n 9 B Q8 Tankstation van Esch geopend 5 3 IT Cilia Smits-Smulders verrast met bondsmedaille Overweldigend succes tijdens Jeugdconcert 10 Roosjes gipskruid Welkom bij In J Stomerij Buddemeijer I De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Chris van Raak Buurtvereniging ’De Heivelden’ Geslaagd «II Onmisbare kracht achter de harmonie Muziekvereniging Prinses Juliana Bij van Dijk Stoffen in Moergestel I Brillen Contactlenzen Afgelopen vrijdagavond trok de harmonie door ons dorp. Op zich natuurlijk geen bijzonderheid, want bij allerlei gelegenheden geeft de harmonie acte de présence, maar dit keer betrof het wel iets héél bijzonders. IwRji WOENSDAG 21 JUNI 1989 1 Naam: Adres: I Links het zilveren bruidspaar Cilia en Klaas; rechts ere-voorzitter Frans Lokin tijdens zijn toespraak. De organisatie. I samen zolang de voorraad strekt Kerkstraat 16, Moergestel, Tel. 04243-3612 - Nr. 578 GINA 12 55" Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Bloemsierkunst Dinsdag vóór 18.00 uur gebracht, vrijdag klaar! A.s. vrijdag 23 juni en zaterdag 24 juni viert on ze buurtvereniging het 15 jarig bestaan met zijn leden. Hierbij vermelden we nogmaals de aan vangstijden. Vrijdagavond om 20.00 uur disco- avond irrde feesttent voor de jeugd vanaf de eer ste klas middelbare school zaterdagochtend om 10.00 uur sport en spel voor de jeugd vanaf groep 3 tot en met groep 8 van de basisschool op het molenveldje. Dan om 10.30 uur spelletjes, kleuren, enz. voor onze allerkleinsten van 0 tot en met groep 2 in de tent. Ter afsluiting van deze ochtend om 11.30 uur een optreden van enkele clowns voor alle kin deren uit onze buurt. Dus vanaf 0 tot ’s Middags om 14.00 uur start het volley-bal toer nooi met 8 ingeschreven teams. Het belooft weer een sportieve middag te worden. Dit alles weer graag onder het toeziend oog van heel veel en thousiaste supporters. Ook van buiten onze buurtvereniging zijn supporters van harte wel kom. ’s Avonds om 20.30 uur groots opgezette feestavond voor onze leden in de feesttent. Komt allen op tijd in verband met aanvang koud buf fet en optreden bekend Nederlands artiest!!! Dan rond de klok van half twee einde muziek en langzaam afsluiten van een gezellige dans, praat en feestavond. P.S. dient er nog vermeld te worden dat er zater dag overdag koffie en drankjes te verkrijgen zijn en vanaf 12.00 uur tot 19.00 uur er een frites- snackwagen op het molenveldje aanwezig is. Dus komt allen! Woonplaats: Leeftijd: jaar Schrijft zich in voor het lidmaatschap van Har monie ’Pr. Juliana’. Zeldzaam Het was dan ook dit gegeven dat zo’n bijzonder tintje gaf aan deze serenade. Ere-voorzitter Frans Lokin was speciaal meegekomen om, zoals hij het zei: ’iets te overhandigen wat ’n zeldzaam heid was. Het is niet zeker’, vervolgde hij ’dat dit nog ooit gebeurt’. Na ’n toepasselijk woord van waardering overhandigde hij aan ’n zicht baar ontroerde Cilia ’n medaille van de Bossche Bond van Muziekgezelschappen vanwege haar 25-jarige bijzondere inzet voor de harmonie. Dat deze eer te beurt valt aan iemand die niet direkt lid is van de vereniging is een zeer bijzondere ver dienste. Cilia, Klaas en de kinderen waren er zeer door verrast en de op voordracht van het bestuur van Harmonie ’Prinses Juliana’ aangevraagde medaille zal ongetwijfeld ’n ereplaatsje krijgen aan de Kruysackerstraat nr. 20. Cilia en Klaas: van harte proficiat! P^azal iivenchy Missoni Naf- Ray-Ban Roden- Atno Benetton B^^^^nierCazal Christian Dior Dunhill Ferrari Givenchy.Gucci Jaguar Kickers Mis soni Naf-Naf Jean Patou Porsche Ray-Ban Rodenstock Silhouette Alpina Atrio Benetton Bugatti Cartie^^»^ Christian Dior Dunhill Ferrari t^^Cny Gi3;i Jaguar k^^^Lacoste N^r-Jaf JeO atou l.rsche Ra^/n [L^^nstock ‘TL, De Lind 35a. OisterwijkTel. 