I w Si Het Nieuwsblad vraagt voor Moergestel fe Taxi van de Loo gestart BEZORGERS M/V 3 stichting verenigde oisterwijkse spelers Oisterwijk aktief SV Warta uit Poznan/ Polen wederom te gast bij SV Audacia Badmintonclub ’De Aanstede’ VW organiseert kam pioenschap Super Sjoelen in Oisterwijk Audacia nodigt u uit met haar kennis te maken op de open dag Stichting Verenigde Oisterwijkse Spelers - INLICHTINGEN: 013 - 375206 of 04242 -15889 zondag 20 augustus I? B I Si- Wij zijn op zoek naar enthousiaste mensen (min. 15 jaar) die niet schromen om voor een lucratieve bijbaan vroeg uit de veren te stappen. Uiteraard staat er een tegenover deze prestatie een goede beloning, een gratis abonnement, vakantie- en wintertoeslag. a INA 4 "MOERGESTEL-NIEUWS” - WOENSDAG 16 AUGUSTUS 1989 PAGINA 5 W. ga in o, i- it t Maywood: zaterdag bij Audacia. Voor zondag 20 augustus is het VW Oisterwijk gelukt om een van de voorronden van het Neder lands kampioenschap Super Sjoelen 1989 binnen de gemeentegrenzen te halen. Op die dag zal van 13.00 uur tot 18.00 uur het kampioenschap ge houden worden op het grasveld voor de kiosk op De Lind. Dit kampioenschap wordt van januari tot 15 ok tober gehouden met veertig voorronden in Ne derland. Per voorronde selecteren de nummer 1 en 2 zich voor de landelijke finale die op zondag 29 okto ber te Utrecht wordt gehouden. Voor een prach tig decor zullen twee Super Sjoelbakken van 5 bij 2 meter zijn opgesteld. Het is een vijf uur durend spektakel waarbij de toeschouwers mee kunnen spelen. De vijf beste Nu de vakantie weer voorbij is beginnen we op 30 augustus weer met badminton spelen voor de jeugd. De speeltijden zijn van 18.00 tot 20.00 uur. Nieuwe leden zijn altijd welkom. Heb je interesse neem dan contact op met Leny de Ruiter, tel. 1573 of kom gewoon een keer meespelen. Tot 30 augustus. spelers in Oisterwijk zullen na afloop een prijs ontvangen en voor nummer een is uiteraard een bijzondere beker beschikbaar. Iedereen is welkom om op 20 augustus dit eve nement mee te maken. Deelname en toekijken is verder zonder kosten. Voorronde Nederlands Kampioenschap Super Sjoelen 1989 georganiseerd door WV Oister wijk. Locatie: De Lind, t.o. La Belle Epoque Aanvang: 13.00 uur. Einde: 18.00 uur. Toegang: gratis. alf ir; is- ag :ert eer der •as- ran vie na- er- ps- iat :zit n’. :en in er- n- ig e- i Van 17 tot 21 augustus brengt de veteranen afdeling van SV Warta uit Poznan een tegenbe zoek aan SV Audacia, nadat met Pinksteren een groep senioren en onlangs nog 2 junioren elftallen naar Poznan zijn geweest. Na aankomst op donderdag en de eerste kennismakingen spe len deze voetballers, die 20 jaar geleden bijna al lemaal in de hoogste Poolse afdeling hebben gespeeld, op vrijdagavond 18.8.1989 om 19.45 uur tegen de senioren-selectie van Audacia. Op zaterdag 19.8.1989, tijdens de Vriendendag spelen deze Poolse gasten samen met de ’Pinksterkes’ op het Audacia-tournooi. Tijdens de feestavond, die om 20.30 uur begint met mu ziek van de Oke-band, kunnen dan de leden de vriendschapsbanden weer aanhalen. In samen werking met Tony Wagemans Productions zal, laat op de avond, Maywood belangeloos een op treden verzorgen. Deze twee dames, bekend van radio en televisie, hebben twee jaar geleden een zeer succesvolle tournee door Polen gemaakt, en zullen einde dit jaar Rusland drie weken aan doen. Op zondag wordt het