H.S.V. De Rietvoorn Met chemisch afval gooit u meer weg dan u deiikt kalender Ned. Ver. Slechthorenden Dat scheelt u dure ontwerpkosten Buro ’76 ?l BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL •s miSS Onze ervaren ontwerpers voelen zich als ’n vis in het water als u hen laat denken over üw drukwerk! Glas, hup in de glasbak Oisterwijkseweg 43, Tel. 2268 (na 19 uur) Kommissievergaderingen "MOERGESTEL-NIEUWS" WOENSDAG 7 JUNI 1989 ilNA 6 Ire- 576-1 WAAR LAAT JE HET? 576-2 576-3 ro- ps, la- of- Moergestel, 7 juni 1989. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. nann nor- ffen, eus: Na- IUW, s 10 ts f tel. jok //d De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van de door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant afgegeven algemene verklaring van geen bezwaar vergunning te verlenen aan: - A.M.H. Oerlemans, Griete Veldeke 14 te Moergestel, om op het perceel kadaastraal be kende gemeente Moergestel, sektie B nr. 2484, plaatselijk bekend Griete Veldeke 14, zijn Woning te vergroten; - Th.N. Op 't Hoog, Regenbeemdeke7 te Moergestel, om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nr. 2411 ged., plaatselijk bekend Regenbeemdeke 7, zijn woonhuis uit te breiden; - P.M. van Haaren en M.J.M. Albers, Ruymheuvel 11 en 13, om op de percelen kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nrs. 2400/2404, plaatselijk bekend Ruymheuvel 11 en 13, carports te bouwen. De bouwplannen liggen vanaf 8 juni 1989 gedurende 14 dagen vooreen ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren te gen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 7 juni 1989. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. De burgemeester van de gemeente Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 26 mei 1989 heeft besloten te verklaren dat een bestemmingsplan wordt voorbereid met ingang van: - 26 mei 1989 voor een gedeelte van het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummer 4402, plaatselijk bekend Tilburgseweg 57; - 3 juni 1989 voor het gebied van het bestemmingsplan Oistelvoirt, herziening I; beide zoals op de bij de besluiten behorende kaarten is aangegeven. De besluiten liggen voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene en Juridische Zaken vanaf 8 juni 1989, ter inzage. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van het bepaalde in artikel 19 en van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, bouwvergun ning te verlenen aan: - R. Weggelaar, Tilburgseweg 57 te Moergestel, om op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sektie A nr. 4402, plaatselijk bekend Tilburgseweg 57 een zwembad te overkappen. Het bouwplan ligt vanaf 8 juni 1989 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de af deling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raadhuisstraat 21 te Moer gestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren te gen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 7 juni 1989. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Deze vereniging heeft weer een bijeenkomst op donderdag 15 juni a.s. om 20.00 uur in het Ro de Kruisgebouw, Leonard van Vechelstraat 2 te Tilburg. Raadpleeg altijd eerst deze kalender voor u data vaststelt van een te organiseren evenement. De kalen der ligt ter inzage op ’t gemeentehuis en bij Ad Nou- wens, Kloosterlaan 13, tel. 2428. Zaterdag 10 juni Rock en Rolt in ’t Draaiboompje Zondag 18 juni Volksspelen op de Oisterwijkseweg Zondag 2 juli Op de kermis peperkoekverloting St. Jan en Audacia. itop- rerk- Oost Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep Promotie Glasbak. )an De be ten .00 sn ot, 9 139. sa- ilen, 5. erlo- f5,- 43. lees- met 113, ka, sïn- A. 2. r» dens het nuttigen van, laten we zeggen ’Een be scheiden hoeveelheid drank’ werd hem door di verse personen zoveel wijze raad toebedeeld, dat het hem beslist onmogelijk wordt gemaakt, nog eens met de bekende ’Bot’ naar huis te komen. Overigens was het wederom Bart Klisen, die het hoogste woord voerde. Hij zou hem wel eens hel pen met lijntjes. Ik ben benieuwd wat daarvan te recht is gekomen. Jan Rokven die, met zijn manier van vissen maar moeilijk te verslaan is, won ook deze keer overtuigend en wel met 16 stuks en 639 cmn. Jan, proficiat. Een goede tweede werd Bert Jan Kogels, die 13 stuks met een lengte van 507 cm aan het water onttrok. Derde werd Twoine Kosters met 7 stuks en 251 cm. Vierde C. de Laat emt 6 stuks en 227 cm en vijfde G. Kogels met 5 stuks en 197 cm. Rest mij nog onze gastvrouwe Corrie te bedanken voor de heerlijke hapjes in de vorm van rogge brood met zult en Bart Dobbelsteen en Bert Jan Kogels voor hun prachtige gestes in de vorm van resp. een bloembak en een fruitmand. Zondag 11 juni a.s. vervissen wij de koningsbe ker op het Blekven. Geeft u zich tijdig op, in ieder geval voor zaterdagavond. U bespaart daarmee de concourscommissie een hoop werk. Bedankt voor uw medewerking en tot zondag. De Concourscommissie nde, dui- neel, I Feesten en vissen zijn 2 zaken die maar moei lijk met elkaar te verenigen