8 kalender II Zoekertjes... s P.H.V. ’De Veiligheid’ 60 jaar TUINPLANTEN keuze uit vele soorten eerste kwaliteit E.H.B.O.-nieuws KPJ-nieuws Kledinginzameling Medewerkers J.V.W. Concert te Middelbeers Voor alle ouderen vanaf 55 jaar GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. Nieuwe voorzitter P.G.B. Tuin'* ntrum Theuns De R in de maand? Dan doen wij er nog 'n steentje bovenop!!! Toer Mee 1989 Muziekvereniging Prinses Juliana bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en verbouw Oisterwijkseweg 32 5066 XD Moergestel Telefoon 04243 - 3604 machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen Buro ’76 tussen 17.00 en 19.00 uur niet meer bereikbaar... Ons redaktie-adres Oisterwijkseweg 43 is telefonisch niet meer te bereiken tussen 17.00 en 19.00 uur. Dringende boodschappen kunt u inspreken op de telefoonbeantwoorder. fes Hoe Zoekertjes insturen? Kindernevendienst PAGINA 5 1INA4 it Namens de Aktiviteitenkommissie - I Raadpleeg altijd eerst deze kalender voor u data vaststelt van een te organiseren evenement. De kalen der ligt ter inzage op 't gemeentehuis en hij Ad Kou wens. Kloosterlaan 13. rel. 2428. Emmerseweg 23, Diessen Telefoon 04254-1231 A.s. maandag 18 september worden alle E.H.B.O.-ers om half acht ’s avonds verwacht bij het Wit Gele Kruisgebouw. Op deze avond vindt er een oefening plaats met diverse hulpverlenen de instanties. Waar en hoe wordt nog angstval lig geheim gehouden!!! Er wordt gewerkt met Lotus-slachtoffers. Niet iedere E.H.B.O.-er zal hulp kunnen verlenen, maar je steekt er altijd iets van op ’hoe te hande len bij cameliteiten’. Het bestuur hoopt dan ook dat vele E.H.B.O.-ers hieraan deelnemen. In middels heeft iedereen de E.H.B.O.-info ontvan gen hierin staat niet vermeld de jaarlijkse aktie van 16 tot 22 oktober, noteer deze data in je agenda. Het nieuwe E.H.B.O.-boek is verschenen, dit zou dan ook elke E.H.B.O.-er verzocht worden te kopen om zodoende deze materie te kunnen volgen. Kosten van dit boekje is 15,—. Geef je naam even door aan Toon Foncken, tel. 3187 zodat hij ze dan centraal kan inkopen. Nog enkele mededelingen om te noteren: Maandag 18 september: grote oefening Woensdag 20 september: Bestuursvergadering Donderdag 21 september: Lesavond, en worden er afspraken gemaakt voor de komtoer die gehou den wordt op zondag 24 september. Met groeten Het bestuur Gewoon: de tekst op een vel papier (of op de bon in de krant), 5,— erbij en in de bus stoppen bij ons redaktieadres, dat is alles! Zoekertjes worden alléén geplaatst indien ze bij opgave zijn voldaan! Bingo Op woensdag 20 september a.s. gaat de eerste bingo van het nieuwe seizoen van start. Deze zal wederom gehouden worden in de re- kreatiezaal van de Reuselhof. Aanvang 7.30 uur (half acht). Daar deze avonden in het verleden steeds succes vol zijn verlopen, is aan de opzet geen verande ring gebracht. Voor een kleine inleg zijn er ook weer nuttige en prachtige prijzen te verdienen. Een kop koffie staat er voor u klaar. Wij verwachten weer een grote opkomst. Misschien ten overvloede vermeld ik nog één maal wat de KPJ Moergestel 16 en 17 september a.s. van plan zijn. Op zaterdagavond 16 september komt in onze feesttent aan de Heuvelstraat Veronica’s drive- in show en als bekroning van de avond een op treden van Albert West, een zanger die al 25 jaar in de top van de Nederlandse showbusiness mee draait. Ondanks dit geweldige aanbod zijn de entreeprij zen laag gehouden, niet-leden betalen 7,50 en KPJ-leden betalen 5,—. Op zondag 17 september is er in de mis van half 12 kindernevendienst voor groep 5-6. Deze nevendienst zal worden verzorgd door mw. v.d. Loo en mw. Hoeven. ’Sport Overdag’ vanaf 19 september iedere dins dagmorgen van 10.15 uur tot 11.15 uur in de Vonder. 23 september: Wijnfeesten van de Durdraaiers in ’t Draaiboompje. 24 september: Wielerronde van Moergestel. 30 september: Jubileummis en receptie 50-jarig bestaan ’Crescendo’. ringen, verenigingen en individuen de mogelijk heid bieden om het verkiezingsprogramma te on derbouwen met hun visies, meningen en wensen. Samen met de heer Loosveld zien wij de P.G.B.