DRONKEN RIJDERS DOEN’T TEGEN EEN BOOM Muzikale Komedie op MTV BURO 76 a.s. Moeders opgelet! Audacia nieuws Supergrote 2e handsmarkt Politiebericht Moergestel d.d. 11-12-89 Cursussen dekenale vereniging Filmmiddag in ’Den Boogaard’ Scoutingnieuws w Mil 1e Kerstdag om 14.30 uur: Naast de normale uitzendingen rond Kerstmis en Oudjaar wordt Eerste Kerstdag 's middags om 14.30 uur via MTV de Muzikale Komedie ’Hotel Crescendo’ in zijn geheel uitgezonden. 'n Uitgebreide sortering geboortekaartjes vindt U bij De muzikale komedie 'Hotel Crescendo’ zal de concurrentie van ’de grote l omroepen’ zeker kunnen weerstaan! Voetbal regiocompetitie Het leek de redactie van MTV een goede gedachte om dit succesvolle stuk, dat werd geschreven ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van Zangvereniging 'Crescendo’, in zijn geheel uit te zenden op de dag die de meesten van ons toch binnenshuis doorbrengen. De jubileumkommissie '50 Jaar Crescendo’ verleende graag toe stemming. ALCOHOL EN VERKEER KUN JE NIET MAKEN - Kabouterinstallatie noa 1 F \r j f I ■ff".' ->V7-'.;--'-;^ PAGINA 19 3 't plannen voor ’t zomerkamp. Hier is ook nog 28-12 24-16 24-15 21-17 24-19 19-15 21-22 17- 10 21-16 12-16 16-35 16-29 18- 39 1 Wanneer U bij ons Uw geboortekaartjes bestelt, ontvangt U bij aflevering het schitterende félicitatiepakket gratis met daarin vele verrassingen voor zowel moeder als kind! Een gezellige markt met muziek van drive-in disco-show ’Sunlight’ van Marco van Beeten. Voor een hapje en een drankje is het restaurant open tijdens de markt, in het hetzelfde gebouw. De entree is 3,— voor volwassenen en 1,— voor kinderen tot 12 jaar. Deze markt is voor de koopjesjager, de snuffe laar, de doe-’t-zelver, de knutselaar of de verza melaar. Inlichtingen bij het E.B.N. Evenementen Bureau Nederland, ’s avonds tussen 18.00 en 21.00 uur, tel. 013-420812. Oisterwijkseweg 43 - Moergestel - Tel. 04243-2268 Zoals ieder jaar organiseert de dekenale vereni ging ook nu een Bijbelcursus, ditmaal onder het motto ’Hoe gaan we tussen Nieuwjaar en Pasen de bijbel lezen’. De cursus wordt gehouden op 8 dinsdagavonden vanaf 9 januari in het dekenaal centrum, Schepersdijk 69 te Oisterwijk en zal on der leiding staan van Pater W. Wijnne uit Steen- brugge. Kosten zijn 40,— per deelnemer. Een nadere cursus is die voor gespreksleiders van parochiale groepen. In die cursus gaat het om de ’technische’ vaardigheid van het werken met groepen en vergaderingen ten dienste van de pa rochiegemeenschap of het pastoraal werk. Deze cursus van 5 avonden wordt gehouden door Drs. T. v.d. Sande van het Diocesaan Pastoraal centrum en begint op 8 januari a.s., eveneens in het dekenaal centrum, kosten zijn 25,—. Voor informatie kan men bellen met 04242-83667 en 04117-2666. Belangstellenden kunnen zich opgeven vóór 1 januari a.s. aan het dekenaal Centrum. Uitslagen 10 december: FC Dalco’s 1 - FC ’t Draaiboompje:1-3 FC Boerenbond II - FC ’t Stokske:2-1 FC Boerenbond I - FC den Bogaard:0-2 niet ontv. 3-3 niet ontv. Dit weekeinde werden in Moergestel 4 auto- inbraken gepleegd. Deze vonden plaats in de Schoolstraat, de Tilburgseweg en 2 keer in de Kerkackkerstraat. Daarbij werden 3 radio- cassetterekorders en een radio met C.D. speler gestolen. In de B. Poortstraat werd ingebroken in een woning. Er wordt niets vermist. Vermoe delijk zijn de daders gestoord. Een ergelijk ongeval van dierenmishandeling vond plaats in de nacht van 7 op 8 december. Een in een tuin langs de Tilburgseweg lopende struis vogel werd met een hagelgeweer beschoten. Het dier liep hierdoor enkele ernstige verwondingen op. Mocht u iets van deze laffe daad gezien heb ben dan ontvangen wij gaarne een telefoontje van u. Uw informatie wordt vertrouwelijk be handeld. Er vonden de laatste 2 weken in totaal drie aanrijdingen plaats. Hierbij werd niemand ge wond. Op 2 december werd