I Medewerkers Muzikale Komedie-avonden vrijdag 20, zaterdag 21 en maandag 23 oktober a.s. Slagerij van Zon-Reyrink 1 Donderdag 19 oktober vanaf 9.00 uur bent u weer van harte welkom in onze vernieuwde winkel... Op maandag 16, dinsdag 17 en woensdag 18 oktober gesloten zijn. fe 10 jaar Op woensdag 18 oktober bent u van 19.00 tot 22.00 uur welkom om gezellig met ons een glaasje te drinken op ons feest en kunt u onze vernieuwde zaak eens rustig bekijken... Wij willen daardoor onze dank uitspreken voor het in ons gestelde vertrouwen en hopen u nog lang van dienst te mogen zijn... Al onze reclames gaan intussen gewoon door, terwijl de extra reclames in verband met de heropening worden bekend gemaakt in het volgende nummer van deze krant. verbouwing Rootven 74 - Moergestel - Telefoon 04243 -1769 te.- 't Hoog-Basemans, Frank van de Meijdenberg, Toos Swinkels-v/d Ven (choreografie), Ad de Beer, Rien Smits, Corry Hurkmans-Janssen (costuums ontwerp en advies), Eddie Hurk- u’ Achterste rij v.l.n.r.: Jan Habraken, Frans de Bresser, Will Pellis, Riecky Martens-van Oirschot, Jan Jonkers (toneelmeester), Kees Jansen, Marlies van Rijzingen-van Laak, Corry op mans (regie) en Ludwig Smits. Tweede rij v.l.n.r.: Jacqueline Schilders, Jeannine van der Aa-Jansen, Annie Jaszewski-Ketelaars, Yvonne Habraken, Jannie van Esch-van Daelen, Carla van Daelen-Habraken en Wim van Velthoven. Zittend v.l.n.r.: Marij Pijnenburg-Oerlemans, Christel Smits, Margreet Brinkman (muzikale leiding) en Mien van den Boogaart- .Smeets (souffleuse). Niet op de foto Vanessa van Oudheusden (choreografie), Rina Pellis-Mutsters (costuums), Wil Oerlemans (muziek), Victor Theeuwes (uitvoering), Maria van Helvoirt- van Hees (grimeuse), Gerard Oerlemans (geluid) en Mia Rijnen-van de Ven (kapster). Kaarten a f 5,- in de voorverkoop bij: Groentehal Crisje, Pryma Discount, In den Korenmaaier, SparMart, Rabobank en Riet Janssen, Pr. Margrietstraat 17. 4 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 11 OKTOBER 1989 PAGINA 5 4^ HEROPENING en OPEN HUIS bij gelegenheid van het 10-jarig bestaan van onze zaak

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 5