I 4 kalender BEKENDMAKING Judoclub St. Jan GEMEENTE MOERGESTEL P.V. Over Berg en Dal Voetbal Regio-competitie CENTRALE ANTENNE-INRICHTING MOERGESTEL BEKENDMAKING B Evenementenkalender opgeheven >3 I 1 n i S.V. Roef! Korfbal SPORT OVERDAG Glas, hup in de glasbak Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep Promotie Glasbak. L.R. FEVIOR Ponyclub FEVIOR-nieuws Familie-softbaltoernooi SV ROEF! S.V. ROEF! Handbal PAGINA 11 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 4 OKTOBER 1989 IA 10 Aspiranten Zigo-Roef!: 590-2 WAAR LAAT JE HET? 590-3 I :ker dje Met ingang van 29 september j.l. wordt op advies van de Vereniging van Kabelexpoli- tanten (VECAI) de radio-zender 'Cable One' niet meer doorgegeven via de kabel. Een en ander is een gevolg van de onlangs door de rechter gedane uitspraak. 590-1 Gemeentebestuur Moergestel. Uitslagen 30 september -1 oktober Jun. Roef!-Sp. Girls: Sen. 1 Roefl-D.D.W.: Wedstrijden 4, 7, 8 oktober Recreanten Hilko-Roef!: Pupillen Zigo-Roef! Aspiranten Zigo-Roef!:vertrek 14.30 uur Junioren Hilko-Roef!:vertrek 14.30 uur Senioren 2 Roefi-De Weebosch: veld 9.15 uur Senioren 1vrij vertrek 18.45 uur vertrek 13.00 uur 3e pl. 3e pl. 3e pl. 3e pl. 3e pl. 2e pl. Ie pl. 3-10 13- 1 11-11 14- 29 1-6 13-1 Raadpleeg altijd eerst deze kalender voor u data vaststelt van een te organiseren evenement. De kalen der ligt ter inzage op 't gemeentehuis en bij Ad Nou- wens, Kloosterlaan 13, tel. 2428. Vrijdag 6 oktober: Volendams Operakoor in de kerk. Vrijdag 20 oktober: kienen bij Audacia 20.30 uur in de kantine. 20-21-23 oktober: Muzikale Komedie t.g.v. 50 jaar Crescendo. in >e B- ile Bi el. 00 a- n, en; trie 228 do. op Programma dinsdag 10 oktober 1989: - warming up; - spel-circuit, waarbij iedereen zich naar eigen kunnen kan uitleven. Plaats: sportzaal ’De Vonder’. Tijd: van 10.15 tot 11.15 uur. Kosten: 3,— per persoon. Voor meer informatie kan men zich wenden tot Peter Wolfs, tel. 2210. 85; -■ u a- 1a 11, JtO »en ip- k- )St iU- g- Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen is ingekomen een aanvrage van C.J.M. Scherders, Oirschotseweg 84 te Moergestel, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een overdekte mestopslagsilo, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 482, plaatselijk bekend Oirschotseweg 84. Wij zijn voornemens de gevraagde vergunning te verlenen onder de voor een dergelijke inrichting gebruikelijke voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking en de daarbij behorende bescheiden ligt vanaf heden tot 4 no vember 1989 ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, en wel el ke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen bezwaren kun nen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stuk ken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, el ke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Indien daarom telefonisch wordt verzocht kunnen tot 1 week voor bedoelde datum mon delinge bezwaren worden ingebracht waarbij dan tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Gemotiveerde bezwaren kunnen worden ingebracht bij ons Kollege, waarbij dan tevens door de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek kan worden gedaan om zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Tenslotte wordt er de aandacht op gevestigd, dat degenen die bezwaren hebben ingé bracht op de wijze als omschreven, en de belanghebbenden die aantonen daartoe rede lijkerwijze niet in staat te zijn geweest, naar aanleiding van de beschikkingen beroep in kunnen stellen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur. Moergestel, 4 oktober 1989. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. JS. sis. 13- ag- 50. 