Rabobank sponsort Roef!-korfbal FOTOGRAFIE I -1 ANITA V/D PAS ’n Portret... ’n origineel kadoll! LWB Meubelen ZOEKERTJES 3.50 PERSONEEL NU tweede afdruk gratis!!! Bond van Ouderen Omroep Brabant zoekt Kerstmuziek Expositie ’t Oude Kerkje TTV Moergestel Opgeven en informatie: 3459/2672 administratieve baan Nette, gehuwde, herintredende vrouw, 43 jaar, zoekt Brieven onder nr. 597 aan de redaktie van dit blad. Foto’s in opdracht van 'Moergestel- Nieuws' gemaakt zijn foto's van Chris van de Bijgaart Fotografie De training wordt verzorgd door (Europees kampioene Tae-Kwon-Do) voor 20 uur per week. Ben i.b.v. diploma Mulo A, middenstand en typen. L Tevens te koop aangeboden: Krullen voor stallen Tijdens de training wordt er h» /JK/tb alleen op techniek geoefend!!! Tijd: woensdagmiddag f van 17.30-18.30 uur EN GEZONDHEIDSCENTRUM CHRIS VAN DE BIJGAART vraagt Vanaf woensdag 29 november start Physique de zelfverdedigingssport ^^'Z^AsKarat^TAE-KWON-DO voor jongens en meisjes van 12 t/m 17 jaar Een vorm van karate waar het accent ligt op de traptechnieken. Kachelhout 7 r-n a [k Gif:. 4 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 22 NOVEMBER 1989 PAGINA 5 Roefl-korfbal geheel in ’t nieuw (foto: Ton van Elsdingen) Inlichtingen: 04243 - 3340 Industrieweg 10A Vragen naar de heer Broeren van 17 tot 19 jaar Scholing gewenst, geen noodzaak. Loon hoger dan C.A.O. alléén geplaatst bij kontante betaling! Gevonden: zilveren hanger met naam ’Petra’, rechtsonder twee hartjes. Tegen advertentiekosten terug te bekomen bij P. de Vries, 't Vunderke 2. De afdeling korfbal van S.V. Roef! is het gelukt om voor haar totale afdeling een kledingsponsor te vinden. De Rabobank was bereid om een meerjarig contract af te sluiten. Op zondag 12 november werd de nieuwe kleding gepresenteerd. Wij, van S.V. Roef! zijn de Rabobank erkente lijk voor hun sponsoring. Op de foto ziet u de volledige afdeling korfbal van S.V. Roef!, met hun bestuur, trainer en be geleidsters en tevens de heer P. Huijben, direc teur van de Rabobank. Zaterdag 25 en zondag 26 november exposeren Toon Adams, Riet Meijer en Annie Cremer olie verven, poppen en tiffany in ’t Oude Kerkje te Middelbeers. De tentoonstelling is geopend op zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en op zondag van 11.00 tot 17.00 uur. Omroep Brabant wil tijdens de kerstdagen dit jaar concerten uitzenden, met muziek van Bra bantse muziekgezelschappen. Veel koren en or kesten hebben kerstmuziek op hun repertoire staan. In het verleden zijn regelmatig platen uit gebracht met kerstmuziek van regionale gezel schappen. Omroep Brabant wil graag die kerstmuziek in Brabant verzamelen. Koren, orkesten en so listen, die kerstmuziek op plaats of band hebben, wordt gevraagd die kerstmuziek (tijdelijk) af te staan. Op 24 en 25 december a.s. wil Omroep Brabant aan de hand van het verkregen materiaal kerst concerten uitzenden. Iedereen, die kerstmuziek heeft van plaatselijke koren, groepen, solisten of orkesten, kan contact opnemen met de studio van Omroep Brabant in Tilburg, Postbus 400, 5000 AK, tel. 013-422555. Dinsdag 28 november a.s., aanvang 13.30 uur in ’Den Boogaard’. Spreker P.N.L.N. Terwindt, huisarts, zal het onderwerp ’Wat moet men doen en laten om ge zond ouder te worden’ behandelen. Na de pauze zal de heer Sj.F. v.d. Meijdenberg het een en ander vertellen, mogelijk met prakti sche voorbeelden over verantwoorde bewegingen voor ouderen. Wij verwachten dan ook vele belangstellenden. Het eerste team moest ditmaal met een invaller naar de Grasschoppers in Tilburg. De invaller, Jos Essing mocht de avond openen met zijn eer ste partijDe tegenstander was te sterk, evenals de tegenstander van Herman Reinders. Met een 0-2 achterstand betrad Piet Habraken de arena. Zoals altijd, won hij nu ook. Het dubbel was eveneens winst voor Moergestel. Jos kon ook de tweede partij niet in winst omzetten, maar Piet wist de zaak weer recht te trekken. In de twee de partij van Herman moest de tegenstander de winst aan Moergestel laten evenals in de derde partij van Piet en in die van Jos. Herman verloor zijn derde partij. Piet Habraken won 3 partijen, Jos Essing en Herman Reinders ieder een partij. Uitslag Grasschoppers 1-Moergestel 1: 4-6 Moergestel 2 speelde tegen Avanti 3 in Tilburg. Maar Avanti was te sterk. Ofschoon er zes par tijen in de derde game beslist moesten worden trok Moergestel toch aan ’t kortste einde. Met een beetje meer geluik had het een gelijk spel kunnen worden. Bart de Cort en Jan van Nuenen wonnen elk een partij en René Oerlemans bleef zonder winst. Uitslag Avanti 3-Moergestel 2: 8-2 A.s. donderdag 23 november: Moergestel 1-SBM 2 Moergestel 2-SBM 8 De wedstrijden worden gespeeld in D’n Donk, Bosstraat 3a, aanvang 20.30 uur. Publiek wel kom. Heeft u interesse in tafeltennis, kom dan eens een kijkje nemen, of bel de voorzitter 3365. Verlopen op zondagmiddag 12 november tijdens het Blaaskapellenfestival: sleutelbos met sleutels Hebt u deze sleutelbos gevonden neemt u dan contact op met de redaktie van dit blad: tel. 04243-2268. Verliezer stelt beloning in het vooruitzicht. Te koop: tekenbord 140x100 cm: 4 rijplaten 250x50 cm, telmachine met telstrook. Tel. 04243- 1612. Wie heeft er een oppas nodig? (Van zondag- tot donderdagavond). Ik ben 18 jaar. Tel. 1793. Te koop: grenen wandmeubel, grenen eet- hoek en grenen salontafel. Tel. 04243-3306 na 18.00 uur. Te koop aangeb. wegens PC-privé project 'n Phi lips MSX-homecomputer met datarecorder en mo nitor in een wit verrijdbaar computermeubel. Bijgel. worden een tekstverwerkingsprogramma en ande re nuttige software. De apparatuur is alleen voor edu catieve doeleinden gebruikt en bevindt zich nog in nieuwe staat. Levering van professionele daisy-wheel printer is mogelijk. Fam. Klijsen, tel. 3522. (geldig t/m december 1989) per zak a per zak a Z.3U 7* - 1 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 5