art KARNAVALS PROGRAMMA BURO 76 i ai .ML Mfraaiy Moeders opgelet! Ouderen- en Senioren-bal Grandioos openingsbal te K.P.J.-bal Kinder- en dweil-middag daarna Discobal a.s. Groots kindermatinee waarbij van alles mogelijk is! 1 Voetballers ’Heivelden’ opgelet! Moergestelnaren in Action-loop Vrijdag: Zaterdag: 14.30 uur 20.00 uur Zondag: Maandag: Dinsdag: Jto. 7 Na de optocht: Groot kinderkarnaval aansluitend: Disco-karnaval alléén toegankelijk voor leden die in het bezit zijn van geldige entreebewijzen die bij de K.P.J. kringbesturen verkrijgbaar zijn 'n Uitgebreide sortering geboortekaartjes vindt U bij Roef! Korfbal S.V. Roef! Handbal Disco! Disco! Disco! Disco! Tot 24.00 uur Disco-karnaval en om 24.00 uur PIERROT-verbranding op het plein Zaterdag tot en met dinsdag GÉÉN ENTREE maar VOL VOL Donderdag: Tweede Moergestels Karnavalsconcert m.m.v. Harmonie ’Prinses Juliana’, ’Mascara’ en PAGINA 14 MOERGESTEL NIEUWS" - WOENSDAG 21 FEBRUARI 1990 "l\ I, 14-1 5-1 8-3 25-6 23-26 Wanneer U bij ons Uw geboortekaartjes bestelt, ontvangt U bij aflevering het schitterende félicitatiepakket gratis met daarin vele verrassingen voor zowel moeder als kind! Oisterwijkseweg 43 - Moergestel - Tel. 04243-2268 In de maand mei of juni vindt de zomeravond- competitie weer plaats. Mocht u interesse hebben om aan deze voetbalcompetitie mee te doen, wilt u zich dan vóór 31 maart opgeven bij Gerard van de Wouw, Vooskerbos 29, tel. 2711. Op zaterdag 17 februari 1.1. speelden onze mo no’s hun eerste toernooi te Diessen. Er moesten 6 wedstrijden van negen minuten gespeeld worden en onze meisjes hadden er echt zin in. De eerste drie wedstrijden leverden voor ons geen doelpunten op maar in de vierde wedstrijd lukte het Fieke W. om voor de erste keer te doe len. Toen hadden de dames de smaak te pakken. Door het goede samenspel van Fieke L., Nancy en Yvette lukte het Carla om maar liefst twee keer te doelen. Uiteindelijk werden we derde van de zeven deelnemende teams. Een goed resultaat voor hun eerste toernooi. Goed gedaan meisjes, ga zo door. Wedstrijden 17 februari: Welpen Roef - Rhelico Welpen Roef 2 - RHV Dames sen. Roef - Desk 2 Heren sen. Roef 2 - Rhelico Heren jun. Desk 2 - Roef... Wedstrijden 3 maart: Welpen 14.50 u. Avanti - Roef Wedstrijden 4 maart: Heren jun. 11.10 u. White Demons - Roef Heren sen. 14.00 u. Roef 2 - ODI Dames en. 15.10 u. Roef - HVT 2 Wedstrijdverslag Roef 2 - Rhelico Na Rhelico in de uitwedstrijd afgedroogd te heb ben mochten de heren nu in het thuisduel pro beren dit te herhalen. In het begin van deze wedstrijd kon Rhelico ’goed’ stand houden, want na vijf minuten was het nog 2-2, maar dat was slechts van korte duur, want Roef had deze vijf minuten alleen maar no dig om zich op te warmen om zodoende flink los te branden en zo Rhelico alle hoeken van het veld te laten zien. Roef kon tevreden de rust in gaan met een 15-3 voorsprong. Na rust ging het feest weer gewoon door en vlo gen Rhelico de ballen om de oren. Roef had ove rigens een vrijwillig aangewezen reserve- doelman, te weten Kees Kok die zijn doel met goede akties schoon hield, zodat door goed func tioneren van het team in zijn geheel een vrij groot verschil in doelpunten uitgedrukt tot stand kwam, te weten 25-6. De doelpunten werden ge maakt door: Harry Reyrink (lOx), Ton van Box tel (5x), Patrick Erven (5x), Kees Timmermans (2x), Anton Verbeek, Kees Kok en Sjak van Oudheusden (ieder lx). Jongens en meisjes: wij willen jullie er graag nog eens op wijzen dat er op vrijdag 23 februari van 19.00 tot 23.00 uur een disco wordt georgani seerd en we hopen jullie er allen te mogen ver welkomen. Dus wanneer is de disco?... Op 23 februari. Niet vergeten hoor! Dames senioren Samen met de welp van de week: Noortje van Korven, hebben we twee punten weten te pak ken tegen de dames van Desk. Helaas was de speelwijze in vergelijking met de vorige wedstrijd van een ander nivo. Er werd flink gewerkt, maar bij alles miste het de glans. Het duurde dan ook lange tijd voor er gescoord werd. Er werden maar enkele akties goed uitgespeeld, zodat het een schrale ruststand werd van 3-1. De tweede helft verliep beter. Aangeleerde syste men werden toegepast om de verdediging van Desk in problemen te brengen. De keepster van Desk was vandaag reflexmatig zo goed dat het enige moeite kostte om de voorsprong verder uit te bouwen. Sportief gezien werd er door de ver dediging van Desk te fel verdedigd, en kwam het spel daardoor op ’n laag pitje te staan. Helaas moest Desiree Snelders geblesseerd uitvallen (Desiree sterkte ermee!). Door ons rustig op te stellen in de verdediging en door te handballen hebben we deze ’onrustige’ wedstrijd uitgespeeld. Eindstand 8-3. De doelpunten zijn gescoord door: Danielle van Nuenen (2), Annie op ’t Hoog (3) en Susanne Ligtvoet (3). A - De op zondag 11 februari gehouden Action-loop leverde voor de deelnemende Moergestelnaren de volgende uitslag op: Jaap de Groot werd 2e in 23.42 min. op de 6,5 km; Jack de Laat bereikte de 8e plaats op de 211 km (halve marathon) in 1.17.19, Jan Horsten werd hier 1 le in 1.19.50 en Huub Burgers 15e in 1.21.04. Deze week verliep de kompetitie voor beide teams niet best. Team 1 moest het opnemen te gen een sterke tegenstander. Ook was het nog ge handicapt, doordat de sterkste man van het team niet mee kon spelen. Het werd dan ook een zware nederlaag. Alleen Ron van Hees kon een partij winnen. De invaller Jos Essing en Herman Rein- ders kwamen niet aan scoren toe. Met het 2e team ging het al niet veel beter. Bart de Cort en Kees van de Wouw scoorden beiden eenmaal en René Oerlemans geen enkele maal. Uitslagen: Slagzin 4 - Moergestel 19-1 S.W.A.N. 3 - Moergestel 28-2 De volgende wedstrijden worden gespeeld op donderdag 1 maart: Moergestel 1 - Dito 2 Moergestel 2 - Tios ’67 11 Op maandag 26 februari is er i.v.m. de carnaval geen training. De eerstvolgende training is dus op maandag 5 maart.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 14