1 1 I Roef! korfbalsenioren I kampioen ft M Boerenbond II kampioen Audacia nieuws Postduivenvereniging ’Over Berg en Dal’ •v». VOetbal Zomeravondcompetitie 11.00 11.00 11.00 12.10 0-1 4-2 3-1 5-3 0-4 1-11 8-0 3-1 1-2 0-4 7-3 8-10 23-2 14-27 10-8 3-7 3- 29 17-7 4- 28 8-13 0-2 0-6 3-3 8-0 6-4 In de stromende regen op Tweede Paasdag werd het le seniorenteam van Roef! afdeling korfbal kampioen in de 4e klasse van de NDKB. Met nog drie wedstrijden voor de boeg is het team - nu al onbereikbaar geworden voor nummer twee van de competitie. Voor het team volgt nu promotie naar de derde klasse. S.V. Roef! Korfbal Uitslagen 19, 21 en 22 april: S.V. Roef! Handbal Lekenhandbaltoernooi Competitie is uit. Beker lonkt nog S.V. Roef! Honkbal Softbal Peanut AUDACIA PUPILLEN Finale 4 tegen 4 Maandag 30 april Koninginnedag Opgeven nieuwe pupillen AUDACIA JUNIOREN Dubbele job voor de Al - <- W’- F t y F MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 25 APRIL 1990 PAGINA 9 8 vertrek 10.00 terecht bij A2 op toernooi in Waspik. Vertrek 9.00 uur 8-3 ’De Sik’ Op 18 april zijn de volgende wedstrijden ge speeld: De Schouw - ’t Draaiboompje De Veerkes - Den Boogaard ’t Centrum - Boerenbond II Stand 't Centrum ’t Draaiboompje De Schouw Den Boogaard Boerenbond I De Veerkes Boerenbond II vertrek 14.30 veld 9.45 vertrek 9.15 punten 5 5 4 4 3 3 0 0-1 1-2 3-0 goals 4 +2 2 0 -1 -2 -5 ,r en na de wedstrijd erg groot. In de kleedkamer (het was buiten te nat) werden bloemen, ballonnen en medailles overhandigd. Na wat gedronken te hebben is iedereen terug gereden naar Moergestel, naar het clubgebouw van Roef!, waar koffie met gebak klaarstond. Vanaf deze plaats wil ik de speelsters, hun trai ner Johan Huijbers, en begeleidster Jo Hooze- mans van harte feliciteren met het behalen van dit resultaat. Uit alles blijkt dat met een degelij ke aanpak successen niet uit kunnen blijven. A.S. Franky van Boxtel, De Aanstede 16 te Moer gestel. Wij verzoeken aan iedereen die wil deelnemen aan dit zo gezellige toernooi hun inschrijfformu lieren voor 1 mei in te leveren bij een van de vol gende personen: Franky van Boxtel, De Aanste de 16, tel. 04243-3103; Harrie de Leyer, Vrijthof 20, Hilvarenbeek, tel. 04255-1315. Wij rekenen weer op u om er een geslaagd toernooi van te maken. Senioren 1Roef! - Zigo Mono’s: Tuldania - Roef! Pupillen: Roef! - Zigo Aspiranten: Roef! - Zigo Junioren: Roef! - Hilko Senioren 2: Weebosch - Roef!. Wedstrijden 28 en 29 april: Mono’s vrij Pupillen: Rosoio - Roef! Aspiranten vrij Junioren: Zigo - Roef! Senioren 2: Roef! - Knegsel... Senioren 1Zwart Wit - Roef! Recreanten vrij Op 7 april klonk in Strombeek, hemelsbreed 93 km van Moergestel, het startschot om 9.30 uur voor 185 duiven van onze plaatselijke duivenlief hebbers. Gelost met N.O. wind en zonnig weer beloofde het een mooie onderlinge krachtmeting te worden. Ondanks het feit dat de duiven met zijkopwind hadden af te rekenen, weerhield ’t de blauwe wit- pen duivinneke van Bart Heeffer er niet van om in rechte lijn huiswaarts te vliegen, om met een snelheid van 1117 mtr./min. als eerste te worden afgevlagd. Met een voorsprong van ruim 3 minuten op een goede nummer 2 van L. v/d Branden K. behaal de zij ruimschoots de ereprijs. Als klap op de vuurpijl presteerde zij het ook in in het ’Sa menspel Oisterwijk’ met een deelname van 831 duiven eveneens de hoofdprijs te behalen. Een felicitatie is hier zeker op zijn plaats. Aankomsttijd van de winnares 10.52.54 uur, de laatste prijswinnende duif werd om 11.10.41 geklokt. Hier volgt een overzicht van de eerste dertig prijswinnende duiven: L. Heeffer: 1-9-22; L. v/d Branden K: 2-3-6-10- 13-16-19-20-30; A. Westgeest: 4-8-12-21-24-26- 28-29; A. Burgers: 5; P. van Herck: 7; J. Smol ders: 11-27; H. Schepens: 14-17-23; L. v/d Ven: 15; J. van