zaterdag 5 mei gesloten! BoerenBond huis, tuin, dier en hobby 'flgtppnhr Zaterdag 5 mei is onze winkel om 12.00 uur gesloten! Feestavond op 15 juni wordt echt Moergestels gebeuren TAXI VAN DE LOO TEL. 04243-2077 In verband met Bevrijdingsdag zijn wij op GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. GET] f Dankbetuiging Harrij Raaijmakers Degelijk, betrouwbaar en snel... Kookcursus voor mannen ies 2 Moergestel, mei 1990 DAMES- EN HERENKAPSALON Oud-Windlopers- en Drumfanfare-leden opgelet! zijn voor ons een grote steun geweest. Langs deze weg willen wij daarvoor iedereen heel hartelijk bedanken. De vele blijken van medeleven bij het overlijden van mijn lieve man, onze papa en opa J. Raaijfnakers-Willems kinderen en kleinkinderen bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw Oisterwijkseweg 32 5066 XD Moergestel Telefoon 04243 - 3604 machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen Live-uitzending van MTV vanuit ’Den Boogaard’ Schoolstraat 2 - Moergestel - Tel. 04243-3162 Expositie ’Windlopers’ Protestantse Gemeente Oisterwijk Parochie St. Jans Onthoofding "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 2 MEI 1990 PAGINA 2 De laatste uitzending van de TV-jubileum bin go, vrijdag 15 juni a.s., zal rechtstreeks vanuit ’Den Boogaard’ worden uitgezonden. Zoveel mogelijk materiaal wordt op dit moment verzameld (foto’s, dia’s, filmbeelden, video- opnames, oude clubbladen, krantenknipsels enz.) om vele herinnneringen te kunnen ophalen. Vele ouders kunnen zichzelf dan nog eens terug zien in wandeltenue of als matroosje. Mocht u nog beschikken over dergelijke of ande re herinneringen neem dan a.u.b. even kontakt op met Geesje van lersel, Raamackerstraat 9, tel. 2150 of Maria Bergman, Kriekenakker 42, tel. 1274. Alles krijgt u weer ongeschonden terug... Wijkouderling voor Moergestel: J. Krijger, Wil- demanstraat 64, tel. 04242-15331. Kerkdienst: zondag 6 mei is er om 10.15 uur dienst. Voorganger is ds. Roool. De lezing is Exodus 17:8-16. In de Voorhof is kinder- en jeugdkerk. Daar is ook de crèche. Agenda: Donderdag 3 mei is er groot huisbezoek in Oisterwijk voor de wijken 1 en 8 bij de fam. Jan sen, Durendaaldreef 58. Woensdag 9 mei begint er een gespreksgroep voor 20 -ers/belijdenisvoorbereiding. Deze groep is bedoeld voor mensen die graag meer wil len weten, misschien zelfs belijdenis willen doen, maar ook voor diegenen die al belijdenis hebben gedaan, maar met allerlei vragen zitten. We be ginnen om 20.15 uur in de pastorie (Burg. Ver- wielstraat 22, Oisterwijk, tel. 04242-82175). Donderdag 10 mei is weer de gespreksgroep preekvoorbereiding (Voorhof, 20.00 uur). Tenslotte wijs ik nogmaals op de nationale do denherdenking op 4 mei en de bijeenkomsten die ter' gelegenheid daarvan zijn georganiseerd in Udenhout en in Oisterwijk. In Udenhout om 19.00 uur in de St. Lambertuskerk en in Oister wijk om 19.15 uur in de Kunstkring. Ds. Roobol is dagelijks (behalve maandag) te be reiken tussen 13.00 en 14.00 uur: tel. 04242- 82175. Vierde zondag van Pasen. Preek: pastor H. van den Broek ZATERDAG 19.00 uur: Hoogmis. Mgd Helena Willems-Persoons; Jan van den Aker; Overl. fam. van