Uit Moergestel’s verleden... Vf fe 10e Beekse Marathon Sport-Overdag Moergestel Regiocompetitie ’89-’90 n S.V. Roef! Handbal Jeugdconcours Gezellige Vissers, Hilvarenbeek tegen De Rietvoorn, Moergestel k Foto’s in opdracht van 'Moergestel- Nieuws' gemaakt zijn foto's van Chris van de Bijgaart Fotografie S.V. Roef! Korfbal XGINA8 PAGINA 9 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 13 SEPTEMBER 1989 a ■S’ 2-1 Volgende week dinsdag 19 september a.s. begin- Met slechts één gedachte in de hoofden (revan- Uitslagen 3 september: Dalco’s I - Dalco’s II:... tegenstanders met deze wedstrijden zand in de ogen willen strooien. Want in de zaalcompetitie mag het gerust een stuk fanatieker gaan. Voor Roef scoorden Anton Verbeek tweemaal (een leu ke binnenkomer Anton), Harrie de Leyer twee maal, Gert van Elderen en Marco Peijnenburg, ieder eenmaal. 3- 3 4- 14 6-27 2-0 1-3 1-1 1-6 0-4 6-0 r I (6 Boerenbond II - fc ’t Draaiboompje: Boerenbond I - fc ’t Stokske: fc Trappaf - fc de Boogaard: fc Kruisbocht - fc den Heuvel: Fam. v. Beers - St. Biest Boys: de Treffers - fc den Hemel: Uitslagen 9-10 september: Pupillen Roefl-D.S.S.: Aspiranten Roefl-D.S.V.: Junioren D.D.W.-Roef!: Senioren 2 Eykelkorf-Roef!: Senioren 1 Roef!-Deuteren: Wedstrijd Donderdag 14 september bekerwedstrijd Roef - Sp. Girls veld 18.15 uur t' - Pupillen Rosoio-Roef! Aspiranten Rosolo-Roef! Junioren Roef.-Tuldania Senioren 2 Senioren 1 D. S.V.-Roef. Wedstrijden 16-17 september vertrek 09.45 uur vertrek 11.30 uur veld 14.30 uur vrij vertrek 9.15 uur 0-0 3-1 6-6 4-2 8-1 Zondag 17 september a.s. wordt in Hilvarenbeek door SV Hilko de 10e Beekse Marathon georga niseerd. Vorig jaar werd door zo’n 450 lo(o)p(st)ers op alle afstanden deelgenomen aan de Beekse Marathon. Winnaars op de hele marathon waren onder an deren: 1987 Frans Deenen 2.33.45, 1986 Frans Deenen en Ad de Bruyn 2.35.00, 1988 Ad v.d. Heyning in 2.33.58 terwijl de snelste tijd nog steeds op naam staat van Matty de Vugt in 2.24.30 uur. Onderstaand geven we even de belangrijkste punten van de Beekse Marathon: - Start en finish: in het centrum van Hilvaren beek, op het Vrijthof, recht tegenover de kerk. - Afstanden: 34 marathon 9,2 km start 11.30 uur; Vz marathon 21,4 km start 11.30 uur; ma rathon 42,195 km start 11.30 uur. - Parcours: 4 grote ronden, geheel over verhar de weg, uitgezet in de omgeving van Hilvaren beek, waarbij men na elke ronde de start en finish op het Vrijthof passeert. Na de finish van de 14 marathon mogen de lopers op de hele marathon begeleid worden. Op het parcours zijn diverse verzorgingsposten ingericht, terwijl men om de 5 km op de hoogte wordt gebracht van de dan ge lopen tijd. - Prijzen: iedere deeln(e)m(st)er ontvangt een herinneringsvaantje. Degene die de marathon uitlopen zullen een speciaal voor de Beekse Ma rathon ontworpen herinnering ontvangen. Voor de eerste drie aankomenden zal zowel bij de he ren als dames een beker beschikbaar zijn. - Inschrijving: Op de dag van de wedstrijd, op het Vrijthof vanaf 9.30 uur. - Inlichtingen: Voor inlichtingen en voorinschrij ving kunt u contact opnemen met mevr. J. v. Trier, tel. 04255-3025 of B. v. Nuenen, tel. 04255-3202. Uitslagen 9/10 september Welpen Roef 2 - Roef: Dames sen. DSC - Roef: Heren sen. Roef - Taxandria: Wedstrijdprogramma zondag 17 sept. Heren jun. 11.00 Roef - Internos Dames sen. 12.10 Roef - Elshout 2 Dames jun. 12.00 White Demons - Roef Wedstrijdverslag Roef Taxandria Roef die deze wedstrijd spelers te over had, kon maar niet goed uit de startblokken komen, toch manifesteerde de vier nieuwe spelers zich opti maal, wat weer perspectief biedt voor de komen de zaalcompetitie. De zeer fanatiek spelende Taxandrianen liepen over het niet bijster gemo tiveerde Roef heen alsof ze er niet stonden. Na een 0-8 achterstand mocht Marco tegensco- ren via een strafbal. Maar dat nam niet weg dat Roef met rust toch op een 1-12 achterstand kwam. Na de rust ging Taxandria gewoon door waar het in de eerste helft mee bezig was (sco ren). En als alles nog niet erg zat was, werd Kees Kok nog door een ontevreden supporter in de hand gestoken (wesp). Daar voor Roef de buiten competitie niet zo belangrijk is, hoop ik dat ze de Dames senioren D.S.C.