1 BEKENDMAKING BEKENDMAKING BESTEMMINGSPLAN KORENSTRAAT BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL I BEKENDMAKING WET PERSOONSREGISTRATIES BESTEMMINGSPLAN HERZIENING III REUSELDAL BEKENDMAKING BESTEMMINGSPLAN BUNGALOWPARK (HERZIENING I) I Ontwerp-beheersplan van het relatienotagebied De Kempen ter visie gelegd I? Openbaar register reglementen Wet Persoonsregistratie ingevolge de Wet Persoonsregistraties Nog éénmaal: Het tijdig inleveren van kopij... PAGINA 11 MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 11 JULI 1990 62&4 629-1 629-5 I 629-2 629-6 629-7 629-3 629-6 De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van de door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant afgegeven algemene verklaring van geen bezwaar vergun ning te verlenen aan: - J.A.M. Op 't Hoog, Oostelvoortjes 22 te Moergestel, om op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sektie B nummer 2788, plaatselijk bekend Oostelvoortjes 22 een berging te bouwen. Het bouwplan ligt vanaf 12 juli 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie. Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren tegen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 11 juli 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Moergestel, 11 juli 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Met ingang van 3 juli 1990 ligt op grond van artikel 15 van de Regeling Beheersovereen komsten 1988, het ontwerp-beheersplan De Kempen voor de periode van een maand ter visie. Tot 17 augustus 1990 kan een ieder bezwaren indienen bij het college van Gedeputeer de Staten van Noord-Brabant, postbus 90151, 5200 MC 's-Hertogenbosch. Het ontwerp-beheersplan geeft aan op welke wijze de relatienota kan worden toegepast op de gronden gelegen in hoofdzaak in de landinrichtingsprojecten Goirle en De Hilver. Het betreft de gebieden Nieuwkerksedijk, Abcovense bosjes. Rovertse Heide, Achterste Kolkven, Kleine Oisterwijkse Heide,Heikant, De Gement, Halsbroek, Hildsven, De Hak- voortse Heide, Den Opslag, Houtakkersbroek, De Gooren, De Geul, De Groote Beerze (ged.), Landschotse Heide, Spekdonken en Flaasven. De relatienota is een regeling die tot doel heeft het behoud van natuurwaarden in het landbouwkundig gebruik van grond mogelijk te maken. Het ontwerp-beheersplan is in te zien in het provinciehuis, de gemeentehuizen van Goir le, Hilvarenbeek, Moergestel, Oisterwijk, Bladel en Netersel, Hoogeloon c.a., Vessem, Hooge en Lage Mierde en Oost-, West- en Middelbeers, de kantoren van de Water schappen De Dommel en de Dongestroom. Het ontwerp-beheersplan is te bestellen bij de afdeling Voorlichting van de provincie Noord-Brabant (073-812511of bij de directeur Landbouw, Natuur en Openluchtrecreatie, postbus 1180, 5004 BD Tilburg. ’s-Hertogenbosch, 29 juni 1990. Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant, voorzitter, mr. F.J.M. Houben, griffier, mr. drs. A.J. Modderkolk. De burgemeester van Moergestel maakt op grond van artikel 26 van de Wet op de Ruim telijke Ordening bekend dat met ingang van 13 juli 1990 gedurende één maand ter ge meentesekretarie Afdeling Algemene en Juridische Zaken voor een ieder ter inzage ligt het door de gemeenteraad in de vergadering van 29 juni 1990 vastgestelde bestem mingsplan Herziening III Reuseldal. Het bestemmingsplan heeft betrekking op het gebied dat is gelegen ten oosten van de Nieuwenhoflaan en ten noorden van de hoek Nieuwenhoflaan/Herengoedstraat. Tegen het bestemmingsplan kan geen bezwaar worden ingediend bij het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant omdat tegen het ontwerp daarvan ook geen bezwaren zijn ingediend bij de gemeenteraad en het plan door de raad ongewijzigd is vastgesteld. De burgemeester van Moergestel maakt op grond van artikel 74 van de Wet Geluidhin der bekend dat de gemeenteraad in de vergadering van 29 juni 1990 heeft verklaard te verwachten dat binnen een periode van 10 jaar de Nieuwenhoflaan, van Rijckevorsel- laan en Korenstraat een lagere verkeersintensiteit zullen hebben dan 2450 motorvoertui gen per etmaal zodat de zoneringsregeling daarop niet van toepassing is. Het besluit ligt voor een ieder ter gemeentesekretarie Afdeling Algemene en Juridische Zaken ter inzage. Moergestel, 11 juli 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Moergestel, 11 juli 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Moergestel, 11 juli 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. De burgemeester van Moergestel maakt op grond van artikel 26 van de Wet op de Ruim telijke Ordening bekend dat met ingang van 13 juli 1990 gedurende één maand ter ge meentesekretarie Afdeling Algemene en Juridische Zaken voor een ieder ter inzage ligt het door de gemeenteraad in de vergadering van 29 juni 1990 vastgestelde bestem mingsplan Bungalowpark (Herziening I). Het bestemmingsplan creëert een bouwkavel tussen de panden van Rijckevorsellaan 