ARTIPLEX wandplaten HABRAKEN SPORT A. op ’t Hoog ZOEKERTJES 25% korting op trainingspakken vanaf f 25.— vanaf f 25.— BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING Doe-Het-Zelf Centrum DIVERSE AFGEPRIJSDE SPORTSCHOENEN!!! GEMEENTE MOERGESTEL VRIJETIJDS T-SHIRTS VRIJETIJDS SHORTS Chris van de Bijgaart Fotografie SPORTSPECIAALZAAK Industrieweg 15, Moergestel, Tel. 04243-3615 ’s Maandags gesloten! "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 4 JULI 1990 PAGINA 11 10 628-1 628-3 628-4 628-2 (ANK Raadhuisstraat 13, Moergestel, Tel. 04243-2091 Maandagmorgen gesloten Het paper-overlay principe garandeert geen kleurverschillen! Vanaf nu kunnen dus wand en deur in hetzelfde dessin worden uitgevoerd. waarden, om gevaar, schade of hinder buiten de inrichting te ondervangen. De beschikking en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken ter inzage, tijdens kantoor uren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens genoemde termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrij dag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikking kan worden ingesteld door: a. de aanvrager: b. de betrokken adviseur: c. degene, die tegen de aanvrage om vergunning tijdig bezwaar heeft ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijze niet in staat is ge weest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet binnen 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage. Zij, die beroep instellen kunnen overeenkomstig het bepaalde in artikel 60a van de Wet op de Raad van State, een verzoek doen om schorsing van de beschikking en/of tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet worden ingediend bij de Voorzitter van genoemde afdeling. Moergestel, 4 juli 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel. in drie eiken-uitvoeringen, n.l. wit, beige en kalk. Leverbaar in 244 x 61275 x 61 en 214 x 92 cm. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van het bepaalde in artikel 19 en van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid 8 van .de Woningwet, bouwvergunning te verlenen aan: - J.F.A. van Esch, Schoolstraat 46 te Moergestel om op het perceel kadastraal békend gemeente Moergestel, sektie A, nummer 4122 gedeeltelijk, plaatselijk bekend Schoolstraat 52 een benzineverkooppunt met wasstraat te bouwen. Het bouwplan ligt vanaf 5 juli 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren tegen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 4 juli 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Moergestel, 4 juli 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. o Foto’s in opdracht van 'Moergestel- Nieuws' gemaakt zijn foto’s van Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij hebben besloten te verlenen aan C.M.M. Vermeer, Heizenschedijk 7 te Moergestel, een vergunning ingevol ge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij annex mestop- slag met een ondergrondse drijfmestput, zoals op de bij de aanvrage behorende be scheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 650, plaatselijk bekend Heizenschedijk 7. De vergunning is verleend onder de voor een dergelijke inrichting gebruikelijke voor- GEMEENTEHUIS: Raadhuisstraat 21, postadres Postbus 90, 5066 ZH Moergestel, telefoon 04243-1235 (alléén tijdens openingsuren); geopend: 9.00-12.30 uur. OPENBARE WERK BN: Kloosterdreef 2, Moergestel. Telefoon: tijdens kantooruren 04243-1235 na kantooruren: - technische storingen zoals riolering, wegen, centrale antenne-inrichting e.d. 04243-1244 (hebt u bij centrale antenne eigen apparatuur gecontroleerd?) Klein chemisch afval: kunt u wekelijks inleveren op de dienst voor open bare werken op vrijdag van 15.00-16.00 uur. Grof huisvuil: wordt elke eerste maandag van de maand opgehaald na melding op het gemeentehuis, tel. 04243-1235. Landbouwplastic: kunt u op alle werkdagen na telefonische afspraak inleveren op de dienst voor openbare werken, uit sluitend schoon en handzaam gebundeld. WEEKMARKT: elke vrijdagmiddag van 13.30 - 17.00 uur. SPREEKUREN KOLLEGE VAN B W: Burgemeester: na afspraak Wethouders A.J.G.M. v/d Meijdenberg en Th.N. Op ’t Hoog op maandagavond van 19.00-20.00 uur. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen is ingekomen een aanvrage van P.M. Ketelaars, Heiligenboom 6 te Moergestel, om vergunning inge volge de Hindenwet tot het uitbreiden en wijzigen van een varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummer 141plaatselijk bekend Heiligenboom 6. De aanvrage en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, en wel tijdens kan tooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Tijdens deze bezwarentermijn kunnen de gemotiveerde bezwaarschriften bij ons Kolle ge worden ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van een bezwaarschrift het schriftelijk verzoek te doen zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Mondelinge bezwaren kunnen worden ingebracht tijdens een