een autobestuurder aangehouden. Hij viel op door zijn onzeker rij gedrag. Bij onderzoek bleek dat hij vermoedelijk te veel gedronken had. Hierop werd van hem een blaastest gevorder. Dit weigerde hij zodat hij nu een proces-verbaal wegens weigering van een blaastest krijgt. Dit wordt even zwaar gestraft als iemand die zwaar onder invloed van alcohol een voertuig bestuurd. Beter ging het met de alcoholcontrole welke in de nacht van 9 december werd gehouden. Van de 31 gecontroleerde bestuurders bleek niemand te veel gedronken te hebben. Deze controle vond plaats in het kader van de landelijke aktie ter beteuge ling van het alcoholgebruik door bestuurders. Tot en met de carnavalsdagen vinden deze con troles regelmatig plaats. Op 28 november werd in de Raadhuisstraat een snelheidscontrole ge houden. Van de 80 passerende auto’s reden er 8 te snel. De snelste reed 83 km per uur. Op 29 november werd tegenover twee meisjes schennis der eerbaarheid gepleegd bij het viaduct aan de Tilburgseweg. Daar zij zo kien waren het kenteken van de auto van de betreffende man op te nemen kon de dader snel worden achterhaald. Het bleek een 51 jarige Tilburger te zijn. Tegen hem wordt proces-verbaal opgemaakt. Vooral tijdens de weekeinden wordt in Moer gestel overlast veroorzaakt door het afsteken van vuurwerk. Dezerzijds wordt hier zoveel mogelijk tegen opgetreden. Tegen overtreders wordt proces-verbaal opgemaakt, hetgeen dit weekein de reeds is gebeurd. Ook op doordeweekse dagen wordt echter misbruik gemaakt van vuurwerk. Zo werden reeds twee brievenbussen vernield met vuurwerk. Wij doen dan ook een dringend beroep op de ouders van de daarvoor in aanmer king komende jeugd om te helpen deze overlast en vernielingen te voorkomen. Een extra waar schuwing en een kijkje in hun kleding en kamer kan veel narigheid voorkomen. Wegens het slechte weer werd het gehele pro gramma voor de jeugd en senioren het afgelopen weekend afgelast. Op zijn vroegst wordt er in het weekend van 7 januari 1990 weer gevoetbald. De programma’s hiervoor verschijnen in Moergestel- Nieuws van 3 januari. Nieuwjaarsbijeenkomst Voor bestuur en leden en andere belangstellen den met hun partners is er op donderdag 4 janu ari tussen 20.00 en 22.00 uur gelegenheid om elkaar te ontmoeten en wensen uit te wisselen in de kantine. Wij hopen u daar allen te ontmoeten. AUDACIA-PUPILLEN Op zaterdag 23 en zaterdag 30 december is er geen pupillen voetbal. Verkoop kerststukjes bedankt voor uw steun Zaterdag 16 december zijn onze pupillen met hun begeleiders weer de straat op gegaan om on ze kerststukjes bij u te koop aan te bieden. Het is dank zij u een groot succes geworden, wij van SV. Audacia zijn u daar dan ook heel dankbaar voor. Dat u onze jonge voetballers wilde steunen. Ook heel hartelijk bedankt al onze medewerkers te veel om op te noemen daar zijn heel wat mensen voor nodig. Maar allemaal bedankt voor uw steun en medewerking op welke manier dan ook. Allemaal wensen wij u toe prettige kerstdagen en een voorspoedig 1990. De aktiviteitencommissie Beste jongens en meisjes van Moergestel Op donderdag 28 december organiseerd ’Den Boogaard’ in samenwerking met buurtvereniging ’De Heivelden’ een filmmiddag. Ook dit jaar is er weer gekozen voor twee groepen, nl. de klein tjes t/m groep 6, en de wat oudere jeugd vanaf groep 7 t/m de 16-jarigen. Voor de jongste groep is er een leuke Nederlands gesproken film. De ze begint om half twee tot ongeveer half vier. Om vier uur begint een spannende actie-film voor de oudere jeugd, en deze is om ongeveer zes uur af- gelopen. Deze middag is voor alle kinderen van Moer gestel. Dus neem al je vrienden en vriendinnen mee. Voor de prijs hoef je het niet te laten, de en tree is maar ƒ1,— met onder de pauze gratis li monade. Dus allemaal tot ziens op donderdag 28 decem ber in ’Den