8.50 3.00 van kinschoten Schoenen Poirters SLAGERIJ KETELAARS B.V. Vraag het aan de Hartstichting Sporttassen De natuur is hofleverancier Diabetes-collecte K.P.J.-nieuws Fotogroep Moergestel K.V.O. Geweldig tevreden... Gezwiene Waai- nieuws Eigentijds drukwerk? Expositie Rabobank Jantje Beton! Buro ’76 Sint Nicolaas bij ’De Vurhaai’ I lijn 070-614614 /-VS nedttand— hartstichting \J/ vrienden van de hartstichting irrnmnïrnT^^ Bridge Kado- tip: K 00 STIJLMEUBELEN Voor St. Nicolaas... FONDUE- EN GOURMETSCHALEN BISSCHOP ZWIJ5EN5TPMT 72 JE EIGEN ZELF- SLACHTENDE SLAGER 'T VERSTE VLEES HAAL JE LEKKER DICHIHU’ SOEP- OF HACHEEVLEES WORSTEBROOD LEVERKAAS 1 1 f) Hartpatiënten, nirifnlg^ die met vragen zitten, bellen de infolijn voor| telefonische informatie. iio frmrrrrr Pullovers - vesten - sweaters - met bijpassende modieuze sjaals. Modehuis Kindernevendienst IA2 PAGINA 3 U bent van harte welkom. Ruime parkeergelegenheid t.o. onze zaak. Weekaanbiedingen van 30 nov. tot 6. dec. DEELNEMER WINKELAKTIE Burg. Bardoelstraat 32, Moergestel José v. Kerkoerle Rien Bertens. Op ’t moment dat deze aflevering van Moergestel Nieuws bij u in de bus glijdt, is er weer een wij ziging gekomen in de wisselexpositie van de Fo togroep Moergestel in de Rabobank. Het werk van Co Mei, dat daar in de afgelopen maand heeft gehangen, is nu vervangen door fo towerk van Jan Geerts. Als u toch moet wachten aan ’t loket om gehol pen te worden voor uw bankzaken, kunt u zich nog even omdraaien om te genieten van het fo tografisch kunnen van de leden van de fotogroep en deze keer in ’t bijzonder dus van Jan Geerts. Ook indien u geen bankzaken hebt te verrichten is een kort bezoekje bij deze kleine wisselexpo sitie altijd de moeite waard. Wij zorgen ervoor van begin tot eind. Van ontwerp tot complete uitvoering. Onze eigen ontwerpers besparen u hadden vol geld! TILBUPG 013-421Ó66 Alle Moergestelnaren die Jantje een handje toe gestoken hebben - bedankt! We hebben met deze collecte 1.604,75 opge haald. Ook alle collectanten - de scouting groep St. Jan - bedankt voor jullie hulp! Oisterwijkseweg 43, Tel. 2268 (na 19 uur) 500 gram 6 stuks UIT EIGEN WORSTKEUKEN 100 gramI. IU kunnen wij weer terugzien op het jaarlijkse tra ditionele tweedaagse Bezoek van het Spaanse Ge zelschap: de Sint met zijn Pieten. Het begon al met de overweldige aanwezigheid van belangstellenden bij de brug over de ’Reu- sel’, want daar meerde twee boten aan die onze tweedaagse gasten voet aan wal deed zetten. Na ontvangst door het Sint Nicolaascomité werden zij begeleid door Harmonie ’Prinses Juliana’ van af het Bejaardencentrum Reuselhof in optocht naar het Gemeentehuis, waar zij welkom werden geheten door de Burgemeester en Wethouders. Na de verwelkoming ging de Sint met Zijn ge volg naar ’Den Bogaard’ om de kinderen per- Donderdag 16 november vierde de bridgeclub Moergestel haar 12Vz jarig bestaan. In de grote zaal van Den Boogaard werd ’n feestelijke bridge-drive gehouden met een verras send aantal Moergestelse bridge liefhebbers, le den en gasten van de Moergestelse bridge-club. Als er nog voor ons onbekende bridge-spelers zijn, die belangstelling hebben voor de club kun nen zij tel. contact opnemen met mevrouw Wie senberg, tel. 3757. Donderdag 30 november bijeenkomst van Foto groep Moergestel om 20.00 uur in D’n Donk in de Bosstraat. Deze avond bekijken en bespreken we de diver se kerst/nieuwjaarskaarten van onze leden. Te vens kan/zal gesproken worden over Moergestel Kreatief en onze bijdragen hieraan. Wie wat klaar heeft, neme het mee. Ook ander werk kan worden getoond, indien tijd over is. Tot donder dag. De opbrengst van de landelijke collecte ’Geef ’s voor diabetes’ die van 13 t/m 19 november werd gehouden, bedroeg dit jaar in Moergestel 2790,90. Alle gevers hartelijk dank! Extra dank aan de collectanten. Met de op brengst kan het Wetenschappelijk onderzoek naar ontstaan en bestrijding van diabetes mellitus voortgezet en verder uitgebouwd worden. Dia betes is nog altijd ongeneeslijk. Mede dankzij de opbrengsten van de collectes die sinds 1982 wor den gehouden zijn de laatste jaren een aantal nieuwe behandelmethodes ontwikkeld. Heeft u de collectant gemist? Wanneer u dit be langrijke werk wilt steunen, kunt u alsnog een bijdrage overmaken op gironummer 5766 of banknummer 707070805 t.n.v. Diabetes Fonds Nederland te Amersfoort. Jawel, eindelijk is er weer