'm er- an. tel, jn r. 9- Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij hebben besloten te verlenen aan: - W.L. op 't Hoog, Oirschotseweg 79 te Moergestel, een vergunning ingevolge de Hin derwet tot het oprichten en in werking houden van een overdekte mestopslagsilo, zo als op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C, nummer 1121, plaatselijk bekend Oirschot seweg 79. De vergunning is verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de om geving te ondervangen. De beschikking en de daarbij behorende bescheiden ligt vanaf heden gedurende 1 maand ter inzage ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, en wel tijdens kantooru ren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens deze termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Biblio theek, Schoolstraat 37 te Moergestel, en wel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikking kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseur; c. degenen, die tegen de aanvragen om vergunning tijdig bezwaar hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaar in te brengen. Het beroepschrift moet binnen de termijn van 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. Zij, die beroep instellen kunnen overeenkomstig het bepaalde in artikel 60a van de Wet op de Raad van State, een verzoek doen om schorsing van de beschikking en/of tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Voorzitter van genoemde afdeling. Moergestel, 4 oktober 1989. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel. Op de interscholiere clubkampioenschappen in Moergestel behaalde Joen de Ruiter: Jos Damen: Karin Roosen: Bert-Jan Smits: Dirk Willemse: Geesje v. lersel: Sabine de Laat:... Zondag 17 september jl. nam het achttal klasse M o.l.v. Jan Burgers Azn. deel aan het NKB- concours te Wanroy. Aldaar werd een verdienste lijke 4e plaats behaald, waarvoor een gelukwens dan ook zeker op zijn plaats is. Voor wat de individuele dressuur betreft nam Jac. Donkers met Charly deel (klasse LI); Jac. behaalde de 15e plaats. a.s. Zondag begint het winterprogramma met een rayonwedstrijd te Haaren (aanvang 10.00 uur). Op 10 september jl. was Geertje Roefs op de NKB-kampioenschappen in Wanroy. Ze nam daar deel aan de individuele dressuur, cat. C-Ml Met haar pony W. Adelheid behaalde ze daar een schitterende 3de plaats. Geertje, nog van harte proficiat. Op 24 september namen wij deel aan de rayon wedstrijd in Oisterwijk. We behaalden daar de volgende prijzen: Theo van Delft met Dexter, Cat. D-B 1ste prijs; Geertje Roefs met W. Adelheid, Cat. C-Ml 2de prijs. Op 29 september was de bekendmaking van de knngkampioenen. Anne-Marie Vermelis met Zi ta was reservekampioen in de Cat. E-Ll. Op 1 oktober gingen wij naar de rayonwedstrijd in Berkel-Enschot. Daar werden de volgende prijzen behaald: Anne-Marie Vermelis met Zita, Cat. E-Ll 1ste prijs; Geertje Roefs met W. Adelheid, Cat. C-Ml 2de prijs; Maria Alejandra van Delft met Isabel, Cat. D-L2 3de prijs. Prijswinnaars proficiat! Uitslagen 24 september: FC den Bogaard - FC Dalco’s I:0-0 FC den Heuvel - FC Boerenbond II:0-0 Standard Biest-Boys - FC Boerenbond I:3-1 FC den Hemel - FC Trappaf:5-0 FC de Treffers - FC Kruisbocht:9-1 FC Dalco’s II - Fam. v. Beers:4-2 FC ’t Stokske - ’t Draaiboompje:uitgesteld Aanstaande zondag 8 oktober is het dan zover. Vanaf 9.30 uur treden 20 beginnende teams en 8 gevorderde teams in het strijdperk om hun gro te kunnen op het gebied van softbal te bewijzen. Uit het grote aantal inschrijvingen, bijna het dub bele aantal van vorig jaar, blijkt opnieuw dat de belangstelling voor honk- en softbal in Moer gestel zeer groot is. In hoeverre deze teams ook de goede prestaties van onze competitieteams kunnen evenaren, speelt op deze dag geen rol. Meedoen, gezelligheid en sportiviteit komen op de eerste plaats. Sinds enkele weken is onze schitterende accom modatie uitgebreid met een nieuwe slagtunnel. In deze tunnel wordt de werpmachine geplaatst en m.b.v. het net over deze