te houden openbare zit ting op 24 juli 1990 om 10.00 uur in het gemeentehuis van Moergestel. Alsdan wordt te vens de gelegenheid gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt dat degene die bezwaren heeft ingebracht op bo venomschreven wijze, alsmede een ieder die kan aantonen dat hij daartoe redelijkerwij ze niet in staat is geweest, in de gelegenheid wordt gesteld om bezwaren tegen het ont werp van een te nemen beschikking in te dienen. Moergestel, 4 juli 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. alléén geplaatst bij kontante betaling! Naast de welbekende Puik-f ris kattebakvulling is er nu ook Puik-fris natuurfrisse bodembedekking voor kooien en volières. Puik-fris is: milieuvriende lijk licht in gewicht zuinig in gebruik groot ab sorptievermogen en is verkrijgbaar bij Eierhandel- dierenvoedersvan de Wouw, Pr. Irenestraat 13, tel 1582. Terra Cotta potten, Chinees porcelein en rieten mandjes. Bij aankoop van f 60, potje gratis! Frans Rooijakkers, Heiligenboom 3, Moergestel. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn: 1een door J.W. van Daelen, Heuvelstraat 19 te Moergestel, ingediende aanvrage om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een varkensfokkerij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 2497, plaatselijk bekend Heuvel straat 19, te verlenen; 2. een door W.C. de Kort, Zandstraat 9 te Moergestel, ingediende aanvrage om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een varkensfok- en mesterij en kalverhouderij annex mestopslag, zo als op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel ka dastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C, nummer 1152, plaatselijk bekend Zandstraat 9, te verlenen voor zover het betreft de varkensfokkerij en kalverhouderij, en te weigeren voor zover het betreft de varkensmesterij; 3. een door H. van Dal, Vossenhol 17 te Hilvarenbeek, ingediende aanvrage om vergun ning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een rundvee houderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1583, plaatselijk bekend Donkhorst, te weigeren. Voor zover wij voornemens zijn de gevraagde vergunning (gedeeltelijk) te verlenen, zal dit gebeuren onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder buiten de inrichting te on dervangen. Voor zover wij voornemens zijn de gevraagde vergunning (gedeeltelijk) te weigeren, ge schiedt dit in het belang van het voorkomen of beperken van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. In dat geval bestaat met name strijd met de zgn. Ecologische richtlijn danwel het daarmede verband houdende besluit van de raad van deze gemeente tot het uitbreiden van de werkingssfeer ervan. De ontwerp-beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden ge durende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken ter inzage, iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Bovendien liggen bedoelde beschei den gedurende deze termijn ter inzage elke vrijdag in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, van 17.00 uur tot 20.00 uur. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degene die bezwaar heeft gemaakt, en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is ge weest, gemotiveerde bezwaren indien naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan in ingediend te worden bij ons Kollege. Degene die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Degelijk schoorsteen vegen; riool ontstop pen met hogedruk en alle voorkomende werk zaamheden: 'De Klusjesman', Langvennen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 04242-83937. Voor ’n massief eiken eetkamertafel, salon tafel, etc. F. Roozen Massief Eiken Meubelen, Pr. Irenestraat 7, Moergestel, tel. 04243-1785. Wilt u een fiets of bromfiets kopen? Dan eerst bij Schepens Tweewielers binnenlopen! De zaak met de vele aanbiedingen en z'n nét iets betere service! Nieuw: Topvrijrek. 63/4°/o(min. saldo l/'»znli f 10.000,-, direct opvraagbaar); 1 jaar C V B vast 73/4°/o; 5 jaar vast 8'/4°/o, Edithe Smol- (BANKJI (-|ers Kerckackerstraat 13, tel. 3753 tij- dens zitting 1832. Kasuren: ma. en do. 19.00-20.00 u., en na telefonische af spraak. Alle soorten stoep- en grinttegels. 30/30 grint tegels vanaf f 1,25; 30/30 glad grijs vanaf f 0,85. Frans Rooijakkers, Heiligenboom 3, Moergestel. Verkoop van schilderijen en schilderijlijsten; aluminiumlijsten in alle maten en kleuren Galerie Erica, Ericastraat 3, Oisterwijk, tel. 04242-84228 en 88763. Openingstijden: ma., wo. en do, 13.00-18.00 u; za. 13.00-16.00 u. Andere tijden op afspraak, Jubileum of verjaardag? n Kadobon de beste keus! Winkeliersvereniging Moergestel Verkrijgbaar bij de Rabobank. 30 Kakelverse eieren nu slechts f 2,95. Eierhan- del-Dierenvoeders van de Wouw, Pr Irenestraat 13, tel. 1582. Vakbekwame schilder kan nog binnen- en bui tenwerk gebruiken. 013-422427, b.g.g. 440571 11

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 11