Zoekertjes... i t g Ihidacia-nieuws Sport Softbalaspiranten Roef glansrijk naar kampioenschap! Matige start Audacia L.S.C. - Audacia2-2 Viertal Ponyclub ’t Wit Paardje Haghorst Bondskampioen Gewest NCB S.V. Roef! Honkbal Softbal Peanut S.V. Roef! Handbal Nog één minuut en drie kwartier Hoe Zoekertjes insturen? Audacia wil goede binding met sponsors a.s. zondag thuis tegen T.A.C. PAGINA 9 4/? ier 'tZand 1 - Audacia Al Bert Verhoeven Hieronymus 4 - Audacia Cl 18.30 uur Audacia A2 - G.S.B.W. 2 R.K.T.V.V. 5 - Audacia BI 9-0 4-0 4-0 125 )are em- car- len- leer AC yp- een ids- yo- zen r of *t) na n et iel Lit n- en ij- 3- on- het Jg- te- de zo 1/ bij tn- tafi- ize- riode -eke- :dan open Jeder- •meer tocht, schie- rielfa- innen iet 30 Zorol- ,1 van eigen dezen gra ten of i doet ilaan- Gin- ee te jubi- ic Nouwens spreidden een fors aantal pk’s ten to nele. Het valt te hopen dat beide spelers niet naar de marathonsport wegvloeien. Maar och, hier apart namen noemen zou niet mogen: er viel geen zwakke plek te bespeuren. En bovenal: zowel de kwaliteit van de tegenstander als het mogelijk ge vaar van overmoed dient ons hier ervan te weer houden met verder loftuigingen door te gaan. De start van de competitie was voor Audacia in Lennisheuvel. Het was meteen duidelijk dat op dit niveau voor ieder punt keihard gevochten moet worden. Tegenover de individuele klasse van Audacia stelde L.S.V. een enorme werklust aan de dag, die hen lange tijd uitzicht bood op de overwinning. Tegen het einde van de eerste helft kwam de thuisclub na een riante mogelijkheid voor Audacia (Pieter v.d. Dungen) aan de leiding door een mooi doelpunt van Berrie van Weert. In de 8e minuut van de tweede helft werd het door Frank v.d. Berg zelfs 2-0, waarna Audacia begon aan een inhaalrace. Na een goede aktie legde Pie ter v.d. Dungen de bal op het hoofd van Marco v.d. Wiel, die keurig inkopte 2-1Na deze tref fer was het dezelfde speler, die zich wist te ont doen van twee verdedigers en vervolgens ook de keeper verschalkte 2-2. Audacia mocht van geluk spreken dat ook de scheidsrechter een van de weinigen was, die niet zag dat Marco bij deze ak tie zijn arm nodig had. Zoals zo vaak bij derge lijk scoreverloop waren de beste kansen voor de overwinning voor de ploeg, die gelijk gemaakt heeft. Frans Tekath schoot een riante mogelijk heid te zwak in en Bert Snepscheut had beter lot verdiend met een prachtig schot dat net langs ging. Beide ploegen kregen tenslotte wat zij ver dienden. Op zondag 27 augustus j.l. heeft op het geweste lijk Bondsconcours van de NCB te Teteringen het viertal van onze vereniging in de klasse L het Bondskampioenschap behaald. Ook het achttal was succesvol met een 4e plaats. Bij het springen klasse Z werd Jolanda Steven 4e. ■Uitslagen zondag 3 september 1989 IL.S.V. - Audacia IAudacia 2 - Rood Wit Blauw ID.V.V.C. 4 - Audacia 3 I Tere Di 3 - Audacia 4 ■Audacia 5 - ’t Zand 6 lï.C.B. 3 - Audacia 6 I Audacia 7 - Viola 5 IOirschot V. 9 - Audacia 8 Audacia 9 - Spoord. Boys Programma zondag 10 september 1989 - 14.30 uur 11.30 uur 12.00 uur 12.00 uur 10.00 uur 12.00 uur 10.00 uur 10.00 uur Wedstrijden 7 september 19.30 uur RecreantemTilburg - Roef! Zaterdag 9 september 