Binnenkort in Moergestel WODI JOSVANHULTEN Wodi t 10 Prinses Irenestraat 11 Moergestel i Dè nieuwe manier van schoonmaken en poetsen van uw auto!! Straal- en verf spuitinrichting S.V. Roef! Honkbal Softbal Peanut INDUSTRIEEL VERFSPUITER Uw stem ’’telt” bij de Echte Bakker...! S.V. Roef! Handbal Kaartverkoop Europese Kampioenschappen Schaatsen MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 30 AUGUSTUS 1989 INA 6 PAGINA 7 19.00 uur 8-24 3-24 4-29 7- 7 7-12 12- 2 Moergestel, /en UR AUTOCLEANING VAN BREDA 10.00 uur 10.00 uur RKTW 2 - Audacia D2, vertrek Audacia D3 - Nevelo 2, aan vang. RKTW 5 - Audacia El, vertrek 14.30 uur 14.30 uur 13.00 uur 11.00 uur 10.00 uur 12.00 uur 10.00 uur 11.30 uur 18.30 uur 18.30 uur 11.00 uur 1-3 11- 1 8- 5 17- 4 zitplaatsen Oost-tribune zitplaatsen West-tribune staanplaatsen Schaatsclub „De Vennen.” 0- 9 0- 6 4- 0 0-17 Alphen: J. v/d Wouw, tel. 04258-1878 Goirle: Nieuwkerksedijk 17ab, 013-346844 3-1 1-8 6- 5 10- 9 1- 6 8- 8 3- 6 25-15 21-11 In verband met de constante groei van ons bedrijf komen wij graag in kontakt met een (ervaren) U werkt bij ons in een modern uitgerust bedrijf, waarbij de zuiverheid en de veiligheid van de werkplek en het werken voorop staan. Uiteraard wordt een goede productie dienovereenkomstig beloond! Reakties graag telefonisch of schriftelijk aan Wodi, t.a.v. J. v/d Wouw, Zandstraat 5, 5131 AB Alphen (N.Br.) Voor al uw straal- en spuitwerk o.a.: LANDBOUWMACHINES VRACHTWAGENS CONTAINERS STAALCONSTRUCTIES EN BOUWMACHINES zijn allen van harte welkom bij de handbalvere- niging Roef, en vanaf 6 jaar is er altijd wel plaats voor enthousiaste nieuwe leden. Voor opgeven en/of informatie kunt u zich wenden tot: Franky van Boxtel, De Aanstede 16, tel. 3103. Uitslagen Welpen GHV-Roef: Welpen Roef 2-Desk: Dames jun. Roef.-Elshout: Heren jun. Groene Ster-Roef: Heren sen. Were Di 2-Roef: Wedstrijden zaterdag 2 september Welpen 11.00 Roef-Taxandria Welpen 12.50 White Demons-Roef 2 Familiehandbaltoernooi Zondag 3 september dan is het eindelijk zover dan start voor de eerste keer het familiehandbal toernooi waarvan de eerste bal rond half twaalf geworpen zal worden. Bij het ter perse gaan van ’Moergestel-Nieuws’ was het exacte aantal deelnemers niet bekend maar vast staat dat het een geslaagd evenement zal worden waaraan een behoorlijk aantal Moer- gestelnaren zal deelnemen. Hopende dat het weer ons niet in de steek zal laten wensen wij de deel nemers en toeschouwers een gezellige dag toe. Opsporing verzocht! Wie heeft er in Moergestel en omstreken nog sportieve, aktieve en mensen met interesse in de handbalsport gesignaleerd, want deze mensen U. ECHTE rEq Kerkstraat 12 - Moergestel - Telefoon 04243 -1268 JrT7|® Dus voor iedereen, die denkt de goede prestaties van onze softbalkampipenen te kunnen verbete ren of, iets minder, is dit de gelegenheid om het te laten zien. Men kan inschrijven voor 25-9-89 bij Annie Hekker tel 2252, Nel de Rijck tel. 2224 of Henk Rijnen tel. 2538. Uitslagen Recreanten Knuppelaars - Roef! Sb 1 Roef! - Condors Roef! - Condors Sb asp Roef! - Ducks Roef! - Ducks Sb II Cardmals - Roef! Hbl Roef! - Wizzards Roef! - Wizzards Hb jun Roef! - Cardinals HB pup B Roef! -Tilburg Hb pup C Roef! - Nuenen Hb asp Twins - Roef! Beslissingswedstrijden Softbal 1 Na het verlies van afgelopen zondag moest er za terdag een beslissingswedstrijd tegen Condors gespeeld worden. De winnaar hiervan zou de kampioen van de play-offs worden. Er werd sterk gespeeld in