UanilsuPER^SHOEsl) DOlMiel administratieve oproepkracht AFKONDIGING BESTEMMINGSPLAN KORENSTRAAT BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL NATIONALE HERDENKING OP VRIJDAG 4 ME11990 BESTEMMINGSPLAN HERZIENING III REUSELDAL Schoenfabriek Wed. J.P. van Bommel Schoenfabriek Wed. J.P. van Bommel B.V. Chris van de Bijgaart Fotografie vraagt met spoed een "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 2 MEI 1990 PAGINA 11 619-4 619-1 619-5 619-6 619-2 619-3 Foto’s in opdracht van 'Moergestel- Nieuws’ gemaakt zijn foto's van Burgemeester en wethouders van de gemeente Moergestel maken ingevolge het bepaalde in artikel 12 van de Wegenwet bekend dat de raad in zijn vergadering van 30 maart 1990 heeft besloten tot het onttrekken van enkele weggedeelten aan de openbaarheid. Het betreft weggedeelten welke niet langer een functie als openbare weg hebben en welke in het ka der van een ruiling aan het Brabants Landschap zullen worden overgedragen, te weten: - een gedeelte van het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nr. 1931 ter grootte van 1800 m2, thans bestaande uit bos en heide en gelegen nabij de Nieu- wendijk/Herstalschedijk; - een gedeelte van het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nr. 2772, ter grootte van 2115 m2, thans bestaande uit moeras en heide en gelegen tussen de Sebregtsedijk en de Rijksweg 58 en parallel lopend aan de Achterweg; - een gedeelte van het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nr. 2771 ter grootte van 900 m2, thans bestaande als een met struiken en bomen begroeide weg en gelegen tussen de Goordijk en de Rijksweg 58, ter hoogte van landgoed Den- nenhoef. Het besluit van de raad en de daarbij behorende situatietekeningen liggen vanaf heden gedurende dertig dagen voor eenieder op de afdeling Algemene en Juridische Zaken ter gemeentesecretarie ter inzage. Voor belanghebbenden bestaat gedurende deze termijn de gelegenheid om schriftelijk beroep in te dienen bij de Kroon tegen het besluit. Het be roepschrift dient te worden gericht aan de Kroon en moet worden ingediend bij de Com missaris van de Koningin in de provincie Noord-Brabant, Postbus 901515200 MC te 's- Hertogenbosch. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voor 6 mei 1990 de volgende tijdelijke verkeersmaatregelen hebben genomen in verband met de op deze da tum te houden Jaarmarkt. Moergestel, 2 mei 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. voor allerlei administratieve werkzaamheden in tijden van grote drukte. Dit zijn vooral de maanden april, mei, september en oktober en eventueel tussen die 2 periodes in. Gevraagd wordt: Een nauwkeurig persoon (vr.) in het bezit van een MAVO-diploma. Geboden wordt: Een leuke werksfeer en een goede beloning. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties kan men richten aan: Oisterwijkseweg 40, 5066 XD Moergestel, Telefoon 04243-1735 Moergestel, 2 mei 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Moergestel, 2 mei 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Moergestel, 2 mei 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Oisterwijkseweg 40, 5066 XD Moergestel BIJ KONINKLIJKE BESCHIKKING HOFLEVERANCIER De burgemeester van Moergestel maakt op grond van artikel 23 van de Wet op de Ruim telijke ordening bekend dat met ingang van 4 mei 1990 gedurende één maand ter gemeen- tesekretarie Afdeling Algemene en Juridische Zaken voor een ieder ter inzage ligt het ont werp van het bestemmingsplan Herziening III Reuseldal. Het bestemmingsplan heeft betrekking op het gebied dat is gelegen ten oosten van de Nieu- wenhoflaan en ten noorden van de hoek Nieuwenhoflaan/Herengoedstraat. Gedurende genoemde termijn van één maand kan een ieder schriftelijke bezwaren tegen het ontwerp bestemmingsplan indienen bij de gemeenteraad van Moergestel, Raad huisstraat 215066 AP Moergestel. Zij die tijdig schriftelijke bezwaren hebben ingediend worden in de gelegenheid gesteld deze nader toe te lichten. Gelet op het bepaalde in de Gemeentewet kondigen burgemeester en wethouders van Moergestel af dat op 19 april 1990 is ontvangen het bericht van ontvangst van Gedepu teerde Staten van Noord-Brabant d.d. 17 april 1990, nummer 118336/120754 van het besluit van de raad van deze gemeente d.d. 23 februari 1990 tot derde wijziging van de ’Markt- verordening 1981’ inhoudende: 1de wijziging van de markttijden op de vrijdagmiddag van 14.00 uur tot 17.00 uur naar 13.30 uur tot 17.00 uur; 2. de verhuur van de marktkramen door een aangewezen exploitant. Deze derde wijziging van de verordening treedt in werking met ingang van de derde dag na deze