6 en 8. Omdat het bestemmingsplan door de raad ongewijzigd is vastgesteld kan daartegen op grond van artikel 27 lid 1 van genoemde wet enkel door degenen die zich tijdig met be zwaren tot de gemeenteraad hebben gewend bezwaar binnen genoemde termijn wor den ingediend bij het kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant. Moergestel, 11 juli 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. I De burgemeester van Moergestel maakt op grond van artikel 26 van de Wet op de Ruim telijke Ordening bekend dat met ingang van 13 juli 1990 gedurende één maand ter ge meentesekretarie Afdeling Algemene en Juridische Zaken voor een ieder ter inzage ligt het door de gemeenteraad in de vergadering van 29 juni 1990 vastgestelde bestem mingsplan Korenstraat. Het bestemmingsplan heeft betrekking op het gebied dat is gelegen tussen de panden Korenstraat 32 en Korenstrcat 36. tegen het bestemmingsplan kan geen bezwaar worden ingediend bij het Kollege van Ge deputeerde Staten van Noord-Brabant omdat tegen het ontwerp daarvan ook geen be zwaren zijn ingediend bij de gemeenteraad en het plan door de raad ongewijzigd is vast gesteld. Op 1 juli 1989 is de Wet Persoonsregistraties in werking getreden terwijl bij raadsbesluit van 29 september 1989 de 'Verordening Persoonsregistraties Moergestel’ is vastge steld. In deze wet zijn regels gesteld met betrekking tot het aanleggen en het gebruiken van persoonsregistraties Geregistreerde personen hebben een aantal rechten. Een daarvan is het recht om op de hoogte gesteld te worden van de eerste opname in een persoonsregistratie indien men dit niet had kunnen vermoeden. Personen die reeds in een persoonsregistratie zijn opgenomen behoeven hiervan niet af zonderlijk op de hoogte te worden gebracht. Hiervoor dient deze algemene bekend making. Concreet betekent dit, dat indien u in het verleden via aanvraagformulieren of op eniger lei andere wijze persoonsgegevens aan de gemeente heeft verstrekt, deze gegevens op genomen kunnen zijn in een persoonsregistratie. In dit verband wijzen wij u erop, dat de gemeente Moergestel beschikt over persoonsre gistraties zoals bedoeld in de wet betreffende: bouwvergunningen, hinderwetvergunningen, standplaatsen markt, wachtlijst markt, ge luidsapparatuur, kermis, geldelijke steun huisvesting gehandicapten, gemeentegaran ties, hypotheekregeling, verzekeringen, grondverkopen, in gebruikgeving gronden, leer lingen vervoer, leerplicht, verhuur sportzaal, verhuur ’D'n Donk', verhuur volkstuinen, gesubsidieerde verenigingen, gesubsidieerde sociaal-culturele instellingen, vergunnin gen invaliden parkeerplaatsen, diverse adressenbestanden betreffende personeelsle den, raads- en commissieleden, vreemdelingen, identiteitskaarten C, postregistratie, uit- keringsadministraties en cliënten administratie sociale dienst, huursubsidie, huurmati- ging, belastingen, huurregister woningwetwoningen, mutatieregister woningen, huur- dersregistratie gemeentelijke huurwoningen, woningzoekenden, verzoeken om bouw- grond/premie-koopwoningen. Voor een aantal van deze persoonsregistraties dient op grond van de Wet een reglement te worden opgesteld en dienen de reglementen te worden opgenomen in een openbaar register. Een aantal andere persoonsregistraties is weer op basis van een op de Wet Persoonsre gistraties gebaseerde Algemene Maatregel van Bestuur van de reglementsplicht uitge zonderd. In een afzonderlijke publikatie zal worden aangegeven voor welke administraties een reglement is vastgesteld. Ingevolge de op 1 juli 1989 in werking getreden Wet Persoonsregistratie en de daarop gebaseerde bij raadsbesluit van 29 september 1989 vastgestelde ’Verordening Per soonsregistraties Moergestel’ zijn ten behoeve van de onderstaande persoonsregistra ties reglementen vastgesteld: - woning- en grondzoekenden; - huursubsidie en huurmatiging; - uitkeringsadministratie sociale dienst; - cliëntenbestand sociale dienst; - postregistratie; - belastingen; - gemeentelijk woningbedrijf. In de betreffende reglementen is het doel en de werking van de persoonsregistratie na der aangegeven. Deze reglementen liggen op de afdeling Interne en burgerzaken van het gemeentehuis gedurende de openingstijden voor een ieder ter inzage. Moergestel, 11 juli 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Nog steeds komt het voor dat teksten bestemd voor ’Moergestel-Nieuws’ niet tijdig worden ingeleverd. Dat betekent, dat wanneer wij deze teksten nog zouden moeten opnemen, daar 'n groot gedeelte van de zondag mee gemoeid is. Daarom nog éénmaal: alle teksten, behalve actuele weekendzaken, moeten op zaterdagmorgen zijn ingeleverd. Is dat niet het geval dan blijft de aangeleverd tekst automatisch een week liggen. Wij zullen, ook in het belang van onze eigen vrije tijd, daar niet van afwijken. Graag uw begrip hiervoor. 3 De redaktie

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 11