Boogaard’. "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 20 DECEMBER 1989 Op vrijdagavond 22 december houdt de scouting zijn kerstviering. Op deze avond zullen alle groe pen maar liefst 6 stuks, op pad gaan naar een boerderij in de Heuvelstraat. Om in de kerstsfeer te komen, komt iedereen verkleed als herder of engel, kerstboom, kerstbal, piek etc. etc. Op de boerderij staat chocomel en beschuit met muisjes al op de stoet te wachten. Ook hier zal het versierd zijn want de diverse groepen hebben van de week geknutseld voor de kerst. Als ieder een gedronken en gegeten heeft staat ons nog een verrassing te wachten. Ik ben benieuwd! Dit is de eerste keer dat alle 6 de groepen een ge zamenlijke activiteit hebben. Zoals u misschien wel weet zijn er sinds aug. 1 sept. 3 nieuwe groe pen gestart bij Scouting. Namelijk, de bevers, jongens en meisjes van 4 t/m 6 jaar. De gidsen, meisjes van 11 t/m 14 jaar die samen met de ver kenners, jongens van 11 t/m 14 jaar groep draai en. En tenslotte rowans, jongens van 15 t/m 17 jaar. Bij deze groepen gaat alles boven verwach ting. Er zijn 13 bevers die volop aan 't draaien zijn. De dames zijn al sterk vertegenwoordigd, maar voor heren is nog plaats. De gicfsen/verken- ners zijn sterk in ledenaantal gestegen. Vrijdag jl. is er geïnstalleerd (21e ook in Moergestel Nieuws). Hier is voor enkele gidsen nog plaats. De kabouters en welpen hebben kort geleden ook geïnstalleerd (gezien in Moergestel Nieuws?). Bij deze groepen kunt u ook nog aanmelden, (resp. meisjes en jongens van 7 t/m 10 jaar). De rowans zijn erg enthousiast en zij zijn al aan Op 2e Kerstdag wordt er van 10.00 tot 16.00 uur een groots opgezette 2e handsmarkt gehouden, binnen in de zalen van het strandpaviljoen van de Beekse Bergen. Op ruim 1000 m2 en bijna honderd kramen bie- den verenigingen en particulieren vele goedkope, goed bruikbare spulletjes aan. plaats voor leden. Als je zin hebt om eens mee te komen doen of te kijken kan dit na de kerstvakantie. Voor verde re informatie kunt u altijd terecht bij: Riki Bergman, Pastoor Janssenstraat 15, tel. 04293-2407. Als u thuis nog een oranje groepsdas hebt, zou den wij die graag terughebben. Deze zijn nl. eigendom van scouting. Uniformen zijn ook al tijd welkom. Hiervoor kunt u ook terecht bij Riki Bergman. Tot ziens. De leiding van Scouting. Vorige week woensdag (13 december) zijn er 2 kabouters en 1 leidster geïnstalleerd. Dit houdt in dat ze een uniform hebben en nu dus officieel bij de kabouters horen. Jacinta (leidster) werd geïnstalleerd door Kees (groepsleider) en daarna installeerde Jacinta en Petra (leidster) de 2 kabouters Kyra en Lillian. De wet en belofte werden goed afgelegd. Na dit officiële gebeuren was het tijd voor spel letjes en werd er drinken aangeboden aan de aan wezigen en werd er een koekje bij gepresenteerd. Na veel lachen en lol hebben we om 8 uur af gesloten. Op bijgaande foto ziet u de komplete kabouter- groep leidsters in uniform. Via deze weg feliciteren wij Kyra, Lillian en Ja cinta. Wil je de sfeer eens proeven kom dan vrijblijvend eens kijken in d’n Donck ’s woensdags van half 7 tot 8 uur. We hopen je gauw te zien. Groetjes de kabouterleiding. FC Trappaf - FC den Heuvel: Fam. v. Beers - FC den Hemel: FC de Treffers - FC Dalco’s II: Programma 24 december: FC Dalco’s I - FC den Bogaard FC Boerenbond II - FC den Heuvel FC Boerenbond I - Standard Biest Boys FC Trappaf - FC den Hemel Fam. v. Beers - FC Dalco’s II FC ’t Draaiboompje - FC 't Stokske Stand: aw-ap doelgem. 1. Boerenbond II13-21 2. Trappaf12-18 3. ’t Draaiboompje13-15 4. Den Bogaard12-14 5. De Treffers13-14 6. 't Stokske12-13 7. fc Dalco’s II13-13 8. Den Heuvel12-12 9. St. Biest Boys12-12 10. fc Dalco’s 114-11 11. Fam. v. Beers13- 9 12. Boerenbond 113- 8 13. fc den Hemel14- 6 1 J///// Veilig Verkeer Nederland

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 19