45 Teams op korfbaltoernooi 17 juni L.R. F.E.V.I.O.R. HSV ’De Rietvoorn’ Zie je wel dat ze gek is? Eigentijds drukwerk? Buro ’76 I Aan S.V. Roef! afd. korfbal 12V1 jaar Wij zorgen ervoor van begin tot eind. Van ontwerp tot complete uitvoering. Onze eigen ontwerpers besparen u handen vol geld! Roef! Handbal Vrijdag 15 juni: Epilepsiebestrijding: staat of valt met uw steun! S.V. Roef! Honkbal Softbal Peanut i In november van dit jaar bestaat de afdeling korfbal van Sportvereniging Roef! 12¥2 jaar. i "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 13 JUNI 1990 PAGINA 9 I vE Een beeld van het toernooi in 1987 ‘i Wat krijgen we nou? Het lot van mensen met epilepsie gaat u aan. Bijwerkingen van medicijnen,buitengesloten worden, beledigende reacties bij een aanval. Onzekerheid. Wanneer komt de volgende aan val? Wie is de volgende dje met epilepsie te maken krijgt? Epilepsie kiest haar slachtoffers willekeurig, plotseling. Bedankt heren! Ook bedankt clubkastelein ’de Klaore’ voor de gratis koffie ’s morgens voor de wedstrijd en de warme hapjes na afloop. Willen jullie dit feest ook een keer meemaken, dan kan dat op zondag 17 juni. Tot ziens! 8-2 5-10 6-5 11-3 8-4 10-8 14-22 28-13 14-8 7-3 13-12 Dries Roefs met Eroeska (B-spr.) Dries Roefs met Chico (B-spr.)... Jac. Donkers met Eliot (L-spr.).. - concoursen te Oerle en Tilburg resp. op 17 en 24 juni a.s. Prijswinaars, proficiat! I Oisterwijkseweg 43, Tel. 2268 (na 19 uur) ■vw nwetendheid over epilepsie heeft zeer ver velende gevolgen. Stelt u zich eens voor, daar ligt u dan. Overgeleverd aan het oordeel van voorbijgangers. Als ‘vallende ziekte’ is epilepsie nog het meest bekend. Aanvallen leiden nogal eens tot onbe houwen opmerkingen. Lekentoemooi: uitslagen 7 juni: Fam. v/d Loo - Vitrus Outsiders - Schorsch Amai Amai - Mix Programma 14 juni: Heren: 19.30 uur: Mix - Schorsch 20.15 uur: Outsiders - Vitrus 20.15 uur: Klaore - Amai Amai Dames: 19.30 uur: Wabs - Recreanten 20.15 uur: Gogetters - DBT Programma competitie: 18.30 uur: Welpen Roef! - GHV 18.30 uur: JA Roef! - GHV Nationaal Epilepsie Fonds-De Macht van het Kleine, tel. (0301 660144, giro 34781 i Koningsvissen 1990 Dromen zijn bedrog! Visserslatijn bestaat uit kleine, overdreven leugens, maar de uitslag van dit concours zal als visserslatijn de geschiedenis ingaan. Over een paar jaar zal niemand dit nog geloven. Zieke vis, zuurstofgebrek, verschil van temperatuur van 12 graden binnen een paar uur: allemaal gissingen, niemand kan het zeggen. Maar iets was niet normaal: 33 personen waaron der zeer grote vissers, hebben 9 vissen gevangen met een totale lengte van 1.33 meter. Nee, dit is geen drukfout, er zijn echt geen nullen vergeten. De enige die echt kon lachen was de winnaar Ton de Bakker. Koning met 33 cm vis, oftewel 2 stuks. Zieke vis of niet, als hij niet wil bijten toch een prestatie van formaat waar zeker in familie kringen nog het nodige over gezegd zal worden. Tweede was C. Persoons, een plaats waar hij bij normale vangst ook niet ontevreden over zou zijn geweest: 1 vis, 24 cm. Let wel kanjerkoning. De derde plaats moest worden gedeeld door 3 personen: B. Dobbelsteen, H. van Esch en B. Klijsen, allen 1 vis 17 cm. Daardoor werd Mar tin v/d Aker zesde met een vis van 16 cm en moest de 7e plaats alweer gedeeld worden door 2 personen, n.l. H. Smetsers en G. Hooftman. Deze respectabele bestuursleden hadden de twij felachtige eer de rijen te sluiten met een onder maats visje. Missen jullie namen zoals Rokven of v/d Berg, dan zul je toch moeten wachten tot het volgen de concours. Zij waren, evenals alle anderen, bij de 25 personen die niets hebben gevangen. Zoals de uitslag