n Van de politie BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL Gemeenteraadsvergadering Gfas, hup in de glasbak JA 6 PAGINA 7 I. WAAR II. LAAT III. JE HET? J 574-1 574-2 574-4 574-3 574-5 Vrijdag a.s. om 19.30 uur in het gemeentehuis. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van de door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant afgegeven algemene verklaring van geen bezwaar vergunning te verlenen aan: - J.F.A. van Gompel, Vooskerbos 24 te Moergestel, om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nr. 2302, plaatselijk bekend Vooskerbos 24 een carport en garage te bouwen en een garage-berging te veranderen in kantoor; - Th.J.C. Verbakel, Kruysackerstraat 1 te Moergestel, om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nr. 4185 ged.plaatselijk bekend Kruysackerstraat 1 de ber ging uit te breiden; - J.L.G. Verbakel, Burg. Bardoelstraat 29 te Moergestel, om op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sektie A nr. 3305 een garage en carport te bouwen; - R. van Dijk te Tilburg, om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nr. 3367, plaatselijk bekend Duyvekotstraat 9 het woonhuis te vergroten; - M. van Tuijn-Giele, Kloosterlaan 18te Moergestel, om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nr. 3129-3499, plaatselijk bekend Kloosterlaan 18 de ga rage te wijzigen. De bouwplannen liggen vanaf 25 mei 1989 gedurende 14 dagen vooreen ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijke bezwaren te gen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 24 mei 1989. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van het bepaalde in artikel 19 en van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, bouwvergun ning te verlenen aan: -A.S. van Breda, Heuvelstraat 6 te Moergestel, om op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sektie A nr. 3050, plaatselijk bekend Prinses Irenestraat 11 de groen- tehal te verbouwen tot een autowasserette. Het bouwplan ligt vanaf 25 mei 1989 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de af deling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie. Raadhuisstraat 21 te Moer gestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren te gen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 24 mei 1989. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Zowel bij de Boogaard als bij het Draaiboomp- je zijn de afgelopen week twee fietsen wegge haald. Op de Oirschotseweg werd in het weekend een automobilist aangehouden die over de weg slingerde. Na een ademtest bleek hij te veel ge dronken te hebben. Tegen hem is proces-verbaal opgemaakt. Burgemeester en wethouders van de gemeente Moergestel maken bekend dat zij voorne mens zijn om met toepassing van het bepaalde in artikel 20, lid II, van de voorschriften van het bestemmingsplan 'Heivelden, partiële herziening 1,1978 gemeente Moergestel', vrijstelling te verlenen aan A. van de Snepscheut wonende aan de Dukasstraat 13 te Zwijndrecht. De vrijstelling betreft de uitoefening van het aan huis gebonden beroep van manueel therapeut op één van de kamers van de eerste verdieping van de woning aan de Burg. Maeyerstraat 7 te Moergestel. Het ontwerp-besluit tot het verlenen van de vrijstelling ligt vanaf heden voor een ieder ge durende veertien dagen ter gemeentesecretarie ter inzage. Gedurende deze termijn bestaat voor belanghebbenden de gelegenheid om schriftelijke bezwaren tegen het ontwerp-besluit bij burgemeester en wethouders in te dienen. Moergestel, 24 mei 1989. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep Promotie Glasbak. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van het bepaalde in de artikelen 18a en 19a Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 21 Besluit op de Ruimtelijke Ordening vergunning te verlenen aan het Bestuur Stichting S.O.K.A. te Amsterdam voor het plaat sen van diverse afrasteringen alsmede het verplaatsen van het huidige toegangshek en het plaatsen van een nieuwe toegangspoort op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sektie A, nummer 4347 ged., gelegen aan de Tilburgseweg 53. Het bouwplan ligt vanaf 25 mei 1989 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de af deling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesecretarie. Raadhuisstraat 21 te Moer gestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren te gen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 24 mei 1989. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij op 23 mei 1989 hebben besloten te verlenen aan: 1Gebr. van de Wouw, Heuvelstraat 28 te Moergestel, een nieuwe, de gehele inrichting om vattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een rundveehouderij en varkensmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende beschei den is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, num mers 1599 en 1600, plaatselijk bekend Heuvelstraat 34; 2. Gebr. van de Wouw, Heuvelstraat 28 te Moergestel, een nieuwe, de gehele inrichting om vattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een rundveehouderij en varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende be scheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1523, plaatselijk bekend Heuvelstraat 28; 3. J.A.A. van de Ven, Heuvelstraat 25 te Moergestel, een nieuwe, de gehele inrichting om vattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een rundveehouderij en varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende be scheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 3708, plaatselijk bekend Heuvelstraat 25; 4. M.J.G. Welten, Opslag 5 te Moergestel, een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een varkensfok- en mesterij en schapenhouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende beschei den is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie F, num mer 262, plaatselijk bekend Opslag 5; 5. Maatschap J.