Toch weer veldrit in Moergestel Wie aan dit signalement voldoet, neemt een Rabo Pensioen Premiepolis. b I I I s Rabobank C3 Meer bank voor je geld i g I i Audacia-nieuws 2e Moergestelse dartkampioenschappen groot succes és Het bestuur van de Stichting Wielerronde Moergestel organiseert, na een onderbreking van twee jaren, een veldrit in Moergestel op zondag 7 januari 1990. De belangrijkste reden om de veldrit weer te organiseren is gelegen in het feit, dat wij in ons dorp weer een veldrijder hebben, die landelijk bekendheid geniet in de persoon van Pieter Burgers. U bent tussen de dertig en de vijftig jaar. U wilt uw pensioenvoorziening duidelijk verbeteren. Uw inkomen laat toe dat u minimaal f3.000,- per jaar opzij legt. U wilt regelmatig iets voor later sparen. U wilt een hoog rendement en een fiscaal interessant voordeel. De Rabo Pensioen Premiepolis is flexibel. Uit het bovenstaande signalement kunt u op maken of de Rabo Pensioen Premiepolis voor u interessant is. Op een manier die u het beste uitkomt, kunt u daarmee een uitste kende aanvulling op uw pensioen opbouwen. U kiest zelf de gewenste looptijd, het bedrag dat u per jaar wilt inleggen, in hoeveel termijnen u dat wilt doen, en of u een uit- _gebreide of juist een beperkte overlijdens- risicodekking wilt. Kortom, een polis op Lmaat en de premie is fiscaal aftrekbaar. ■Laat u direct adviseren over een maat- bplossing. gf Voldoet u aan bovenstaand signalement en pent u geïnteresseerd, dan raden wij u aan om eens te gaan praten met de Rabobank. Maar natuurlijk kunt u ook de bon invullen. 10.00 uur 10.00 uur gg Audacia overtuigt in beker MOERGESTEL-NIEUWS'' - WOENSDAG 13 DECEMBER 1989 Johan Cornelissen Stichting Wielerronde Moergestel •z'y Naam: rn/v Woonplaats: Tel.nr.: Stuur deze coupon aan de Rabobank. De bank neemt contact met u op. z Ja, ik wil geïnformeerd worden over de Rabo Pensioen Premiepolis. 0-7 3-1 14-0 1-2 3-1 1-6 1-5 3-2 1- 4 3- 1 2- 6 2- 3 4- 4 3- 3 4-1 8-0 Adres: I Postcode: :~r$ Uitslagen zondag 10 december 1989 Velocitas 31 - Audacia (beker): Rood wit v. 3 - Audacia 2: Audacia 4 - Rood wit v. 6: Rood wit v. 7 - Audacia 5: V.C.B. 4 - Audacia 6: Audacia 7 - Rood wit v. 12: V.C.B. 3 - Audacia 8: Audacia 3 - Nemelaer 7: Programma zondag 17 december 1989 14.30 uur 12.00 uur 12.00 uur 11.30 uur 12.00 uur 10.00 uur 10.00 uur SS Als laatste wil ik besluiten met een dankwoord voor al diegene die dit kampioenschap tot een succes hebben gemaakt. 12.00 uur: start rekreanten. (ook voor Moer- gestelse deelnemers zonder licentie). 12.45 uur: start junioren 13.45 uur: start liefhebbers/veteranen 14.30 uur: start amateurs Deelname bij de rekreanten Iedereen die zijn krachten wil meten in de cate gorie rekreanten kan zich hiervoor opgeven bij Gaart Hoffmans, Bosstraat 14, telefoon 1220 of bij een van de leden van het bestuur. De voor waarden om aan de veldrit mee te kunnen doen, zijn: een fiets, die aan de eisen van de K.N.W.U. voldoet en het dragen van een helm is verplicht. Opgeven voor de wedstrijd is mogelijk tot vrijdag 29 december 1989. Ijs en weder dienende zien wij u graag op het par cours aan de Zandstraat op zondag 7 januari 1990. PAGINA 7 uiteindelijk behaald door Bob en Peter. Na een spannende finale won Peter Ligtvoet overtuigend dit kampioenschap. Bij de dames die de gehele wedstrijd op vrijda gavond speelden, gingen na een langdurige strijd Wendy de Boer en Gerdie (diegen) van de Wouw over naar de finale. Gerdie won deze laatste partij en behaalde daarmee de eindoverwinning. De populariteit van dit spel is het afgelopen jaar sterk toegenomen. Dit blijkt niet alleen uit het feit dat het deelnemers aantal verdubbeld is maar ook aan het aantal clubs. Was de Veerkes vorig jaar nog de enige in het dorp, nu hebben de Klo- are en ’t Centrum ook hun eigen dartsclub. Hopelijk volgen meer cafe’s in Moergestel waar door het mogelijk wordt om een interne Moer- gestelse dartscompetitie van de grond te krijgen. T.A.C. - Audacia: Audacia 2 - R.A.C. 2: Gloria 3 - Audacia 3: Uno animo 5 - Audacia 4: Audacia 5 - Zigo 5: Jong Brabant 7 - Audacia 6: Audacia 7 - E.D.N. 56 3:... R.K.V.V.O. 6 - Audacia 8: Audacia 9 - Hieronymus 5:. Bij laatste acht. Na de eerste wedstrijd in het bekertournooi ter nauwernood te hebben gewonnen, walste Auda cia daarna over haar tegenstanders heen. Ook tegen het Tilburgse Velocitas ’31 was