an REGIO-DANSAVOND FOTOGRAFIE FOTOPUZZEL 20X28CM VAN UW EIGEN NEGATIEF OF DIA. frertoRint G Isllw :r. Inbraakpreventie Op De Cursus Algemene Vorming Vrouwen (A.V.V.) ST. JANSPLEIN 5 MOERGESTEL TELEFOON 04243-1665 Parochie St. Jans Onthoofding voor ’n gezellig avondje uit! Wilt u eens ’n dansavond organiseren van uw vereniging, dan kunt u ook bij ’Den Boogaard’ terecht! geval niet te puzzelen. Dat is de prijs, want wat is nu f 9,95 voor zo'n origineel kado? Maar dan moet u wel snel zijn, want deze aanbie ding is slechts tijdelijk! Deze persoon kan bij Schoonheidssalon ’Trés Bien’ en bij Boutique ’James Dean’ een waardebon van elk f 10,- komen halen. Kijk volgende week of u toevallig de gefotografeerde persoon bent. Tot ziens! CHRIS VAN DE BIJGAART Van Vogeltjesdans tot Lambada, bij ons kunt u terecht om ze te dansen op zaterdag 11 november tijdens onze twee-wekelijkse tsi Protestantse gemeente Oisterwijk Leuk idee: een puzzel van een zelf gemaaktef oto. Op een for maat van 20 x 28 cm. op stevig karton, in 117 stukjes. Leuk om kado te doen. Leuk om zelf mee te puzzelen. En hoe moeilijk of makkelijk die puzzel is, ligt helemaal aan de dia of het negatief dat u daarvoor uitkiest. Overéén ding hoeft u in elk Ongelooflijk goed in kleur MOERGESTEL-NIEUWS - WOENSDAG 8 NOVEMBER 1989 PAGINA 2 MOI .4 W5 Op dir ver. D openb: morge we sch Natuu binner vanaf I volgd ste wel werk f pieren in puz ste oh. gekleu aan de ve spe zaama nekebi Hurk met hi fantasi ze de t Toen school Annie boldei en lat goed t gedacl metee te gaai voeler thuis i te kon ber w< een gi alle b kunne de nie der h< M.G. schikt De Bi In hel van e< wooni heel a Voor Oisterwijk: (04242) De diensten in Oisterwijk gelden van zaterdag 7.30 tot zondag 7.30 uur en van zondag 7.30 tot maandag 7.30 uur. zaterdag 11 november: W. Schopman, Kerkplein 2, tel. 04242 - 88805 zondag 12 november: E. Bicker, Groenstraat 75, telefoon 04242 - 84468 Pastorie Moergestel, tel. 04243-1340 Weekenddienst pastorieën: Bel 2320: Klooster St. Stanislaus Huisartsenlaboratorium Tilburg e.o. Elke dinsdag van 9-10 uur in het W.G. Kruis gebouw, Pr. Beatrixstraat 27. Ponsplaatje ziekenhuis meebrengen. Kruisvereniging, Pr.Beatrixstr. 27, tel. 1594 Wijkverpleegkundigen: spreekuur: ma. t/m vr. van 13.30-14.00 u. Inschr. voor kraamhulp na tel. afspraak tijdens spr.uur. Kraamhulp aanvragen vóór de 4e maand van de zwangerschap. Buiten het spreekuur is de kruisvereniging voor dringende hulpvragen 24 uur per dag bereikbaar onder tel.nr. 013-635530. Openbare Bibliotheek, tel. 04243-2243. Openingstijden: ma. en vr. 15-20 u.; di. en do. 15-17.30 u.; wo. 14,30-17.30 u; leeszaal: di. en do. 10-12.30 u. Spreekuur verloskundigen: elke 2e en 4e woensdag van de maand van 9.30-10.30 uur volgens afspraak. Spreekuur Alg. Maatsch. Werk: St. Jans- plein 7, tel. 1169. Mich van Hees en Marit v/d Boer. Spreekuur: ma., di., do. en vr. van 9-10 u., wo. alleen telefonisch op tel. 1169. Bij spoed buiten kantooruren: THD-Tilburg: 013-433584. Spreekuur Gezinsverzorging: St. Jansplein 7, tel. 3649 (Mevr, v/d Wiel) dinsdagmorgen van 9.00-10.00 uur. Oud papier: route west: v. Rijckevorsellaan, Hoefkens, Prinsessenbuurt en de straten aan die kant van Moergestel. 