f Uw drukwerk is voor ons een hobby Buro ’76 J 11 Uniek bedrijf van start in Oisterwijk Postzegelnieuws ■i BEWEGINGSVRIJHEID f HET SEIZOEN GESTART TOCH SEXY PIKANT MATERIAAL FELLE KLEUREN Van eenvoudig (maar net) visitekaartje tot het mooist uitgevoerde boek, van geboortekaartje tot de grootste krant. Kabouters/welpen-nieuws De tijd van topless zonnen lijkt voorbij. Spannende combinaties, vrolijke badpakken, frivole strandkleding en nostalgisch gelijn de badkleding is er voor in de plaats gekomen. Badkleding waarin je kunt flaneren. Badkleding waarin je voor de dag kunt komen. Badkleding ook die je schitterend kunt combineren met een T-shirt, een leuke rok of een speelse wikkel. MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 4 APRIL 1990 PAGINA 10 BADMODE IN 1990 MEER OM HET LIJF op moderne schilderijen, of supergrote bloemmotieven. Juist door de kleur en het motief wordt veel 'ver bloemd'. Oisterwijkseweg 43, Tel. 2268 (na 19 uur) Badkleding moet lekker zit ten. Bewegingsvrijheid staat daarom voorop. Dat vind je dit jaar verwezenlijkt in de gestroomlijnde stylering. Nieuwe rugoplossingen zijn bedacht, a-symetrische belij ning is ingevoerd en de brede banden dragen bij aan het viteit. Bijvoorbeeld dooreen hoge beenuitsnijding, met als voordeel dat benen langer en slanker lijken. In veel badmodecollecties zijn dit jaar felle kleuren ver werkt. Kleuren waarin je niet ongezien blijft. Wil je opval len dan zijn neonkleuren een 'must'. Zelfs onder water blijf je zichtbaar, om nog maar te Meer bedekt door de badkle ding wil het komende seizoen niet zeggen dat je er niet super vrouwelijk uit zult zien. Integendeel, de combinatie met halfdoorschijnende ma terialen, tule en netwerk maakt badkleding pikant. Wie daar nietvoor wil kiezen heeft uiteraard een grote keuze uit badpakken en com binaties die iets minder ont hullen, maartoch modieus zwijgen over het effect in de zon. Zie je het voor je hoe je bruine huid schittert naast kleuren als neonpink, neon- geel of neongroen? En dit gemixed met tekst-, fruit- en bloemmotieven. De badmode voor het ko mende seizoen zou je kunnen omschrijven als:meer om het lijf en meer mode'. Je kunt dit jaar op een hele boel ma ttieren opvallen aan het strand; door de kleur, de vorm, de motieven, het mate riaal, of het raffinement van je badkleding. We draaien nu al enkele weken samen. Als u goed hebt opgelet hebt u ons zien lopen in het dorp, op 31 maart hadden wij namelijk een eta- lagetocht. In verschillende etalages hingen letters die we moesten zoeken. Alle letters samen vprm- den de zin: ’Morgen is het zwem-filmmiddag’. Zondag zijn we met de auto naar Oisterwijk ge weest. Daar waren alle bevers, welpen en kabou ters uit het district (png. 500 kinderen). We zijn eerst naar het zwembad geweest en daarna had den we film. Het was ’n drukke middag met zo veel kindern, maar wel gezellig. In april gaan we een weekendje weg. Hierover hoor je de volgende keer nog meer. Op 1 maart 1990 is er een nieuw bedrijf gestart in Oisterwijk onder de naam Andriessen en Part ners. Eigenaar en oprichter is de heer Andries sen, die zich heeft laten inspireren door het suc ces van SCORE (Service Corps of Retired Exe cutives Association). Dit is een Amerikaanse or ganisatie die kan putten uit een bestand van ve le duizenden oud-managers en -directeuren. Andriessen en Partners kenmerkt zich door uit sluitend te werken met ex-managers (directeu ren) die hun carrière beëindigd hebben. Voor be geleiding of ondersteuning op alle gebieden, kun nen bedrijven een beroep doen op hun ervaring en kennis. De heer Andriessen gaat verschillende vormen van dienstverlening aanbieden. Hij denkt in eer ste instantie aan coaching en begeleiding van jon ge managers en de beoordeling van prijs/kwali- teit verhoudingen voor in te huren diensten. Iets nieuws uitzoeken voor zonnige dagen is dit jaar echt een feest geworden. Kleuren, schitterende materialen, pi- Op 3 april worden de Zomerpostzegels uitgege ven: een serie van drie zegels met bijslag en een boekje met het thema ’Het weer’. Warden: 55 30 cent en 75 35 cent. Prijs van de serie 2,95. Samenstelling boekje: 1 x 55 30 cent; 1 x 65 35 cent en 2 x 75 35 cent. Prijs boekje 4,05. Wil je erbij, kom gerust eens kijken. We draai en zaterdagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur. Je bent van harte welkom. Welpen-kabouterleiding Maar ook voor concrete adviezen kunnen bedrij ven een beroep op hem doen. De toegevoegde waarde wordt zichtbaar door het ervaringsniveau, de faciliteiten van de organisa tie, de diversiteit aan ervaringsrespondenten en de tijd voor persoonlijk contact en begeleiding. Hij beschikt momenteel over een bestand van een aantal oud-managers die hij voor enkele projec ten reeds in kan zetten. De heer Andriessen zal de eerste tijd ook zelf als projectmanager actief zijn. Voor meer informatie: Andriessen en Partners, Groenstraat 31, 5062 NA Oisterwijk, tel. 04242-86363. De badkleding laat minder zien, maar is toch super vrou welijk en veelal uiterst sexy. Wie dit jaar trendsetter wil zijn kiest een badpak dat geënt is op de modellen uit de jaren '60. De tijd van de film- sterrenkauwgomplaatjes, de Beatles en Carnaby Street. De badkleding is geïnspi reerd op glamourachtige badplaatsen als Biarritz, de sportieve luxe stijl van vrije- tijdskleding en het Britse so ciety leven. tijd om op je gemak te gaan shoppen, want nu heb je nog voldoende keus. Voor de badpakontwerpers is alleen het mooiste mate riaal goed genoeg. Dit jaar loop, lig en zit je aan het strand in een badpak dat ge maakt is van tule, netwerk, voile, fluweel, rubberized po lyester of structuurbreisel. Een kleur die veel terugkomt is zwart of wit, maar ook felle kleuren spelen een prachtig spel met een zongebruinde huid. Badpakken zijn afgezet zijn, of opvallen door sporti- met luchtige volantrokjes, en elastisch smokwerk, drape rieën, strikken en ruches. De belijning is fantasievol, mooie bustiervormen en prachtig afgebiesde druppeluitsnijdin- gen. Een trend die dit jaar duidelijk doorzet zijn de bre de schouderbandjes. Soms zelfs lijken ze op mouwtjes. Het materiaal voegt zich als een tweede huidje om je heen, maar de afwerking en het kleurgebruik verdoezelen 'schoonheidsfoutjes'. Hele maal in zijn bijvoorbeeld kleurige motieven gebaseerd comfort. Maar ook de toe passing van nieuwe materia len zorgt er voor dat je je 'lekker' zult voelen. kant, sportief, kleurig; de keuze is aan jou, maar wil je iets bijzonders dan is nu de I ■L /s

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 10