Allerheiligen I I Chris van Raak Slagerij van Zon uitgebreid en heropend Stomerij Palthe KIK en Rabobank Allerzielen-viering Jaarlijkse St. Nicolaas-collecte Moergestelse Playbackshow Fietsengraveeractie een succes Aphrodite I WOENSDAG 25 OKTOBER 1989 a.s. Zondag viering voor al uw: Bestel tijdig uw graf toefjes! CHRYSANTENPLANTEN diverse soorten, maten VASTE PLANTEN GRAFTOEFJES PLANTENBAKJES HEIDEPLANTEN Bij van Dijk Stoffen in Moergestel DE WARME BAKKER JOHN MENSINK STOER EN ELEGANT MODE PRESENTEERT “■iM’i I i verspreid in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Kerkstraat 16, Moergestel, Tel. 04243-3612 IA 12 a Huidverzorgingsinstituut Op zaterdag 28 oktober om 20.00 uur gebeurt het weer. Dan zal in de zaal van Café Rest. ’Het Cen trum’ de alweer voor de 7e keer door c.v. de Dorstvlegels georganiseerde playbackshow van start gaan. Ook dit jaar zijn er weer imitaties van neder- landstalige en internationale artiesten, zoals: Tina Turner, David Bowie, rubbere Robby, Gloria Estefan. De entree is slechts 3,— p.p. waarbij u tevens deelneemt aan een gratis loterij. Wij hebben ook dit jaar weer Huub Rozenberg als presentator. Het programma is avondvullend en achteraf is er nog de mogelijkheid om te dansen op de muziek van Marcel, de D.J. Tot ziens in ’Het Centrum’. Commissie Playbackshow Uitgave en redaktie: Buro 76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. KTS-Inclusief-Kasverkeer: een term die bij on ze Rabobank medewerkers inmiddels boekdelen spreekt. Na invoering van de GEA (Geldautomaat) begin dit jaar staat er een nieuwe ingrijpende automa- tiseringsstap te nemen: De verwerking van balie- transacties geheel geautomatiseerd d.m.v. balie- terminals(= KIK). Al uw geldhandelingen vinden voortaan plaats middels deze tv-schermen die op de balies in ons kantoor inmiddels hun plaats hebben gekregen. Vooruitlopend op een algehele verbouwing van ons kantoor zijn de balies voor de huidige nieu- Verleden week woensdag hield Slagerij van Zon-Reyrink aan het Rootven Open Huis vanwege het 10-jarig bestaan. Dit feit was niet alleen de reden dat men de deuren wagenwijd openzette voor be langstellenden. maar men had van de gelegenheid tevens gebruik gemaakt om de slagerij te vergro ten en ook de toonbank kreeg een ruimere opzet. Velen namen de gelegenheid te baat om ’n kijkje te komen nemen en de familie van Zon veel geluk voor de toekomst te wensen. Bij deze laatsten sluit ook ’Moergestel-Nieuws’ zich graag aan: van harte sukses! (foto: Chris van de Bijgaart). Op donderdag 2 november wordt dit jaar in on ze parochie Allerzielen gevierd: een dag, waarop onze gedachten teruggaan naar al degenen, die ons dierbaar waren en van ons zijn heengegaan. Wij zullen tijdens de viering van de H. Eucharis tie om 19.30 uur deze mensen herdenken. Zeer speciaal willen we dit jaar voor deze viering diegenen uitnodigen, die in ’t voorbije jaar van iemand afscheid hebben moeten nemen. Na de viering nodigen wij u dan gaarne uit, met ons een kopje koffie te komen drinken in de nieu we aula van ’St. Stanislaus’ (Kloosterlaan). Wij begrijpen heel goed dat u niet graag alleen komt; komt u dus gerust met enkele personen. U hoeft zich ook niet verplicht te voelen om te komen maar u bent wel van harte welkom. Met een hartelijke groet, Werkgroep Ziekenpastoraat Het St. Nicolaas-comité is weer volop bezig met de organisatie van het jaarlijkse bezoek van de Sint en Pieten aan Moergestel. Om dit feest ook voor 1989 wederom te doen sla gen, hebben wij ook dit jaar onze traditionele ’Enveloppen-aktie’, welke wordt gehouden van 23 oktober tot 30 oktober. Voor verdere berichtgeving over intocht en be zoeken van Sint en Pieten volgt bekendmaking in ’Moergestels Nieuws’. Het St. Nicolaas-comité Afgelopen vrijdag en zaterdag 20 en 21 oktober bestond de mogelijkheid om gratis fietsen te la ten graveren bij het station in Oisterwijk. Iedereen die zijn of haar postcode in de fiets liet graveren kreeg een gratis lot voor een loterij waarvan de trekking na het afsluiten van de gra- veeractie op zaterdag om 17.00 uur plaatsvond. Niet minder dan 600 fietsen werden in die twee dagen bij het station gegraveerd. Daarom mag deze actie, welke is gehouden in nauwe samenwerking tussen politie en de initi atiefnemer R. Mul, eigenaar van rijwielstalling Oisterwijk, gerust een succes genoemd worden. Hieronder volgt de uitslag van de trekking van de loterij: le prijs: 323; 2e prijs: 156; 3e prijs: 218; 4e prijs: 322; 5e prijs: 284; 6e prijs: 541; 7e prijs: 12; 8e prijs: 112; 9e prijs: 448; 10e prijs: 531; 11e prijs: 248; 12e prijs: 98; 13e prijs: 579; 14e prijs: 83; 15e prijs: 451. De prijzen kunnen op vertoon van het lotje wor den afgehaald bij Rijwielstalling Oisterwijk. we apparatuur aangepast en is er hier en daar ge schoven met kantoormeubilair. Zo werd er voorin de bank een speciale zithoek voor de afdeling Reizen gecreëerd waardoor het reisadviseuses van onze bank mogelijk gemaakt wordt de reiscliënten in eigen ’reis-omgeving’ van dienst te zijn. Ook kan men hier terecht voor algemene infor matie en heeft de balie een doorwijs functie naar de produktspecialisten Verzekeringen- Hypotheken en Effecten. Daarnaast zijn er een viertal Particulieren balies gerealiseerd, voor de afhandeling van de diverse bankdiensten, zoals: betalen, sparen, deviezen en reisverzekeringen. Eveneens zult u voor een bezoek aan uw safelo ket voortaan via deze balies worden begeleid. Op de plaats van de voormalige Reizen/Informa- tie hoek hebben wij een Bedrijven balie ge creëerd, alwaar onze bedrijfsrelaties hun bankza ken kunnen afwikkelen. De Assurantie afdeling heeft haar eigen plaats in de bank behouden. In een eerder stadium wer den zaken, die specifiek met verzekeringen te maken hadden al geautomatiseerd verwerkt. Ons kantoor was daarvoor reeds aangesloten op het Maretel-systeem-een communicatiesysteem tussen maatschappijen en tussenpersonen. Door invoering van nieuwe systemen zullen in de toekomst ook de polissen voor reisverzekeringen, schadeafhandelingen alsmede dossiervorming volledig geautomatiseerd verwerkt en opgeslagen worden. Omdat de invoering van nieuwe systemen en an dere werkwijze enige aanpassing behoeven, heb ben onze medewerkers een intensieve opleiding en training gevolgd. Mocht u, ondanks onze inspanningen, ervaren dat er misschien sprake zal zijn van enig bedie- ningsongemak, dan willen wij u hiervoor begrip vragen. Wij zijn er namelijk van overtuigd dat deze ’KIK’ stap het ons als Rabobank mogelijk maakt, u in de toekomst nog beter en vakkundi ger te adviseren, zodat ook de Rabobank Moer gestel, meer bank voor uw geld zal zijn. 14e Jaargang - Nr. 593 voor nóg betere service! Kerkstraat 2 5066 AS Moergestel Telefoon 04243-2831 Moergestel Tel. 04243 - 1474 Wederom een wervelende show die u natuurlijk niet mag missen! VEr zijn nog z(enkele) kaarten verkrijgbaar zolang de voorraad strekt bij Ligtvoet Schoenen en aan de zaal van ’Den Boogaard’ Woensdag 25 en donderdag 26 oktober P;. KERKSTRAAT 17 TEL. 04243-1259 MOERGESTEL z?

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 1