afkondiging. De derde wijziging van de ’Marktverordening 1981ligt vanaf hededn gedurende drie maan den voor eenieder ter gemeentesekretarie afdeling Algemene- en Juridische Zaken ter lezing. De verordening met de drie wijzigingen wordt in kopie tegen betaling der kosten algemeen beschikbaar gesteld. Met het Nationaal Comité 4 en 5 mei zijn wij van mening, dat het passend is jaarlijks de slachtoffers ook plaatselijk op waardige wijze te herdenken. Ten aanzien van de Nationale Herdenking op vrijdag 4 mei 1990 stellen wij het op prijs dat de volgende richtlijnen in acht genomen worden: 1De Nationale Herdenking van allen - burger zowel als militair - die sinds het begin van de Tweede Wereldoorlog, wanneer of waar ook ter wereld, in het belang van het Ko ninkrijk zijn gevallen, alsmede van allen, die door oorlogshandelingen en terreur zijn om gekomen, zal dit jaar worden gehouden op vrijdag 4 mei 1990. De Nationale Herdenking is niet alleen stilstaan in dankbaarheid aan hen die het hoogste offer brachten, doch houdt ook bezinning in op heden en toekomst. De herdenkingsbijeenkomsten zijn tevens een appèl op ieders individuele verantwoor delijkheid in de huidige maatschappij ten aanzien van onderdrukking, racisme en on verdraagzaam heid 2. Van 's avonds 18.00 uur tot zonsondergang zullen van alle openbare gebouwen de vlag gen halfstok worden gehangen. Partikulieren worden verzocht deze gedragslijn te volgen. 3. Van 19.45 uur af tot 30 seconden voor 20.00 uur zullen de klokken van alle kerken luiden. 4. Van 20.00 uur tot 2 minuten daarna, zal op de herdenkingsplaatsen en naaste omge ving volkomen stilte in acht worden gehouden. Aan de burgerij wordt verzocht deze plechtige stilte overal en algemeen in acht te nemen. 5. Met het oog op het karakter van deze Nationale Herdenkingdsavond is het gewenst, dat er die avond geen openbare vermakelijkheden worden geboden. Daar de Horeca bedrijven hun normale dienstverlenende funktie moeten kunnen blijven vervullen im pliceert het voorgaande niet, dat sluiting van deze bedrijven kan worden voorgeschre ven. Wel dient van 18.00 uur - 21.00 uur de exploitatie zodanig te geschieden, dat hieraan elk vermakelijkheidsaspekt ontbreekt. Gedurende de periode van 18.00 tot 21.00 uur dient de buitenverlichting, zoals neon en lichtbakken, gedoofd te zijn en mag geen andere muziek ten gehore worden gebracht dan die van de officiële Nederlandse radioprogramma’s. Deze richtlijn kwam tot stand in overleg met het Bedrijfschap Horeca. 6. Het openbaar vervoer zal, waar mogelijk, worden stilgelegd. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Afsluitingen. - Het Rootven wordt voor al het doorgaande verkeer afgesloten, juist aan de oostzijde van de kruising Tilburgseweg-Akkerweg; - de Oirschotseweg wordt voor al het doorgaande verkeer afgesloten juist voorbij het kruispunt Heiligenboom; - de Oostelvoortjes wordt voor al het doorgaande verkeer afgesloten ter plaatse van het pand 't Stokske 7; - de Molenstraat wordt bij de Waterhoefstraat afgesloten voor al het doorgaande verkeer; - de Schoolstraat wordt ter plaatse van de kruising/afslag met de Akkerweg afgesloten voor al het doorgaande verkeer; - de afslag Akkerweg-lndustrieweg wordt afgesloten voor al het doorgaande verkeer; - de Schoolstraat wordt ter plaatse van de Korenstraat en Pastoor de Louwstraat algeheel afgesloten; - het Rootven wordt ter plaatse van het kruispunt Oisterwijkseweg/Tilburgseweg algeheel afgesloten; - het St. Jansplein wordt algeheel afgesloten ter plaatse van de Kloosterlaan. Parkeerverboden. - een tweezijdig parkeerverbod wordt ingesteld in de Postelstraat tot aan de sportschool; - een tweezijdig parkeerverbod wordt ingesteld in de Kloosterlaan. Moergestel. 2 mei 1990. Burgemeester en wethouders voornoemd; de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. De burgemeester van Moergestel maakt op grond van artikel 23 van de Wet op de Ruim telijke ordening bekend dat met ingang van 4 mei 1990 gedurende één maand ter gemeen tesekretarie Afdeling Algemene en Juridische Zaken voor een ieder ter inzage ligt het ont werp van het bestemmingsplan Korenstraat. Het bestemmingsplan heeft betrekking op het gebied dat is gelegen tussen de panden Ko renstraat 32 en Korenstraat 36. Gedurende genoemde termijn van één maand kan een ieder schriftelijke bezwaren tegen het ontwerp bestemmingsplan indienen bij de gemeenteraad van Moergestel, Raad huisstraat 215066 AP Moergestel. Zijdie tijdig schriftelijke bezwaren hebben ingediend worden in de gelegenheid gesteld deze nader toe te lichten.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 11