11-18 november Twee en dertigste zondag door het jaar: preek: Prof. W. Logister ZATERDAG 19 uur: Jongerenmis thema: Le ven na de dood. Jgt. Jo Kogels e.v. Marinus de Laat; Cornelis v. Beurden en Cornelis Sebregts echtg.; Cornelis Rijnen op ’t Hoog en Jan op ’t Hoog-Broeders; Mgd Anna Denissen-Kemps; Frans v.d. Ven e.v. Cor Sebregts; Jgt. Jack van Herck; Ad de Vries; Bertha den Otter-Smits; Adriaan Sebregts en Adriana v. Aarle en overl. kinderen; Mgd Cornelia Swinkels-Veroude; Jan en Anna Horrevorts-van Dijk; Johannes van Elderen e.v. Anna v. Herck en zoon John en Wim v. Elderen e.v. Annie de Laat; Maria Ansems-v.d. Ven. ZONDAG 10 uur: Hoogmis: Mgd Martina Rijnen-Kouwenberg; Johannes Timmermans e.v. Hendrika v. Rijzingen; Annie de Rouw- Stobbe; Lamberta Smetsers-v.d. Pol; Elisabeth Wolfs-de Bresser; Ardina Basemans-Kollenburg; Michiel v. Kempen e.v. Anna v. Huykelom. 11.30 uur: Kindernevendienst groep 5 en 6. Wilhelmus en Wilhelmina Rijnen-Kuypers; Franciscus v. Remunt e.v. Lucia van Boxtel; Marinus v. Dal e.v. Wilhelmina Denissen; Ge rard v. Esch; Catharina v.d. Wouw-v. Elderen; overl. fam. v. Kerkoerle-Markus; overl. fam. Willems-de Bakker; Lambertus Denissen e.v. Jo v. Kerkoerle; Wilhelmus Smetsers e.v. Cornelia v. lersel. DINSDAG: Mgd Sophia Jansen-Koster; Anto nia v. Oirschot-v. lersel; Henrica Prinsen-de Veer; overl. ouders Jonkers-Willems; Leo v.d. Plas e.v. Marian Beerens; Johannes Vriens e.v. Martina v. Gerven. DONDERDAG: Woutrina Horrevorts; overl. fam. Mulders-v. Lommel; Anna Grijsbach; Mgd Maria v.d. Wouw-Zeebregts; Riet Oerlemans-v. Gorp; jgt. Frans Sterken e.v. Riet van Esch; Ma ria Wolfs-Nooijen; Marinus Welvaarts e.v. Jaco ba Grijsbach; Wilhelmus de Laat e.v. Anna Jans sen; Anna Elisabeth en Engelbertus de Veer. Donderdag 14 uur: Huwelijk Wim op ’t Hoog en Marion Janssen. Zaterdag 12 uur: Huwelijk Leendert Smolders en Angelique v. Tilburg. Dinsdag: Liturgiegroep. In samenwerking met Sonnevanck, scholing en vorming van vrouwen via de onderwerpen: sociale vaardigheden; geloven in de samenleving; vrouw en politiek; gezinsbestedingen; financië le regelingen in het gezin; huwelijksgoederen recht; erfrecht enz. Data: januari en februari Duur: 10 lessen in dagdelen Plaats: Biest-Houtakker Kosten: 15 gulden per maand. Opgave zo spoedig mogelijk tel. 1492. Met het vroeg invallen van de duisternis stijgt gelijk het aantal woninginbraken. Een gegeven wat elk jaar in de herfst en wintermaanden te rug keert. Deze tijd krijgt het voorkomen van woningin-' braken grote aandacht bij de politie. Zo zal er maandelijks een artikel verschijnen met betrek king tot inbraakpreventie. Deze week het eer ste artikel met speciale aandacht voor de bevei liging van de directe omgeving van uw woning. Een inbreker heeft hekel aan tijd, licht en lawaai. Hij doet zijn werk het liefst vlug, onopvallend en geruisloos. De inbreker zal naar de zwakke plek bij uw woning zoeken. Vindt hij die niet bij u dan mogelijk bij uw buurman. Dezelfde buurman die bij u nog