zon, zee en strand dichterbij uality REISBURO ravel REGIO-DANSAVOND geopend 3 r»g! 1 1 S.V. Audacia VAKANTIE-SUGGESTIES: BIJTANKEN IN MUSCAT RONDTREKKEN IN TIBET c/z Rond de wereld in 8 dagen MEDITEREN IN INDIA PICKNICKEN OP HAWAÏ RAFTEN IN DE DORDGONE SHOPPEN IN LONDEN SCHILDEREN IN TOSCANE te H.S.V. De Rietvoorn. Koningvissen Jeugd. Voetbal HET KAN WEER!!! I Op zaterdag 8 juli is het zover. rk voor ’n gezellig avondje uit! Onze volgende avond is op 22 juli Aanvang 20.30 uur. St. Jansplein 5 - Moergestel - Telefoon 04243 - 1665 óók op zaterdag van 10.00-14.00 uur Stijldansen op onze maandag t/m donderdag van 9.00-18.00 uur; vrijdag van 9.00-19.00 uur S.V. ROEF! Honkbal Softbal Peanut Informatie over de Ontmoetingsgroep voor Ouderen Schoolstraat 11 5066 EC Moergestel Tel04243 - 2020 Fax: 04243 - 2629 .GINA 4 PAGINA 5 4-4 1-2 ielig). spor- tstop- werk- i-Oost on estel. coop ikker- laak- >chts ouw, In september zijn er weer enkele plaatsen voor nieuwe welpen en kabouters. Zin in een avontuur? Dan kun je je opgeven bij Ellen op ’t Hoog (welpen) tel: 1553 en bij Petra Tekath (kabouters) tel: 1883 1-5 6-3 11-0 to :o- lien tg ge- Tel. sten; jlerie 34228 1 do. en op k i t el, sa belen, 785. Dan sn! De its be- irt 24. inding Afgelopen week hebben we een brief ontvangen van Kapitein Nemo. Deze nodigde ons uit om een weekje met hem mee te varen op zijn ’Oceanstormer’. En zodoende staan de kabouters en welpen zaterdag 8 juli, gepakt klaar, om naar onze haven in Oerle te gaan. In Oerle staan ons vele avonturen te wachten. Wie weet in welke landen we allemaal niet zul len komen met het schip van kaptein Nemo? Wat we allemaal gaan beleven kunt u na ons kamp le zen in ’t Moergestel Nieuws. Wedstrijden Zaterdag 8 juli spelen we de laatste wedstrijden voor de vakantiestop. Hbl 18.00 uur: Roef!-Stags Hb pup B 13.00 uur: Mulo-Roef! Hb pup C 11.00 uur: Roef!-Wizzards Zondag 6 augustus beginnen voor Sbl en Sb 2 de play-offs, en Hb 1 speelt om 12.00 uur een wed strijd in Gemert. Wij wensen iedereen een prettige vakantie. H.S.P. Commissie Het voetbalseizoen 1988/89 zit er nu geheel op. Het bestuur bedankt al degenen die Audacia het afgelopen jaar geholpen hebben. Verder wensen wij alle leden een zeer prettige vakantie. Voor het nieuwe seizoen 1989/90 alvast de vol gende mededelingen: - De algemene ledenvergadering zal gehouden worden op maandag 28 augustus. - Van te voren zal een Clubblad verschijnen met o.a. het jaarverslag 88/89 en een uitnodiging van de ledenvergadering. - Kopy inleveren voor het Clubblad is ook tij dens de vakantieperiode mogelijk en wel bij Cees van Gisbergen. - De clubavonden zullen in de maand juli niet gehouden worden. Op 3 augustus beginnen we weer. - Mededelingen ook trainingen en competitie volgen nog. - 27 augustus speelt het le een bekerwedstrijd en 3 september begint de competitie. •-i. Met grote blijdschap geven wij U kennis van het feit dat wij voor het eerst in onze geschie denis een Koningin onder onze leden mogen tellen. Sandra Boogaerts verdiende op 18.6.1989 deze titel, door op overtuigende wijze haar jeugdige mannelijke collega’s achter zich te laten via een vangst van 16 stuks en 214 cm. Sandra, van harte proficiat. Toine op ’t Hoog, onlangs nog door o.a. Jan Rokven en Bart Klijsen, ingewijd in de juiste be nadering van de hengelsport, nestelde zich via een vangst van 13 stuks en 170 cm, op de twee de plaats. Toine, ook jij proficiat. John van Dijk, een van de oudgedienden, moest zich dit jaar te vreden stellen met een derde plaats door het van gen van 7 stuks en 125 cm. Niet slecht natuur lijk, maar voor John 2 plaatsen te laag. Frans van der Donk ving 10 stuks met een lengte van 120 cm. Hij nadert de Top 3, al gaat het nog steeds aarzelend. Maarten Hooftman een vijfde plaats en slechts 7 stuks??? Met zo’n coach als zijn vader, had hij reeds lang de top moeten halen. Zou hij mis schien een klein beetje eigenwijs zijn?? Een zesde plaats voor Frank van Gisbergen met een vangst van 6 stuks is misschien een paar plaatsen te laag. Maar, och, Frank maakt er niet zo’n serieuze aangelegenheid van. Hij vindt het al lang goed als