Openbare veiling... BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL VOORBEREIDINGSBESLUIT OISTERWIJKSEWEG 30 BEKENDMAKING VERKEERSMAATREGEL Bestemmingsplan Kloosterlaan Noord Burgemeester: Th.N.Op ’t Hoog K I A.J.G.M. van den Meijdenberg (loco-burgemeester) "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 9 MEI 1990 PAGINA 11 620-6 620-3 620-2 620-5 620-4 EST» De burgemeester van Moergestel maakt op grond van artikel 26 van de Wet op de Ruim telijke Ordening bekend dat met ingang van 11 mei 1990 gedurende één maand ter ge- meentesekretarie Afdeling Algemene en Juridische Zaken voor een ieder ter inzage ligt het door de gemeenteraad in de vergadering van 27 april 1990 vastgestelde bestem mingsplan Kloosterlaan Noord. Het bestemmingsplan heeft betrekking op het gebied dat globaal wordt begrensd door een gedeelte van de Kloosterlaan eri 't Vunderke (weerszijden). Tegen het bestemmingsplan kan geen bezwaar worden ingediend bij het Kollege van Gedeputeerde Staten omdat tegen het ontwerp daarvan ook geen bezwaren zijn inge diend bij de gemeenteraad en het plan door de raad ongewijzigd is vastgesteld. Moergestel, 9 mei 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat, in verband met het op zondag 13 mei 1990 van 10.00 uur tot 18.00 uur te houden concours-hippique op het ter rein omsloten door de Heuvelstraat, Broekzijde en Klein Locht, alsmede terrein achter Heu velstraat 10, de volgende tijdelijke verkeersmaatregel is getroffen: afsluiting Molenakkerstraat waarvoor de omleidingsroute loopt via de Donkhorst en de Heuvelstraat. De burgemeester van de gemeente Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis dat de gemeen teraad in de vergadering van 27 april 1990 heeft besloten te verklaren dat een bestem mingsplan wordt voorbereid voor het perceel plaatselijk bekend Oisterwijkseweg 30, zo als dat op de bij het besluit behorende tekening staat aangegeven. Tevens heeft de raad besloten dat het besluit onmiddellijk in werking is getreden. Het besluit ligt voor een ieder ter gemeentesekretarie Afdeling Algemene en Juridische Zaken ter inzage. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Moergestel, 9 mei 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. De burgemeester van Moergestel maakt op grond van artikel 74 lid 4 van de Wet Geluid hinder bekend dat de gemeenteraad in de vergadering van 27 april 1990 heeft verklaard te verwachten dat binnen een periode van 10 jaar de Kloosterlaan en 't Vunderke een la gere verkeersintensiteit zullen hebben dan 2450 motorvoertuigen per etmaal zodat de zoneringsregeling daarop niet van toepassing is. Het besluit ligt voor een ieder ter gemeentesekretarie Afdeling Algemene en Juridische Zaken ter inzage. - Algemene Zaken - Algemeen bestuurlijke zaken (inkl. beleidsplanning, - organisatie en -koördinatie) - Voorlichting en inspraak - Openbare orde en veiligheid - Intergemeentelijke samenwerking - Gemeenschappelijke regelingen - Bezwaar- en beroepsprocedures - Personeel, organisatie en automati sering - Welzijn - Sociale zaken en maatschappelij ke zorg - Jeugd-, sport- en kulturele zaken - Onderwijs - Gezondheidszorg - Financiën - Financiën - Belastingen - Grond en woningbedrijf (financië le en administratieve aspekten) - Economische zaken - Economische aangelegenheden *- Rekreatie en toerisme - Openbare werken - Civieltechniek - Kultuurtechniek - Onderhoud en beheer van gemeente-eigendommen m.u.v. de woningen Moergestel, 9 mei 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. In de vergadering van het Kollege van Burgemeester en wethouders van 2 mei 1990 is de portefeuilleverdeling als volgt samengesteld: - Ruimtelijke Ordening - Ruimtelijke Ordening - Stads- en dorpsvernieuwing - Land- en tuinbouw - Verkeer en vervoer - Grond aan- en verkopen - Milieubeleid - Volkshuisvesting Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij hebben besloten te verlenen: 1. een door J.W.M.A. Hermus, Opslag 11 te Moergestel, gevraagde vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij met een vleesstie- renmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie F, nummer 180, plaatselijk bekend Opslag 11 2. een door C.A. van Dijk, Oostelvoortjes 19 te Moergestel, gevraagde vergunning inge volge de Hindenvet tot het wijzigen van een rundveehouderij en varkensmesterij annex mestopslag in een rundveehouderij, stierenmesterij en konijnenfokkerij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummer 2242, plaatselijk be kend Oostelvoortjes 19; 3. een door Mw. J. Hermus-van Dijk, Opslag 9 te Moergestel, gevraagde vergunning in gevolge de Hinderwet tot het wijzigen van een rundveehouderij en vleesstierenmeste- rij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie F, nummers 272,293, plaatselijk bekend Opslag 9. De vergunningen zijn verleend onder de voor dergelijke inrichtingen gebruikelijke voorwaar den, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter inzage ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens genoemde termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikkingen kan worden ingesteld door: a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tegen de aanvragen om vergunning tijdig bezwaar hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijze niet in staat is ge weest eerder bezwaar in te brengen. Het beroepschrift moet binnen 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij, die beroep instellen kunnen overeenkomstig het bepaalde in artikel 60a van de Wet op de Raad van State, een verzoek doen om schorsing van de beschikking en/of tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet worden ingediend bij de Voorzitter van genoemde afdeling. Moergestel, 9 mei 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 11