-Roef!:4-14 Als tweede wedstrijd na de zomerstop zijn we buiten tegen de Kerkdrielse dames goed van start gegaan. De wedstrijd werd snel gespeelt waar door er regelmatig doelpunten vielen. Door break-outs en goedlopende baltechnieken werd het een mooie ruststand 2-7. De tweede helft ver liep verdedigend stevig, m.a.g. dat we 2 strafwor- pen tegen hebben gekregen. Aanvallend zijn we op de zelfde voet verder ge gaan waardoor D.S.C. geen kans meer zag om iets terug te doen. Dit blijkt wel uit de eindstand. Doelpunten werden gescoord door Annie op ’t Hoog (1), Nel van Dijk (1), Hennie Smits (2), Helma van Dijk (5), Susanne Ligtvoet (5). delijke nederlaag, die de senioren op 26 augustus jl. leden) betrad onze jeugd op 3 september 1989 het strijdperk. Zij zouden eens laten zien dat Moergestel wel degelijk mee kan en dat een ver nedering van hun oudere collega’s onmiddellijk wordt gewroken. Bij de senioren gingen alle prij zen naar de Gezellige Vissers, bij de junioren werden de rollen omgedraaid. Sandra Boogaers ging, ondanks het feit dat zij volgens haar vader, verkeerd had geloot, met de eerste plaats strijken via een vangst van 14 stuks en 152 cm. John van Dijk nam zijn oude stekkie weer over en werd met 13 stuks en 130 cm twee de. Frans v.d. Donk bereikte eindelijk de Top 3 met 13 stuks en 120 cm. Op de vierde plaats ein digde Tommy Vrijsen (Gezellige Vissers) met 10 stuks en 112 cm. Maarten Hooftman lag half de wedstrijd nog op een verloren plaats. Na de komst van zijn moeder en het overhandigen van een snoepje (of was het doping) keerde plotseling zijn kansen. In korte tijd viste hij zich met 10 stuks en 110 cm naar een vijfde plaats. Zesde werd Jan Lathouwers (Gezellige Vissers) met 11 stuks en 102 cm. Zevende Coen Brands met 9 stuks en 68 cm. Achtste Johan Lemmens (Gezel lige Vissers) met 9 stuks en 58 cm. Negende Kees Jansen met 8 stuks en 50 cm en tiende E. Lat houwers (Gezellige Vissers) met 4 stuks en 50 cm. Heren senioren en junioren let op!! De oorspronkelijk voor 24 september geplande koppelwedstrijd kan op deze dag niet doorgaan in verband met de Komtour. Deze wedstrijd is nu verplaatst naar 1 oktober. De concourscommissie nen we om 10.15 uur in sportzaal de Vonder met sport-overdag. Dit is het programma: Dinsdag 19 september: - Warming-up - Gevarieerde grondoefeningen - Lichte loopvormen - Ter afsluiting een balspel en rekoefeningen Dinsdag 26 september: - Warming-up - Badminton - Ter afsluiting rekoefeningen voor de meest ge bruikte spieren Dinsdag 3 oktober: - Warming-up - Oefeningen met drietallen waarbij je een halve minuut moet werken en een minuut rust, ter be vordering van de algehele conditie - Tot slot doen we een spel om tot rust te komen. Dinsdag 10 oktober: - Warming-up - Spel-circuit, waarbij iedereen zich naar eigen kunnen kan uitleven. U kunt zich van tevoren opgeven bij Peter Wolfs (tel. 2210), maar u kunt ook op bovengenoemde tijd naar de sportzaal komen. Gymschoenen zijn verplicht. De kosten bedragen 3,— per keer. Dit bedrag moet u kontant betalen op de dag zelf. Nogmaals: sport-overdag is bedoeld voor ieder een, dus komt u allemaal volgende week dinsdag. Tot ziens in de sportzaal. Deze keer ’n foto uit het archief van A. van Esch, Burg. Maeyerstraat 1. Het betreft ’n schoolfoto uit 1922. We zien op de bovenste ren, A. Wolfs, M. v/d Berg, B. Smolders. Derde rij: A. van Hest, H. van Hest, K. Smetsers, A. van Oirschot, H. van Gestel, A. 'van Gestel, J. van Gestel, H. van Laak, N. van Kerkoerle, A. v/d Zanden, J. van Gisbergen, M. v/d Meijdenberg. Onderaan: hoofdon derwijzer Pijnenburg, H. de Laatm G. de Laatm N. van Laak, W. v/d Wiel, W. van Esch, J. van Esch, A. van Esch, C. v/d Meijden berg. Onnodig te vertellen dat dergelijke foto’s altijd van harte welkom zijn op ons redaktie-adres.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 9