Karnavalsoptocht mm |KAR LIJST O Opknapbeurt openbaar kerkhof ’BELASTING-SPREEKUUR’ ADVIESBUREAU L VAN DAM J.M.A. Stieger Stomerij Palthe voor nóg betere service! i geen praktijk van 26 februari t/m 2 maart Drumfanfare met carnaval naar het buitenland CV ’De Dorstvlegels’ betrekken middenstand in karnaval Tandarts B. de Haan Inleveren tekst ’Moergestel-Nieuws’ Dorpsroddel wijst wéér onschuldige aan... JOHN MENSINK KERKSTRAAT 17 TEL. 04243-1259 Triathlon-club in Moergestel Lï: SOCIALE PARTIJ MOERGESTEL J De Stapper! 8a Voor spoedgevallen wordt waargenomen door Kloosterlaan 1, tel. 1919 TANDARTS Evenals vorig jaar houden wij ook nu weer ’spreekuur’ voor het invullen van uw belasting-formulieren. Tegen een vast tarief verzorgen wij dan uw aangifte. Voor dit spreekuur kunt u telefonisch een afspraak maken. Bel daarom nu reeds: 04243-3219 Bij van Dijk Stoffen in Moergestel DE WARME BAKKER De laatste loodjes wegen het zwaarst, dit geldt natuurlijk ook voor de voorbereidingen van de deelnemers aan de karnavalsoptocht. Eindelijk is het dan zover, nog enkele dagen en het feest barst los. Met als hoogtepunt de optocht op zondagmiddag. Wij wensen ieder een een bijzonder leuke en succesvolle optocht en karnaval toe. houd a.u.b. het St. Jansplein vrij van auto’s!!! 12 WOENSDAG 21 FEBRUARI 1990 Ie De redaktie jari CV ’De Dorstvlegels’ SPM Huidverzorgingsinstituut Kerkstraat 2 5066 AS Moergestel Telefoon 04243-2831 Nr. 609 Uitgave en redaktie: Buro ’76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmorgen 10.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. Onlangs keurde de gemeenteraad een plan goed voor het opknappen van het openbare kerkhof aan de Molenstraat. Binnenkort wordt met de werkzaamheden begonnen die het onooglijke hoekje een mooier aanzien moeten geven. (foto Chris van de Bijgaart). Nogmaals ons dringende verzoek dat kopij van verenigingen e.d. (dus alléén de tekst) uiterlijk op zaterdagmorgen om 10.00 uur binnen moet zijn. Alleen teksten die betrekking hebben op in het weekend gehouden evenementen (sport e.d.) kunnen ingeleverd worden tot en met zondagavond. Advertenties kunnen normaal worden ingeleverd tot en met zondagavond. In verband met carnaval zal ’Moergestel-Nieuws’ volgende week ’n dag later verschijnen. Onlangs berichtte de Rijkspolitie Groep Oisterwijk in ’Moergestel-Nieuws’ over de schennispleger die in onze omgeving was opgepakt. Aan de hand daarvan ontstonden de wildste verhalen en werden diverse namen ge noemd, waarop de Politie reageerde door uitdrukkelijk te stellen dat het niet de ver meende man betrof die alom werd ge noemd. Afgelopen week echter dook weer ’n ande re naam op in het ’roddelcircuit’ en ook de ze keer zitten de ’kletsers’ er wéér naast. De Politie verzocht ons tot het plaatsen van dit bericht over te gaan omdat er, ten onrechte, weer iemand uit onze gemeen schap wordt aangekeken op daden die hij niet heeft verricht. Het liefst zou de politie de naam van de dader openbaar maken, maar dat laat de wet niet toe. Tot degenen die dergelijke berichten ver spreiden zouden we willen zeggen: wees uiterst voorzichtig met het rondstrooi en van namen in dergelijke gevallen. U berokkent personen uit uw eigen dorp onno dig veel problemen met al die verzonnen verhalen... Rijkspolitie Groep Oisterwijk Redaktie ’Moergestel-Nieuws’ s. MOERGESTEL L vj Binnenkort gaat er in Moergestel een triathlon club van start. Het is de bedoeling om 4 x in de week samen te komen om de drie disciplines te trainen. Gezelligheid staat bij ons voorop, maar prestatieverbetering