den Boogaart-Rijnen; Overl. ouders Rutten-van Eindhoven en Vennix-van der Steen; Mathijs Kogels e.v. Hendrika Janssen; Ronald Dominicus; Woutherus Hoosemans e.v. Christi na Ketelaars; Overl ouders Hoosemans-Bruurs; Piet Sebregts en Jeanne Smits-Sebregts; Toos de Kruyf-van de Wouw; Mgd Johanna Lammers- van Berkel; Slachtoffers van de Oorlog. ZONDAG 10.00 uur: Jgt Anna Grijsbach; Mgd Maria van Elderen-van lersel; Mgd Christ Don kers e.v. Goverdina Wijgerde; Jan Bruurs e.v. Hendrika de Brouwer; Mertha van den Bosch- Dekkers; Marinus van de Ven e.v. Elisabeth Snoeren; Jgt overl. fam. Burgers-Jonkers; Jgt Jo hanna van de Wouw-Koppens. 11.30 uur: Kindernevendienst groep 4. Simon van Breda e.v. Maria Vermulst; Gerard Poirters e.v. Nellie van Broekhoven; Mgd Gerard Wil lems e.v. Josina van Nistelrooij; Harrie Raaijma kers e.v. Jo Willems; Overl. ouders van de Wouw-Gillis; Maria Wij ten-Willemen; Cornelia van Overdijk-Kemps en zoon piet. DINSDAG: Mgd Adrianus de Beer; Maria van den Bosch en Bertha van den Bosch-Dekkers; Mgd Mart Mertens e.v. Riet Boogaers; Wilhel mina van Esch-Smits; Anna Sebregts; Constant Kools e.v. Anna Vermulst. DONDERDAG: Overl. ouders Walschots- Vugts; Mgd Cornelia Swinkels-Verouden; Cor nells van Breda en Adriana Vermulst; Uit dank baarheid; Jgt. overl. fam. Johannes Pijnenburg- Schoonis; Christ Donkers e.v. Goverdina Wijger de. Vrijdag 15.00 uur: Huwelijk Kees van Rooij en Karin van der Heiden (K Ned AM) Maandag 19.00 uur: Gebedsdienst ter voorberei ding op het H. Vormsel. Dinsdag: werkgroep ziekenpastoraat. ’De Windlopers tijdens een drumbandconcours te Oosterhout. Drie keer ging men hier naar toe om er twee keer met 'n eerste prijs met lof van de jury vandaan te komen. Woensdagmiddag togen wé weer met 8 man sterk naar Sonnevanck in Oisterwijk. De conciër ge was met vakantie, dus deze keer geen koffie vooraf. Om half drie precies trokken we weer de kookgewaden aan om ons dineetje zo goed mo gelijk te verzorgen. Het programma leek niet zo moeilijk, n.l. een keuze uit bruine bonensoep en pindasoep en als dessen vanillepudding of kokospudding. Na de nodige uitleg door onze diëtiste togen we aan de slag: pannen zoeken, ingrediënten afwe gen of meten, groenten schoonmaken en wassen, alles fijnsnijden en panklaar maken. Vlees afwe gen en braden. Het ging al een stuk beter dan de le keer, we raakten er al wat thuis. Halverwege dreigde het toch nog even mis te gaan, omdat we toch nog maar steeds te driftig zijn, altijd maar het gas te hoog. Onze diëtiste houdt echter het wakend oog en weet telkens weer tijdig in te grijpen en soms maar goed ook. De meesten hadden ook een kookschort meege bracht en ook dit geeft weer een heel ander gezicht. Enkelen hadden op verzoek van thuis een pan netje meegebracht om het teveel aan klaarge maakte soep mee naar huis te nemen en op te la ten eten, om zodoende eens te laten proeven wat we hadden klaargemaakt. Wil had echter voor de eerste keer nog een monsterflesje meegebracht. Hij zei: ’Ik ga ze nu al thuis nog niet verwennen’. Dennis had niets bij hem, want daar hadden ze thuis soep zat. Intussen maakten we ook nog een puddingske klaar als dessert. Bij