Midden-Brabant Radioprogramma live vanuit ’t Draaiboompje 45 jaar bevrijd I 'Hotel Crescendo' F I I R. v/d Geyn in Den Boogaard’ te Moergestel I A. v/d Snepscheut KAR III I Aphrodite Stomerij Palthe voor nóg betere service! vrijdag 20, zaterdag 21 en maandag 23 oktober: Laat nu uw postcode in uw fiets graveren, met de kans er nog een bij te winnen a afwezig van 26 oktober tot 17 november gg Rijkspolitie Oisterwijk Voorverkoop: Croentehal Crisje, Pryma Discount, SparMart, 'in den Korenmaaier’, Rabobank, mevr. Janssen, Pr. Margrietstraat 17 en (zolang voorradig) voor elke uitvoering aan de zaal. 'n Komedie bestaande uit tekst en liedjes van eigen bodem in een werkelijk schitterend decor die u zeker niet mag missen!! Zondagmiddag a.s. Krijn Torringa is de presentator van het Avro radioprogramma ’Hollands Welvaren’ dat a.s. zondag rechtstreeks wordt uitgezonden vanuit ’t Draaiboompje. Deze maand is het 45 jaar geleden dat onze regio werd bevrijd. In de laatste edities van dit blad en ook in deze uitgave kunt u artikeltjes lezen over voorvallen en wetenswaardigheden uit de Tweede Wereld oorlog. Gevestigd: Manueel Therapeut Praktijkadres: Burg. Maeyerstraat 7 5066 VL Moergestel Kriekenakker 16 Tel. 04243 -1809 Podotherapeut-Pedicure Behandeling op afspraak: tel. 078-103243 na 20.00 uur Bij van Dijk Stoffen in Moergestel DE WARME BAKKER JOHN MENSINK KERKSTRAAT 17 TEL. 04243-1259 SS Entree: f 5— Aanvang: elke avond 20.15 uur precies Bi 14.30 uur 14e Jaargang - Nr. 592 WOENSDAG 18 OKTOBER 1989 I .<S§K r Kerkstraat 2 5066 AS Moergestel Telefoon 04243-2831 VA 12 a (methode v/d Bijl Utrecht) Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst feg verzoeken wij alle inwoners van Moergestel en in ieder geval de bewoners van uisstraat op zondag 29 oktober a.s. de vlag te willen uitsteken. Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 Huidverzorgingsinstituut X MOERGESTEL z2 Uitgave en redaktie: Buro '76 Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Muzikale Komedie Om 14.30 uur gaat de zaal open en wordt er met het aanwezige publiek ’n spel gespeeld door Hans Versnel die ook tijdens het programma ’Toon tje Hoger’ presenteert. 16.00 uur De rechtstreekse radio-uitzending (Radio 2) vindt plaats van 16.00 tot 17.30 uur. ’n Keur van nationale artiesten komt voor het programma naar Moergestel. Zo kunt u die middag in ’t Draaiboompje aan het werk zien en horen: - De Havenzangers - Tony Willé - George Baker Selection - Circus Custers - Annie Schilder - Bennie Neyman - Frank Ashton - The New Four - plus nog 4 andere topartiesten die pas het laatste moment aan het programma worden toegevoegd. De toegang tot dit muzikale spektakel bedraagt 7,50. Daarom: Noteer de gegevens van uw fiets op een registra- tiekaart en laat uw postcode in het frame graveren. Aanstaande vrijdag en zaterdag 20 en 21 okto ber, kunt u GRATIS uw fiets laten graveren bij het NS Station in Oisterwijk. In samenwerking met de houder van de stalling aldaar wordt iedereen in de gelegenheid gesteld om zijn fiets te laten graveren. De aktie is niet alleen gratis: Iedereen die zijn fiets laat graveren krijgt gra tis een lotje voor een loterij, waarvan de trek king zal worden gehouden op zaterdag 21 oktober 1989 om 17.00 uur, bij het station. Deze trekking wordt verricht door K. Weimers de groepscommandant van de Rijkspolitie Oister wijk. De winnende lotnummers zullen in dit blad be kend worden gemaakt. De hoofdprijs is een dames-, heren- of kinderfiets naar keuze. De kans dat een fiets na diefstal weer terug komt bij de rechtmatige eigenaar is stukken groter, als er een postcode in het frame staat. Regelmatig wordt een fiets aangetroffen waarvan wij zo goed als zeker zijn, dat het een gestolen exemplaar betreft. In zo’n geval is een postcode bijzonder handig. Staat die er niet in, dan moe ten we het hebben van het frame-nummer, maar helaas ontbreekt deze vaak bij aangifte. Dan wordt het dus zoeken naar een naald in een hooiberg. In Tilburg en omliggende plaatsen is een gezamenlijk programma opgesteld om op gepaste wijze aan dacht te schenken aan de heugelijke gebeurtenissen 45 jaar geleden. In Moergestel hebben Stichting Avondvierdaagse, het Oranjecomité, Drumfanfare Moergestel en het Gemeentebestuur de organi satie van een aantal aktiviteiten op zich genomen. Het programma voor het Bevrijdingsfeest op zondag 29 oktober a.s. ziet er als volgt uit: 13.30 uur: Intocht via Rootven en Raadhuisstraat van Schotse bevrijders en verzetsdeelnemers on der muzikale begeleiding van Drumfanfare Moergestel. 14.00 uur: Ontvangst in het gemeentehuis. 15.00-17.00 uur: Tentoonstelling in de burgerzaal van het gemeentehuis over oorlog, verzet en be- vrijding. 12.00-14.00 uur: Bevrijdingsfietstocht. Tussen genoemde tijdstippen kan gestart worden voor een over een prachtige route uitgezette fietstocht door de omgeving met als eindpunt de Heuvel te Til burg. Daar worden herinneringslmten uitgereikt. Inschrijfkaarten voor de fietstocht zijn a 2,— verkrijgbaar bij rijwielzaken en bij de startpunten. Bij de startposten worden de routebeschrijvin gen uitgereikt. In Moergestel kan gestart worden vanaf het St. Jansplein. Wij hopen dat het programma u aanspreekt en dat u aan een of meerdere onderdelen zult deelne men. Langs deze w< Rootven en Raadhuisstraat op zondag 29 oktober a.s. de vlag te willen uitsteken.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 1