11.00 uur Peanuts: Vierkamp bij D.V.S. 18.00 uur Hb 1: Roef! - Gemert 11.00 uur Hb pup B: Roef! - Red Sox 11.00 uur Hb asp: Roef! - Jeka 13.00 uur Hb jun: Roef. - HBS 11.00 uur Sb asp: Roef. - Jeka 12.30 uur Sb asp. Roef. - Jeka 18.30 uur Sb2: Roef - Knuppelaars Zondag 10 september Recreanten vierkamp bij Kickers. Op het Roef! terrein promotie-wedstrijden naar landelijke klasse van Softbal 1 12.00 uur Roef - St. Lodewijk 14.00 uur St. Lodewijk - Amsterdam 16.00 uur Amsterdam - Roef 2-2 4-1 2-8 2-1 5-1 3-5 2-2 4-2 7-2 2-2 9-0 ciale mag -bij Co- zelfs :.e.a uot >set- het Uitslagen 2 september Welpen Roef - Taxandria Welpen White Demons - Roef 2 Wedstrijden zaterdag 9 september Welpen 11.00 uur Roef 2 - Roef Wedstrijden 10 september Dames sen 11.00 uur DSC - Roef Heren sen 11.00 uur Roef - Taxandria Heren jun 12.10 uur Roef - Groene Ster Familiehandbal Toernooi Zondag 3 september werd Roef s eerste familie handbal toernooi. Verspeeld in dit gezellig verlo pen festijn streden 8 teams in 2 poules op een sportieve manier om de overwinning. Uitslag eerste poule 1. Fam. v.d. Loo; 2. EZOH; 3. Fam. van Oud- heusen; 4. Harry’s teams. Uitslag tweede poule 1. Fam. Jonkers; 2. Fam. Wolfs; 3. Fam. van Nunen; 4. Gentle Shoes. Eigenlijk is het jammer dat in zo’n goed draaiend en spelend team als de fam. Jonkers geen aktie- ve handballers(sters) meer zitten want zulke handballers(sters) kan Roef goed gebruiken! Ruud Trines Het bestuur van een amateurvereniging is Ruud Trines niet vreemd. In zijn geboorteplaats Mei- jel was hij aktief voetballer en bestuurder van de tafeltennisvereniging. Hij was in voor een bestuursfunktie bij Audacia om vooral Moer gestel beter te leren kennen. Dat het uiteindelijk het voorzitterschap is geworden was niet zijn eigen keus, maar nu het eenmaal zo is wil hij zich voor de volle honderd procent inzetten. Zij eer ste taak vond hij het op peil brengen van een bestuur van negen personen. Daarbij is gezocht naar mensen, die verantwoordelijk kunnen zijn voor een taak binnen de vereniging. Aan de ta ken zijn commissies verbonden, die onder het verantwoordelijk bestuurslid funktioneren. Zo is er ook een commissie sponsorzaken o.l.v. Gerard Kreijveld, die de afgelopen maanden veel werk heeft verzet. Wie nu het hoofdveld aan de Mo lenstraat ziet, kan konstateren dat er veel recla meborden zijn bijgekomen. Al deze sponsors zijn uitgenodigd de eerste thuiswedstrijd tegen het Tilburgse T.A.C. bij te wonen. Aan hen is ook een seizoenkaart aangeboden, waardoor tot uit drukking komt dat Audacia een goede binding wil met haar sponsors. Toen in de eerste helft van de wedstrijd Audacia Al - Hilvaria Al het al 7-0 in het voordeel van de Moergestelnaren stond en een vleugelspeler van Hilvaria aan Audacia-grensrechter Jan op ’t Hoog vroeg hoe lang er nog te gaan was, besloot laatstgenoemde, alsof ’t voor de Pezerikken al niet erg genoeg was, er nog een demoraliserend schepje bovenop te doen. ’Nog één minuut en drie kwartier,’ zo deelde Jan snerend mede. Echt veel heeft het allemaal nou ook weer niet gehol pen. Na de hervatting vielen nog ’slechts’ twee Audacia-goals te vieren zodat voor de tweede week op rij de Al een 9-0 overwinning