de meesten al aardig gelukt, Janus had er echter nog wat klont jes in. Hij was denkelijk wat haatsig geweest, hij was nl. achtergeraakt op het tijdschema i.v.m. kijken naar de anderen. Na 1 uur pruttelen was ons maal klaar om veror berd te worden, hetgeen dan ook gebeurde, na dat we eikaars maltijd eens goed gecontroleerd hadden op de kwaliteit. De soep bleek maaltijdsoep te zijn, als ge daar een vol bord van op had, bleek de maag al aardig gevuld te zijn. Het puddingske nog erbij en we hadden weer goed gegeten. Met de opwas waren we ook wat vlugger klaar, we hadden n.l. wat minder materiaal gebruikt dan de vorige keer. Na alles opgeruimd te heb ben gingen we samen nog een resumé maken van de afgelopen middag, waaruit bleek dat we allen toch nog een voldoende hadden. De meesten togen met hun pannetje soep op huis aan in afwachting wat de reactie zou zijn. Dat ho ren we on de volpende les Op zondag 6 mei is er in de mis van half 12 kin- demevendienst voor groep 4. Deze nevendienst zal worden verzorgd door mevr. P. van Nuenen-Hoffmans en mevr, van Ganzewinkel-van der Sluis. Iedereen is welkom op zaterdag 15 juni tijdens de jubileum-feestavond van de Drumfanfare (’De Windlopers’) in ’Den Boogaard’, maar speciaal doen wij een beroep op alle oud-leden, bestuurs leden en een ieder die op de een of andere manier betrokken is geweest bij ’De Windlopers’ of de Drumfanfare. Weekenddienst artsen: Alléén voor spoedgevallen: Weekend 6 mei: E. van Delft, telefoon 04243-1424 Oisterwijk: De diensten in Oisterwijk gelden van zaterdag 7.30 tot zondag 7.30 uur en van zondag 7.30 tot maandag 7.30 uur. zaterdag 5 mei: W. Schopman. Kerkplein 2, tel. 04242 88805 zondag 6 mei: E. Bicker, Groenstraat 75, telefoon 04242 - 88805 Pastorie Moergestel, tel. 04243-1340 Weekenddienst pastorieën: Bel 2320: Klooster St. Stanislaus Rijkspolitie Moergestel: Kloosterlaan 2a, tel. 04243-1200. Spreekuur elke zaterdag van 9.30-12.00 Huisartsenlaboratorium Tilburg e.o. Elke dinsdag van 9-10 uur in het W.G. Kruis gebouw, Pr. Beatrixstraat 27. Ponsplaatje ziekenhuis meebrengen. Kruisvereniging, Pr.Beatrixstr. 27, tel. 1594 Wijkverpleegkundigen: spreekuur: ma. t/m vr. van 13.30-14.00 u. Inschr. voor kraamhulp na tel. afspraak tijdens spr.uur. Kraamhulp aanvragen vóór de 4e maand van de zwangerschap. Buiten het spreekuur is de kruisvereniging voor dringende hulpvragen 24 uur per dag bereikbaar onder tel.nr. 013-635530. Openbare Bibliotheek, tel. 04243-2243. Openingstijden: ma. en vr. 15-20 u.; di.endo. 15-17.30 u wo. 14.30-17.30 u; leeszaal: di. en do. 10-12.30 u. Spreekuur verloskundigen: elke 2e en 4e woensdag van de maand van 9.30-10.30 uur volgens afspraak. Spreekuur Alg. Maatsch. Werk: St. Jans plein 7, tel. 1169. Mich van Hees en Marit v/d Boer. Spreekuur: ma., di., do. en vr. van 9-10 u., wo. alleen telefonisch optel. 1169. Bij spoed buiten kantooruren: THD-Tilburg: 013 433584. Spreekuur Gezinsverzorging: St. Jansplein 7, tel. 3649 (Mevr, v/d Wiel) dinsdagmorgen van 9.00-10.00 uur. Oud papier: route oost: Aanstede, Kruysackerbuurt, achter 't gemeente huis, Oistelvoirt en Heivelden.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 2