FOTOGRAFIE r JAMES DEAN 1 Rijders ’De Vennen’ namen deel aan de alternatieve Elfstedentocht Audacia-nieuws :N L.R. F.E.V.I.O.R. Geslaagde peanutdag HSP Roef! I9 i Sport Overdag Moergestelse biljartcompetitie 4 I W r 1 Weer wordt ’n mooie herinnering vastgelegd... Vraag vrijblijvend advies bij: Dat is voor de hedendaagse compact-camera geen probleem! Tevens leuke nieuwe collectie spijkerbroeken! ’n Nieuwe collectie badkleding van het bekende merk Beach Life is binnen! CHRIS VAN DE BIJGAART VOetbal Regio-competitie SPORT OVERDAG M S.V. Roef! Handbal S.V. Roef! Korfbal AUDACIA PUPILLEN Nemelaer - Audacia 0-6 AUDACIA JUNIOREN Rootven 9 - Moergestel f PAGINA 9 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 14 FEBRUARI 1990 1-2 Klik! Rootven 26 - Moergestel - Telefoon 04243-1421 11 32 1. De Klaore 2. ’t Stokske 3. De Korenmaaier 4. ’t Draaiboompje 5. ’t Centrum Wees er vlug bij, de mooiste modellen zijn het eerste weg zoals u weet...! 474.92 417.88 415.97 410.99 390.18 7-1 5-3 4-5 4-2 2-0 Uitslagen 4 februari: Dalco’s II - St. Biest Boys Fam. van Beers - ’t Stokske Trappaf - Dalco’s I Overwige wedstrijden afgelast. Programma 18 februari: Den Hemel - Dalco’s II De Treffers - Biest Boys Fam. van Beers - Den Heuvel Trappaf - ’t Stokske Boerenbond I - ’t Draaiboompje Boerenbond II - Dalco’s I 5-0 0-1 0-0 4-0 6-0 0-6 4-0 4-1 5-2 22-20 1-6 21-21 11-20 Programma dinsdag 20 februari 1990: - warming-up - estafette - een rustig spel en rekoefeningen als afsluiting Plaats: Sportzaal De Vonder. Tijd: van 10.15 - 11.15 uur. Kosten: 3,— per persoon. Voor meer informatie kunt u terecht bij P. Wolfs, telefoon 2210. Konica OOM u» «utO >OC>* Uitslagen 11 februari: Heren jun.: G.H.V. - Roef! Welpen: Taxandria - Roef! Heren sen.: G.H.V. 2 - Roef! 2 Heren sen.: Taxandria 2 - Roef! Wedstrijden 17 februari: Welpen 14.00 uur: Roef! - Rhelico Welpen 14.45 uur: Roef! 2 - RHV Wedstrijden 18 februari: Dames sen.Roef! - Desk 2 Heren sen.Roef! 2 - Rhelico Heren jun.: Desk 2 - Roef! Uitslagen 10 en 11 februari: Pupillen: Roef! - Tuldania Aspiranten: Roef! - Hilko.... Aspiranten: Zigo - Roef !470-3 Recreanten: Roef! - Sp. Girls.. 14.30 uur 12.00 uur 12.00 uur 11.30 uur 12.00 uur 10.00 uur 10.00 uur 10.00 uur 10.00 uur Op zaterdag 3 februari organiseerde de honk- en softbalafdeling van sv. Roef! een kennisma- kingsmiddag met peanutbal voor de groepen 1, 2 en 3 van de basisscholen. Zo’n 45 kinderen waren aanwezig in sporthal ’De Vonder’ en gingen enthousiast aan de gang met gooien, vangen en natuurlijk het slaan met een echte knuppel. In de pauze werd na een verdiende verfrissing volop getekend, waarvan de resultaten nu nog in de sporthal te zien zijn. De familie Poirters had spontaan wat prijsjes beschikbaar gesteld, waar voor onze hartelijke dank. De prijswinnaars wa ren: Martijn Meeuwis, Joey Ligtvoet en Marie ke Burgers. Na de pauze werd er met volle overgave een echte peanutwedstrijd gespeeld, waarbij de honger naar het balletje zo groot was dat elke geslagen bal gevolgd werd door een hele meute kinderen. Na het uitreiken van stickers en spelregelposters werd de middag besloten. Onze dank aan iedereen die heeft meegeholpen en speciaal aan de medewerkers van sporthal ’De Vonder’. Iedereen die mede door deze dag zoveel zin in peanutbal heeft gekregen is van harte welkom bij HSP Roef!. Het hele jaar door wordt er onder deskundige leiding getraind en gespeeld. Voor wie zonder verplichtingen eens een keertje mee wil trainen: de trainingen zijn op donderdag avond van 18.00 tot 19.00 uur. s0-3 17, 18, 24 en 25 