Frühshoppen bezocht bij Audacia. Hier spelen van 11.30 tot 13.30 uur de Dongelander Muzikanten tijdens de tournooien voor junioren en pupillen. In de latere namiddag wordt een bezoek gebracht aan de kom van ons dorp, waarna op maandagmorgen de terugreis weer vroeg zal worden aanvaard. Direkt na de vakantie, om precies te zijn op 1 augustus j.l., zijn Eduard en Corry van de Loo, D’n Duyp 21, van start gegaan met hun taxibedrijf. Het jonge ondernemersechtpaar staat 24 uur per dag paraat voor alle soorten vervoer: zowel taxi- als rolstoelvervoer, groepsvervoer en zieken- vervoer, voor zowel ziekenfonds- als particulier verzekerden. Graag wensen we Eduard en Corry heel veel sukses met het door hen genomen initiatief. (foto: Chris van de Bijgaart). In en om een prachtig versierde feesttent, viert R.K.S.V. Oisterwijk, zijn 75-jarig jubileum. De jubilaris is erin geslaagd, een sterk program ma neer te zetten. Veel amusement en bui tensporten voor jong en oud. Een komplete ver zameling shirts en vlaggen van voetbalclubs uit de regio, hebben de feesttent omgetoverd tot een plezierige verblijfplaats. Na de voetbalwedstrijd: Oisterwijk - Willem II, een bestuurs-contact- avond, Veronica-drive-inn en Frühshoppen, staan nu weer diverse aktiviteiten op stapel. Aanstaande vrijdagavond, worden leden en oud- leden verwacht. Voor de warming-up, is een Bel gisch orkest ingehuurd: ’Circle Five’. Aanvang: 20.00 uur. Naast de leden, worden alle oud-leden uitgenodigd. Geen bericht gehad, wil niet zeggen, dat men niet welkom is. Integendeel. Men kan verhuisd zijn, en dan is er vergeefs een bericht verzonden. Zaterdag 19 augustus: jeugdsportmiddag voor de jeugdleden van onze sportvereniging. Vanaf 10.30 uur tot 16.00 uur, volop sport en spel. ’Country’ ’s Avonds ’Misty Blue’ en het duo ’Ted en Hé- lène’. Een country-avond om van te smullen. ’Misty Blue’ is tot over onze grenzen een zeer ge waardeerd country-orkest. Vanaf 1968 aktief en fanatiek bezig. Met een geheel eigen sound, spe len zij country-muziek van de zestiger jaren tot heden. De kombinatie met Ted en Hélène, zorgt voor een geweldig country-repertoire in de Ne derlandse country-scène. Aanvang: 20.00 uur. Voorverkoop WV Oisterwijk, tel. 82345. Frühshoppen Zondag 20 augustus van 12.00 uur tot 15.00 uur, gezellig elkaar ontmoeten met muziek van de ’Parelmuzikanten’. Deze aktiviteiten vinden plaats bij Sportpark ’Lissabon’ aan de Heisteeg in Oisterwijk. want zij ligt voortdurend overhoop met de wer kelijkheid, zelfs wanneer het haar dromen zijn die werkelijkheid worden. Het belooft een mooi spektakel te worden waar in voor jong en oud veel te horen en te zien is. Naast de spelers van de 3 verenigingen wordt er medewerking verleend door jeugdcircus II Gri- gio uit Haaren, de gitariste Willy Struylaart en de flamencodanseressen Liesbeth te Velde en Ma- riëtte Hoogendijk. Ook bijzonder is het uit ongeveer 100 oude deu ren opgetrokken decor, deuren die door de Ver enigde Oisterwijkse Spelers de afgelopen maan den onder de Oisterwijkse bevolking zijn opge haald. Het Oisterwijkse openluchttheater wordt be schouwd als het oudste en wellicht mooiste van Nederland en is gelegen midden tussen de bos sen en vennen. Sinds begin van dit seizoen be schikt het theater ook over een prima akkommo- datie zoals een repetitieruimte voor repetities en eventueel uitvoeringen bij slecht