-H.J. Burgers, Heuvelstraat 30 te Moergestel, een nieuwe, de gehele in richting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een vleesstierenmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende beschei den is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, num mer 4168, plaatselijk bekend Heuvelstraat 31 6. G. van de Wouw, Panneschuurlaan 197 te Oisterwijk, een vergunning ingevolge de Hin derwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundvee- en pluimveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1481, plaatselijk bekend Masperstraatje 2; 7. F.H.M. op 't Hoog, Vinkenberg 8 te Moergestel, een vergunning ingevolge de Hinder wet tot het oprichten en in werking houden van een varkensmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 3911, plaatselijk bekend Vinkenberg 8. Tevens maken zij bekend dat zij op 9 mei 1989 hebben besloten te verlenen aan: - A.A.N. Helmer, Vossenhoorn 5 te Moergestel, een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een edelpelsdierenfok- kerij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummers 523,610 en 611 plaatselijk bekend Vossenhoorn 5. De vergunningen zijn verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de om geving te ondervangen. De beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens genoemde termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bi bliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, en wel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikkingen kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degene, die tegen de aanvrage om vergunning tijdig bezwaar heeft ingediend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaar in te brengen. Het beroepschrift moet binnen de termijn van 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Zij, die beroep instellen kunnen overeenkomstig het bepaalde in artikel 60a van de Wet op de Raad van State, een verzoek doen om schorsing van de beschikkingen en/of tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet worden gericht tot de Voorzitter van genoemde afdeling. Moergestel, 24 mei 1989. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel. Raadpleeg altijd eerst deze kalender voor u data vaststelt van een te organiseren evenement. De kalen der ligt ter inzage op 't gemeentehuis en bij Ad Kou wens, Kloosterlaan 13, tel. 2428. Donderdag 25 mei: Bonte middag voor alle Ouderen in Den Boogaard. 30 mei t/m 2 juni: Avondvierdaagse 5 juni: Ouderenreis. 10 juni: Rock en Roll in het Draaiboompje. 17-18 juni: Vlaamse spelen buurtvereniging de Vurhaai. "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 24 MEI 1989 ontdoen van voornoemde chemische afvalstoffen. Op 15 en 16 juni 1989 zal een huis-aan- huis ophaalaktie worden gehouden. Een speciaal voertuig met deskundig personeel zal bij u in de straat komen waarbij u chemische afvalstoffen kunt inleveren. Vervolgens zal op een nog nader te be palen zaterdag van elke maand de zgn. chemocar op vooraf bekend gemaakte vaste standplaatsen en tijdstippen staan. Hier kunt u dan maandelijks chemisch afval inleveren. Hebt u om welke redenen dan ook geen gebruik kunnen maken van de mogelijk heden I en II, dan blijft de mogelijkheid bestaan om op vrijdag van 15.00-16.00 uur voomoemde stoffen in te leveren op de dienst voor openbare werken aan de Kloosterdreef. Het gemeentebestuur verzoekt u dringend om in het belang van ons aller mee te werken aan deze inzamelsystemen. In het afgelopen weekend is in Moergestel op twee' plaatsen ingebroken in een woning. De da der kwam de woningen binnen door het forceren van de achterdeur. Uit 1 woning werd een kof fer en een tas ontvreemd. In de tuin werd daar uit een klein bedrag aan geld opgehaald en de tas en koffer achtergelaten. Uit de andere woning werd ook geld gestolen. In de Kloosterlaan hebben twee mannen ge probeerd een auto te weg te halen. Een portier werd opengebroken en de bedrading al doorver bonden toen ze werden betrapt door de zoon des huizes. Deze kreeg het met 1 van de daders nog aan de stok waarbij hij een mes trok. Beide da ders wisten helaas te ontkomen. Twee jongens uit Moergestel hebben afgelo pen week vanaf te viadukt de Vinkenberg een steen op een op de rijksweg rijdende auto gegooid of geschopt. De steen beschadigde de motorkap en ging vervolgens door de voorruit. De automo bilist wist zijn auto aan de kant te zetten en kon de twee jongens achterhalen. Het behoeft geen betoog dat iets dergelijks letterlijk levensgevaar lijk is.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 7