noFFEn I winkelvoorraad w stoffen 3 3 Wij moeten plaats maken voor onze nieuwe wintercollectie, daarom op 17 -18 -19 - 21 en 22 augustus gehele - 1 Iéi ®L P K.V.O. Audacia-Pupillen H.S.V. De Rietvoorn Topruiters naar Berkel-Enschot Judoclub St. Jan Schaatsclub ’De Vennen’ Drumfanfare in de Kuip Ponyclub F.E.V.I.O.R. mhs i Rootven 60 Moergestel Telefoon 04243 - 2414 S.V. Roef! Honkbal Softbal Peanut Play off wedstrijden dames softbal w 3INA6 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 16 AUGUSTUS 1989 PAGINA 7 R -- De Concourscommissie Moergestel, sn JR u Op dinsdag 22 augustus houden wij onze jaarlijk se dagfietstocht. Degenen die zich opgegeven hebben gelieven hiermee vast rekening te hou den. Opgave is nog mogelijk bij een van de be stuursleden. Het dagprogramma ontvangt u een dezer dagen thuis. Op woensdag en donderdag 23 en 24 augustus starten we weer met de judolessen. woensdag: 18.30- 19.30 uur (5 tot 9 jaar) 19.30- 20.30 uur (meisjesgroep 9 tot 30 jaar) donderdag: 18.30- 19.30 uur (10 tot 14 jaar) 19.30- 20.30 uur (15 jaar en ouder) Schaatsclub „De Vennen.” I van de wedstrijd waren beide ploegen aan elkaar gewaagd. Totdat Roef! in de 5e inning een inzin king'kreeg. Door veel veldfouten kwam Roef! achter met 1-5. Het leek erop dat Roef! een ne derlaag te wachten stond. Maar in de gelijkmakende 6e inning begon het slaggeweld. Door 6 honkslagen en fouten van Condors werd het 7-5. De vierde wedstrijd werd weer tegen Jeka gespeeld. De eerste innings ging het gelijk op. In de 4e inning werd er door Jeka goede stootslagen neergelegd die door Roef! slecht werden verwerkt. Roef! kon deze keer niet meer terug komen zoals zaterdag en de wedstrijd werd met 7-1 verloren. Maar we geven de moed niet op, en we zullen ons de volgende wedstrijden weer voor honderd pro cent inzetten. Uitslagen: Sbl Roef! - Jeka7-4 Sbl Roef. - Condors7-5 Sbl Jeka - Roef7-1 Sb2 Tilburg - Roef10-9 Hbl Kickers - Roef5-8 De vakantie zit er weer voor iedereen op. De se nioren zijn al aan het trainen. Deze week begin nen ook de trainingen voor de jeugd. De wedstrijden voor het komend weekend zijn: zaterdag 10 augustus: Hb asp 11.00 Roef - Tilburg Hb pup B 11.00 Roef - Nuenen Hb pup C 11.00 Boosters - Roef Sb asp 11.00 Nuenen - Roef 12.30 Nuenen - Roef Sbl 18.30 Condors - Roef zondag 20 augustus: Sb 1 11.00 Roef - Bl. Wings Net als vorig was ook dit jaar ’Drumfanfare Moergestel’ weer uitgenodigd in de Rotterdam se Kuip om het A.D. Toernooi muzikaal te om lijsten. In totaal werd de arena 4 x betreden terwijl tij dens de wedstrijden het dweilorkest ’Dinges’ probeerde voor wat extra stemming te zorgen. ’Och jé, daor zit ie, de winnaar. Wè hèd ie ut wir getroffen. Ut zen altèd dezelfde, die zon plaots treffen’ en ’Es ie nouw nie wint, wint ie nooit mèr’. Met een glimlach op zijn gezicht liet Kees van Poppel deze opmerkingen over zich heen gaan en keek met liefdevolle blik naar de plaats die hij geloot had bij het vervissen van de Bonds- beker. Een goede plaats betekent echter niet automatisch veel vis, iets wat Kees tot zijn groot verdriet spoedig moest ervaren. Eerst met hoop volle, later met vertwijfelde blik, keek hij naar zijn dobber, die maar niet onder wilde gaan. Pas Ook al kostte het duidelijk meer moeite dan vo rig jaar, toch was de muzikale inzet ook dit jaar weer enkele keren een start voor de Wave of het ’Hand in hand, kameraden’. Als aandenken verraste de huisfotograaf van Fey- enoord ons deze week nog even met enkele mooie foto’s. - het laatste kwartier was hij in staat de eer te red den en ving hij in enkele minuten 4 