- toekomst met optimisme tegemoet. Bestuur en fractie P.G.B. "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 13 SEPTEMBER 1989 Op woensdag 20, donderdag 21, vrijdag 22 en za terdag 23 sept. wordt er voor de tweede keer dit jaar de kledingaktie gehouden voor de ’Stichting Mensen in Nood’. Men kan dan goede kleding (geen vodden) bren gen bij de volgende adressen: Winkel Boeren bond, Schoolstraat; Johan v. Esch (benzine pomp) Schoolstraat; mevr. Heikants, Rootven 16; mevr, de Groot, Oisterwijkseweg 60; H. v. Oort, Stokske 1. Graag de kleding goed verpakken in gesloten plastic zakken, liever geen dozen. Ook lakens en gordijnen zijn welkom. Wij rekenen op uw medewerking, zodat het weer een geslaagde aktie wordt. Voor meer informa tie kunt u terecht bij H. v. Oort, Stokske 1, tel. 1389. Hier volgen de namen van de 5 hoogstgesponsor- dc kinderen, die verrast zullen worden met een prijs: Hein van lersel, Maarten Terwindt, Mieke van Grinsven, Roel Verheven en Marloes Verheyen. Proficiat ermee. Dc wissclbeker gaat nu voor de 3c maal naar Hein van lersel. Dien Ketelaars, ons allen bekend, stond ook dit jaar weer bijzonder hoog. Uit dank daarvoor ont ving zij een bloemetje. Nu behoort de Toer Mee 1989 weer lot hel ver leden, maar... het volgend jaar trekken wij er weer op uit. Noteert u maar vast: Toer Mee 1990 - 26 augustus. Voor u allen een sportieve groet. Werkgroep M.O.V. Leon Loosveld keert weer terug als voorzitter van de Partij voor Gemeenschappelijke Belangen. De ledenvergadering van de P.G.B. benoemde hem als opvolger van Ton Hofmans die om per soonlijke redenen het voorzitterschap neerlegde. De heer Loosveld heeft in het verleden steeds met verve de belangen van de P.G.B. behartigd en zonodig verdedigd. De leden hebben er dan ook het volste vertrouwen in, dat hij hen met be leid door de verkiezingsstrijd van de komende ge meenteraadsverkiezingen (maart 1990) zal leiden. Net als in 1986 zal hij in ieder geval alle groepe- Op zondag 17 september begint stipt 12.00 uur het unieke touwtrekken over water. Hier kunnen kinderen, jongens en meisjes, mannen en vrou wen, vrienden en vriendinnen hun krachten via het touw, met elkaar meten. Deze treksters of trekkers rekenen ook op de steun van ouders, vrienden of vriendinnen en/of buurtbewoners. Dus wil je een gezellig spektakel meemaken, dan moet je a.s. zondagmiddag op het wedstrijdter rein aan de Heuvelstraat zijn. Hieronder is een foto afgebeeld, welke een zeer goede impressie geeft van hoe het toegaat op zo’n touwtrek toernooi. Harmonie Prinses Juliana zal komende zaterdag 16 september een optreden verzorgen te Middel beers. Dit ter gelegenheid van het 100-jarig be staan van de plaatselijke muziekvereniging. Tij dens dit evenement zullen ook nog andere korp sen uit de regio optreden. Ons programma bestaat uit 5 werken waaronder het zeer beken de muziekstuk ’Music’ van John Miles. Het op treden is gepland om 15.45 uur. U bent natuur lijk weer van harte welkom. Vlooienmarkt Afgelopen zondag zijn alle leden van de harmo nie en drumband in aktie geweest om de vlooi enmarkt tot een goed einde te brengen. Met te vredenheid kunnen we dan ook zeggen dat dit is volbracht. Ondanks de wat minder in aantal ge komen bezoekers dan we gewend zijn, is het ze ker een geslaagde markt geworden. Uiteraard zonder de medewerking van Den Boogaard en de Moergestelse bevolking had deze aktiviteit nooit plaats kunnen vinden. Daarom willen wij ieder een bedanken die op de één of andere manier een steentje hebben bijgedragen. We hopen dat we ook het komende jaar weer ieders medewerking zullen krijgen. Nogmaals iedereen bedankt! Bestuur en leden Afgelopen zaterdagmiddag was op het terrein gelegen achter 't Stokske nog eens het spectaculaire ’pakwerk’ te zien. Toon van Kerkoerle was de man die het warme pak aan kon trekken toen een van de twee pakwerkers gewond raakte. Hier zien we hem in actie tijdens zo’n oefening, terwijl op de achtergrond keurmeester Harrie Beerens de zaak nauwlettend in de gaten houdt. De kijklus- tigen hadden er plezier in om in het zomerse zonnetje de honden aan het werk te zien. (foto: Chris van de Bijgaart). Zoals jullie allemaal weten is er voor de medewer kers van jeugdvakantie-week een kampeerdag of weekend op touw gezet. Wij willen jullie verzoeken om de deelname brief jes tijdig (vóór 14 september) bij onderstaande personen in te leveren. Mocht je geen brief ontvangen hebben maar heb je wel aan de jeugdvakantie-week meegedaan dan kan je ook even contact opnemen met on derstaande personen. Wij wensen jullie alvast veel plezier. Vanessa v. Oudheusden, Vooskerbos 6, tel. 1943; Sjef Schilders, Kruysackerstraat 22, tel. 2326; Helmut Habraken, O’wijkseweg 51, tel. 2159. JU I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 5