Drie(vier)koningen. GRONDWATERWET BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL r Inspraak m.b.t. Richtlijn Ammoniak en Veehouderij zgn. Ecologische Richtlijn Regionale Groenschool en mavo-niveau Moergestelse Winterloop 1990 I I r Eerste lustrum! "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 12 JANUARI 1990 PAGINA 7 6 603-5 603-1 603-2 i t i I 603-3 603-4 I De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van het bepaalde in artikel 19 en van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, bouwvergun ning te verlenen aan: - J.G.C. van Rijsingen, Prinses Margrietstraat 11 te Moergestel om op het perceel ka dastraal bekend gemeente Moergestel sektie A 2475 ged., plaatselijk bekend Nieuwen- hoflaan 4, een woonhuis te bouwen. Het bouwplan ligt vanaf 11 januari 1990 gedurende 14 dagen vooreen ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren tegen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 10 januari 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Burgemeester en wethouders van Hilvarenbeek, Goirle, Tilburg, Moergestel en Berkel- Enschot maken bekend dat bij Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant is ingekomen een aanvraag om vergunning ingevolge bovengenoemde wet van NV Tilburgsche Waterlei dingmaatschappij voor het onttrekken van water aan de bodem tot een hoeveelheid van 3 miljoen m3 per jaar ten behoeve van de openbare watervoorziening op de percelen, ka dastraal bekend gemeente Hilvarenbeek, sectie A3, nummer 1706 gedeeltelijk en sectie A12, nummer 1729 gedeeltelijk. De aanvraag en toebehoren liggen van 15 januari 1990 tot en met 15 februari 1990 ter in zage op alle gemeentesecretarieën. Gedurende deze termijn kan eenieder schriftelijke bezwaren indienen tegen de eventue le verlening van de vergunning bij burgemeester en wethouders van die gemeente, bin nen welke het onroerend goed waarop de bezwaren betrekking hebben, is gelegen. Het is ook mogelijk voor inzage een afspraak te maken in het provinciehuis (tel. 073-812563). Op 7 maart 1990 om 09.30 uur zal ter secretarie van de gemeente Hilvarenbeek een open bare zitting worden gehouden waarbij gelegenheid bestaat in persoon of bij gemachtig de de ingediende bezwaren modeling toe te lichten. Ook zij die geen bezwaren hebben ingediend kunnen mondeling van hun gevoelen omtrent de aanvraag doen blijken. Diegenen, die deze zitting willen bijwonen, dienen zich tijdens de termijn van de inzage aan te melden ter secretarie van de gemeente Hilvarenbeek. 10 januari 1990. Burgemeester en wethouders van Hilvarenbeek, Goirle, Tilburg, Moergestel en Berkel-Enschot. Moergestel, 10 januari 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Het Lager Beroepsonderwijs heeft steeds meer mogelijkheden om vakken aan te bieden op mavo-C en D-niveau. Dit maakt het voor jonge lui die twijfelen bij de schoolkeuze tussen het meer praktisch gerichte L.B.O.-onderwijs en het meer theoretische Mavo-onderwijs een stuk een voudiger: een L.B.O.-school met Mavo-vakken. De Regionale Groenschool in Den Bosch is zo’n L.B.O.-school met diverse vakken op mavo C en D-niveau. Voor Nederlands, Engels, wiskunde en biologie kan men op C en D- niveau precies hetzelfde examen doen als op de mavo, terwijl voor scheikunde, natuurkunde en handelskennis momenteel op C-niveau examen gedaan kan wor den. Dat men ook op het eenvoudiger A en B- niveau examen kan afleggen spreekt voor zich. Het praktisch onderwijs van de Regionale Groen school wordt gegeven tijdens de vakken dieren- houderij, plantenteelt, aanleg en onderhoud van tuinen, bloemschikken, levensmiddelentechno logie en techniek. Ook hier kan op B- en/of C- niveau examen gedaan worden. De Regionale Groenschool met haar klassikale en individuele afdeling houdt op woensdag 17 janua ri van 13.00 - 16.00 uur een OPEN LESMID DAG. Speciaal jongens en meisjes die belangstelling hebben voor de levende natuur, voor de planten en dierenwereld, worden uitgenodigd om met hun ouders de Groenschool te bekijken en infor matie op te doen over de school waar leven in zit. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van de door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant afgegeven algemene verklaring van geen bezwaar vergunning te ver lenen aan: - C. van Dal, Kerckackerstraat 3 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel sektie A nummer 3477, plaatselijk bekend Kerckackerstraat 3 een kap te plaatsen op de garage; - Stichting Huize Stanislaus, Kloosterdreef 3 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel sektie A nummer 4138 ged., plaatselijk bekend Klooster dreef 3 een hekwerk te plaatsen; - J.C.J. Verkooijen, Burgemeester Bardoelstraat 3 te Moergestel om op het perceel ka dastraal bekend gemeente Moergestel sektie A nummer 3021plaatselijk bekend Bur gemeester Bardoelstraat 3 het woonhuis uit te breiden met een keuken en berging. De bouwplannen liggen vanaf 11 januari 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter in zage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raad huisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren tegen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 10 januari 1990. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Op 22 januari 1990 zal in een openbare vergadering van de kommissie Ruimtelijke Orde ning een notitie m.b.t. de zgn. Ecologische Richtlijn worden behandeld. Daarna zal op woensdag 7 februari 1990 om 20.00 uur in 't Draaiboompje een algemene inspraakavond worden gehouden waarbij een ieder in de gelegenheid zal worden gesteld zijn of haar mening kenbaar te maken. Wij adviseren belangstellenden reeds nu deze datum te noteren. Nadere inhoudelijke in formatie zal de komende weken via ’Moergestel-Nieuws’ worden verstrekt. Op zondag 21 januari a.s. organiseert Sport school ’Physique’ in samenwerking met Sport vereniging Roef! voor de vijfde keer een winter loop rondom het sportkomplex van Roef! in Moergestel. Er is een parcours uitgezet over 2,5 km over zo wel zandpad als verharde weg. Het programma is als volgt: 11.00 uur: start voor de trimloop, de recreanten kunnen naar eigen keuze 2,5 km, 5 km, 7,5 km of 10 km lopen. De tijd wordt opgenomen maar hier telt alleen jouw persoonlijke tijd. Dus geen volgorde of prijzen, wel een mooie herinnering die je na afloop krijgt. 12.00 uur: de TEAMLOOP over twee ronden met een team van vier pesonen die in uniforme shirts lopen. Afstand 5,2 km. Twee categorieën: A-categorie dat zijn sportscho len, atletiekverenigingen, triathlonvemeigingen en loopgroepen; B-categorie, dat zijn Moergestelse verenigingen en andere Moergestelse instellingen. Inschrijven kan vooraf en is dringend gewenst voor de Teamloop!!! Dit kan telefonisch bij: Jaap de Groot, 04243-3459; Sportcentrum ’Physique’, 04243-2672; Ad Schoenmakers, 04243-3238 Ton van Elsdingen, 04243-3266. Zaterdag 6 januari ging ook de Moergestelse jeugd weer op pad om voor Theo Raaijmakers te gaan zingen en collecteren. Fotograaf Chris van de Bijgaart snapte deze Drie(vier)koningen op het Sint Jansplein: Monique van Korven, Ilse Mensink, Esther Albers en Liesbeth Dijckmans. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen: 1een aanvrage van Gebr. A.P. en A.H. Horrevorts, Hildsven 1 te Moergestel, om een nieu we, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hin derwet voor een varkensmesterij, rundveehouderij en kalverhouderij, annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummers 1678,297,298, plaatselijk bekend Hildsven 2; 2. een aanvrage van Maatschap J. en W. Hendriks, Heizenschedijk 9 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvra ge behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 491, plaatselijk bekend Heizenschedijk 9; 3. een aanvrage van J.A.H. Verkooijen, Rootven 23 te Moergestel, om vergunning inge volge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een brood- en banket bakkerij, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op Het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 2945, plaatselijk bekend Rootven 23; 4. J.H.C. van Oort, Stokske 1 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hindenwet voor een varkensmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummer 2685, plaat selijk bekend Stokske 1; 5. een aanvrage van Maatschap J.-H.-J. Burgers, Heuvelstraat 30 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een varkensfokkerij, rundveehouderij en stierenmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1924, plaatselijk be kend Heuvelstraat 30. De aanvragen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaarschrif ten kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Tijdens deze bezwarentermijn kunnen de gemotiveerde bezwaarschriften bij ons Kollege worden ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van een bezwaarschrift het schriftelijk verzoek te doen zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Mondelinge bezwaren kunnen worden ingebracht tijdens een te houden openbare zitting op 30 januari 1990 om 09.00 uur (Horrevorts), 09.30 uur (Hendriks), 10.00 uur (Verkooijen), 10.30 uur (van Oort) en 11.00 uur (Burgers), in het gemeentehuis van Moergestel. Alsdan wordt de gelegenheid gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgermerkt dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op bovenomschreven wijze, alsmede een ieder die kan aantonen dat hij daartoe redelijker wijze niet in staat is geweest, in de gelegenheid wordt gesteld om bezwaren tegen het ont werp van een te nemen beschikking in te dienen. Moergestel, 10 januari 1990. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1990 | | pagina 7