tunnel kan de slagtrai- ning uitgebreid worden beoefend. Komende zon dag willen we ook iedereen in de gelegenheid stel len om gebruik te maken van de werpmachine en tunnel. Indien het weer erg slecht is kunt u vanaf 8.30 uur het clubgebouw van SV ROEF bellen voor informatie, tel. 1966. Alle deelnemers en toeschouwers heel veel ple zier. ’n Paar jaar geleden heeft Ad Nouwens het initiatief genomen om de evenementenkalen der weer in het leven te roepen. Deze kalender had ’n tweeledig doel: 1voor verenigingen en instellingen: wilden zij iets organiseren, dan was het de be doeling dat zij vantevoren de kalender raadpleegden en daarna hun datum vaststelden op een dag dat er niets te doen was. De bedoeling was te voorko men dat twee evenementen op één dag zouden worden gepland. 2. voor de Moergestelnaren: zij wisten wat en wanneer er in hun dorp iets te zien en te doen was. Ondanks herhaalde oproepen hebben de meeste verenigingen verstek laten gaan als het gaat om het eerste doel. De praktijk wijst uit dat verenigingen eerst hun datum vastleggen en daarna de evenementenkalender inkijken. Ook al stond er iets op dezelfde dag gep land dan was dat voor de meesten nog geen reden om hun al geplande datum te verzet ten. Op deze manier had de evenementenkalen der geen enkele zin meer, waardoor is beslo ten deze met onmiddellijke ingang op te heffen. Uitslag St. Ghislain 16-9-’89. Afstand 92 km. los om 14.15 uur. Eerste duif om 15.12.58. Laatste duif 15.16.44. Oude duiven. H. Schepens, 1, 7, 11, 15; W. de Laat, 2, 5, 6, 10; L. Heeffer, 3; A. Burgers, 4, 9, 13; P. v. Herck, 8; L. v.d. Ven, 12; L. v.d. Brandenk. 14. Uitslag St. Ghislain jonge duiven H. Schepens, 1, 13, 14, 15; L. Heeffer, 2, 4, 7, 12, 19; P. v. Herck, 3; Wde Laat, 5, 6, 9; P. v. Herck, 8, 10; A. Burgers, 11, 16; J. v. Drunen, 17; L. v.d. Ven, 18; A. Westgeest, 20. Uitslag St. Ghislain 23-9-’89, Oude duiven W. de Laat, 1, 7, 12; H. Schepens, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11; L. Heeffer, 8. Uitslag jonge duiven L. v.d. Brandenk, 1, 3,11,12,19; H. Schepens, 2, 5,14,17,18, 20; P. van Herck, 4,6, 8; W. de Laat, 7, 15, 16; L. Heeffer, 9, 10. L. v.d. Brandenk speelde de eerste prijs in het sa menspel. Proficiat Leo. Dit waren de laatste vluchtuitslagen van dit sei zoen. Alle kampioenen proficiat. Het Bestuur Uitslagen 30 sept.-l okt.: welpen Roef 2 - GHV welpen White Demons - Roef: dames jun. Roef - Avanti: heren jun. Roef - Estenkol/Tachos: Wedstrijden zondag 8 oktober: dames jun. 13.00 uur Mountain Stars - Roef Opsporing verzocht!!! Wie heeft er in Moergestel en omstreken nog sportieve aktieve en mensen met interesse in de handbalsport gesignaleerd, want deze mensen zijn allen van harte welkom bij de handbalvere niging Roef. 3 September jl. werden er enkele heren op het fanulie-handbaltoernooi gesigna leerd die aan deze beschrijving voldeden. Moch ten deze heren de weg niet weten, dan volgt hier het adres waar men nadere informatie kan ver krijgen: Franky van Boxtel, de Aanstede 16, Moergestel. Wedstrijdverslag dames jun. Roef - Avanti Met de wetenschap dat ze met twee dames te wei nig in het veld moesten, begonnen de dames een beetje ontmoedigd aan de wedstrijd. Al vrij snel stond de tegenpartij met 4-1 voor. Toch wisten onze dames de ruststand te bereiken met 4-9. Na de rust (goed de moed ingesproken door de coach en een paar supporters) begonnen ze aan een prachtige tweede helft. Het was een lust te zien dat de tegenpartij er steeds meer moeite mee kregen door de taktiek die onze dames wisten in te zetten. En in de laatste minuut scoorden ze dan ook de gelijkmaker en werd het 11-11 zeker ook door onze goede keepster Maart je Drabbel. Voor Roef scoorde: Daniëlle van Nunen (4x), Desiré Snelders (3x), Nel van Dijk (3x), Moni que Theuns (lx).

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 11