ZOEKERTJES BEKENDMAKING BEKENDMAKING WEEKMARKT BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL Ophalen huisvuil in de Kerstweek en rond de jaarwisseling BEKENDMAKING BEKENDMAKING PAGINA 19 MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 13 DECEMBER 1989 600-2 600-5 600-3 600-6 600-7 600-4 boom 8, Moergestel, tel. 04243-1698. I Moergestel, 20 december 1989. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel. Reünie LAS Oirschot: zie advertentie en artikel elders in dit blad. Gevraagd flinke hulp in de huishouding voor 2 halve dagen in de week (liefst woensdag en don derdag). Tel. bereikbaar tot 15 dec. '89: 04904- 13893. Vanaf 16 dec. ’89 hele dag bereikbaar op 04243-2036 (vragen naar mevr, v/d Berghe). Moergestel, 13 december 1989. Burgemeester en wethouder voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Moergestel, 13 december 1989. Burgemeester en wethouder voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Te koop: Opel Kadett Berlina 1200 bruin 1982, 4-drs., APK 1-3-1990. Goed onderhouden. Tel. 04244-2936 na half 6. Middelbeers. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van het bepaalde in artikel 19 en van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, bouwvergun ning te verlenen aan: - J.P.H. de Groot, Ruymheuvel 12 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sektie A, nummer 3843, plaatselijk bekend Postelstraat 17, het sport centrum uit te breiden. Het bouwplan ligt vanaf 14 december 1989 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inza ge op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raad huisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijke bezwaren tegen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 13 december 1989. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van de door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant afgegeven algemene verklaring van geen bezwaar vergunning te ver lenen aan: - T.W.C. de Laat, De Werft 1 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B, nummer 2761plaatselijk bekend De Werft 1 een carport te bouwen. Het bouwplan ligt vanaf 14 december 1989 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inza ge op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raad huisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren tegen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 13 december 1989. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Zelfstandige hulp in de huishouding gevraagd, 1/z dag in de week. Telefoon 3137. Te koop: mooie kerstbomen. Lage prijs! Oir- schotseweg 71Moergestel. In verband met de Kertstdagen wordt voor de gehele gemeente het huisvuil op gehaald op woensdag 27 december 1989. Aangezien Nieuwjaarsdag op maandag valt wordt deze route verscho ven naar dinsdag 2 januari 1990. De route voor dinsdag blijft verder on gewijzigd. Op beide dagen, te weten woensdag 27 december 1989 en dinsdag 2 januari 1990, wordt met twee wagens gereden. Verzocht wordt de minicontainer tijdig aan de straat te zetten. Het opruimen van grof huisvuil wordt eveneens verschoven van maandag 1 naar dinsdag 2 januari 1990. 600-1 In verband met Kerstmis wordt de markt van de maandagmiddag 25 december a s. verschoven naar VRIJDAGMIDDAG 22 DECEMBER 1989 VAN 13.00 UUR TOT 16.00 UUR. Verloren op 30 nov. in het centrum van Moer gestel: een doublé damesarmband. Tel. 04243-1762. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om: 1een door M.A.P.F. Pijnenburg, Oirschotseweg 64 te Moergestel, gevraagde nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een edelpelsdierenfokkerij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage beho rende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 410, plaatselijk bekend Reedijk, te weigeren; 2. een door Maatschap Wolfs, Vinkenberg 19 te Moergestel, gevraagde vergunning in gevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een mestopslagsilo, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1473, plaatselijk bekend Aboom- sestraat, te weigeren. Wij zijn voornemens de gevraagde vergunningen te weigeren in het belang van het voor komen of beperken van gevaar, schade of hinder voor de omgeving. De ontwerp-beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden ge durende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage en wel iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Bovendien liggen bedoelde be scheiden eveneens ter inzage gedurende deze termijn in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degene die bezwaar heeft ingebracht en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is ge weest, gemotiveerde bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikkingen. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons Kollege. Degene die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet be kend te maken. