Een lot uit de (E.H.B.O.)- loterij Derde trekking TV-bingo Drumfanfare Moergestel I P. TERWINDT huisarts i uApli/ioditêJjja Adverteerders opgelet! Verzorgingscentrum .de Reuselhof’ Stomerij Palthe voor nóg betere service! Ouderenreis 1990 E.H.B.O.-nieuws Eerste Communie ’90 De Heer A.H. van Leeuwen Verenigingen die ’n clubblad uitgeven... I Heilig Vormsel 1990 E. van DELFT S.A. Dirkx, voorzitter. afscheid zal nemen als direkteur van verzorgingscentrum de Reuselhof Gezien de grote verdiensten van de heer van Leeuwen voor de Reuselhof, nodigt het bestuur U uit hem nog eens persoonlijk te ontmoeten. Het bestuur biedt U daartoe de gelegenheid tijdens een receptie op donderdag 31 mei a.s. van 17.30 uur tot 19.00 uur in de recreatiezaal van verzorgingscentrum de Reuselhof. U kunt dan tevens kennismaken met de nieuwe direkteur, de heer H.M. van Kollenburg. Uw aanwezigheid wordt ten zeerste op prijs gesteld. Namens het bestuur van Stichting de Reuselhof Uitzending donderdag 17 mei. 19.00 uur: Derde trekking Jubileumbingo Drumfanfare Moergestel Het bestuur van Stichting de Reuselhof deelt U mede dat GÉÉN PRAKTIJK van 19 t/m 25 mei Waarneming: Oisterwijkseweg 67a Tel. 04243 - 1424 DE WARME BAKKER JOHN MENSINK Bij van Dijk Stoffen in Moergestel Wat er te winnen is? Mocht het noodlot uw pad kruisen, dan is het goed te weten dat er in Moergestel een E.H.B.O.-vereniging is die al bijna 50 jaar haar sporen verdiend heeft. Maar via de E.H.B.O. kan het lot u ook toelachen! Morgen, donderdag 17 mei, staat ons alweer de derde trekking te wachten van de jubileumbingo via MTV Weer 1.000,- WOENSDAG 16 ME11990 15e Jaargang - Nr. 621 12 I ie jaarabonnement bij sportschool mei üwV Bestuur E.H.B.O. Huidverzorgingsinstituut a.s. Donderdag worden alle E.H.B.O.-ers rond 19.45 uur verwacht in het Wit Gele Kruisge bouw. Onze penningmeester heeft voor ieder lid een aantal straten toebedeeld, voor de loten ver koop huis aan huis. Laten wij zien dat E.H.B.O. niet alleen betekent Eerste Hulp Bij Ongelukken, maar ook kan zijn ’Elkaar Helpen Bij Orga niseren’. Beste ouders, Op vrijdag 18 mei is er een repetitie in de kerk voor alle communicanten. Tijd: 18.45 tot 19.45 uur. Deze repetitie is voor de dankviering van zondag 27 mei. Tot dan. Werkgroep Eerste Communie Mia en Jo de hoofdprijs van 300,-. Donderdag 17 mei, 19.00 uur. Derde trekking Jubileumbingo via Moergestel TV. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst De redaktie van ’Moergestel-Nieuws’ zou het op prijs stellen om van alle clubbladen, schoolgidsen, e.d. een exemplaar in haar bezit te krijgen. Dit geldt uiteraard voor elk blad dat uitkomt, dus bijv, elke maand. We willen n.l. graag in 'n nieuw op te starten rubriek nieuwigheidjes, wetenswaardigheden of zomaar wat berichtjes plaatsen van de diverse verenigingen die in Moergestel ’n eigen blad uitgeven... en dat zijn er nogal wat... Hopelijk geven de diverse redakties gehoor aan onze oproep en wie weet heeft ’Moergestel-Nieuws’ er binnenkort 'n leuke, nieuwe rubriek bij... Redaktie 'Moergestel-Nieuws' KERKSTRAAT 17 TEL. 04243-1259 X MOERGESTEL z; De volgende schitterende prijzen: Hoofdprijs: een verzorgde busreis naar Lourdes voor 1 persoon. Deze reis wordt geboekt bij reis- buro Quality Travel. 2e prijs: een dames- of herenfiets. Leverancier: firma Schepens. 3e prijs: een Physique. 4e prijs: een gratis E.H.B.O.-cursus die van start zal gaan op 27 september a.s. Wij hebben hart voor de E.H.B.O. Zorgt u er voor dat het hart kan blijven kloppen. Alvast hartelijk dank. E.H.B.O.-vereniging St. Christoffel De E.H.B.O. organiseert n.l. een loterij. In de week van 17 mei zullen onze E.H.B.O.-ers ’s avonds bij u aan de deur komen. Voor ƒ1,- krijgt u behalve het (misschien winnende) lot het be kende lijstje met belangrijke gegevens van artsen, verbandposten, etc. gratis. Hiermee komt onze jaarlijkse collecte te vervallen. De opbrengst komt ten goede aan de E.H.B.O. die het zal aan wenden om ervoor te zorgen dat het kennisni veau op peil gehouden wordt. Op 15 september a.s. zullen wij ons 50-jarig ju bileum vieren. Op die dag zullen de winnende lo ten bekend gemaakt worden. Misschien zit uw lotnummer wel daarbij 1 Programma en voorwaarden van de dagtrip per touringcar Vertrek op woensdag 6 juni a.s. om 8.30 uur van af het St. Jansplein. Route: Een landelijke tocht via de dorpen; Best- St. Oedenrode. Veghel-Uden en natuurgebied rond Berg