weer, het gezel lige bospaviljoen ’de Rode Lelie’ met terras en een speeltuintje voor de kinderen. Hopelijk zijn de weergoden gunstig gestemd, zo dat de ruim 40 medewerkers van de Verenigde Oisterwijkse Spelers, (volgend jaar hopen zij hun 25-jarig jubileum te vieren), hun beste beentje voor kunnen zetten. Dus.tot ziens in het Oisterwijks openluchtthea ter. In het Oisterwijks natuurtheater aan de Gemul- lehoekenweg gaat a.s. zondag 20 augustus de jaarlijkse produktie van de Verenigde Oister wijkse Spelers in première. Onder regie van Bettina Garcia uit Eindhoven, brengen zij de hevige klucht ’Historia de un Amor’ van de Spaanse schrijver/dichter Garcia Lorca, in een vertaling van Eugene van der Heij den. Het spel wordt op de zondagen 27 augustus en 3 september herhaald. De aanvang is telkens om 14.30 uur en de entreeprijzen bedragen voor volwassenen 7,50 en voor jongeren en 65 ers 5,—. Het stuk speelt zich af in een typische platte landsgemeenschap en het gaat hier om twee men sen, die met elkaar getrouwd zijn op aandringen van wederzijdse familieleden. Zij: is 18 jaar en had ’geen nagel om aan d’r reet te krabben’. Hij: is 53 jaar en ’zou nog eens helemaal alleen komen te staan’. Omdat de tegenstellingen te groot zijn is het hu welijk bepaald geen succes. Zij heeft een te gro te drang naar vrijheid en laat zich niet bepalen door wat anderen van haar vinden, terwijl hij vooral niet wil opvallen en zich aanpast aan de heersende moraal. Zij verwacht nog heel wat van het leven, terwijl hij zijn verwachtingen al lang geleden aan de wil gen heeft gehangen. De spelers en speelsters van de toneelgroepen Eendracht Maakt Macht, de Ghesellen van de Spele en Trappaf zijn al vanaf begin dit jaar we kelijks aan het repeteren voor deze klucht die overigens surrealistisch wordt gebracht. Dus, het publiek moet zich niet verbazen over het wispel turige gedrag van het schoenlappersvrouwtje, Via allerlei kanalen wordt het ondertussen steeds meer duidelijk dat s.v. Audacia bruist van de ak tiviteiten. Zoals reeds bekend staat voor het weekend 18-19 en 20 augustus een sport en mu ziekfeest op het programma (zie elders in dit blad). Audacia wil u uitnodigen voor nog een unieke handeling die dan te gebeuren staat. Au dacia is er namelijk in geslaagd om niet minder dan 6 Moergestelse bedrijven warm te krijgen voor reclame maken via shirt-sponsering bij de vereniging. Zo zal Gebr. Janssen het le elftal aan kleden, Groentehal ’Crisje’ het 3e elftal, Meu- belstoffeerderij Jan Smits het 4e elftal, Tuinma chines Frans Becx het 7e elftal, Spar Mart Henk Tromp het 9e elftal en loonbedrijf Gebr. v.d. Zanden een jeugdelftal. Daarnaast hebben c.a. 60 bedrijven een reclame-bord aan het hoofdterrein. Zondag 20 augustus worden de nieuwe shirts be kend gemaakt en zullen er om 11.00 uur fo to’s van de gesponsorde elftallen genomen wor den. Audacia stelt uw aanwezigheid daarbij zeer op prijs en uiteraard kunt u dan ook kennis ma ken met best' leiding en spelers van s.v. Au dacia. Voo: -ntuele vragen over reclame maken via Audacia kunt u dan natuurlijk ook terecht bij coördinator sponsorzaken Gerard Kreijveld. Op ’n ander tijdstip te bereiken via tel. 2168, De Stappert 42. Audacia senioren Let op.de training voor de lagere elftallen be gint op donderdag 17 augustus om 19.30 uur. ■ZN

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 5