Drunen: 18025. De wedstrijd op zich was niet de beste van de competitie. Dat kon ook moeilijk anders bij die barre weersomstandigheden, maar ook het klas- severschil met DDW was te groot. De einduit slag 11-3 had nog hoger uit kunnen vallen. Het was merkwaardig dat in dit treffen het hon derdste doelpunt viel (gescoord door Marion). Ondanks het slechte weer waren veel dorpsgeno ten naar deze wedstrijd in Hooge Mierde komen kijken. Onder hen diverse recreanten en jeugd leden van Roef! Ondanks de regen was het en thousiasme bij de speelsters en supporters tijdens Uitslagen 21 en 22 april: Meisjes asp.: Roef! - H.V.T Jongens asp.: Blauw Wit - Roef! Heren jun.: Desk - Roef! Heren sen.: Roef! - Desk 2 Dames sen.: RHV 2 - Roef! Wedstrijden 28 april: Jongens asp.: Roef! - White Demons.... Meisjes asp.: White Demons - Roef! Wedstrijden 29 april: Heren jun.: Roef! - Were Di Dames sen.: Roef! - Elshout Evenals voorgaande jaren organiseert de handbal- afdeling van Roef! weer een lekenhandbaltoer nooi. Iedereen die hieraan wil deelnemen kan weer meedoen en voor alles geldt: ’Meedoen is belang- rijker dan winnen’. Het hebben van enige erva ring in de handbalsport is dan ook niet nodig en om grote krachtsverschillen te voorkomen mogen maar enkele actieve handballers per team worden opgesteld. Alle verenigingen van Moergestel en omstreken, families, vriendengroepen, klasgenoten, café- teams, of het maakt niet uit welke groep, nodi gen wij uit om aan het toernooi deel te nemen. Gestreden wordt om de ’Ad Verschuren’-wissel- trofees. Vernoemd naar onze oud-trainer en schenker van deze wisselbekers. Er zal een toernooi zijn voor dames en heren waarbij een minimum leeftijdgrens geldt van 16 jaar. In principe speelt ieder team een wedstrijd per avond op de donderdagen tussen 10 mei en 28 juni. Wij zouden het ten zeerste op prijs stel len als ieder team tenminste een scheidsrechter levert. Voor inschrijfformulieren kunt u Uitslagen zondag 22 april: Audacia - Heeswijk Gastel 2 - Audacia 2 Audacia 3 - Were Di Broekhoven 3 - Audacia 4 Audacia 5 - Ons Vios Taxandria 7 - Audacia 6 Dommelen 6 - Audacia 8 Audacia 9 - S.V.S.O.S. 4 Programma zondag 29 april: Audacia - Woenselse Boys 14.30 uur (beker) Audacia 2 - Jong Brabant 2 12.00 uur (laatste comp.) Audacia - Heeswijk0-1 De spanningen waren hoog aan de Molenstraat. Een gelijkspel was voldoende voor Heeswijk voor het kampioenschap en een overwinning voor Au dacia betekende nog een kans op de derde perio de Tot aan de rust was alles nog open: bij alle concurrentie nog 0-0. Zo ook bij Audacia. De beste kansen in die eerste helft waren voor de thuisclub, doch paal en lat voorkwamen een Moergestelse voorsprong. Beter verzorgd veld spel van de gasten uit Heeswijk bracht uiteinde lijk toch het verdiende kampioenschap, al ging dit gepaard met een dubieus toegekende straf schop. In de achtste minuut na rust werd de pe nalty koelbloedig benut: 0-1. Zowel Audacia als Heeswijk vochten voor de overwinning en brach ten daardoor voor de talrijke toeschouwers een boeiende wedstrijd op de grasmat. Echte verwij ten hoeft Audacia ten aanzien van deze wedstrijd zich niet te maken. Er waren deze competitie een paar ploegen, die eenvoudig beter waren dan Au dacia, waaronder Heeswijk. Het voetbal is echter nog niet afgelopen, a.s. Zondag wordt de draad van de bekerwedstrij den weer opgenomen, waarin Audacia nog vol op meedoet. Woenselse Boys is dan de tegen stander aan de Molenstraat. Hierboven het elftal dat kampioen is geworden van de regio-voetbalcompetitie 1989/1990. Het kam pioenschap is mede te danken aan de sponsoring van BoerenBond Moergestel. Vorige week zijn de senioren aan de competitie begonnen, deze week begint de jeugd aan de competitiewedstrijden Woensdag 25 april: Recreanten: Orioles - Roef! Zaterdag 28 april: Sb 1 18.30: Roef! - Mulo Sb asp. 10.00: Twins - Roef! Sb asp. 11.15: Twins - Roef! Hb jun. 12.00: Stealers - Roef! Hb asp. 10.00: Roef! - Tilburg Hb pup B 11.00: Btters - Roef! Hb pup C 10.00: Roef! - Ducks Zondag 29 april: Sb2 12.30: Hazenkamp - Roef! Hb 1 12.00: U. Red Sox - Roef! Hb 1 14.30: U. Red Sox - Roef! Voor de senioren is afgelopen weekend de kom petitie begonnen. De uitslagen: Sb I: Starlights - Roef! Sb II: Roef! - Nuenen Hb I: Wizards - Roef! Uitslagen zaterdag 21 april: Audacia D2 - N.O.A.D. 2 Programma zaterdag 28 april: Deze zaterdag zijn er geen pupillenwedstrijden. Deze zaterdag 28 april is bij DESK in Kaatsheu vel de finale 4 tegen 4. De volgende D-pupillen gaan mee: Geoffrey Nouws, Twan op ’t Hoog, Twan Verhoeven, Joost Klessens en Petran Kuypers. De volgende E-pupillen gaan mee: Bas van Os, Niels van Dijk, Luuk van den Meijdenberg, Frank Burgers en Job Wittens. Vertrek naar DESK is om 10.30 uur. Deze maandag is er weer de jaarlijkse spelletjes- dag voor alle schoolgaande kinderen. Deze dag zijn er nog vele aktiviteiten bij S.V. Audacia, dit alles in samenwerking met het Oranje-comité. Hopelijk mogen wij u op deze dag allen be groeten. De jeugdcommissie van S.V. Audacia is al weer druk doende met de voorbereiding van het nieu we seizoen. Om te weten met hoeveel pupillenelf tallen Audacia uit kan komen in het nieuwe sei zoen kunnen wij nog best nieuwe pupillen erbij hebben. Het is nu de beste tijd om je op te geven. Voor inlichtingen kunt u terecht bij Nico Oerle- mans. Pater Helmerplein 22, tel. 1283. Het kampioensteam met v.l.n.r. staand: Jo Hoozemans (leidster), Esther Simons, Miranda Jansen, Jacqueline Schilders, Marion Wolfs, Johan Huybers (trainer). Knielend v.l.n.r.: Karin Boogaers, Monique Jansen, Sandra Schilders en Irene Kogels. Audacia Al krijgt komende zaterdag 28 april een dubbele job voor de kiezen. De eerste wedstrijd is van een niet te onderschatten belang. Op het neutrale terrein van ’t Zand (Tilburg) vangt om 14.30 uur de wedstrijd om promotie naar de A- Topklasse plaats. De tegenstander komt uit Sprang-Capelle. Het toetje dus voor de junioren kampioenen die het seizoen niet mooier kunnen afsluiten dan op elegante en trefzekere wijze naar de promotie te slalommen. Gaat het merendeel van de Al-junioren volgend jaar in seniorenver- band spelen, voor de club Audacia en de komen de A-lichting in het bijzonder is deze wedstrijd van groot belang. Men is zich daar bewust van. En dan volgt diezelfde middag, inderdaad: die zelfde middag, de nostalgisch bedoelde partij te gen de ’legendarische’ A-kampioenen van het sei zoen ’83-’84. Het A-treffen van het decennium dus. Twee elftallen die met groot vertoon van macht de lauwerkransen naar de Molenstraat wisten te slepen. In theorie is de vergelijking tus sen beide elftallen dit seizoen veelvuldig ge maakt. Nu dus op het veld. Al moge het duide lijk zijn dat deze partij voornamelijk amuse mentswaarde bezit. De dubbele klus voor de hui dige A-spelers kan als zwaar worden aangemerkt. Een kwestie van overmacht bij de planning. Maar je bent jonge hond of je bent het niet! Bo vendien, het is altijd leuk om tegen je oude ido len te mogen spelen, uhum. Aanvang: 18.00 uur (met enig voorbehoud). Hoe dan ook, een niet te versmaden wedstrijd voor de hondstrouwe sup- portersschare van Audacia Al, toen en nu. Dan nog dit: mannen van Al-jaargang ’90: win nen die eerste wedstrijd, om zes uur tandje lager... Uitslagen zaterdag 21 april: (vs) Audacia Al - Taxandria... (vs) GSBW - Audacia BI Riel- Audacia Cl Programma zaterdag 28 april: (vs) Audacia Cl - O.D.C. aan vang 12.00 (vs) Audacia BI - Beerse Boys aanvang 14.30 Riel - Audacia A2 aanvang 12.00 Koninginnedag 30 april:

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 9