en Dal. In het dorpje Ooi bij Nijme gen is de eerste stopplaats voor de koffie. Na een uur stappen we weer op voor een tocht door Nij megen en via Arnhem en een gedeelte van de Ho ge Veluwe (prachtig natuurgebied) naar Loenen. Hier zal ons een goed verzorde koffietafel worden aangeboden. Na de lunchpauze gaat onze reis naar Apeldoorn. Na een rondrit pikken we een speciale gids op die ons zal vergezellen op onze tocht door de Koninklijke houtvesterijen ook wel genoemd de kroondomeinen. Dit gebied is ruim 10.000 Ha groot. Hier leven wilde zwijnen, moe flons, edelherten en damherten en veel klein wild. We maken met de touringcar een 2 uur du rende tocht door dit domein onder toelichting van een speciale gids. Alleen met speciale toe stemming en tolbetaling mag dit gebied bezocht worden en als het een beetje meezit kunnen we verschillende van deze diersoorten ontmoeten, vandaar de naam wildspeurtocht. Voor de men sen die van natuur houden is dit een ideale tocht. Na deze tocht gaan we naar het recreatiepark de 'Julianatoren’,hier krijgen we 2 consumpties en er is gelegenheid om wat rond te wandelen, er zijn speeltuinen, lachspiegels, dwaalpaden enz. Na plm. een uur vervolgen we onze tocht over de Veluwe en rijden via Grave naar het dorp Zee land, want dan zullen we toezijn aan een goed diner. Als we dan weer allen welvoorzien zijn aanvaar den we de thuisreis waar we om goed 9 uur zul len arriveren. Deelname is mogelijk voor alle Moergestelse in- Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 Als dit bericht in ’Moergestel-Nieuws’ verschijnt hebben reeds de gebedsdiensten en de gastoude- ravonden plaats gehad. De meeste vormelingen hebben enthousiast mee gedaan. Helaas waren er ook enkelen waarbij de motivatie om gevormd te worden wat minder duidelijk naar voren kwam. En dat is erg jam mer, het vormsel is toch een waardevolle zaak die volledige aandacht verdient van ouders en vorme lingen. Hopelijk blijft dan ook de vormposter een centrale plaats innemen in de gezinnen geduren de deze voorbereidingstijd. Zoals u bekend is, via het tijdsindelingsschema, zal er op maandag 21 mei onze tweede oudera vond plaatsvinden in ’Den Boogaard’; we begin nen om acht uur. Deze avond is bestemd voor ouders EN vormelingen. Wij hopen u allen te mogen begroeten. De Werkgroep Ook deze uitzending is er weer 1.000,- aan prij zen weg te geven en is er ook weer aan het eind van de uitzending de loterij op de lotnummers. Voor zover voorradig zijn er nog kaarten bij: Fa- milux, Boerenbond, In den Korenmaaier, Spar- Mart H. Tromp, Pryma Denissen en Bakkerij Verkooijen. Voor slechts 2,50 maakt u kans op 'I iUitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 llnleveren kopij: uiterlijk zaterdagmorgen 10.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. woners vanaf 65 jaar. Voor echtparen als een van beiden 65 is. Tevens voor invaliden indien zij zichzelf redelijk redden. We hebben 2 bussen besproken, als deze vol zijn geboekt, moeten we de meerdere opgaven in reserve houden. Kosten voor deelname 52,- per persoon. Hier voor krijgt U lx koffie- koffietafel- wildspeurtocht- 2 consumpties- diner en bus- kosten. Bij opgave gelieve U de kosten te vol doen. Opgave voor deelname is mogelijk tot 27 mei a.s. bij een van de onderstaande adressen. Piëta Heykants-van Elderen Rootven 16; Fien van de Loo Oisterwijkseweg 7; A. Jonkers Schoolstraat 29a; Wies v.d. Wouw-van Lieshout Reuselhof 32; Jozef Langenberg Kloosterlaan 12. Onlangs berichtten wij al dat de voorbereidingen om te komen tot het opnieuw uitgeven van de 'Wegwijzer door Moergestel’ al in 'n vergevorderd stadium waren. De afgelopen weken hebben wij velen van u al benaderd met de vraag of u interesse hebt om 'n advertentie te plaatsen in dit informatieboekje dat over enige tijd gratis huis aan huis zal worden verspreid in Moergestel. Daarnaast zal 'n aantal exemplaren naar het gemeentehuis gaan teneinde nieuwe bewoners dit boekje eveneens ter hand te stellen. Deze nieuwe 'Wegwijzer’ kent wederom 'n 'looptijd' van 4 jaar. De volgende zal dus pas weer in 1994 verschijnen. Mochten wij u nog niet telefonisch benaderd hebben en u voelt er toch voor uw boodschap in de 'Wegwijzer’ te laten opnemen dan verzoeken wij u telefonisch kontakt met ons op te nemen, telefoon 2268, waarna wij met u alsnog een afspraak kunnen maken. Buro ’76

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 1