behaalde. En dat was binnen de juniorenregionen niet ’t enige fraaie staaltje die zaterdagmorgen. Ook de A2 en de Cl hielden achterin de boel droog ter wijl van voren de goals in overvloed neer- plensten. Beide elftallen boekten een 4-0 over winning. ’t Blijft met de Al dus voorspoedig gaan. Zon der aanvoerder Jack Linkels werd de eerste com petitiewedstrijd tegen Hilvaria in de Al-klasse met gezwinde spoed ingezet. En al bleef de eer ste goal vrij lang uit, van meet af aan was duide lijk dat aan de Molenstraat voor al wat Audacia heette slechts te juichen viel. Spits Jan-Willem Beerens bleek maar liefst zes maal het eindstati on van de geel-blauwe lokomotief waarvan de motor als brandstof een flinke portie inzet ken de. Men name de ’halven’ Corné Zoontjes en Er- De wedstrijden werden verreden onder niet idea le weersomstandigheden, wat echter niet weg nam dat het kampioenschap behaald werd met maar liefst 12 punten verschil met nr. 2 de Favo- rietjes Haarsteeg. Door deze stand van zowel het viertal als het achttal worden beiden uitgezonden naar de Ne derlandse Kampioenschappen van de NKB te Wanroy (N.Br.) en wel op zondag 10 september a.s. Er zal dan ten strijde gestreden moeten wor den tegen verenigingen uit Limburg, Noord- Brabant en Gelderland. Wij wensen onze amazones en ruitertjes veel suc ces toe! Audacia - T.A.C. R.A.C. 2 - Audacia 2 Audacia 3 - Gloria 3 Audacia 4 - Uno Animo Zigo 3 - Audacia 5 E.D.N.’56 3 - Audacia 7 Audacia 8 - R.K.V.V.O. 6 Hieronymus - Audacia 8 Audacia junioren Uitslagen 2 september 1989 Audacia Al - Hilvaria Audacia A2 - Hilvaria 2 Audacia Cl - Taxandria 7 Programma zaterdag 9 september 1989 14.30 uur vertrek 13.30 uur 14.30 uur 14.45 uur vertrek 13.45 uur 12.30 uur vertrek 11.30 uur Door winst in de dubbel tegen Gambro Twins uit Oosterhout kan het kampioenschap in de hoogste aspirantenklasse (A) Roef niet meer ontgaan. In twee uitstekende wedstrijden, met daarin 3 homeruns en 10 honkslagen plus goed veldspel, wist Roef met resp. 12-8 en 14-5 van de Twins te winnen. Door deze winst is Roef onbereikbaar geworden voor de achtervolgers; met nog 4 wedstrijden te gaan bedraagt de voorsprong maar liefst 13 pun ten op ’naaste’ belager Jeka uit Breda. Ondanks de soms wat magere tegenstand mag gerust worden gesteld dat het team een uitsteken de prestatie heeft geleverd. Vorig jaar werd het team al kampioen in de asp. B - klasse en dit jaar werd meteen doorgestroomd naar het kampioenschap in de A - klasse waarin de beste teams van Brabant uitkomen. Uit de tot nu toe gespeelde 20 wedstrijden be haalde het team 38! competitiepunten; er werd slechts één wedstrijd verloren tegen de Ducks uit Boxtel en dat slechts met één punt verschil. De prestaties van dit team bleven ook in Brabant niet onopgemerkt; maar liefst 5 meisjes werden geselekteerd voor het rayonteam dat mee gaat spelen voor de Nederlandse rayonkampioen- schappen in Uithoorn. Door het behaalde kampioenschap krijgt dit team de kans te spelen voor het Nederlandse kampi oenschap asp. A wat een unicum is in de geschie denis van H.S.P.