CONCERT Martine Rijnen-huis een paar j maanden onderdak voor openbare school Drumfanfare Moergestel a.s. Zaterdag 3 juni Stomerij Buddemeijer Fanfare 'Concordia' uit Spoordonk Harmonie 'Prinses Juliana' Aanvang 20.00 uur in 'Den Boogaard' Als een raadsvergadering weinig discutabele voorstellen bevat, zijn vaak de ingekomen stukken en de notulen van de vorige vergadering mogelijkheden voor de raadsleden om informatie te verkrijgen over onderwerpen, die de aktualiteit beheersen. Zo ook in de vergadering van vrijdag 26 mei, waar naar aanleiding van de notulen een uiteenzetting werd gegeven over de stand van zaken ten aanzien van de openbare school. Buro ’76 tussen 17.00 en 19.00 uur niet meer bereikbaar... Ons redaktie-adres Oisterwijkseweg 43 is telefonisch niet meer te bereiken tussen 17.00 en 19.00 uur. Dringende boodschappen kunt u inspreken op de telefoonbeantwoorder. Bij van Dijk Stoffen in Moergestel s? Langzaam gaat voor ’Drumfanfare Moergestel’ het nieuwe seizoen weer van start, hard wordt er weer gewerkt om de nieuwe show onder de knie te krijgen. Ieder jaar krijgen instructeur Toon Walraven en instructrice Riëlle v. Osch het weer voor elkaar om een schitterende show in elkaar te zetten. 4 dagen naar Zuid-Frankrijk X 8 14e Jaargang - Nr. 575 IENSDAG 31 MEI 1989 AvdW Het huis links op de foto gaat tijdelijk onderdak bieden aan de openbare school. I De nieuwe presentatie-foto van Drumfanfare Moergestel. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Bij dit groot toeristisch gebeuren, waarbij ’s avonds een ’Flower show’ wordt gepresen teerd, zullen vele buitenlandse muziekkorpsen deelnemen, o.a. uit Italië, België, Duitsland en Spanje. Dinsdag vóór 18.00 uur gebracht, vrijdag klaar! Zo ziet u maar hoe de naam van Moergestel weer tot ver over de grenzen wordt uitgedra gen. Nieuwe leden altijd welkom Hoewel ’Drumfanfare Moergestel’ een respecta bel aantal leden telt, zijn nieuwe leden natuurlijk altijd nodig en zeer welkom. De contributie be draagt slechts 35,— per jaar, instrument en uniform worden door de vereniging ter beschik king gesteld en de opleidingen zijn gratis. Binnen alle groepen hebben wij nog plaats voor enkele leden, d.w.z. De blazers (Trompet- Trombone-Hoorn) en bij voldoende aanmel dingen worden er Tuba’s aangekocht. Tambours, Majoretten, Color gaurds (Vlag gen) en natuurlijk zijn matroosjes altijd zeer welkom. nen tot verbouw van het pand Tilburgseweg 47 (het CDA en SPM waren tegen) en gaat zij me dewerking vragen om een vergunning af te geven voor een overkapping van een zwembad bij het pand Tilburgseweg 57 (WD en SPM tegen). Woningverbetering Een elftal woningen komen in aanmerking voor een rijkssubsidie voor woningverbetering. Deze panden zijn gelegen in de Schout v.d. Wouwstraat, Prinses Irenestraat en Burg. Mae- ijerstraat. De blazers krijgen het dit jaar een stuk zwaarder, buiten een duidelijk moeilijker showprogramma dan voorafgaande jaren houden zij dit jaar wei nig tijd over om eens even tussendoor adem te halen. In de 20 minuten durende show worden achter eenvolgend vele bekende melodieën gespeeld. Na de opkomst is als eerste aan de beurt, een medley van kinderliedjes ter begeleiding van de matroosjesshow, hierna volgen ’Muss I denn’ en ’Spanisch Trumpet’. Daarna, nu de trombones weer beter zijn bezet, terug in het programma, het bij velen oud leden bekende ’Adalita’, vervol gens ’Amor’ etreen medley met ’It’s Along way to’, ’de River kwai’, en ’Glorie Haleluja’. Ter afsluiting van de show, het bij een ieder be kende ’Jambalaya’. De wekelijkse repetities op dinsdagavond en en kelen op zondag zullen er ook dit jaar weer voor zorgen dat het het geheel vlekkeloos zal gaan verlopen. In het weekend van 24 en 25 juni is ons korps 4 dagen uitgenodigd voor een zeer groot muzikaal gebeuren in de Zuid-Franse plaats ’Ville France’. ’Ville France’ ligt in de buurt van ’Toulouse’. Deze keer zullen wij het voor een keer zonder ’matroosjes’ doen. (Voor hen zou het te zwaar zijn). I Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Verder zoeken wij nog iemand die belangstel ling heeft om de Lyra te bespelen. Ook al bent u wat ouder schaamt u zich maar niet om nog een instrument te komen leren, u bent echt niet de enigste. Dank aan gemeente Moergestel Langs deze weg willen wij graag nog een keer on ze hartelijke dank uitbrengen aan eenieder maar in het bijzonder aan het College van Burge meester en Wethouders en de Raad van Moer gestel die er aan hebben meegewerkt, dat wij op dit moment beschikken over een schitterend ver enigingsgebouw Zeker heeft deze nieuwe lokatie voor een be langrijk deel meegewerkt aan de geweldige sfeer die op dit moment heerst binnen onze ver eniging. Was het met de door de CDA-er Ad v.d. Meij- denberg aangedragen aannemer voor dat specta culair mindere bedrag werkelijk zaken te doen? Dat bleek in grote lijnen goed te kunnen. Alleen grondverzet en erfverharding waren nog onder werpen om tot overeenstemming te komen. In deze mededelingensfeer kwam ook naar voren dat tot de streefdatum 1 oktober a.s. voor de oplevering van de school onderdak kan worden gevonden in het pand St. Jansplein 7. Dit pand is nu nog eigendom van de kerk, doch zal ver kocht gaan worden. Burgemeester en wethouders zien geen toekomstige bestemming voor het pand in het belang van de gemeente. Zij willen het niet kopen. De PGB en SPM willen deze zaak graag in de commissie financiën bespreken. Het kerk bestuur zal verzocht worden de optie-tijd nog even te verlengen. Bouwvergunningen Bestemmingpslannen met de daarbij horende voorschriften geven bij voortduring aanleiding tot discussie, waarbij al of niet medewerking moet worden verleend aan wensen van de bewo ners. Zo gaat de raad in bezwaar tegen de weige ring van de provincie om medewerking te verle- K r..„. v

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 1