verteld heeft dat ’ze’ bij hem toch niet komen!Immers een doorsnee inbreker is uit op geld, tv, stereo en cheques. Goederen die ieder een wel in zijn huis heeft staan. Een donker huis en tuin is ideaal voor de inbre ker. Buitenverlichting rond uw huis is dan ook de oplossing. Lampen welke door de dader niet uitgeschakeld kunnen worden. Hierbij valt te denken aan beveiligingsverlichting welke is bestand tegen vernieling. Deze verlichting kan dan in werking worden gesteld met behulp van een schemerschakelaar of door middel van een zogenaamde ’schrikschakelaar’. Een schemer schakelaar gaat in werking zogauw, het woord zegt het al, de schemer invalt. Het voordeel is dat u bij donker t.a.t. licht hebt ook als u overdag weg bent gegaan en pas ’s avonds laat thuis komt. De schrikschakelaar stelt de buitenlamp in wer king zogauw iemand de woning nadert. Als u de ze lampen laat branden door een energiezuinige lamp (SL-lamp) dan zijn de stroomkosten te ver waarlozen. In geval van een schemerschakelaar voor maar een paar centen per nacht. Veel verlichting aanbrengen en kwetsbare plaatsen aan het zicht onttrekken helpt niet. U moet dan tevens de begroeiing wegnemen zo dat in ieder geval vanaf de straat deze plaatsen goed zichtbaar zijn. Bij kwetsbare plekken moet u denken aan begroeiing voor ramen en deuren. En heeft u al eens bekeken hoe vrij uw woning te betreden is. Een goede afscheiding is dan een oplossing. Dit kan variëren van een heg tot schut ting. Bovenstaande maatregelen kosten geld. Als u daarmee echter het gevoel krijgt dat u van huis kunt gaan zonder bang te zijn dat er ingebroken wordt dan is het een overweging waard. Overi gens zijn deze maatregelen maar een paar ter voorkoming van. In een volgend artikel komen wij terug op het hang en sluitwerk en dan met na me aan de achterzijde van uw woning. Wist u dat 99% van de woninginbraken aan de achterzijde gepleegd worden!!! Tot slot. Vertel uw buren als u een avondje weg bent. Vraag ofdat zij een oogje in het zeil hou den. En mocht u iets zien wat u verdacht vindt bel dan naar het politiebureau 04242-19111. Uw informatie wordt VERTROUWELIJK behan deld. Alleen de politie weet dat u gebeld heeft. Wilt u uw naam niet noemen dan is dat uiter aard prima. Het gaat ons om de informatie. Wijkouderling voor Moergestel: dhr. J.H. Krij ger, Wildemanstraat 48, Oisterwijk. (tel. 04242-15331). Op zondag 12 november is er om 10.15 uur een kerkdienst in de kerk in de Kerkstraat. Het is ’najaarszendingszondag’. In deze dienst zal voor gaan ds. Gijsen, die namens onze gemeente uit gezonden zal gaan worden naar Zambia. Lezin gen zijn: Gen. 24:1,7 en 11 en Lukas 10:1-20. In de Voorhof komt de kinder- en jeugdkerk bij elkaar. Verteld zal worden: Gen. 30. Ook de jongerengroep komt weer bij elkaar en de crèche is ook in de Voorhof. Na de dienst is er de gelegenheid om kennis te maken met ds. Gijsen en zijn gezin. VOOR F9.95 HAKKEN WIJ Z N LEUKSTE FOTO INJWOOTJES Weekenddienst artsen: Alléén voor spoedgevallen: Weekend 11 november: E. van Delft, telefoon 04243-1424 I 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 2