februari zijn er geen wedstrijden. Pupillen: Roef! - Tuldania Het eerste doelpunt kwam al na 1 minuut. Neelt- je doelde na goed aangeven van de bal door De nise. Er werd redelijk goed samengespeeld en Is het u ook al opgevallen dat steeds meer men sen aan sport doen of met een andere vorm van bewegen bezig zijn? U moet dit niet zien als een modeverschijnsel. We hebben steeds meer vrije tijd, de lichamelij ke inspanning maakt steeds meer plaats voor zit tend werk met geestelijke inspanning. We wor den ons bewust van het belang van een goede li chamelijke conditie. Door onderzoek is bewezen dat een goede conditie mensen een betere weer stand geeft tegen ziektes, ze zijn actiever, minder snel neerslachtig en hebben meer uithoudings vermogen. Voor diegenen die overdag tijd vrij kunnen ma ken bestaat de mogelijkheid om op dinsdag van 10.15 tot 11.15 uur te komen sporten in ’De Vonder’, onder begeleiding. Het programma is zeer gevarieerd en staat ver meld in ’Moergestel-Nieuws’ en op M.T.V. on der Sport Overdag. Het grote voordeel van Sport Overdag is dat u 3,- per keer dat u komt betaalt, verder zijn er geen kosten aan verbonden. Of u al veel gesport hebt of nog nooit is niet be langrijk. Bij Sport Overdag presteert iedereen naar eigen kunnen. Dat u meedoet is al een pres tatie op zich. Hebt u interesse, kom gerust kij ken, of, beter nog: meedoen! Uitslagen zondag 11 februari: RWB 2 - Audacia 2 Overige wedstrijden werden afgelast. Programma zondag 18 februari: T.A.C. - Audacia Audacia 2 - R.A.C. 2 Gloria 3 - Audacia 3 Uno Animo 5 - Audacia 4 Audacia 5 - Zigo 5 Jong Brabant 7 - Audacia 6 Audacia 7 - E.D.N. 3 R.K.V.O.O.6 - Audacia 8 Audacia 9 - Hieronymus 9 Uitslagen zaterdag 10 februari: Audacia Dl - Were Di 1 Oisterwijk 1 - Audacia D2 Audacia D3 was vrij Audacia El - Jong Brabant 3 Beerse Boys F1 - Audacia F1 Nevelo F2 - Audacia F2 Programma zaterdag 17 februari: BI is vrij Audacia Cl - Sarto 7aanvang 13.00 uur Ruime overwinning voor Al: Na een slechte periode van de Al kwam de ploeg tegenover Nemelaer te staan. Gezien de standen- lijst en de vorige ontmoeting zou het in theorie makkelijk moeten worden. Nemelaer was echter de laatste weken goed op dreef en de wedstrijd werd daarom toch met de nodige spanning tege moet gezien. Al in de eerste minuut werd die spanning weg genomen door een 0-1 voorsprong. Door hard spel en steeds terugspelen op de keeper dacht Nemelaer de schade tot die 0-1 te kunnen beper ken. Zij kwam echter bedrogen uit. Door de rui me meerderheid, die Audacia ten toon spreidde wist de ploeg nog vijfmaal te scoren en bleef het eigen doel weer eens ongeschonden. Doelpuntenmakers waren dit keer Willeke Wolfs, die tweemaal het net wist te vinden en verder scoorden Jan-Willem Beerens, Eric Nou- wens, Rob van Hazendonk en Mare Boogaers ie der eenmaal. Een vijftal rijders van Schaatsclub ’De Vennen’ heeft als toerrijder op vrijdag 2 februari j.l. aan de alternatieve elfstedentocht op de Oostenrijk se Weisensee deelgenomen. In ongeveer 9 uur werden de zware 200 km. af gelegd. Slecht ijs Vele valpartijen Door de aanhoudende dooi had de organisatie S.W.M. (Stichting Winter Marathon) in overleg met de plaatselijke autoriteiten al daags van tevo ren besloten het parcours te verleggen naar een klein maar veilig gedeelte van de Weissensee. Het traject, wat aanvankelijk 25 km lang was, moest daardoor ingekort worden tot 10 km. lengte. Het ijs was in een zeer slechte conditie. Aanvan kelijk door regenval en opvriezing, later door scheuren in het ijs, die - door een laagje dooiwa ter