1 Adverteerders opgelet! wt*- Van de politie III Fietsliefhebbers opgelet! Fietskijkdagen KPJ-nieuws R-estoftint Groenstraat 60 - Tilburg - Telefoon 013-368808 MAANDAG GESLOTEN. GEEN KOOPAVOND! Zoals in deze uitgave staat te lezen verschijnt begin juni 1990 de nieuwe ’Wegwijzer door Moergestel’. Uitgever van deze ’Wegwijzer' is Buro ’76 die samen met de gemeente verantwoordelijk is voor de samenstelling van de gids die weer allerlei informatie geeft over gemeente, sociale instellingen, enz. enz. Onnodig te zeggen dat uw advertentie ’n veelgelezen boodschap kan zijn omdat de gids gratis huis-aan-huis wordt verspreid en het weer vier jaar duurt voor dit naslagwerk zal worden vervangen. Komt u vrijblijvend eens op bezoek. U bent van harte welkom! Binnenkort nemen wij van Buro ’76 kontakt met u op om te informeren naar uw interesse om ’n advertentie te plaatsen. Uiteraard zijn we graag bereid u nader te informeren en aan uw opdracht zal, zoals altijd, de grootst mogelijke zorg worden besteed. Van gerenommeerde merken brengen wij weer damesmode in de maten f 0Q Ook deze zomer is het weer de moeite waard om onze collectie te komen bekijken. Wij hebben deze afgestemd op de vrouw van nu met een maatje meer. CHRIS VAN DE BIJGAART Ongelooflijk goed.m kleur F W* F W M "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 4 APRIL 1990 PAGINA 7 Het is algemeen bekend dat fietsen voor een schaatser de ideale manier is om tijdens de zo mermaanden de conditie op peil te houden. Daarom heeft een aantal leden van Schaatsclub 'De Vennen’ het initiatief genomen om wekelijks gezamenlijk te gaan fietsen. Zij zullen elke dins dagavond om 19.00 uur vanaf het St. Jansplein vertrekken. Met een snelheid van 30 km per uur zal er dan een tocht van 50 a 70 km gereden worden. Zowel leden als niet-leden van Schaatsclub ’De Vennen’, die met behulp van de racefiets aan hun conditie willen werken, worden op dinsdagavond op het St. Jansplein verwacht. Voor eventuele nadere informatie kan contact worden opgenomen met Leo Vaes, Griete Velde- ke 33, Moergestel, tel. 1872. Gedurende het afgelopen half jaar zijn er diver se fietsen gevonden in Oisterwijk. Tot op heden zijn ons sommige eigenaren onbekend gebleven. Het politiebureau, gelegen aan de Burg. Ver- wielstraat 59 te Oisterwijk, is dagelijks tot 23.00 uur geopend, ook in het weekend. Als u denkt dat uw fiets er bij zou kunnen staan, mag u ge rust eens een kijkje komen nemen. U kunt dat doen tot en met 18 april. In verband met plaatsgebrek zullen deze fietsen na 21 april worden afgevoerd. Allereerst nog iets over het toneel. De drie voor stellingen zijn gezamenlijk door 550 mensen be zocht, welke allemaal zeer tevreden waren over het gebodene. Via deze weg wil de KPJ: Adrie Hoeven als Ja cob Kuipers; Freija van Elderen als Liesbeth Kuipers; Kees van de Loo, hun zoon; Marlies van Rijzingen-van Laak als Truus zijn vrouw; hun kinderen Carla van Daelen-Habraken als Annelies; Corné Wolfs als Erik, Jolanda Kools als Anja; Johan van Daelen ak Bertus de Bree; Mariëlle Denissen als Lena zijn vrouw; Yvonne Habraken als mevr. Scharrelkip; de regisseur Frank van de Meijdenberg; de toneelmeester Jan Jonkers; de soufleuse Marian Denissen; de haar- verzorgster Mia Rijnen-van de Ven; grimeuse Maria van Helvoirt-van Hees; schilderijen decor Jan van de Wouw; decorbouwers Jan Jonkers, Jan van Esch en Arie Jonkers, allen zeer harte lijk bedanken voor hun getoonde inzet. O ja, die zou ik nog vergeten: onze voorzitter Guusje Hoefnagels die alles op werkelijk fenomenaal, voortreffelijke wijze aan- en afgekondigd heeft. Op zondag 8 april is er een gemengd handbal- toumooi en op maandag 16 april (2e Paasdag) een volleybaltoernooi in de Hispo hal te Hilvaren- beek en beide georganiseerd door de KPJ. Voor meer info, of om je op te geven, kun je je wen den tot Wim op ’t Hoog, tel. 2314 of John van Esch, tel. 1471. Op zondag 22 april gaan we met z’n allen paar drijden in Goirle. Als je zin hebt in liespijn of o- benen kun je je opgeven bij Jos op ’t Hoog, tel. 2817. Op zaterdagavond 21 april is er ons traditioneel uitstapje. We gaan dit keer naar het uitgaansdorp bij uitstek: Zeeland, bij velen van u nog bekend van eerdere bezoeken. We gaan weer per bus. Over de juiste tijd en plaats van vertrek volgt nog bericht. De KPJ van Moergestel wil dit jaar weer de Dorpszeskamp in oude luister herstellen en wel op 10 juni en de lokatie zal het terrein voor ons clubhuis D’n Tob zijn. De verschillende teams zullen automatisch een inschrijfformulier toegestuurd krijgen en natuur lijk staat het alle anderen ook vrij om in te schrijven.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 7