I Q ranr rrm KAR 111 Jubileumfeesten ’Crescendo’ beginnen a.s. zaterdag UITNODIGING Stomerij Palthe Aphrodite Leerlingenorkest: een feit! Judoclub St. Jan Tandarts B.J. de Haan is afwezig van donderdag 5 t/m zondag 22 oktober E. VAN DELFT RECEPTIE Met H. Mis om 19.00 uur in parochiekerk We nodigen u hiervoor graag van harte uit! Jubileumcommissie 50 Jaar 'Crescendo'. I Bij van Dijk Stoffen in Moergestel is op donderdag 28 en vrijdag 29 september niet aanwezig. De H. Mis om 19.00 uur in onze parochiekerk a.s. zaterdag luidt de officiële start in van de jubileumfeesten rond het 50-jarig bestaan van Zangvereniging ’Crescendo’. De jubilerende vereniging zelf neemt het muzikale gedeelte in deze viering voor haar rekening en studeerde daarvoor de Misse Breve van Charles Gounod in. Het geheel staat onder leiding van dirigent Koos ten Berge en hij kan daarbij rekenen op instrumentale begeleiding van ’n strijkorkest en (vaste Crescendo-) pianiste Margreet Brinkman. Uitvoerig gerepeteerd Vanaf 20.30 uur bent u welkom om met bestuur en leden van 'Crescendo' het glas te heffen op het bereiken van deze mijlpaal. Dit jaar viert de Gemengde Zangvereniging 'Crescendo' haar 50-jarig bestaan, rond welk jubileum een feestelijk programma is samengesteld. Aanbieding kado Er wordt waargenomen door: Tandarts W. KAPTEIJNS Tempeliersweg 26, Haaren Tel. 04117-2518 Waarneming: P. TERWINDT Oirschotseweg 2 Tel. 04243-1204 DE WARME BAKKER JOHN MENSINK Een van de hoogtepunten uit dat programma is een die we de jubilerende vereniging willen aanbieden op zaterdag 30 september a.s. in de zaal van Tapperij 'De Schouw', Rootven 43 te Moergestel. Programma a.s. donderdag 28 september 19.00 uur Iedereen welkom Muziekvereniging Prinses Juliana Receptie ar ^4 I Si WOENSDAG 27 SEPTEMBER 1989 14e Jaargang - Nr. 589 1 K t., J Kerkstraat 2 5066 AS Moergestel Telefoon 04243-2831 NA 8 Op de koffie bij: Bernard Oerlemans Dirigent ten Berge heeft weinig aan het toeval wensen aan komt bieden. Verder is van deze receptie bekend dat het eer ste exemplaar van het Jubileumboek zal worden aangeboden, waarna het verspreid zal worden on der hen die de receptie bezoeken. Voor zover de voorraad strekt zullen na die da tum nog boeken verkrijgbaar zijn, doch over het hoe en wat zult u vanaf volgende week in deze kolommen kunnen lezen. Eveneens op de receptie zal het kado namens de Jubileumcommissie officieel worden aangebo den: ’n elektrische piano waarvan het koor al ’n tijdje gebruik maakt. De piano was ’n dringen de noodzaak voor het koor, en de jubileumcom- Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel, Biest-Houtakkeren Haghorst HUISARTS Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 KERKSTRAAT 17 TEL. 04243-1259 X MOERGESTEL z? voor nóg betere service! missie is blij dat het daarvoor de benodigde gel den bijeen heeft kunnen brengen. Tot slot willen we alle Moergestelse inwoners, oud-leden, donateurs en sympathisanten van ’Crescendo’ van harte uitnodigen om zoveel mo gelijk aan de festiviteiten deel te nemen c.q. be langstelling te tonen. In dit kader wijzen we u graag even op de uit zending van MTV van morgenavond (donder dag 28 september) om 19.00 uur. Hier hoort u o.a. nog wat nadere aankondigingen en speciaal voor deze gelegenheid ging ’n tv-ploeg o.l.v. Hans van Brunschot ’Op de koffie’ bij Bernard Oerlemans, voorzitter van het jubilerende koor. overgelaten en het resultaat is een schitterende uitvoering van Gounod’s werk. Het zal dan ook alleszins de moeite waard zijn deze viering bij te wonen. In deze krant vindt u verder de uitnodiging voor de receptie die om 20.30 uur begint in het club huis van ’Crescendo’: Tapperij ’de Schouw’. Het spits op deze receptie wordt afgebeten door Har monie ’Prinses Juliana’ die haar muzikale geluk- Uitgave en redaktie: Buro 76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. renlang alleen repeteren is dus niet meer nood zakelijk. Doordat de muzikanten een behoorlijk niveau bereiken in de tijd dat ze in het leerlingen orkest spelen, zal de aansluiting bij het ’grote’ or kest gemakkelijker verlopen. Natuurlijk zullen we ook dit jaar al enkele uitvoeringen verzorgen om zo iedereen in Moergestel kennis te laten ma ken met het nieuwe orkest. Je kunt ook al eerder naar ons komen kijken. Elke zaterdag van 16.15 uur tot 18.00 uur repeteren we in Den Boogaard- Kom gerust eens langs! Petitie fietspad Impressie Roef! Komtoer 1989 Jubileumfestiviteiten ’Crescendo' Na een aantal maanden van voorbereiding is het dan zover dat het leerlingenorkest een feit is. Af gelopen zaterdag 23 september j.l. heeft zij dan ook haar eerste repetitie gehad. Iedereen was ra zend enthousiast over dit nieuwe gebeuren bin nen de harmonie. In het begin was het nog wel wat onwennig spe len, maar na enige tijd werd het toch al een goed samenspel. Het voordeel van zo’n leerlingenor kest is dat je al vrij vlug (ongeveer na 1 jaar mu ziekschool) plaats kunt nemen in het orkest. Ja- Op zondag 1 oktober vinden in sportzaal ’De Vonder’ van 11.30 tot 14.00 uur de Interscho- laire clubkampieonschappen plaats. Deelnemers komen o.a. uit Diessen, Berkel-Enschot, Goirle en (uiteraad) Moergestel. Maria-viering 15 augustus MTV-MIX met o.a.: ^7 Gildedag Kwis Omroep Brabant Jeugdvakantieweek w

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 1