het niet an ders. Een vlotte 1-5 zege brengt Audacia ver in deze competitie. In tegenstelling tot de normale competitie lijkt de ploeg minder nerveus in het tournooi om de Toon Schröder-beker. De kwa liteit, die de ploeg ongetwijfeld herbergt, komt dan tot uitdrukking. Zelfs Pieter van de Dungen kon een eigen individuele aktie eens doeltreffend afronden. Hij bracht de stand toen op 0-4. Daar voor was het Marco van de Wiel, die Audacia met 0-2 liet rusten. In de 33e minuut wist hij een door Bert Snepscheut en P. J. v.d. Berg opgezette aan val koelbloedig af te ronden en op slag van rust kopte hij een fraaie voorzet van Bert in de hoek. Na een aanvankelijk offensief van Velocitas in het begin van de tweede helft, was het toch Audacia, dat door een schot van Bert Snepscheut tegen on derkant lat 0-3 scoorde. Daarna scoorde Pieter in de 15e minuut zijn reeds genoemde doelpunt. De schutter van de Al, Jan Willem Beerens mocht halverwege de tweede helft weer eens proeven aan het eerste. Marco van de Wiel verliet voor hem het veld. In de 40e minuut liet Jan-Willem 1-5 aantekenen, nadat in de 28e minuut Wester- huis de eer voor Velocitas wist te redden. In de slotfase van de wedstrijd liet Jan van Elderen nog eens zien in welke blakende vorm hij de laatste weken verkeert. Met enkele fraaie reddingen liet hij Velocitas niet dichterbij komen. Nu de voor uitzichten op een goed competitieresultaat zeer bescheiden zijn, moet een goed bekertournooi ze ker tot de verbeelding spreken. Trainer Bert Ver hoeven zal zijn mannen zeker kunnen motiveren nu Audacia al zover is gekomen. Door zijn Nederlands kampioenschap bij de lief hebbers en zijn geweldige prestatie bij de Neder landse kampioenschappen bij de amateurs van het afgelopen jaar heeft hij in heel Nederland de aandacht getrokken. De stichting Wielerronde Moergestel vindt dit reden genoeg om in eigen dorp weet een veldrit te organiseren, waar onze plaatselijke favoriet zijn kunnen kan tonen. Natuurlijk komen buiten onze plaatselijke crack grote aantallen deelnemers in de verschillende ca tegorieën aan de start temeer omdat de zondag daarop de Nederlandse kampioenschappen wor den verreden en in Moergestel de laatste moge lijkheid is om in wedstrijdverband hierover te trainen. Het programma ziet er als volgt uit: Parcours: ZANDSTRAAT Entree: Fl. 5,00 inclusief programmaboekje 11.15 uur: start nieuwelingen ï- Voor de tweede maal werden de Moergestelse dartkampioenschappen georganiseerd Door een sterk deelnemersveld (20 Heren, 5 Da mes) werd gestreden om de wisseltrofee beschik baar gesteld door ’Herberg de Veerkes’ waar ook het kampioenschap plaats vond. Na spannende voorrondes op de donderdaga vond werden de plaatsen voor de kwartfinales op vrijdagavond bepaald. In de twee poules werd gestreden voor een plaats in de halve finales. Van de acht spelers gingen uiteindelijk Arjan Mar chand, Bob de Kruijf, Peter Ligtvoet en Kees de Kruijf strijden om een finale plaats. Deze werd Opgeven nieuwe pupillen Nieuwe voetballers zijn bij Audacia nog steeds van harte welkom, maar vooral jongens in de leeftijd van 10 t/m 12 jaar is nog plaats in een elf tal. Voor opgeven of voor inlichtingen kunt u te recht bij N. Oerlemans, Paterhelmerplein 22, tel. 1283. AUDICIA JUNIOREN Uitslagen zaterdag 9 december 1989 Audacia A - Riel A (vr.schap): Audacia B - Wandelbos (vr.schap): Programma zaterdag 16 december 1989 Audacia A - ’t Zand A: aanvang 14.30 uur G.S.B.W. 2 - Audacia A2: aanvang 14.30 uur Vertrek 13.30 uur. Audacia Bl - Hieronymus 2: aanvang 14.30 uur Audacia Cl - Wilhem II 8: aanvang 13.00 uur AUDACIA - PUPILLEN Programma pupillen zaterdag 16 december Audacia Dl - Taxandria 1: aanvang 10.00 uur Oirschot 2 - Audacia D2:vertrek 10.15 uur Audacia D3 - Viola 2:aanvang 11.00 uur J. Brabant 3 - Audacia El:., vertrek 9.15 uur R.K.D.SV. Fl - Audacia Fl: vertrek 9.45 uur Audacia F2 - Nevelo F2: aanvang 11.15 uur Uitslagen pupillen zaterdag 9 december R.K.D.S.V. 1 - Audacia Dl: Audacia D2 - Nevelo 2: Wilhem II 3 - Audacia D3: Audacia El - Uno animo 4:... Beerse Boys Fl - Audacia Fl: Audacia F2 - Oirschot F2: Dl - D3 - El - Pupillen Verkoop kerststukjes op zaterdag 16 december. Wij vragen de Dl - D3 - El ons daarbij te helpen. Jullie worden om 13.00 uur op het voetbalveld verwacht. De aktiviteitencommissie

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 7