nieuws van het K.P.J. front. Ten eerste de bowling, welke gepland was op 24 november jl. is verzet naar 15 december, waar door de dropping en de barbecue vervallen, hier over nog nader bericht. Ten tweede: deze week zal weer de jaarlijkse con tributie via ’n bankafschrift in de bus vallen, be taal deze snel want wie niet voor 31-12-89 betaald geeft hiermee automatisch te kennen dat hij of zij van verder lidmaatschap afziet en dat zou toch jammer zijn nietwaar? Ten derde: op 24 december wordt er door de Moergestelse K.P.J. een kerstcrossloop georga niseerd, over de juiste, lokatie wordt nog nage dacht, maar hierover word je tijdig ingelicht. Je kunt je opgeven voor deze crossloop bij W. op ’t Hoog (onze ministers van sportzaken tel. 2314. Ten vierde: jullie hebben allemaal (als het goed is) een stencil thuis gehad over het skiën op za terdag 6 januari met de K.P. J. We gaan dan (als er sneeuw ligt) naar het Duitse plaatsje Prüm. We vertrekken ’s morgensvroeg vanaf het St. Jansplein, 5.30 uur. De kosten bedragen voor le den 70,— en voor niet-leden 85,—. In deze kosten zijn inbegrepen: - skipas - ski’s en ski schoenen - vervoer (bus). Niet inbegrepen is het eten en het drinken. Maar er is daar voldoende gelegenheid om daar aan te komen. Wil je mee, geef je dan voor 7 december op bij Jan Berstens, Raadhuisstraat 7, Mdbrgestel, tel. 04243-1500. P.S. geef je juiste schoenmaat en lengte op i.v.m. skischoenen en lengte v.d. ski’s. "MOERGESTELNIEUWS" - WOENSDAG 29 NOVEMBER 1989 soonlijk te ontmoeten, vooraf gegaan door een leuke akt van de Pieten. Als verrassing werd door Sint en Zijn Pieten aan de kinderen een zaklamp, een spellenboek en een snoepzakje aangeboden. Tijdens het traditionele zaterdagavondbal voer den onze Spaanse Gasten rond de klok van tien een wervelende show ten tonele. De aanwezigen konden genieten van een opvoering van ’In de hoofdrol’, waarbij een keur van artiesten optra den. De show werd door de Sint afgesloten met een toepasselijk lied en een akt. Al met al waren het twee fantastische dagen voor heel Moergestel. Om deze twee dagen te kunnen verwezenlijken hebben wij uw hulp en steun gekregen, waarvoor wij - als Moergestels Sint Nicolaascomité - u van harte dank zeggen. Speciaal, willen wij onze collectanten, verzorgers van de optocht, verzorgers in ’Den Boogaard’, de Middenstand en iedereen die wij jaarlijks als vaste medewerkers in ons midden hebben bedan ken. Wij waren geweldig tevreden en hopen in 1990 wederom een Spaans-weekeinde te kunnen orga niseren. Op donderdag 7 december a.s. houdt de N.C.B. afd. Moergestel haar ledenvergadering. Deze ver gadering staat in het teken van de agrarische vrouw in de gemeenschap. Mevrouw Jacobs zal op deze avond de inleiding verzorgen. Het bestuur van de K.V.O. vraagt alle agrarische vrouwen om deze vergadering bij te wonen. De uitnodiging en agenda krijgt u via de N.C.B. Vrouwen laat u niet kennen en komt allen naar deze vergadering. Op zondag 3 december is er in de mis van half 12 kindernevendienst voor groep 4. Deze neven dienst zal worden verzorgd door mw. P.v. Ganzewinkel-van de Sluis en mw L. v.d. Loo-de Weert. De natuur is de gulle gever, al duurt het soms eeuwen voordat hout dat gloedvolle meubelmateriaal wordt dat u zo bewondert en waarmee u zich stijlvol en karaktervol omringt. Maar de natuur is ook grillig, daarom moet er een uiterst zorgvuldige se lectie plaatsvinden. Elke plank is een meu- belmakerskeuze. Wij zijn dat aan ons ni veau verplicht... A.s. zaterdag 2 december om 13.45 uur is hij er weer. Alle kinderen die verwacht worden hebben hierover bericht gekregen. Natuurlijk zijn ook al le andere buurtbewoners welkom in ’De Bosfa zant’. Van verschillende kinderen hebben we nog niet gehoord wat ze die middag gaan doen. Laat dit donderdag nog even bij Ans weten. We rekenen op jullie!!! Voor de leden die hebben deelgenomen aan de bloemschikcursus is hier nog de herinnering: 11 december a.s. 20.00 uur in de bovenzaal kerststukjes maken. De Sint en zijn Zwarte Pieten zullen een bezoek brengen aan onze buurtvereniging en wel op za terdag 2 december a.s. om 15.00 uur. Alle kinderen van leden in de leeftijd t/m 8 jaar zijn, uiteraard met hun ouders, zusjes en broert jes van harte welkom in Café ,’t Centrum’ van af 14.30 uur. KERKSTRAAT 10 MOERGESTEL - TELEFOON 04243-1262

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 3