KERMAD B.V Moergestel KERMAD B.V. Driemaal goud...! I I Aankomende machinebouwers Audacia-nieuws Inlichtingen: Het Nieuwsblad tijdens kantooruren 013-375206, ’s-avonds 04242-15889 Uitgeslapen scholieren (vanaf 15 jaar) en andere vroege vogels m/v. h MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 11 OKTOBER 1989 PAGINA 9 INA 8 6-6 Zoek jij een leuke baan in de metaal en ben je tussen 17 en 23 jaar? Wij vragen: Wij bieden: In Moergestel komen krantenroutes beschikbaar, verdiensten f 40,- a f 50,- per week extra winter- en vakantietoeslag en een gratis abonnement. Ook als u (ouderen) uitkijkt naar een aardige bijverdienste, ligt hier uw kans. Laurent Janssensstraat 104 5048 AR Tilburg Telefoon 013-685971 Bericht voor vroege vogels in Wij hebben plaats voor enkele opleiding op LTS B-niveau of gelijkwaardige opleiding prettige werksfeer opleiding in ons eigen bedrijf afwisselend werk Audacia bekert verder Broekhoven - Audacia 2-3 Sollicitaties: te? Spektakel aan de Molenstraat Eg' S.V. ROEF! Korfbal üls. j l (foto: Chris van de Bijgaart). (3 6-1 4-1 0-3 0-2 Marco van de Wiel: matchwinnaar Tevens werden op deze avond drie leden gehuldigd vanwege hun 12 36-jarig lidmaatschap, te weten: Diny Oerlemans-de Laat, Jan Habraken, Bart Welten en kreeg Rietje Bekkers-van de Wouw het zil veren kettinkje vanwege haar 25-jarig lidmaatschap. Eveneens tijdens dit gezellig samenzijn werd de jubileumcommissie ’50 Jaar Crescendo’ op gepaste wijze in de bloemetjes gezet. Zij kregen ’n pluim voor het vele werk dat ze bijna twee jaar al heb ben verricht tijdens de voorbereidingen voor dit feest. ’Wij zullen jullie inzet nooit vergeten’, beëin digde voorzitter Bernard Oerlemans zijn dankwoord, waarna hij aan alle commissieleden een fraaie 3-delige pennenset met inscriptie aanbood namens de vereniging. Intussen kijkt iedereen reikhalzend uit naar de muzikale komedie, maar ’Crescendo’ voegde het af gelopen weekend weer twee prachtige hoogtepunten toe aan de viering rond het gouden jubileum. Uitslagen zondag 8 oktober: Broekhoven - Audacia (beker) Hulsel 2 - Audacia 2 E.D.N. 2 - Audacia 3 Hulsel 3 - Audacia 4 Audacia 5 - E.D.N. 3 Tuldania 3 - Audacia 6 Audacia 7 - Tuldania 4 Audacia 8 - E.D.N E.D.N. - Audacia Programma zondag 15 oktober: 14.30 uur Audacia - D.V.G. 14.30 uur Rood Wit 2 - Audacia 2 12.00 uur Audacia 3 - Jong Brabant 5 14.30 uur R.K.D.V.C. 7 - Audacia 4 12.00 uur Audacia 5 - Longa 7 10.00 uur Audacia 6 - Sarto 9 10.00 uur Nevelo 7 - Audacia 7 10.00 uur Audacia 8 - Mar vilde 10 10.00 uur S.V.G. 9 - Audacia 9 AUDACIA-PUPILLEN Programma zaterdag 14 oktober: Oirschot 1 - Audacia Dl vertrek 10.15 uur 3- 0 5-1 4- 4 3-5 3-0 1-8 2- 3 4- 1 0-9 6-3 6-0 3- 2 1-1 5- 5 5-8 IK - -- Wat Audacia in de competitie niet lukt, lukt wel voor de beker, namelijk winnen. Het zou echter niet juist zijn daaruit de conclusie te trekken dat de Moergestelnaren typische bekerspelers zijn. Niets wees erop dat juist de beker een extra sti mulans was om het zoet der overwinning te sma ken. Veeleer was het een doorzetten van de vaste lijn, zoals wij het elftal kennen vanaf het begin van dit seizoen. Veel overwicht, grote inzet, veel kansen nodig hebben om te scoren, zwakke mo menten in de verdediging. In Tilburg was het zondag niet anders. Vooral in de eerste helft was het weer duidelijk waar het Audacia aan ontbreekt. Een opper machtig Audacia schiep zich de ene kans na de andere. Afmaken, ho maar. In plaats van een vier of vijf nul voorsprong bij rust was het slechts een doelpunt van Frans Tekath, dat Audacia met 0-1 ging rusten. In de twintigste minuut van de tweede helft kreeg Marco van de Wiel het op zijn heupen. Hij speel de twee man uit en zette vanaf de achterlijn voor, waarna Peer van Kerkoerle de hoek voor het uit zoeken had: 0-2. Net als in voorgaande wedstrij den is het dan onbegrijpelijk, dat Audacia dan nog zo in de verdrukking komt. Door simpele kansen weg te geven (ongehinderd laten schieten) komt Broekhoven binnen tien minuten op 2-2. Door het overwicht wat de Tilburgers toen had den, gaf niemand van de Audacia-aanhang (zeer trouw aanwezig) nog hoop op de overwinning. Het was echter Marco van de Wiel, die een van de weinige aanvallen in het laatste kwartier van de wedstrijd, doeltreffend kon afronden. Toch het bewijs dat het betere voetbal uiteindelijk zal winnen. 