-Roef. Een team wat zeer veel beloofd voor de toekomst dus. A.s. zaterdag 9 Sept, worden de 2 laatste thuis wedstrijden gespeeld, waarbij iedereen, maar met name de ouders van de speelsters van harte wel kom zijn. Zij waren onmisbaar bij het vervoer waarvoor onze hartelijke dank. De wedstrijden beginnen om 11.00 en 12.30 en tegenstander is Jeka uit Breda. Na deze westrij- den kan het kampioensfeest losbarsten. Van harte gefeliciteerd: Maremca de Wilde, Monique Schilders, Manu ela Schellekens, Wendy van Esch, Yvonne Trommelen, Susan de Rijck, Suzan Traa, Ellis Ketelaars, Judy Vissers, Silvia Schilders, Imke Denissen en Miranda van Korven en de trai- ners/coaches Mirian Janssen en Peter van de Wiel. Gewoon: de tekst op een vel papier (of op de bon in de krant), 5,— etbij en in de bus stoppen bij ons redaktieadres, dat is alles! Zoekertjes worden alléén geplaatst indien ze bij opgave zijn voldaan! Met de dreigende degradatie in zicht zijn in Au dacia nogal wat veranderingen doorgevoerd op bestuurlijk niveau en technische leiding. In de wetenschap dat een geroutineerde trainer in de 1 persoon van Bert Verhoeven in Moergestel was komen wonen en voorzitter Piet van Hazendonk zich niet meer herkiesbaar zou stellen, was het voor het bestuur tijd orde op zaken te stellen. Bert Verhoeven werd de technische leiding in het vooruitzicht gesteld voor het nieuwe seizoen. Vanuit zijn eigen werksituatie in Tilburg kende hij de vrijgezel Ruud Trines, die aan het Mispel- bos in Moergestel woont en die bestuurlijke kwa liteiten werden toegedicht. Van het een komt het ander. Bert Verhoeven trainer van Audacia en Ruud Trines voorzitter van het bestuur. Bert Kampioensviertal ’t Wit Paardje Haghorst, v.l.n.r.: Monique v/d Berg, Sabine v/d Wouw, Daisy Asveld, Monique op ’t Hoog. GIN A 8 ImOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 6 SEPTEMBER 1989 loop al zo’n 20 jaar in de voetballerij mee, waar van als aktief voetballer vooral bij Willem II, waar hij heeft gewerkt met trainers als Jan Reker, Jaap v.d. Leek en Henk de Jonge. Hij is trainer geweest bij o.a. Helvoirt, Nevelo, Sarto, Gudok etc. Zijn drie zonen spelen bij de jeugd van Audacia. Bekerwedstrijd 2e ronde Woensdag 6 september Nevelo - Audacia Al Audacia pupillen Uitslagen pupillen zaterdag 2 september Audacia Dl - Taxandria3-5 R.K.T.V.V. - Audacia D27-0 Audacia D3 - Nevelo 20-9 R.K.T.V.V. - Audacia El4-3 Beerse Boys F1 - Audacia F14-0 Audacia F2 - Oirschot F20-4 Programma pupillen zaterdag 9 september Willem II Dl - Audacia vertrek 10.15 uur Audacia D2 - Riel 1 aan vang 10.00 uur Beerse Boys 2 - Audacia D3 vertrek 10.15 uur Audacia El - Oirschot 4 aan vang 11.15 uur Audacia Fl - Nemelaer F1 aanvang 11.15 uur Nemelaer F2 - Audacia F2 vertrek 10.15 uur Nieuwe jeugdleden welkom bij SV Audacia Nog steeds zoeken wi naar nieuw talent voor on ze voetbalclub. Van de zes jaar kun je al lid wor den van SV Audacia, maar vooral zoeken wij jon gens voor onze Cl junioren. Deze zijn in de leef tijd van 12 en 13 jaar. Ook bij de D2 pupillen kunnen wij nog best nieuwe spelers gebruiken. Maar wil je eerst een paar trainingen bijwonen, dat mag ook. Voor inlichtingen of voor opgave kunt u terecht bij Ton Bouwmans, Voorbeemt 14 of bij Nico Oerlemans, Pater Helmerplein 22. ifiS

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 9