04242-84899 Afgelopen 'zondag heeft er een jeugdconcert plaatsgevonden door het leerlingenorkest van ’Asterius’ en de jeugdleden van ’Prinses Juli ana’. Het is een groot succes geworden, mede door de animo wat onder de jeugdige toehoor ders leefde. Ook het aantal inschrijvingen heeft daar natuurlijk zijn steentje toe bijgedragen. Het bereikte bijna zijn maximum en wij consta teerden, natuurlijk tot volle tevredenheid, dat we nog maar enkele plaatsen beschikbaar kun nen stellen voor het leerlingenorkest. Het concert De grote zaal van Den Boogaard was weer goed gevuld en het nog jonge publiek wachtte op het begin van een concert speciaal voor hen. Het con cert bestond uit twee delen. Dhr. Frank Vugts van harmonieorkest ’Asterius’ nam het eerste ge deelte voor zijn rekening. Duidelijk merkbaar was, dat ook het orkest zelf met veel plezier speelde. De aandacht voor de muziek die uitgevoerd werd, was hiervoor een mooie waardering. Na 5 minuten gepauzeerd te hebben, werd het concert voortgezet onder lei ding van onze jonge dirigent Jacco Nefs. Ook het tweede gedeelte werd met veel applaus ontvan gen. Het enthousiasme onder de jonge Moer- gestelnaren bereikte zijn hoogtepunt toen ca. tien kinderen uit het publiek de taak van dirigent op zich mochten nemen. Zodra het concert was af gelopen, werd het publiek nog aangenaam verrast door een prachtige toegift van ons drumtalent Dennis Smits. In een tien minuten durende solo, vertolkte hij zijn drumkunsten. Na afloop van deze toegift kon iedereen van de mogelijkheid gebruik maken om elk instrument eens te proberen. Ondertussen werd er voor de kinderen limona de en poffertjes geserveerd. Zo liep alles, maar zeker niet ongemerkt, naar een eind. Overdonderd door inschrijvingen Zeer onverwacht was de omvang van het aantal inschrijvingen wat die morgen werd gedaan. We zijn nu verzekerd van een goed gevuld leerlingen orkest waarmee we in augustus starten. Er zijn nog slechts enkele plaatsen vrij en daarvoor geldt natuurlijk; wie het eerst komt, wie het eerst maalt. Diegenen die misschien de mogelijkheid missen om plaats te nemen in het leerlingenor kest kunnen natuurlijk al wel naar de muziek school via de harmonie, zodat zij op zo kort mo gelijke termijn in het leerlingenorkest geplaatst kunnen worden. Om dit jaar de boot niet te mis sen, kunt u onderstaand strookje invullen en zo spoedig mogelijk inleveren bij onze secretaris, F. van de Poel, Eysenbrand 5 te Moergestel. Na tuurlijk kunt u ook bellen naar dhr. Klaas Smits, telefoon 1198. Aan de R.K. Scholengemeenschap ’Kempen horst’ te Oirschot slaagden uit Moergestel: Afd. economisch-administratief: Heidi van Beers, Carola van Dijk en Sandra Vermeulen. Afd. L.A.O.: Eric Hoosemans, Margo van de Loo. Afd. L.T.O.: Herman Derksen, Stefan van El- deren, Corné Horrevorst. Afd. installatie-techniek: Peter van Beers, Bas van Berkel, Marco van Dijk, Perry Kouwenberg. Afd. L.T.O.: Ralf Kreyveld. Aan alle geslaagden: van harte proficiat! (foto Chris van de Bijgaart). Zilveren huwelijk van een van de leden. Men ging een serenade brengen bij het zilveren bruidspaar Klaas en Cilia Smits. Klaas (woon achtig aan de Kruysackerstraat) en zijn kinde ren Ludwig en Christel zijn allen lid van de har monie. Daarnaast vervult Cilia bij ’Prinses Juliana’ een niet onaanzienlijke taak. Wat velen bijvoorbeeld niet weten is dat zij zich op allerlei gebied inzet. Zij verzorgt de kleding van alle leden; al 25 jaar lang ook geeft Klaas les aan huis en Cilia is dan altijd de perfecte gastvrouw die zorgt voor kof fie en limonade. Daarnaast zijn er nog allerlei werkzaamheden die zij graag ter hand neemt. Zij is de onmisbare vrouw op de achtergrond in ’n gezin dat alles over heeft voor de harmonie. Aan de Schoolstraat 46 was al jarenlang het benzinestation van de fam. van Esch gevestigd. Afgelo pen week werd het omgebouwd tot een Q8 tankstation. Door overzichtelijke borden ziet de auto mobilist nu in een oogopslag tot welke pomp hij moet rijden. Naast de gebruikelijke brandstoffen als super, euro, diesel en LPG is er nu ook ’n aantal nevenprodukten als olie, koelvloeistof en re- molie verkrijgbaar. Wat natuurlijk ook is gebleven is de persoonlijke service. Vanaf vrijdag j.l. na men al velen de gelegenheid te baat om te komen tanken en de aantrekkelijke ijstaart in ontvangst te nemen. Nog t/m 22 juni a.s. kan men van deze aktie profiteren. Wij wensen de jonge onderne mers Johan van Esch en zijn vrouw graag alle sukses met Q8. (foto Chris van de Bijgaart).

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 1