1-1 Sarto w.n.s. 1-5 2-4 1-1 Tijdens de feestavond die ’Crescendo’ afgelopen zaterdag met haar eigen leden hield, werden drie angers uit het koor gehuldigd vanwege hun 50-jarig lidmaatschap. 'nUnicum dat drie personen zo’n lange tijd aan eenzelfde vereniging verbonden zijn, en dat al van- if de oprichting. Cees van de Wouw, Wim van Velthoven en Bernard Oerlemans werden toegesproken door vice-voorzitter Jan Habraken. Hij vertelde van elk van de drie wat van hun verdiensten voor het koor waarna het de beurt was aan Riet Janssen-Nouwens om de gouden speld te overhandigen aamens de Koninklijke Nederlandse Bond van Zang- en Oratoriumverenigingen. Dit had eigenlijk moeten gebeuren door een van de bestuursleden van genoemde Bond maar die kon wegens ziekte niet aanwezig zijn. Audacia D2 - Weredi 2 aanvang 10.00 uur Beerse Boys 3 - Audacia D3 vertrek 10.15 uur Nevelo 4 - Audacia El vertrek 9.15 uur Audacia Fl - RKDSV F1 aanvang 11.15 uur Nevelo F2 - Audacia F2 vertrek 10.15 uur Uitslagen zaterdag 7 oktober: Audacia Dl - Hilvaria 1 ’t Zand 2 - Audacia D2 Audacia D3 - SV. SSS 3 RKTVV 6 - Audacia El RKTW Fl - Audacia Fl Audacia F2 - Oirschot F2 AUDACIA JUNIOREN Uitslagen zaterdag 7 oktober: Audacia Al - Sarto (beker) Audacia A2 - Jong Brabant (vr)... Audacia BI - Hilvaria Were Di - Audacia Cl (vr) Programma zaterdag 14 oktober: 14.45 uur Sarto - Audacia Al vertr.13.45 uur 14.30 uur Audacia A2 - RKDVC 13.30 uur Nemelaer - Audacia BI vertr. 12.30 u- 13.15 uur Sarto - Audacia Cl vertr. 12.15 uur Niemand minder dan Alfred Hitchcock had ver antwoordelijk kunnen zijn voor het scenario vol gens welke de bekerwedstrijd Audacia Al-Sarto Al zich ontwikkelde. Audacia, dat tijdens de 90 minuten veld- en kansenoverwicht voor zich opeist: 0-0, desondanks. Sarto, dat beide helften van de verlenging de Moergestelnaren overspeelt. Wachten op het Tilburgs doelpunt, dat vallen móet. Honderdvijftiende minuut: 0-1. Honderd- zestiende minuut: Audacia trapt af. Jan-Willem Beerens poogt vanaf de middellijk een schot dat zowel precisie als kracht ontbeert. Eitje. Sarto- keeper (uitmuntend voordien) slaat op werkelijk onverklaarbare wijze aan het grabbelen. Net bolt: 1-1. Strafschoppen. Twee missers aan Moerges- telse zijde zijn fataal. Audacia-Al ligt uit de be ker. Dit zijn de wedstrijden waaruit ervaring en lering voortspruiten. Van Haarense silo-voetballers winnen met veertien vóór en nul tegen, dat is niet meer dan leuk en aardig. Maar met z’n elven knokken tegen een opponent die nauwelijks on derdoet voor het eigen team! Tn voor- en tegen spoed’, wordt iedere huweling toevertrouwd. Omdat geen speler van de Al ook maar verder dan het stadium van verkering gekomen is, bleek die wijsheid de eerste helft van de wedstrijd aan onze jongens niet besteed. Het was dat trainer Frans van de Loo de onderling verdeelde man schappen in de rust bedonderpreekte, anders zou Sarto al in de wedstrijd zelf het pleit in kruiken voordeel beslecht hebben. De tweede helft kon Audacia echter, door de switch van afbrekende naar opbouwende kritiek, geheel en al op z’n conto schrijven. Waarom dat overwicht in de ver lenging niet voortgezet kon worden? Wie ’t weet, mag het zeggen. Uitblinkende doelman, Peter van Beers, kon lang de executie nog uitstellen. Enfin, u kent het krankzinnige wedstrijdverloop inmiddels uit en te na. Spektakel aan de Molen straat, dat in ieder geval. Overigens: aanstaande zaterdag wacht de Al een belangrijke competitie wedstrijd. De tegenstander: Sarto Al!!! O, wat kan het verlangen naar wraak een sterveling toch verteren! BK Uitslagen 4-7-8 oktober: - Recreanten: Hilko - Roef! - Pupillen: Zigo - Roefi - Aspiranten: Zigo - Roefi: - Junioren: Hilko- Roefi: - Senioren: Roefi - Weebosch: Wedstrijden 14-15 oktober: Pupillen Roefi - Rosoio, veld 11.15 uur. Aspiranten vrij. Junioren Roefi - Zigo, veld 14.30 uur Senioren 2 Knegsel - Roefi, vertrek 9.00 uur Senioren 1 Roefi - Zwart Wit veld 9.45 uur Recreanten vrij. De drie gouden jubilarissen v.l.n.r.: Wim van Velthoven, Cees van de Wouw en Bernard Oerlemans. De vier jubilarissen v.l.n.r.: Jan Habraken (12 H jaarlid), Diny Oerlemans-de Laat (12 V2 jaarlid), Rietje Bekkers-van de Wouw (25 jaarlid) en Bart Welten (12H jaarlid).(foto: Chris van de Bijgaart).

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 9