zijn, zeker als zo’n feestje duurt tot in de vroege uurtjes en je ’s morgens om 7 uur al weer richting Maas moet om te proberen een goede klassering te beha len bij het vervissen van de C. van Oirschotbo- kaal. Dit alles ondervond op 21 mei j.l. C. Per- soons die zoals hij het zelf uitdrukte ’Nog hartstikke zat’ aan dit karwei begon. Dat hij dan ook met een voor hem matige prestatie genoe gen moest nemen, zal iedereen duidelijk zijn. Ook de goede raad en opbeurende woorden van zijn buurman Bart Dobbelsteen, die daar bij zelf vergat iets te vangen, mochten niet ba ten. Kees was niet in staat grote daden te ver richten. Dat ook de jeugd stilaan meent, althans in woor den, tegen de ouderen op te kunnen, werd over duidelijk gedemonstreerd door Bart Klijsen. Ge zeteld tussen G. Kogels en schrijver dezes, hoorde ik hem zeggen dat hij er ons 15 zou op geven, aangezien wij er anders toch niet aan te pas zouden komen. Van mij mocht hij winnen. Mijn sporen heb ik reeds lang verdiend en je oud- leerling in de ze... zetten doet natuurlijk nie mand. Goris echter dacht daar anders over en of schoon hij Bart in het begin nog hoop gaf, sloeg hij in het laatste uur toch toe en plaatste Bart ach ter zich. ’En dan zegt dieën dokter nog dèk niks mukeer aon muonen èrm’ zei Th Boogaers, nadat hij met kunst en vliegwerk een brasem had geland. Tot driemaal toe liet hij deze brasem in zijn schepnet zwemmen, maar was daarna niet in staat, het zaakje uit het water te lichten. Meer met zijn voeten dan met zijn handen lukte het hem tenslotte, dit visje via een noodlanding aan het water te onttrekken. Jan Klisen, nog steeds in het bezit van het record ’4 wedstrijden vissen, 4 wedstrijden niets vangen’ zal zijn record dit jaar niet kunnen evenaren. Tij- Zes keer moest deze week assistentie worden verleend bij aanrijdingen en verkeersongevallen in Moergestel. Op 30 mei reed op Rijksweg 58 een vrachtauto met aanhanger in een sloot. De bestuurder moest sterk afremmen waardoor de combinatie ging schuiven en in de sloot terecht kwam. Op 1 juni in de vroege morgen volgde een bestelauto dit slechte voorbeeld. Beide bestuur ders kwamen met de schrik vrijDoor het niet verlenen van voorrang ontstonden aanrijdingen op de kruising B. Bardoelstraat-Schoolstraat en op de kruising Akkerweg-Tilburgseweg. Op het St. Jansplein ontstond een aanrijding tijdens het achteruitrijden. Op de Tilburgseweg werd een geparkeerde auto aangereden door een passeren de witte Ford Sierra. De onbekende bestuurder hiervan reed na de aanrijding door. Deze aan rijding vond plaats op 30 mei omstreeks 18.30 uur. Bij alle aanrijdingen ontstond alleen mate riële schade. Op het St. Jansplein werden twee fietsen weg gehaald. Bij de benzinepomp op Rijksweg 58 werd een tas met inhoud uit een auto gestolen terwijl de eigenaar bezig was de door hem getankte benzi ne af te rekenen. 4. Voorstel inzake subsidieverzoek stichting D. den Hoedkliniek. 5. Voorstel inzake beleidsplan stichting Welzijn Ouderen. 6. Voorstel tot het verstrekken van een subsi die voor het vormings- en ontwikkelings werk Sonnevanck kursusjaar 1989/1990. 7. Voorstel tot vaststelling van de algemene subsidieverordening. 8. Voorstel inzake de Indikatiekommissie. 9. Rondvraag en sluiting. Kommissie voor Financiën en Belastingen op woensdag 14 juni 1989 om 19.30 uur in het ge meentehuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Verslag vergaderingen 13 en 24 april 1989. 3. Voortgang. 4. Ingekomen stukken/mededelingen. 5. Vervanging meubilair 3 basisscholen. 6. Subsidie vormings- en ontwikkelingswerk 1989/1990. 7. Ie bespreking konsept deel-verordening jeugdsport. 8. Vervanging bluskleding brandweer. 9. CAI-bijdrage. 10. Molenzorgnota. 11. Krediet openbare Verlichting fietspad Oisterwijkseweg. 12. Rondvraag. 13. Sluiting. Kommissie voor Algemene Beleidszaken op woensdag 14 juni 1989 in het gemeentehuis, aan sluitend aan de vergadering voor Financiën en Belastingen. De agenda hiervoor is nog niet volledig bekend. Kommissie voor Onderwijszaken op dinsdag 13 juni 1989 om 19.30 uur in de raadszaal van het gemeentehuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Vaststelling van de verslagen d.d. 2 februa ri en 19 april 1989. 3. Voorstel tot het verlenen van partiële mede werking en het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van de vernieuwing van de riolering van de Hertog Jan basisschool. 4. Voorstel tot wijziging van de ’Verordening leerlingenvervoer van de gemeente Moer gestel’. 5. Voorstel inzake rekening 1988 en begroting 1990 van de Stichting Schoolbegeleidings dienst Tilburg. 6. Rondvraag en sluiting. Kommissie voor Welzijnszaken en Maatschappe lijke Zorg op dinsdag 13 juni 1989 in de raadszaal van het gemeentehuis, aansluitend aan'de verga dering voor Onderwijszaken. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Vaststelling van het verslag d.d. 11 april 1989. 3. Ter kennisneming het rapport van het Ver- PAGINA 7 ifikatieburo inzake onderzoek financiële ad- -j*’

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 7