stuks. Over kunnen gesproken. Ongenaakbaar was wederom Jan Rokven. We derom was voor hem een eerste plaats weggelegd. Zoals stilaan gebruikelijk, werd C. Persoons tweede. Hij heeft hierop blijkbaar patent. Eindelijk laat ook Bart Dobbelsteen eens van zich horen. Met een prachtige derde plaats laat hij- zien, dat hij nog lang niet is afgeschreven. Op de vierde plaats eindigt H. Smetsers. Is natuurlijk een vergissing. Zullen we maar gauw vergeten. De vijfde plaats van Gijs Hooftman echter moet voor velen een waarschuwing zijn. Onder het mom ’zijn zoon te coachen’ steekt hij van de ca paciteiten van de jongen dermate veel op, dat ook hij stilaan tot de Groten gerekend moet worden. Zondag a.s. wordt de Klaore Beker vervist. Door omstandigheden is P. Klemans niet in staat, zorg te dragen voor de inschrijvingen. Jan Rokven, Griete Veldeke 16, heeft zich bereid verklaard, deze taak op zich te nemen. Wij verzoeken u, hiermede rekening te willen houden. De droogtraining onder leiding van Jaap de Groot start a.s. donderdagavond om 8 uur in de ’Pierenberg’ (500m erin). Zowel leden - man nen en vrouwen - vanaf 13 jaar, als niet-leden zijn van harte welkom. De voorbereidingen voor het komende wintersei zoen beginnen weer. Als de winterse weergoden ons weer niet in de steek laten kunnen er over en kele maanden toer- en prestatietochten gereden worden. Een zekere basisconditie is daarvoor noodzakelijk. Daarom start a.s. donderdagavond de droogtraining. Droogtraining is een vorm van conditietraining maar dan speciaal gericht op de schaatssport. Het werken aan een goed uithoudingsvermogen, oe feningen voor zowel onder - als bovenbeenspie ren vormen daarin de hoofdmoot. Bij de start van de training wordt iedereen ’be keken’ op zijn of haar niveau en van daaruit gaat men werken aan een betere conditie. Omdat in de training een opbouw zit, spreekt het voor zich, dat het zinvol is een aaneengesloten aantal lessen te nemen. De droogtraining op donderdagavond zal zijn tot medio oktober daarna verhuizen we i.v.m. de in vallende duisternis naar de zaterdagmiddag. (3-4 uur) Verdere informatie kan worden verkregen bij: Margriet en Rico Salvetti (tel. 3333) Kom a.s. donderdagavond naar ’De Pierenberg’. Het is zo goed voor uw conditie. Wim Verhoeven Afgelopen woensdag werd de 2e play off wed strijd tegen Jeka gewonnen met 7-4. Deze wed strijd was in tegenstelling tot de le wedstrijd een schitterend spel. Het veld speelde bijna foutloos. Aan slag moest Roef, er even inkomen. Pas in de 3e inning kwam Roef! op gang met een reeks honkslagen. Petra Jonkers en Hedwig v. Os sloe gen beiden een schitterende twee honkslag. Roef, was duidelijk de meerdere. Zaterdag werd de 3e wedstrijd gespeeld tegen Condors. Met erg veel publiek. De eerste helft Op 16 juli gingen wij naar het pony concours te Güze. We behaalden daar de volgende prijzen. BCD-M 4de prijs Viertal: Viertal BCD L 6de prijs. Individuele dressuur: Theo van Delft met Dex ter Cat. D-B 2e prijs. Op 31 juli gingen wij naar Udenhout. We behaal den daar de volgende prijzen. Viertal BCD-M 5de prijs; Viertal BCD-L 6de prijs. Individuele dressuur: Maria Alejandra van Delft met Isabel (D-L2) 1ste prijs; Geertje Roefs met W. Adelheid (C-Ml) 2de prijs. Met bestgaande rijpony: Geertje Roefs met W. Adelheid 5de prijs. Op 13 augustus gingen we naar Tilburg. Daar behaalden we de volgende prijzen: Achttal BCD-M 6de prijs; Viertal BCD-L 10de prijs. Individuele dressuur: Anne Marie Vermelis met Zita (E-Ll) 1ste prijs; Theo van Delft met Dex ter (D B) 2e prijs; Maria Alejandra van Delft met Isabel (D-L2) 