laat zien: een verrassing van de eerste orde. Na deze vistragedie, waarbij Ton de Bakker als enige echt kon lachen, alleen al door het feit dat hij zwager Jan Rokven had verslagen, wat on mogelijk leek en vermoedelijk ook eenmalig zal zijn, werd het bij de Klaore toch nog gezellig, doordat ieder zo sportief was een outsider ook eens iets te gunnen. De loterij op plaatsnummers en op lotjes werd weer een groot sukses mede door toedoen van B. Dobbelsteen die weer een bloemstukje vanauit z’n winkel in Hilvarenbeek had meegesleept. Gratis, evenals de fruitmand van Kogels en de ei eren van van de Wouw. Wedstrijden woensdag 13 juni: Sb asp 19.00: Roef! - Ducks Vrijdag 15 juni: Hb asp 19.00: Roef! - Kickers Zaterdag 16 juni: Peanuts 11.00: Hazenkamp - Roef! Hb pup C 10.00: Starlights - Roef! Hb pup B 13.00: Nuenen - Roef! Hb asp 10.00: Tilburg - Roef! Hb jun 11.00: Mulo - Roef! Sb asp 10.30: Ducks - Roef! Sb asp 11.45: Ducks - Roef! Sb 1 18.30: Mulo - Roef! Zondag 17 juni: Sb 2 11.30: Nuenen - Roef! Hb 1 13.00: Kickers - Roef! Maandag 18 juni: Recreanten 19.00: Yamanota - Roef! Uitslagen: Sb 1: Roef! - Starlights Sb 2: Roef! - Jeka Hb 1Roef! - Boosters Hb jun: Roef! - Bl. Wings Hb asp: Roef! - Twins Hb pup B: Roef! - Feniks Hb pup C: Roef! - Ducks Peanuts: Roef! - Ducks poules gevormd die spelen op evenzovele velden: 2 seniorenpoules, 1 recreantenpoule, 2 junioren-, 2 aspiranten-, 2 pupillen- en 2 monopoules. Tussen het sporten door zullen de speelsters zich met enkele recreatieve randactiviteiten kunnen bezighouden, terwijl natuurlijk ook aan de in wendige mens wordt gedacht door voorzieningen in deze sfeer, zoals de verkoop van frites, brood jes, ijs, snoep, drankjes, etc. Als het weer een beetje meewerkt belooft het toernooi een geslaagde happening te worden, evenals de in 1988 en 1987 gehouden toernooien. Moergestelnaren die, het binnenzitten beu, op deze dag eens met deze leuke sport willen ken nismaken, worden van harte uitgenodigd eens een kijkje te komen nemen op de Roef!-velden aan het Stokeind, om, eventueel vanaf het ter rasje bij het clubgebouw, de sportieve verrich tingen van de jonge en al wat oudere jeugd uit (de wijde omtrek van) Moergestel gade te slaan. Tweede Pinksterdag bezocht onze vereniging het concours te Leende. Van onze vereniging vielen de volgende personen in de prijzen: Helma Bierens met Clovis (M2-dr)2e prijs Dries Roefs met Eroeska (Ll-dr)2e prijs Dennis van Mensvoort met Kants (B-spr.) Ie prijs 3e prijs 4e prijs 7e prijs In juni neemt onze vereniging nog deel aan de Toen in het voorjaar van 1978 een viertal Moer- gestelse dames het initiatief nam in Moergestel met korfbal te starten, waren ze verrast dat bin nen korte tijd een groot aantal meisjes zich voor deze tak van sport opgaf en ze zullen niet ver moed hebben dat deze sport onder de Moer- gestelse meisjes zó zou aanslaan, dat in de jaren daarna constant een ledental van 50-70 korf- balsters deze vriendelijke en oer-hollandse sport zou blijven beoefenen. Nog onlangs bleek de aan trekkingskracht van deze sport, toen, na het schoolkorfbaltoernooi, zo’n tiental 6-9 j rigen voor de eerste training zich kwam aanmelden. Reden genoeg dus voor de afdeling om dit gun stige perspectief te vieren in het jaar waarin de af deling 12Vi jaar bestaat. Het wordt gevierd niet met recepties of zo, maar, in de stijl van een sportvereniging, met een eigen toernooi. Dit toernooi vindt plaats op zondag 17 juni, van 10.00-16.45 uur op het Roefi-terrein aan het Stokeind te Moergestel. Deelgenomen zal worden door 12 verenigingen, met in totaal 45 teams. Van deze teams zijn 11

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 9