het veld ondanks de afwezigheid van 2 vaste binnenveldsters. Aan slag ging het min der. De pitcher van Condors gooide erg sterk en Roef! kreeg de slag niet te pakken. Een schitte rende wedstrijd die helaas met 1-3 werd verloren. Condors is nu de kampioen van de play-offs en Roef! van de kompetitie. Nu moet er nog een best of three gespeeld worden om het algemeen kampioenschap en om wie er deel mag nemen aan promotiewedstrijden naar 2e klasse landelijk. Zondag werd er meteen gestart met de eerste wedstrijd van de best of three. Roef! had meteen vanaf de eerste inning het heft in handen. Er werd in tegenstelling tot zaterdag erg goed slag werk geleverd, met o.a. een 2 honkslag van Mau reen v. Abeelen en Hedwig v. Os, en een 3 honkslag van Annie Hekker. Roef, kwam in de le inning al voor met 4-1Deze trend zette zich voort en die wedstrijd werd gewonnen met 11-1. Zaterdag 2 september om half 7 wordt de twee de wedstrijd gespeeld van de best of three bij Condors en zondag de derde op neutraal terrein. Wedstrijden zaterdag 2 september Hb aps Roef. - Starligts Hb pup B Ducks - Roef Hb pup C Starlights - Roef Sb asp Twins - Roef Twins - Roef Sb 2 Roef 2 - All Stars 2 Sb 1 Condors - Roef Peanuts Starlights - Roef. Op vrijdag t/m zondag 19-20 en 21 januari 1990 worden in Heereveen de Europese kampioen schappen schaatsen voor dames en heren verre den. De leden van schaatsclub ’De Vennen’ en tevens K.N.S.B. leden kunnen met voorrang kaarten verkrijgen. Indien u van plan bent de E.K. te bezoeken bestel dan tijdig, voor 14 sep tember a.s. Hoe gaat men tewerk De gewesten van de K.N.S.B. moeten voor 1 ok tober bij het organistie Comité van de E.K. schriftelijk laten weten hoeveel kaarten en van welk soort men als gewest wil ontvangen. De toe wijzing vindt vervolgens plaats vóór 23 oktober waarbij het organisatie-comité als leidraad voor de toewijzing hanteert het ledenaantal van de ge westen. Dit vanwege een mogelijke overvraging. T oegangsprijzen De prijzen zien er als volgt uit: per dag passe-partout - - 40,-/ 100,- 35,-87,50 20,-/ 50,- kinderen t/m 12 jaar (staan) 10,— 25,— Opgeven De leden van ’De Vennen’ kunnen kaarten bestellen vóór 14 september 1989 en wel schrif telijk bij de secretaris John Schepens, D’n Duijp 9, 5066 G. A. Moergestel (04243-2027) onder ver melding van naam, adres, de dagen en tribune waarvoor kaarten besteld worden. Het vervoer kan eveneens gecoördineerd worden. Wim Verhoeven Oirschot V. 9 - Audacia 8 Audacia 9 - Spoordonkse B. 9 Donderdag 31 augustus Jong Brabant 3 - Audacia 3 Audacia junioren Uitslagen gespeelde (beker)wedstrijden afgelopen zaterdag. Hieronymus - Audacia 1 Nemelaer - Audacia 2 (vr) Beerse Boys - Audacia 3 Audacia 4 - Longa Al Audacia overleeft overtuigend eerste bekerronde In de opmaak voor ’t nieuwe seizoen heeft onze voetbalvereniging Audacia zijn troeven op ver schillende eflftallen ingezet. Niet enkel ’t eerste seniorenelftal wil zich dit jaar terugknokken naar 't niveau waar het thuishoort. Ook het vlagge- schip van de jeugd, de Al, heeft nu al hoge ver wachtingen gewekt. De door vriendschap ver bonden spelersgroep bruist van de ambitie het zover mogelijk in de competitie en voor de beker te schoppen. Een aanrader dus voor voetbalmin- nend Moergestel om deze jongens het komend seizoen te gaan volgen. Is ’t niet ouderwets langs de lijn, dan wel via Moergestel Nieuws. De eerste proeve van bekwaamheid heeft de Al met glans doorstaan. Met maar liefst 0-9 werd Hieronymus naar