Kiezers bedankt!!! U gaf ons de vijf! uApli/iodite mm Sensationeel resultaat: 5 bekers voor Prinses Juliana Spelregels Jubileumbingo ■KAR tesootesro mn i Stomerij Palthe voor nóg betere service! Eerste Communie ’90 Wim Mees volgt Harry Reyrink op namens het CDA V ogelvereniging ’Moergestel’ Donderdag 29 maart 19.00 uur: Bond van Ouderen Gevraagd: vrijwillig(st)ers voor de bezorging van de warme maaltijd LIVE VANUIT DE STUDIO Wij gaan nu aan de slag om het in ons gestelde vertrouwen waar te maken! Ie Trekking Jubileumbingo Drumfanfare Moergestel Kaarten zijn nog beperkt verkrijgbaar op de bekende voorverkoopadressen Tijdens de uitzending wordt ’n prijzenbedrag van 1.000,- uitgeloot. De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen DE WARME BAKKER JOHN MENSINK Bij van Dijk Stoffen in Moergestel Brillen Contact lenzen De Lind 35a, Oisterwijk 04242-84899. Vrijdag koopavond Afgelopen zondag hebben 15 jeugdleden van onze vereniging hun vaardigheden getest aan de hand van het concours van ’Asterius’. Voor de tweede maal werd dit concours georganiseerd en dit keer werd het een extra groot succes voor ’Prinses Juliana’ Maar liefst 5 bekers waaronder de wisseIbeker werden door onze leden behaald. Jaarvergadering Joker- en rikconcours 20 15e Jaargang - Nr. 614 WOENSDAG 28 MAART 1990 Ie sart Kerkstraat 2 5066 AS Moergestel Telefoon 04243-2831 Huidverzorgingsinstituut aanwe- CDA Ook deze keer was ’Prinses Juliana’ weer goed vertegenwoordigd door een flink aantal leden. Voor enkele van de 15 muzikanten was het zelfs hun eerste keer. De debutanten hebben het uit stekend gedaan. In de tweede afdeling trad het grootste gedeelte op. Frans van der Poel en Bart van de Loo be haalden met hun werk beiden een tweede prijs. Een eerste prijs ging naar Ilse van der Poel, San der en Sjors Smits, het duo Tomas Mensen en Bart van de Loo en Margo Kuypers. Ook in de ze afdeling kwamen Bas Hessels en Peter Geerts uit. Beiden behaalden zij de beker van hun afde ling. Bas van de slagwerkers en Peter (die ook nog lof van de jury had) van de blaasmuzikanten. In de eerste divisie hadden we 3 vertegenwoor digers. Barbara Erven en het klarinetduo Ma- remca de Wilde en Monique Schilders. Ze be haalden de eerste prijs respectievelijk de eerste Uitgave en redaktie: Buro ’76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmorgen 10.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. Naar afgelopen weekend bekend is geworden (zie aankondiging elders in dit blad) heeft Harry Rey rink op doktersadvies af moeten zien van toetre ding tot de gemeenteraad. De fraktie van het CDA heeft in de plaats daar van Wim Mees nu bereid gevonden de openge vallen plaats in te nemen. Dus tot ziens op 30 maart om 19.45 uur in Café ,’t Stokske’. U bent van harte welkom. De vogelvereniging irganiseert op vrijdag 30 maan om 19.45 uur een lezing in Café ,’t Stoks ke’ door de heer Willems uit Maastricht. Deze zal spreken over de artikelen van Bogena. Dit zijn o.a. artikelen ter voorkoming van en/of ge nezing van ziektes van vogels, honden, katten e.d. Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 KERKSTRAAT 17 TEL. 04243-1259 X MOERGESTEL üwV Verhoeven, tel 1814. Velen van ons zullen reeds kennis gemaakt heb ben met een of ander artikel van Bogena, met of zonder resultaat. Door onvoldoende kennis over het artikel kan het helemaal mis gaan. Daarom kan iedereen die hierin geïnteresseerd is zijn licht gratis opsteken op deze voorlichtingsavond. Hebt u vragen, kom er mee voor de dag. De heer Willems zal ze indien mogelijk graag voor u beantwoorden. prijs met lof van de jury. Daarbij kon de jury het tweetal ook nog eens verblijden met de afdelmgs- beker voor blaasmuzikanten. De laatste drie muzikanten van ’Prinses Juliana’ kwamen uit in de hoogste afdeling te weten de ere-divisie. Marieke Nefs en Natascha de Wilde kwamen met een erg goed resultaat uit de bus, namelijk een eerste prijs. Voor Dennis Smits was het een spannende dag. Hij moest de vorig jaar gewonnen wisselbeker verdedigen. Deze beker wil zeggen dat je de meeste punten hebt behaald van het hele concours. Zijn werk ’Tornado’ werd met 55 Vz punten gewaardeerd door de jury. Hier mee won Dennis niet alleen de afdelingsprijs maar ook opnieuw de wisselbeker. Zo gingen dus vijf bekers naar Moergestel. Wij mogen als vereniging best een beetje trots zijn op zo’n jeugd. Wij wensen hen dan ook veel succes in hun muzikale loopbaan en hopen dat de volgende keer de animo weer net zo groot is. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Op dinsdag 10 april a.s. houden wij onze algeme ne jaarvergadering in ’Den Boogaard’, aanvang 13.30 uur. Agenda: 1. Opening en notulen. 2. Jaarverslag secretaresse - Jaarverslag penning meester. 3. Bestuursverkiezing: Aftredend en niet meer herkiesbaar: mevr. Fonken, Kruysackerstraat 11. In haar plaats stelt zich kandidaat: mevr. An nie van de Wouw-van Rooij, Kloosterlaan 2. Aftredend en herkiesbaar: mevr. Heijkants, Rootven 16 en mevr. J. van Dijk-de Beer, Past, van Doorenstraat 10. Op deze vergadering zal mevr. Lamers uit Hil- varenbeek een inleiding met dia’s verzorgen over de voorbereiding en doelstelling geheugentrai ning of vergeetachtigheid. Na de vergadering wordt er een gratis bingo ge houden. Zoals u ziet: voor u een interessante middag. Wij verwachten dan ook dat al onze leden op de ze vergadering aanwezig zijn. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom! Namens het bestuur: J. Meeuwis, voorzitter J. van Dijk-de Beer, secreteresse. Op dinsdag 3 april a.s. organiseren wij weer een joker- en rikconcours. Inschrijfgeld 1,- plus de behaalde punten. Voor iedere deelnemer is er een leuke prijs. Aan vang 13.30 uur in ’Den Boogaard’. Wij hopen dat weer vele van onze leden zig zullen zijn. De Raad Welzijn Ouderen zoekt vrijwillig(st)ers, die bereid zijn om eens in de 7 weken op 2 of 3 dagen een warme maaltijd te bezorgen bij oude re mensen in ons dorp. Beschikt u over een auto en wilt u best een beetje vrije tijd opofferen aan uw oudere dorpsgenoot laat dan iets van u horen. De Raad Welzijn Ouderen stelt een onkostenver goeding beschikbaar van 3,- per rit, indien u dat wenst. Gaarne wacht ik uw reacties af. Irene Loosveld, tel. 2275 a.s. Woensdag 4 april om 18.45 tot 19.30 uur is er een repetitie in de kerk voor alle communican ten en het muziekensemble. Deze repetitie is i.p.v. vrijdag 13 april. Dus 13 april komt te vervallen. Tot 4 april! Werkgroep Eerste Communie Mia Erven - De nummers worden getrokken tijdens een rechtstreekse uitzending van Moergestel-TV op da tum en tijdstip zoals in ’Moergestel-Nieuws’ iedere keer wordt vermeld. - Er wordt gespeeld om een VOLLE KAART, d.w.z. dat u bingo hebt als alle op uw kaart vermelde 15 nummers zijn gevallen. - De trekking van de nummers geschiedt tijdens de uitzending in series van resp. 15, 15, 15, 15, 10 en 10 getallen. - Indien alle 15 nummers op uw kaart zijn gevallen en u een volle kaart heeft, meldt u dit telefonisch via het tijdens de tv-uitzending bekend te maken telefoonnummer (3 lijnen). - U dient zich te melden met ’BINGO’ of ’KIEN’ en het links op de kaart aangegeven kaartnummer - Na de melding wordt per computer gekontroleerd of de bingo korrect is. Tijdens de controle wordt door een van de telefonistes uw kaartnummer, naam, adres en telefoonnummer genoteerd. - Degene, die de eerste juiste bingo meldt, wordt uitgenodigd zijn prijs zo mogelijk nog tijdens de uitzending in ontvangst te komen nemen in de studio van Moergestel-TV - Met de trekking van de nummers wordt doorgegaan tot het moment dat er 10 correcte bingo’s zijn gemeld. - De volgorde van binnenkomst van de telefonische bingomeldingen bij de telefonistes is bepalend voor de prijs. - Na afhandeling van een bingomelding staat de volgende meldingsmogelijkheid open. - De winnaars van de tweede tot en met de tiende prijs kunnen deze vanaf de vrijdag na de uitzen ding afhalen bij mevr. Trees Verhoeven, Burg. Maeyerstraat 21, Moergestel. - Hier kunnen eveneens de 5 kadobonnen van 20,- van de aan de kaartnummers verbonden lote rij worden afgehaald. - Indien u vragen heeft over de jubileumbingo of de loterij dan kunt u kontact opnemen met mevr.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 1