is ons streven. Binnen de vereniging is genoeg kennis en erva ring aanwezig om op een verantwoord wijze met deze intensieve sport bezig te zijn. Voor meer informatie kun je bellen met Rob van Elderen, tel. 04254-2679 (na 18.00 uur) of met Jaap de Groot, tel. 3459. Evenals vorig jaar wil CV ’De Dorstvlegels’ de Moergestelse middenstand betrekken in het ka- ranavalsgebeuren. Wij vragen daarbij niet om hun financiële steun maar om een stukje kreati- viteit. Zij kunnen hun bijdrage leveren door het versie ren van hun etalage of gevel tijdens deze dagen. Een deskundige jury zal bepalen wie er in aan merking komt voor de door ons beschikbaar gestelde wisselbeker. De prijsuitreiking zal plaatsvinden op dinsdag middag tijdens onze Boerenmiddag om 17.00 uur in onze residentie ,’t Centrum’. Wij als vereniging hopen op de medewerking van de Moergestelse middenstand, die hierdoor kan bijdragen aan een sfeervol Moergestels karnaval 1990. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel. Biest-Houtakker en Haghorst De Drumfanfare zullen we dit jaar missen tijdens de optocht. Zij vertegenwoordigen met carnaval Moergestel twee dagen in het buitenland. Na tuurlijk hebben ze hierover van tevoren met ’De Pierewaaiers’ overlegd. Het bestuur van de Drumfanfare wil dan ook langs deze weg ’De Pierewaaiers’ danken voor hun begrip. Voor ’Dinges’ (het dweilorkest van de Drumfan fare) begint de drukte al op zaterdagmorgen met een leuk optreden in Helmond. Vanuit de Bavaria brouwerij in Lieshout begelei den zij muzikaal een paardespan met een vat van 2000 liter bier naar de Helmondse binnenstad, een geschenk van de brouwerij aan het Helmond se carnaval. Op zondag vertrekt de Drumfanfare om 11.00 uur naar het Belgische Amay in de streek van Huy om een optocht te begeleiden. Maandag is dan een rustdag om te kunnen dwei len in Moergestel en op dinsdag wacht ons nog een optreden in Charleroi. Dus, beste automobilisten: Nogmaals veel plezeier met karnaval, in het bij zonder tijdens de optocht, en bedankt voor uw welwillende medewerking en alle vrijwilligers be dankt voor uw inzet. Bijzonder veel dank aan ’Moergestel-Nieuws’ voor het steeds op tijd publiceren van de berich ten rond de karnavalsoptocht. Commissie karnavalsoptocht: Jan van Elderen, Wil Dominicus en Ton Hoffmans Hier volgen nog enkele geheugensteuntjes: a. Aanmeldingsformulieren inleveren s.v.p. b. Willen de autobezitters langs de route hun auto goed wegzetten, dit om narigheid te voorkomen. De lijndienst van de BBA rijdt door de Kloosterlaan, dus niet over het Rootven tij dens de optocht. d. Gaarne willen wij veel muziek verwelkomen in de optocht. Ook langs de route mag mu ziek gemaakt worden, graag zelfs. eT ussen 11.00enl2.00uur moeten de deelne mers de bordjes voor volwassenen afhalen bij Café-Rest. Hans de Brouwer. f. De kinderen die deelnemen aan de optocht worden om ong. 13.00 uur verwacht op het plein bij de Boerenbond. g. De prinsenwagens moeten opstellen op het plein bij de Boerenbond. h. Opstellingsterrein is de Schoolstraat, daar staan bordjes langs de weg met een nummer dat bij u hoort. Daar gaat u bij staan. Num mers goed zichtbaar dragen, dit voor het ge mak van de jury. i. Prijsuitreiking kinderprijzen in ’Den Boo gaard’ om ong. 15.30 uur, daarna kinder- middag. j. Prijsuitreiking volwassenen om ong. 17.00 uur bij Café-Rest. de Brouwer. De ontbinding van de optocht is ook dit jaar weer op het St. Jansplein. I cApliftodite Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 -• -

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 1