3de prijs; Wenny van Gansen met Oridjine (D-Ll) 4de prijs. Gezien de goede prestaties van het afgelopen sei zoen gaat Geertje Roefs met W. Adelheid deel nemen aan de Gewestelijke kampioenschappen op 27 augustus in Teteringen. Wij wensen haar veel succes! Ben je geïnteresseerd in de po- nysport, kom dan bij de ponyclub. Nieuwe leden kunnen zich aanmelden bij Theo van Delft, tel. 2148 of bij Cor Wolfs tel. 1116. Je bent van harte welkom. Programma pupillen zondag 20 augustus: Alle pupillen hebben voor deze zondag een pro grammaboek ontvangen. Deze zondag zal best goed worden met uiteraard veel voetbal. Veel muziek, met de Dongelander Muzikanten in de feesttent, maar ook naar wij hopen met vele ouders om zo het nieuwe voetbal seizoen 1989/1990 feestelijk te openen. Audacia Dl allemaal om 9.30 uur aanwezig zijn. Audacia D2 allemaal om 10.15 uur aanwezig zijn. Audacia D3 allemaal om 10.00 uur aanwezig zijn. Audacia El allemaal om 9.30 uur aanwezig zijn. Audacia F1 allemaal om 9.30 uur aanwezig zijn. Audacia F2 allemaal om 10.00 uur aanwezig zijn. Nieuwe leden bij S.V. Audacia Het nieuwe seizoen 1989/1990 komt er aan. Voor dit nieuwe seizoen kunnen wij nog steeds nieu we jeugdleden gebruiken. Vooral jongens in de leeftijd van 12 of 13 jaar zijn voor onze C jeugd van harte welkom. Ook al heb je nooit gevoetbald: gewoon probe ren, je zult zien het valt best mee. Junioren kunnen zich opgeven bij Ton Bouw- mans, Voorbeemt 14. Pupillen kunnen zich opgeven bij Nico Oerle- mans, Pater Helmerplein 22. Springkampioenschappen Berkel-Enschot ge organiseerd door R.J.V. de Ruif op 19 en 20 augustus 1989. Voor de achtste keer in successie organiseert Rij en Jacht vereniging de Ruif uit Berkel-Enschot springkampioenschappen. In de nog korte historie van dit evenement zijn deze wedstrijden uitgegroeid tot een niet meer weg te denken demonstratie van topruitersport. Zelfs zodanig dat ook internationaal aanspreken de ruiters zoals Albert Voorn, Pierre Bens en Bert Romp in het verleden en ook dit jaar gaar ne acte de présence gaven. Niet in de laatste plaats is dit te danken aan de perfekte organisa tie van dit evenement, alsmede de gereputeerde parcoursbouwers van Haaren en van de Wouw welke ook dit jaar weer een zeer selectief parcours zullen uitzetten. Op zaterdag 19 augustus zullen 5 rubrieken ver reden worden waarbij o.m. gestreden wordt om de wisseltrofee van R.J.V. de Ruif. Deze wedstrijden vangen aan om 08.30 uur en duren tot ca. 17.00 uur. Verreden wordt o.m. een oe- fenparcours, een klassiek springparcours klasse B en L alsmede springparcours klasse B en L met ingebouwde barrage. Op zondag 20 augustus wordt gestart om 09.00 uur, wanneer wederom 5 rubrieken verreden worden o.m. een klassiek springparcours M en Z en Z-2 met barrage alsmede een progressief springparcours klasse M met barrage. Afsluiten de staat op het programma een spectaculaire snelheids- en wendbaarheidswedstrijd klasse Z en Z-2. Op zondag zal tijdens de pauze een demonstra tie gegeven worden door Menclub de Postkoets uit Berkel-Enschot. Deze demonstratie zal be staan uit een aantal proeven, welke door twee span en vierspan worden uitgevoerd. Tevens zal er een grote verscheidenheid van menkoetsen en showkoetsen in diverse variëteiten worden ge toond en gereden. Deze demonstratie zal van zelfsprekend uitgevoerd worden in authentieke kleding. De wedstrijden worden verreden op de terreinen van Van Rijsewijk en Manege de Gulle Ruif, Laag Heukelomse 2a. Toegang en parkeren van uw auto is geheel gratis. van

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 7