van ong. 2 cm - slecht te zien waren. Vele val partijen waren dan ook het gevolg, met als resul taat verwondingen en natte kleding. De rijders van ’De Vennen’ zijn redelijk ongedeerd uit de strijd gekomen. Knappe prestatie Mede vanwege het feit dat de rijders de afgelo pen tijd een intensieve training, met vele schaats- kilometers, hebben gevolgd en door de goede verzorging van de dames Vaes, van de Wiel en Kreyveld, kon de als zeer zwaar bestempelde tocht worden volbracht. Een proficiat aan de deelnemers Leo Vaes, Jan van de Wiel, Bonny Strik, Steve Nieuwenhuis en Harry Kreyveld is daarom zeker op zijn plaats. Wim Verhoeven zeer goed verdedigd. Alle twee de partijen had den verschillende doelkansen maar tot aan de wissel kon niemand het gat van de korf vinden. Na de wissel dacht Neeltje dat Roef! een doel punt maakte en begon te juichen, helaas ging de bal ernaast en ging het gejuich over in gegiechel. Karin maakte het 2e doelpunt en even later bracht Gea, door een afstandsschot, de stand op 3-0. Iedereen werd enthousiast en het spel ging snel op en neer. Brechje onderschepte in het verdedigingsvak bij na elke bal en gooide die met grote kracht terug nar het aanvalsvak waar Ellen er nog even 4-0 van mahkte. Het was een mooie wedstrijd waarin ie dereen hard werkte. Aspiranten Roef! - Zigo 2 Deze wedstrijd zou wat moeilijker worden dan de wedstrijd tegen Hilko die een uur eerder gespeeld werd (6-0 voor Roef!). Maar ze hadden er zin in en Judith maakte 1-0. Tot aan de wissel bleef dat zo ondanks dat Roef! aanvallend sterker was dan Zigo. Na de wissel kreeg Heidi een strafworp die ze goed nam: 2-0. Even later maakte Mayke 3-0 door een afstands schot. Door dit doelpunt werden ze wat speels en gingen wat wilder spelen. Er vielen echter geen doelpunten meer. De aspiranten zijn klaar met de wedstrijden in de binnencompetitie en zijn op de 2e plaats geëin digd. Proficiat! M.B. Op de onlangs gehouden gewestelijke dressuur- kampioenschappen individuele dressuur, die in Geldrop werden gehouden, behaalde Dries Roefs met zijn paard Patrone in de klasse Z 1-dressuur een zeer verdienstelijke 9e plaats. Met die 9e plaats wist Dries zich te kwalificeren voor de NKB-kampioenschappen die op zaterdag 17 februari in Wanroy plaatsvinden. Dries, van harte proficiat met je prestatie en suc ces in Wanroy! Het programma voor de maand maart ziet er als volgt uit: 2, 3 en 4 maart: individueel dressuur in Oirschot; 11 maart: individueel dressuur te Haaren; 31 maart: oud-ijzeraktie in het buitengebied. Audacia Dl - Beerse Boys 1 aanvang 10.00 uur Beerse Boys 2 - Audacia D2 vertrek 10.15 uur Audacia D3 is vrij S.V.G 4 - Audacia F1vertrek 10.15 uur Oirschot F1 - Audacia F1 vertrek 9.15 uur G.S.B.W. F3 - Audacia F2. vertrek 10.15 uur Uitslagen zaterdag 10 februari: Nemelaer 1 - Audacia Al Audacia A2 - S.V.G. 2 Beerse Boys 2 - Audacia BI J.P.S. 4 - Audacia Cl Programma zaterdag 17 februari: Audacia Al - Sarto 1aanvang 14.30 uur R.K.D.V.C. 3 - Audacia A2 aanvang 14.30 uur vertrek 13.30 uur Na de verrassende nederlaag van koploper ’De Klaore’ bij ,’t Stokske’ krijgt de Moergestelse competitie nog een buitengewoon spannende finale. Er moet nu namelijk nog één ronde gespeeld worden en er zijn met minimale verschillen nog 4 kandidaten voor het kampioenschap. De laatste ronde is op dinsdag 20 februari, te weten: ’t Draaiboompje - ’t Stokske ’t Centrum - De Korenmaaier ’De Klaore’ is uitgespeeld. De stand t/m 8 februari is: gesp. part. aantal pnt. - - 8 - 7 7 7 7

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 9