezorgd, maar natuurlijk mag je ook zelf een blikje meenemen. De fietstocht wordt afge wisseld met spelen in de eigen zelfgemaakte speelstraat, spelletjes in de bossen en een pick nick. Om 16.00 uur zijn we weer terug bij ’D’n Donk’. Onze traditionele dag naar Bosbad Hoeven. We vertrekken in twee groepen: de eerste groepen om 8.30 uur en de volgende groepen rond 10.30 uur. Je hoort op dinsdag van je leiding of je vroeg of laat moet vertrekken. Als je vroeg vertrekt ben je rond 17.00 uur weer terug in Moergestel, als je laat vertrekt rond 19.00 uur. Uiteraard moeten ouders die kinderen willen af halen er rekening me houden dat er, i.v.m. files rond Breda, geen exacte tijden van thuiskomst gegeven kunnen worden! Ook deze dag starten we met kleuters en grote re kinderen tegelijk. We komen bij elkaar op het Roefveld om 9.30 uur voor een spelletjesmorgen. Deze wordt voor de 3e keer georganiseerd door leden van Roef! en uit ervaring weten wij dat daar weer de meest spektakulaire dingen gebeuren. Deze keer dus onder het motto: ’Daar zit muziek in!’ Om 12.00 uur is de spelletjesmorgen afgelopen en gaan we naar huis om te eten. ’s Middags komen we weer om 13.30 uur bij el kaar in ’D’n Donk’ om vervolgens naar ’Den Boogaard’ te vertrekken voor een ’bonte mid dag’. Gedurende de week heb je samen met je groep een act ingestudeerd die je nu kan verto nen! Om 16.00 uur is de voorstelling afgelopen. ’s Avonds komen we om 18.45 uur bij elkaar in ’D’n Donk’ voor onze afsluitende optocht door het dorp, eveneens onder het motto: ’Daar zit muziek in!’ Vervolg op pagina 3 :“S ‘‘•2 ::ij 3 ::ij Wat moet/mag je meenemen? Je zwemspullen, lunchpakket, drinken en snoep naar keuze, want ook daarvoor wordt door de organisatie gezorgd. Geld mag, maar graag in bescheiden mate!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 1