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn aan: 1J.W. van Dijck, Vinkenberg 19a te Moergestel, te verlenen een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een stierenmesterij annex mestopslag, een stalling voor landbouwmachines, grondmachines en vrachtwagens, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sectie D, nummer 1470, plaatselijk bekend Vinkenberg 19a; 2. Coöperatieve Vereniging van Brabantse Geitenhouders ’Amalthea’ U.A., Spoorlaan 350 te Tilburg, te verlenen een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een bokkenmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sectie C, nummer 14 gedeeltelijk, plaatselijk bekend Zandstraat 11 Wij zijn voornemens de gevraagde vergunningen te verlenen onder voorwaarden om ge vaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden ge durende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage en wel iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Bovendien liggen bedoelde stuk ken eveneens ter inzage gedurende deze termijn in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degene die bezwaar heeft ingebracht en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is ge weest, gemotiveerde bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikkingen. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons Kollege. Degene die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet be kend te maken. alléén geplaatst bij kontante betaling! Reünie LAS Oirschot: zie advertentie en artikel elders in dit blad. Te koop jonge witte keeshondjes. Tel 04254- 1327 (geen handelaren). Te koop electr. orgel Solina, 2 klavieren voet pedaal. f 345,—. J. de Roos, Past, v/d Boogaard- straat 25.. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen: 1een aanvrage van C.A. van Dijk, Oostelvoortjes 19 te Moergestel, om vergunning in gevolge de Hinderwet tot het wijzigen van een rundveehouderij en varkensmesterij an nex mestopslag in een rundveehouderij, stierenmesterij en konijnenfokkerij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummer 2242, plaatselijk be kend Oostelvoortjes 19; 2. een aanvrage van J. Hermus-van Dijk, Opslag 9 te Moergestel, om vergunning inge volge de Hinderwet, tot het wijzigen van een rundveehouderij en vleesstierenmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie F, nummers 272 en 293, plaatselijk bekend Opslag 9; 3. een aanvrage van Maatschap Ketelaars, Oirschotseweg 65 te Moergestel, om vergun- Te koop; i.g.st. zijnde gashaard. Type: Benraad, 6.8 mega calorieën. J. Bertens, Raadhuisstraat 7, tel. 3661. Te koop nest dwergkeeshondjes, oranje. J Mutsaars, Stokske 11tel. 1911 ning ingevolge de Hinderwet tot het nprichten en in werking houden van een overdek te mestopslagsilo, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeid, Op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C, nummer 1137, plaat selijk bekend Oirschotseweg 65; 4. een aanvrage van Bertens auto-taxi B.V., Raadhuisstraat 5-7 te Moergestel, om ver gunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een verkooppunt voor motorbrandstoffen betrekkelijk het plaatsen van nieuwe tanks voor de opslag van vloei bare aardolieprodukten, het vervangen van pompen en het plaatsen van een mengsme- ringspomp, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummers 2106 en 563, plaatselijk bekend Raadhuisstraat 5-7; 5. een aanvrage van F. Burgers, Reedijk 6 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele in richting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een var kensmesterij en een overdekte mestopslagsilo, zoals op de bij de aanvrage behoren de bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sec tie D, nummer 1546, plaatselijk bekend Servennenstraat. De aanvragen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaarschrif ten kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Tijdens deze bezwarentermijn kunnen de gemotiveerde bezwaarschriften bij ons Kollege worden ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van een bezwaarschrift het schriftelijke verzoek te doen zijn persoonlijke gegevens niet bekendie maken. Mondelinge bezwaren kunnen worden ingebracht tijdens een te houden openbare zitting op 2 januari 1990 om 09.00 uur (Van Dijk), 09.30 uur (Hermus-van Dijk), 10.00 uur (Mts. Ketelaars), 10.30 uur (Bertens) en 11.00 uur (Burgers), in het gemeentehuis van Moergestel. Alsdan wordt de gelegenheid gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt dat degene die bezwaren hebben ingebracht op bo venomschreven wijze, alsmede een ieder die kan aantonen dat hij daartoe redelijkerwij ze niet in staat is geweest, in de gelegenheid wordt gesteld om bezwaren tegen het ont werp van een te nemen beschikking in te dienen. Moergestel, 13 december 1989. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. --- Oproep: wie kan ons helpen aan de originele fo- Schaatsen te koop bij P. ^Ketelaars, Heiligen- to van de klas die we vorige week plaatsten? Graag o reaktie aan ons redaktie-adres: Oisterwijkseweg 43. 8

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 19