de kleedkamers verwezen. De eerste bekerronde bleek dan ook al vanaf het eer ste fluitsignaal een makkie. De linies sloten goed op elkaar aan; meer dan in voorafgaande oefen wedstrijden werd het spel breed gehouden; op tempo werd vaak elkaar gevonden al liep men nog te vaak in de toch vrij krakkemikkige bui- tenspelval van Hieronymus. Het héle team mocht dan ook met recht de overwinning voor zich opeisen. Reden om de namen van de schut ters, zeven in getal, dan ook maar achterwege te laten. Een perfecte wedstrijd dus van Audacia? Nee, niet helemaal. Met name in de eerste helft werd téveel de scheidsrechter van kritisch com mentaar voorzien, ’s Mans lange tenen waren al spoedig door de Moergestelnaren blauw getrapt. Tijdens de rust kon trainer Frans van de Loo middels een donderpreek nog wijzen op dit on volwassen gedrag. Maar in feite was het kwaad toen al geschied. De rekening kwam in de twee de helft. Met de eindstand al op het bord brak aanvoerder Jack Linkels solerend door de Til- burgse verdediging heen. Slechts een grove over treding van Hieronymus-zijde kon Jack van de tiende treffer afhouden. Nog tijdens zijn val deel de Jack de betreffende verdediger mee in wat voor categorie mens hij hem wenste onder te brengen. Een letterlijke herhaling van dat stuk je proza zou deze editie van uw plaatselijk week blad ontsieren. In ieder geval: de al geruime tijd met Audacia in onmin levende scheidsrechter wenste het incident niet door de vingers te zien en verwees de Moergestelse aanvoerder voorgoed naar de zijlijn. Blijkens het na de wedstrijd op gemaakte rapport voelde de brave man zich zelfs Zondag 3 september 14.00 uur HB Stags Roef! 11.00 uur Recreanten toernooi bij Roef! Familiesoftbaltoernooi Het jaarlijkse familiesoftbaltoernooi van de afde ling honk- en softbal van SV Roef! is dit jaar op zondag 8 oktober. Het recreatie-softbal wordt gespeeld in 2 categorieën, nl de beginners en de ervaren spelers. Daarnaast kan er, bij voldoende inschrijvingen, ook door de jeugdigen tot 15 jaar worden gespeeld. peroonlijk beledigd. Al met al, voer voor twist gesprekken. Zat de leidsman onvoldoende ’in’ de wedstrijd om een dergelijke emotionele reaktie te kunnen begrijpen? Of moet vooral een aanvoer der zich maar beter weten te beheersen? Hoe dan ook Jack kan minstens twee wedstrijden schor sing tegemoet zien. En dat is voor het elftal een zwaar verlies. Of heb ben we er iets mee geleerd, mannen? Programma zaterdag 2 september (competitie-start) Audacia 3 - (BI) is vrij Audacia 1 (Al) - Hilvaria Audacia 1 A2) - Hilvaria Audacia 5 (Cl) - Taxandria Audacia pupillen Audacia Dl - Taxandria, aan vang 10.00 uur 9.00 uur 10.00 uur 10.30 uur Beerse B. F1 - Audacia Fl, vertrek.. 9.45 uur Audacia F2 - Oirschot F2, aanvang 11.15 uur Uitslagen pupillen zaterdag 26 augustus Audacia Dl behaalde een 4e plaats bij Zigo. SvSSS 2 - Audacia D27-2 Audacia D3 - SvSSS 30-3 Audacia El behaalde de 8e plaats bij Zigo. Audacia Fl - Zigo Fl Audacia F2 - RKTW F3 Nieuwe leden De trainingen bij SV Audacia zijn weer volop aan de gang, komende zaterdag 2 september begint de nieuwe competitie en voor deze competitie künnen wij nog nieuwe leden erbij hebben. Zit er nog talent in Moergestel of zijn er jongens die al eens ooit gevoetbald hebben? Probeer eens een bal te trappen. Voor inlichtingen of opgeven kunt u terecht bij Ton Bouwmans, de Voorbeemt 14 of bij Nico Oerlemans, Pater Helmerplein 22.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 7