hij mee mag doen. Hij moet nu eenmaal af en toe een praatje kunnen maken en de serieuze kant even vergeten. Willem van Assouw een zevende plaats. Veel en veel te laag natuurlijk. Moet maar eens bij Toine op 't Hoog in de leer gaan. De volgende keer bij de Top 5 Willem, daar hoor je thuis. Een achtste plaats voor Chr. v.d. Aker is nor maal. Hij is zo wispelturig, dat bij hem van een regelmatige klassering geen sprake sprake kan zijn. Ronnie de Bakker??? een negende plaats en slechts 4 stuks. Niet goed natuurlijk. Zal echter "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 5 JULI 1989 Wat is de ontmoetingsgroep? De ontmoetingsgroep komt wekelijks op de dins dag bijeen in ’D’n Donk’ aan de Bosstraat te Moergestel. De groep beschikt daar over een leuke ruimte. Deze ’ontmoetingsdag’ bevat enkele vaste pun ten zoals 's ochtends en ’s middags samen koffie of thee drinken en tussen de middag gezamenlijk eten. Onder het motto ’niks moet-alles mag’ worden onder leiding allerlei dingen ondernomen. Bij voorbeeld lezen, het spelen van geheugenspelle tjes, gymnastiek, handvaardigheid, kring gesprek, gezelschapsspelen, het doen van bood schappen, utistapjes maken, wandelingen enz. Belangrijk in dit alles is het kontakt en de gezel ligheid met elkaar. Voor wie? De ontmoetingsgroep is bedoeld voor ouderen die - ondanks de hulp van kinderen, familie, ge zinszorg, wijkverpleging of gekoördineerd oude renwerk - om wat voor reden dan ook, een extra steuntje in de rug nodig hebben. In dat geval kunnen ouderen zelf veel plezier hebben van de deelname aan de ontmoetings groep. Voor de thuishulp (partner, kinderen, familie enz.) heeft het als bijkomend voordeel dat zij een dagje ’op adem kunnen komen’. Wat moet u weten? Ouderen uit de gemeente Moergestel kunnen van deze mogelijkheid gebruik maken. Het programma van dit projekt loopt van 10.30 tot 16.00 uur. Indien nodig worden de deelnemers aan dit projekt van huis opgehaald en aan het eind van de middag weer teruggebracht. Aan de deelname zit een kleine eigen bijdrage verbonden, 6,— p.p. dankzij een subsidie van de overheid) Aanmelden: De aanmelding voor deelname geschiedt via het Algemeen Maatschappelijk Werk. U kunt echter ook deelname bespreken met de Gezinszorg, Kruisvereniging, Pastor, huisarts of andere dienstverleners. Zij zorgen ervoor dat uw aanmelding bij het Algemeen Maatschappelijk Werk komt. De ’Ontmoetingsgroep voor Ouderen’ is een ini tiatief van de Raad Welzijn Ouderen Moergestel en is tot stand gekomen door samenwerking van: Regionale Stichting Welzijn Ouderen Oister- wijk tel. 04242-82404. Stichting Maatschappelijke Dienstverlening tel. 04243-1169/3649. Wijkverpleging Moergestel tel. 04243- 1594/1881. Verzorgingstehuis ’Reuselhof tel. 04243-2222. Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij het Al gemeen Maatschappelijk Werk, de Reuselhof of de Regionale Stichting Welzijn Ouderen te Oisterwijk; echter ook bij alle andere dienstver leners. een dagopvangprojekt in de gemeente Moer gestel Waarom een ontmoetingsgroep? Ouderen willen zo lang mogelijk zelfstandig blij ven wonen. En als het met de gezondheid wat minder wordt, dan kan er vaak een beroep gedaan worden op kinderen, buren of familie. Of op de hulp van organisaties als de gezinszorg, de wijkverpleging of het gekoördineerd ouderen werk. Hoewel het zelfstandig blijven wonen met behulp van al deze mensen en instellingen meestal wel lukt, kan er soms toch nog ’iets ex tra’s’ nodig zijn. Dat extra ’steuntje in de rug’ kan de ontmoetingsgroep geven. De uitslagen van de alternatieve zomeravond gespeeld op 25 juni ’t Centrum-Boerenbond 2: gespeeld op 26 juni Boerenbond 2-Boerenbond 1: gespeeld op 28 juni ’t Draaiboompje-Boerenbond 2: Boerenbond 1-De Veerkes: De Schouw-’t Centrum: De stand (resp. club, pnt. gew. gelijk, verl. goals) De Schouw:21 10 1 1 46-12 Den Boogaard: 15 7 1 4 31-24 De Veerkes:13 6 1 5 27-25 Boerenbond 1:11 5 1 6 17-16 Boerenbond 2:8 3 2 7 18-25 ’t Draaiboompje:8 3 2 7 19-25 ’t Centrum:8 3 2 7 24-38 Dit is tevens de einduitslag na een goed verlopen competitie.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 5